Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
23. čer 2010

@mick - ahojky - kde pak jsi se dnes courala - co to všechno budeš tedy brát, kromě stimulky, ještě Prednison a miniheparinu? - a kam se to pro boha píchá? => tedy my už jsme jak feťáci. Já s tím pícháním sama sebe stále dost bojuju - Puregon (pero) mi nevadilo ale píchtot si ten Cetro....(nevím jak se to jmenuje) do břicha to byla teda síla, ještě 2 hodiny potom se mi klepaly ruce 😀

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - budeš mít děti - určitě, ty testy zjistí v čem je zakopaný pes a pomůžou ti nějakými léty (třeba můj oblíbený Prednisonem 😅 ) => musíš věřit

chrobacek
23. čer 2010

no jasně, že je mě říkali, že statisticky je prej jakože větší úspěšnost po ket že tělo je vyčištěné od té stimulace.... tak jsem si řekla, že jasně to je můj připad 🙂

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - opravdu, já si vždy myslela že je úspěšnější ET, že tím mražením úspěšnost klesá

chrobacek
23. čer 2010

@petronela82 no asi záleží na embryích pokud mrazí jiné stadium než blastocystu tak pochopitelně je úspěšnost nižší ....my jsme se bavili o jedničkových blastách ... že je KET i lepší jak přímo ET

chrobacek
23. čer 2010

a hlavně v podstatě je to jedno někomu vyjde to jinému ono .. .je to o štěstí

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - já ani nevím kolika buněční ty naši bojovníci jsou ale mrazili je po 96 hod. a ty tvý byly jak starý že už to byly blastocysty?

chrobacek
23. čer 2010

@petronela82 5 dnů ty jedničkový 6 dvojkový... ty by jsi měla mít morule což je taky kvalitka 😉

chrobacek
23. čer 2010

120h a 140h

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - já jsem teď zvědavá, zda je budou teď (po rozmražení) ještě kultivovat a čekat na to stádium blastocysty

chrobacek
23. čer 2010

no možný to je ...

mick
23. čer 2010

@petronela82 ále, včera jsme odevzdali přiznání, tak jsme to tu museli uklidit, protože tu byl děsnej chaos. Já budu píchat jen Gonal a Centro..(taky nevím) a od OPU ten hepáč. Gonal byl v poho, ale ten Centro, když jsem viděla tu jehlu, tak jsem si připadala jak fetka. Nejhorší je, že se pořád cpeme hormonama, což pro to tělo taky není dobře 😒 . Jen doufám, že to k něčemu bude všechny se dočkáme krásných, zdravých, pozlacených dětiček 🙂 🙂

@chrobacek Já vím, budu ho píchat, ať je změna i dr. říkal, že tam embryo může mít horší podmínky na život kvůli malým kapilárám, tak to tentokrát prubnu.

Holky ono asi fakt závisí ve většině na kvalitě těch embryí, ale štve mě, že se tam kurňa už nějakej jeden kousek nenašel 😠

ketyz
23. čer 2010

ahojjjjjj,
tedy vyjedete, já dnes v práci nestíhám.....
dočtu vás doma, ale až večer, mám slíbený zájezd do IKEI.... 😀 😀

chrobacek
23. čer 2010

no mě to řekli jednoznačně že je to o kvalitě neuznávají ani Prednison ani neřeší mutace... takže asi to tak je....

mick
23. čer 2010

@petronela82 to jsem taky zvědavá, jestli ti je nechají den na misce nebo je rozmrazí rovnou.

@chrobacek tak už víme, kdy budeš rodit 😀. A co mužík, už to ví, že máš 2 čárky?

mick
23. čer 2010

@ketyz užij si zájezd a zítra napiš, co jste nakoupili pěknýho 😉

chrobacek
23. čer 2010

@mick kdo se bojí nesmí do lesa takže prostě rodím v březnu tečka možná teda ty dvojčata v únoru !!! neví nic chystá se překvápko ... za trest protože jsem měla pochopitelně zákaz testovat

mick
23. čer 2010

@chrobacek 😀 myslim, že ti manža stejně neuvěří, že jsi netestovala 😀

chrobacek
23. čer 2010

😎 jeho problém ... ale on dostane tlustice ... tady těm čárkám by nevěřil 🙂

mick
23. čer 2010

@chrobacek myslim,že v pátek už bys mu mohla ukázat pořádnej důkaz 😉 , aby měl hezkej víkend.

chrobacek
23. čer 2010

v neděli na cestu ... jede pryč

chrobacek
23. čer 2010

to budou určo hezké 🙂

steffi13
23. čer 2010

@petronela82 -to máš pravdu dobrá motivace na ket ..já vůbec nevim co stim prednisonem..ale až se rozhodnu jakou chci přípravu na Ket tak se zeptám na Prednison 😉

steffi13
23. čer 2010

vy jste toho na povídali přečtu až zítra máme návštěvu tak zatim papapa a zítra 🙂

steffi13
24. čer 2010

Dobréééé ránkooo,tady nikdo nikde 😉

mick
24. čer 2010

Dobré ráno,
tak dneska jsme předpběhli Petruš 😉!
@steffi13 a co práce hledáš něco nového nebo počkáš na ket?

steffi13
24. čer 2010

@mick -Ahojda,čekám na Ket..vzdyť Petruš má dneska ten pohřeb jestli si dobře pamatuji toho strýčka 😔 posílala jsem životopis na jednu práci tak uvidim ale jinak se teďka nehrnu..občas jdu aspoň na brigádku do svý bývalí prácičky ale jinak nic..já pořád něco dělám doma zas tak se nenudim ale občas mi hrábne,že bych potřebovala mezi lidi 😉 ...já nevim jak stim prednisonem jestli se na něj ptát..jiank co mám mrazáčky tak jsou po72h. tak jsem zvědavá jak to bude po rozmražení.. 😉 taky už si nedočkavá na další postup ?

sophiejane
24. čer 2010

ahoj děvčátka 🙂

sophiejane
24. čer 2010

steffi na prednison se klidně zeptej já si o něj taky před 2.IVF řekla a budu ho chtít znova...at o mi Korecký řekl, že ho můžu brát i měsíc před IVF aby to byla tutovka a já se ho bála a vzala si ho až v po ET a chytlo se,já mu tak nějak věřím, že to zařídil🙂 ten prednison

chrobacek
24. čer 2010

Holky já tomu taky věřím, že Prednison zafungoval