Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
23. bře 2010

Zumba vypadá taky zajímavě. Jojo, celou dobu jsi na pásu, ale spadnout nemůžeš, protože když nejdeš, tak se to zastaví, protože to popohání jenom tvoje chůze. Snažila jsem se přiložit fotku, ale nějak se mi to nedaří. Jeden je čistí něměcký ohař a druhý evropský saňový pes, takže pohybu potřebují dost.
V pátek se zeptám na tu hysteroskopii.

katchik
23. bře 2010

německý ohař se mi líbí. Koukám, že ten saňový pes vypadá docela podobně jako ohař. Tohle plemeno jsem vůbec neznala. A co s nima manža závodí?

sophiejane
23. bře 2010

ahoooj, tak já zase měla nervíkový den. byla jsem v tom CARu. doktor udělal test a řekl hmmm, tak bohužel....a já hned - ale já doma na testu něco mám( i jsem ho vzala sebou) a pak mrkl na ten jejich a začalo mu to tam pomalu taky nalézat mám 15.den po ET, tak žádná sláva, spíš pořád duch, jsem z toho rozhozená tak mi vzali i krev na hcg, zítra odpoledne mám volat.

já se tááááák bojím.... no ale řekl, že jestli je to takhle na testu, a oni taky že nemají žádný extra citlivý, a to úmyslně, citlivý prý totiž zbytečně zaznamená i třeba uchycení na dva dny a zase puštění, tak že pokud je něco na testu, v krvi nejspíš bude určitě....takže za 14dní na uzv a ten by měl rozhodnout, jestli tam něco mám...

ted zase mám pocit, že mě ten hyperstimulák opouští a že s ním možná i těhotenství, se z toho zblázním...už netestuju, nedřív tak v pátek

sophiejane
23. bře 2010

tak s těmi testy grej jste mě uklidnily 😀 to já mám 15.den asi trošku výraznější...no už to neřeším, zítra volám jak to hcg a pak se uvidí, se z toho nepotentujeme holky že jo??? 😉

sophiejane
23. bře 2010

holky někdy se sejdeme na klamovce 😀

katchik
24. bře 2010

Ahooojky,
Sophie to jsou nervy teda. A ještě tě stresuje dr. Určitě tam dneska bude krásná hodnota hcg. 🙂

sophiejane
24. bře 2010

ahoj katchi, byl to korecky, a byl dobrej, rikal - no joooo, uz mi tady taky neco naleza 🙂) a sestra pak na to zirala, takova ta starsi blond mensi nakratko, brala mi krev, a rikala - no jooo, to je hezky....

no bojim se, aby v k rvi neco bylo, jinak si moc tehu nepripadam, i ten hyperstim. me asi opousti 😒 aby to nebylo jen biochemicke nebo tak neco...ja musim mit porad neco extra 😒

mick
24. bře 2010

Katchiku, manža s ním jezdí na koloběžce. Pošlu ti do IP fotku pro představu. Letos je Mistr ČR, docela mu to jde, ale tvrdí, že už je starý, tak potřebuje dvojku, s tou se nemusí tak dřít. No nevim, jak se na to budou tvářit sousedi. Bydlíme sice v domku, ale jsou to spíš takový řadovky. Na druhou stranu s našima psema nejsou žádný trable a nikdo si zatím nestěžoval.

Sophie, hlavně, že ti vzali krev. Na ty papírky si můžeš čůrat i doma, ale z krve se pozná, jaká je hodnota. Tak dej určo vědět!
Holt nemůže jít nic lehce, ale na to jsme už zvyklý že😉 .

Jinak jsem zjistila, že jsem přihlášená na konika.sk, takže tu nemám fotoblog, budu to muset nějak řešit, jestli to jde přehodit na cz.

mick
24. bře 2010

Aha, tak do IP se nedají přidávat obrázky, už jsem psala bobovi, ať mě přehodí no konika.cz 😉 . Jsem počítačový antitalent. Tak pak dám fotku do fotoblogu.

katchik
24. bře 2010

Sophie neboj, když je test pozitivní, tak na krvi určitě něco bude. Ten začátek je vždycky stres, ale určo jseš těhule jak vyšitá. V kolik budeš volat?

Mick na koloběžce jo? To musí být super. Tak pak dej fotku, ať juknu.

sophiejane
24. bře 2010

sestra řekla at volam odpoledne, tak tak kolem 14hod to zkusím

sophiejane
24. bře 2010

mick na kolobezce se psem?? 🙂 🙂

mick
24. bře 2010

Sophie, tak držím pěsti!! Dej nám určitě vědět! Čekat 14 dní na UTZ to je děs, ale ono to dřív asi fakt nemá smysl.
Jojo, na koloběžce, až budu mít ten fotoblog, tak to tam přidám, ať máte představu. Pes má postroje a jsou s jezdcem připevnění šňůrou. Dá se jezdit na kole, běhat a pak spřežení, ale to už je hodně náročný.

sophiejane
24. bře 2010

tak holky hcg 127, to tedy není moc....prý ani moc, ani málo, ale já teda jsem nervozní dal ☹ no budu zkoušet testy, a jestli budou slábnout, je to v pr...dnes si nejak moc tehotne nepripadam, i ten hyperstimulak me asi opousti

katchik
24. bře 2010

Sophie moc to sice není, ale to nemusí vůbec nic znamenat. U každýho roste hcg jinak. Co ti řekl dr.? Máš jít ještě na krev, aby bylo vidět jestli stoupá. Dál držím moc palce. Bude to dobrý uvidíš. Musí! 🙂

sophiejane
24. bře 2010

mluvila sjem s alex....ne, az za 14dni na uzv ke koreckemu...no budu zkouset testy, a pokud budou slabnout, je to jasny... 😕 achjo holky ty nervy jsou sileny

katchik
24. bře 2010

to bude dlouhých 14 dní, ale já myslím, že je to naprosto ok.

mick
24. bře 2010

Sophie, musíš věřit. Asi to moc není, ale každému to určo roste jinak. Podívej na Grej, ta podle testu taky určo moc neměla a bylo to tam!!! Těch 14 dní bude boj, taky bych zkoušela testovat a uvidíš nebo si zkusit skočit někam na krev, ale vůbec nevím, jestli to tak jde. Já mám svýho gynekologa přes celou Prahu a nemá ani ultrazvuk. Už zvažuju, že ho změním. Je akorát dobrý na předepsání antikoncepce a tu bych s dovolením na nějaký čas naopak nechtěla vidět 😀 .

mick
24. bře 2010

Tak už jsem holky přestěhovaná na konika.cz, tak jsem do fotoblogu uložila fotku muže se psiskem na závodech pro představu 🙂 .

katchik
24. bře 2010

ty jo to je dobrý, bych se trochu bála, že pes změní náhle směr a já slítnu. 🙂 Vbec jsem netušila, že je taková disciplína.

Na krev si jde dojít do laborky stojí to cca kolom 150 - 200 Kč, jak kde.

mick
24. bře 2010

To jo, obzvláště, když cestou zahlídne třeba veverku 😀 .
Koukala jsem Katchi, že ovuluješ celkem brzo, jak máš dlouhý cykly?

katchik
24. bře 2010

jj ta to musí být dobrý. Kirbie když zahlídne zajíce nebo srnku, tak konec. Nevidí, neslyší začne hlásit a letí do neznáma. Už jsem párkrát přelejzala plot do botanický zahrady po zavíračce. 😀
cyklus mám 25-27 dní. Ovu mám opakovaně potvrzenou 11dc, tak že fakt brzo. Akorát ten minuký cyklus teda ovu nebyla a ani sliznice, tak doufám, že to byla jen náhoda a nezbláznilo se mi tělo. Teoreticky bych mohla jít zítra na utz. Měla jsem cukání jestli se neobjednat.

mick
24. bře 2010

Tak to máme taky stejný 😀 . Já mám tu ovu brzo, tak ten 12-13 den max a cyklus tak max 26 dní. Akorát teď před tím ketem jsem zkusila akupunkturu a naopak jsem ovulovala až 14-15 den a to jsem měla 9 DC folikul už 19 mm a vydržel až do 14 DC, což bylo dobrý, pak už jsem na ní nešla. Teda ani nevím, jestli to bylo tou akupunkturou. Ale říkám si, že bych jí možná před tím 3IVF zkusila, ale to je zase peněz. 800,- konzultace a pak 600,- napichování, to se mi snad musí narodit zlatá cihla 😀. Jinak mám strach, že taky nebudu ovulovat. No uvidíme v pátek.
A co mojžíšku, zkoušela jsi?
S psiskama je sranda, obzvláště loveckýma. Tak hlavně, že tě nenačapali a nemysleli, že jim tam jdeš ukrást nějaký vzácký exponát 🙂 .

katchik
24. bře 2010

Tak to je vtipný. Už bych se nedivila, kdyby jsme stejně otěhu a stejně porodily 😀 O té akupuntuře jsem sylšela, že si to někdo chválí. Já bych to asi nedala. 😒 Mojžíšku jsem zkoušela byla jsem dokonce na odblokování kostrče. 😝 Jenže jsem hroznej lempl a to cvíčo jsem po chvilce začla flákat. Občas si jí zacvičím, když mě bolí záda, ale ne nijak pravidelně.
JO jo s psiskama je sranda. Občas mi připravuje opravdu krušné chvilky.
V kolik jdeš v pá do Gestu?

sophiejane
24. bře 2010

holky ja mam ovu vetsinou 12ty den 🙂

sophiejane
24. bře 2010

ale cyklus tak 28 přesně

katchik
24. bře 2010

Sophie tak to máš ovu taky brzo. Moje maximu je cyklus 27. Ovšem s utrošem klíďo až 35. 😝
Tak já se pro dnešek loučím a mažu za hafanem.

Sophie a ty žadný stresy jo. 😉 ( já vím to se lehce řekne, taky bych byla na nerva)

steffi13
24. bře 2010

Sophie-buď v klídku myslet pozitivně ať tu máme za pár měs.gesťátko 😉 držim palečky

mick
25. bře 2010

Katchik, já na po 1 IVF v červnu, začala cvičit Mojžíšku a vydržela do září, pak jsem byla na rovnání a nic.., takže jsem se na to pak vyprdla. Jediný dobrý na tom bylo to, že mě fakt přestala bolet krční páteř, od června se mi nezablokovala, taže se snažím teď tak jednou týdně cvičit, ale ani to moc nejde 😠 .Ta fyzioterapeutka vyprávěla story, jak její pacientka cvičila doma, měla zavřené oči, dýchá, otevře je a nad ní stojí manžel, kouše do jabka a říká jí, hele a nepůjdeme místo toho cvičení raději sexovat? Moje drahá polovička to moje cvičení zase komentovala: cvičíš nebo spíš. No chtěla bych ty chlapy vidět, jestli by se každej den hodinu mořili.
Zítra tam jdu na 11,50, v práci to zfouknu jako oběd. Společné otěhu beru, tak si pak dohodneme, kam půjdeme rodit 😀 .
Mě se to s utroušem taky MS posouvá, ale jak jsem ho vysadila, když byl test negat., tak jsem to do 2 dnů dostala.

Sophie a jak ti je? Co nějaký těhu příznak, ale to je stejně asi brzo.

katchik
25. bře 2010

Ahooj Holky, 🙂
Sophie tak co zkoušela jsi testit?

Mick jj to cvíčo je na záda jak dělaný. Mě to taky pomáhá, ale fakt jsem nikdy nevydržela cvičit pravidelně. Manža si ze mě vždycky dělal srandu....prý jdeš zase funět 😀 A teď musí cvičit on, pže měl nehodu na motorce. Tak cvičí každý den, on je teda fakt vytrvalej a cvičí poctivě. A některý cviky co má jsou stejný jak se cvičí při Mojžíšce.
To je dobrý, že ten Gest můžeš zfouknout přes oběd. Já tam bohužel jedu až z druhýho konce Prahy, tak že to bych nestihla ani omylem.
Jo a vypadá to, že asi zase nemám ovu...mě u ní vždycky bolí břicho, podle toho jsem to vždycky poznala. A ted zase nic 😒 chjo, tak ještě budu snad řešit, že nemám ovu. Asi si dneska zkusím koupit ovu test.

Steffi Ahojky, jak se vede?