Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
1. črc 2010

já už chci taky víkend - v tý kanceláři se to nedá vydržet - vzduch se tu ani nehne - i venku je šílený dusno, jak před bouřkou, kdyby alespoň sprchlo 😝

dnes jsem četla že tropy mají být celý červenec tak se asi máme na co těšit

my bude o víkendu slavit, babča má 85 narozeniny - tak že bude grilovačka, holky na ten Prednison by se asi pít nemělo vůbec, co?

sophiejane
1. črc 2010

no trady včera sprchlo a pak to bylo ještě horší, fuuuj, jak v prádelně 😝 taky budeme slavit, babička bude mít 78🙂 druhá ted měla 84 včera...a grilovačka bude asi u našich taky 🙂 no na prednison nepij, nemá se to, já se držela, ale bylo to krušné, já ráda sklenku vínka večer 🙂

petronela82
1. črc 2010

@sophiejane - já si to myslela, mě je dost blivno z toho horka a asi i z těch hormonů a aby mi bylo blbě ještě z kombinace alkoholu a Prednisonu - to fakt ne => budu se těšit na grilované masíčko a hlavně zeleninu (ujíždím na grilovaný cuketě, lilku a apaprice) a na alkohol se ani nepodívám, voda je taky dobrá, ne? 😉

sophiejane
1. črc 2010

http://ona.idnes.cz/uklizeni-chrani-pred-rakovi...

😀

jů to bych si taky dala, tu grilovanou zeleninu...to si vždy říkám že musím zkusit 🙂 a grilujete ji jen tak, nebo něčím potíráte?asi jo,co

mick
1. črc 2010

@sophiejane haha, to psal určitě nějakej chlap, kterej má doma ženu neúklízecí a chce jí donutit 😀

@petronela82 já jsem to hledala na netu proč se nesmí alkohol na prednison a ono je to hlavně kvůli tomu, že takhle do sebe pereš sračky a ještě alkohol, tak by chudák tělíčko trpělo 😖 . Já mám taky ráda skleničku vína, ale teď si jí taky nedávám. Nebudu to tělo chudáka tak huntovat. Příští týden stimulka, už tak bude zmatený....i bez alkáče.

My jsme holky grilovali žampiony a i manža, kterej houby nemusí si je pochvaloval 😉 .

sophiejane
1. črc 2010

hmmm, no já bych tu zeleninu potřela olejem, a třeba česnek a bylinky a to by asi bylo mnámo 🙂

sophiejane
1. črc 2010

no právě mick, nemá se to, protože to zatěžuje játra, alkohol a ještě léky

petronela82
1. črc 2010

@sophiejane - já si tu zeleninu griluju na sucho, ale proto že grilujeme venku na uhlí, a ten olej by kapal, ale když budež grilovat na elektrice, nebo sudeš olejem šetřit a jen tak zlehka potírat, tak určitě doporučuji ten olej - a česnek to je jasňačka bez toho to snad ani nejde 😀

sophiejane
1. črc 2010

petruš my taky grilujeme na uhlí, táta má takovej ten gril zahradní zděnej

ketyz
1. črc 2010

Ahojda,
tak diplom je doma.. 😀 a protože manžel studoval dálkově stejnou školu co já kdysi, tak jsme to spojili s návštěvou u mé kámošky, večer jsme si ještě zašli doma na pizzu a salát, super den, sice bylo vedro, ale dalo se to vydržet

@sophiejane - mě Poláková říkala 2x menstruace a pak mám přijít 14DC na UTZ pokud bych náhodou měla sama od sebe ovulaci, tak bychom udělali KET, když nebude, tak si myslím že v tom dalším cyklu bych zase od 1 dne najela na estrimax a KET by byl v něm, tak uvidím jak to bude vycházet, nechci to uspěchat, raději to o jeden cyklus odložím a raději pojedeme na dovču

jinak zeleninu na gril já nakládám do oleje a bylinek a nedávám jí přímo na gril, ale do takový misky a teprve tu pak na gril.... 😎

sophiejane
1. črc 2010

ketyz tak to je fajn že jste si to užili, všem přeju dobrou noc, i když asi horkou 🙂

petronela82
2. črc 2010

ahoj holky

je tu páááááááááááááátek a prodloužený víkend, konečně - HURÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀

@ketyz - super že jste si včerejšek užili, a dnes zase do práce, to se nechce co?

steffi13
2. črc 2010

Ahojky holčičky 🙂
@petronela82 -dobré ránko ranní ptáče 🙂

sophiejane
2. črc 2010

ahoj holky, tak zas padám vedrem už při snídani 😝 🙂

petronela82
2. črc 2010

ahoj holky - to vedro je děs, ještě že už je pátek a to dělám jen do 14hod. ale i taky mi to přijde že to je nekonečně daleko 😝

a co vy holky - co máte dnes v plánu - že by bazén u kámošky co @steffi13 a co ty @sophiejane kdy vy vlastně plánujete tu dovču.

a kde pak vlastně máme dne @mick asi se nám někde rozpustila 😀

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane -to mi povídej já dala snídani a tady je jak v sauně vůbec mi to nejede.. 😝

@petronela82 -já bych plánovala ten bazén akorád,že ve St jsme byli s kámoškou a jejími dětmi na hřišti měli tam dětskou diskotéku a mě tam na jedné noze nějaký hrozně agresivní hmyz štípnul 4krát kolem nártu a kotníku a včera přes den mě začala bolet noha celá a do večera jsem se na ni nemohla postavit kotník nemám vidět a mám slitou jednu velkou bambuli v noci zvýšená teplota a dneska jsem osypaná kolem krku tak jsem vzala zyrtec na nohu krém ibalgin .. no děs běs 😠 😕 ..fakt nevim co se to na mě pořád lepí 🙄

steffi13
2. črc 2010

no jinak přes prodloužený víkend nějakou koupačku a grilovačku a když to půjde a nepadneme tak posekat na chatě zahradu nebo tam bude za chvilku prales 😉

steffi13
2. črc 2010

@petronela82 -a co ty máš v plánu? 🙂

petronela82
2. črc 2010

@steffi13 - já mám v plánu se do 14hod. smažit v kanclu - pak se trochu shcládím v autě 😉 (úžasný vynález ta klimatizece) a jedu do Globusu nakupovat - pátky jsou tam fakt chu´tovka - ale jíst se musí no a zítra jak už jsem spala oslava babči narozenin a v neděli asi pojedeme na chajdu - hlavně pryč z Prahy

petronela82
2. črc 2010

@steffi13 - jo a volala jsi do GESTu kvuli tomu prednisonu?

sophiejane
2. črc 2010

já zas mám depku že jsem stoupla na váhu a místo aby mi to šlo dolů tak jsem ještě přibrala sakra, po nemocnici jsem měla kilo a pul dole a ted mám opět skoro dvě nahoře, mám o skoro 4kg víc než na zač.těhu no dneska obědvám melouna

sophiejane
2. črc 2010

😠

sophiejane
2. črc 2010

ale mám takovej pocit, že bych TO mohla dostat, břicho trochu cítím napravo (dnes je to přesně 28dní) tak se budu uklidnovat že jsem opuchlá před mrchou

sophiejane
2. črc 2010

petruš dovču plánujeme někdy po půlce července hlavně až odmenstruuju...jdu chvíli ven ale asi tam padnu venku za oknem na slunci máme 40st

petronela82
2. črc 2010

@sophiejane - a plánujete leháro na plái, nebo jste takový ten akční pár co stále někde courá - výlety a tak?

mick
2. črc 2010

Ahoj holky!!! Já už sublimuju, dneska bude fakt pařák.
@petronela82 takovej kousanec jako máš ty jsem měla taky. Kotník vypadal jako když jsem si ho na 2xzlomila. S tím zyrtecem jsi udělala dobře, to by mělo zabrat 😉 . Byl to nějakej komár záškodník i infikovanym bodlem 😀

@ketyz tak to je parádní, že jste si to včera užili 😉

@steffi13 a co dneska vyrážíš někam k vodě?

petronela82
2. črc 2010

@mick - nestraš mě nic nekouslo to odnesla @steffi13 tak že koupání nebude

mick
2. črc 2010

Já už si holky dala zmrzku na to vedro. Vedení je na nás hodné a nabouchalo nám plný mrazák nanuků 😎 !!!

@sophiejane to mi povídej s tou váhou. Už jsem shodila 2 kg, ale je to strašnej boj. Mám pocit, že po tý 30, to jde fakt o hodně hůř dolů. No nechci to vidět ve 40!!! Když si vzpomenu ve 20, jak jsem si dopřávala všeho a váha pořád stejná, kde jsou ty časy!!!!!!!!!!!!!!

mick
2. črc 2010

@petronela82 jé, já to pomíchala. Takže nejen, že po 30 tloustnu, ale ještě mi přeskakuje mozek, asi už je vařenej 😨

Jinak se dneska rozrůstáme o nové 2 členy, manža je veze z Moravy, tak doufám, že nepřiveze místo štěňat pečený kuřata!!

petronela82
2. črc 2010

@mick - to je tím horkem, já teď vyrážím do banky a na poštu a asi se stavím i někde na oběd - snad se tam neupeču, ani se mi tam nechce - zatím páááááá