Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
8. črc 2010

@mick 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 já ti nějaký sen pošlu jo

beatrice7
8. črc 2010

@petronela82 do konce července ? Ty jo. Holky, to tak strašně letí, ono asi že je léto, jsem doma, všechno si v pohodě naplánuju, nikam nespěchám, nestresuju se a přesto to letí ! 🙂

steffi13
8. črc 2010

Mě u transferu jen Poláková zavedla a pak mi jen ukázali,že v pipetě tam nejsou to vše...
@petronela82 -já psala,že by se mi páreček taky líbil 😉 😝

mick
8. črc 2010

@steffi13 @petronela82 - no vidíte to, já ho minule při ketu nechtěla a sestřička mi říká, to si musíte sama vyřídit s dr. Šulcem a on na mě moc dobře nekoukal, když jsem mu řekla, že jsem klidná dost, protože vím, do čeho jdu, tak řekl. No, jak myslíte..... A už jim to přijde zbytečný. Mě teda taky, to tělo už takhle dopujeme sr.čkama a ještě ho blbnout diazepamem.

@beatrice7 to zařízení je super, že si mimča můžeš zkontrolovat 😉. Dřív ty maminky musela docela plašit, když nic necítíli a takhle musíš být určo klidnější, když je slyšíš. Já od pondělí stimuluju, takže tak cca příští sobotu půjdu na OPU. Včera jsem popletla Gonal a píchla ho omylem víc, ale dr. Černý řekl, že je to v poho. Tak třeba bude lepší úrodička 😉

beatrice7
8. črc 2010

@petronela82 děkuju, doufám že to páreček bude 😉 Už s tím počítáme 🙂 Nějak jsem si vymazala fotku bříška, co jsem tam měla, tak to tam zkusím dát znovu.

petronela82
8. črc 2010

@steffi13 - aha - já to čekla .... že když už tak by jsi je chtěla stejnéééééééééé => prostě všichni chceme párečky 😀

mick
8. črc 2010

@petronela82 😀 taky dobrý 😀 . Holky nám fakt už hrabe 😀

@beatrice7 a tobě to Al.kontroloval ultrazvukem? Mě akorát ukázali, že je ten katetr prázdný a že je zavedl.

steffi13
8. črc 2010

@petronela82 -taky jsem to teď četla znovu a vim vypadá to tak jak si psala a le myslela jako to má bea.. 😉 😀 😝

steffi13
8. črc 2010

jojo hrabe a hustě 😀 😝

beatrice7
8. črc 2010

@mick jo, kontroloval mi to ultrazvukem a ukazoval mi, že jsou opravdu v děloze...

beatrice7
8. črc 2010

Jinak holky, všechny tři. Psala jsem vám jak jsem napomohla tomu aby se embrýsci dobře uchytily ? Pamatujte na to ! 😉 😀 Funguje to, já jsem důkaz.

petronela82
8. črc 2010

@beatrice7 - fakt tě kontrolovat UTZ - že by plusové body pro Alex. mě to Černý ani Poláková nikdy nedělali - jen jak píšou holky mi ukázali že je katetr prázdný

beatrice7
8. črc 2010

@petronela82 Jo, katetr mi taky ukázal, ale pak ještě utz, vážně. A byly hezky vedle sebe, ještě jsem si chtěla říct o fotečku, ale bylo mi to blbý 🙂

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -jak?já jsem asi nějak zaspala 😝 ..a to jak to popisuješ ty mi nikdo nikdy nedělal 😕

steffi13
8. črc 2010

kdyby mi to takhle taky někdo ukázal utz tak jsem víc v klidu..já už v tom gestu ničemu nechápu každý má jiný postup..možná kdyby věděli jakou tu máme diskuzi tak by to dělali stejně,že si to tu řekneme 😝

mick
8. črc 2010

@beatrice7 mě to taky nikdo nikdy nedělal a to jsem měla 4 transfery, tak to by měl Al. fakt velké plus, asi ho budu chtít u transferu. Bea, připomeň mi prosím, co že to máme dělat, aby se embrouši chytili? Já si nepamatuju 😵 !!!!!

beatrice7
8. črc 2010

@steffi13 no vidíš, Alex to asi dělá normálně, já nevím. To byl můj první ET.
Jinak po ET nám řekli- žádná námaha, žádný sex, minimálně 14 dní. My jsme po ET zajeli do restaurace na obídek, doma pak na dlouhou procházku a večer jsme se pomilovali... bylo to spontánní, až jsme úplně zapomněli na to že nesmíme... No a ráno pak taky. to už jsme to věděli, ale řekli jsme si, že když to má vyjít, tak to vyjde.

beatrice7
8. črc 2010

Jo a AH jsme měli jen u jednoho a chytly se oba. Takže to asi nemá smysl.

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -dobrá receptura to se bude manžovi líbit..je pravda,že při 1transferu jsme na to vlítli hned večer ale při těch dalších jsem už měla strach..holky jak jste to měli vy..nemilovali jste se do testu nebo jo?

beatrice7
8. črc 2010

Dala jsem tam tu fotku znova, teď jsem ve 20.tt a bříško je zase o něco větší... 😖 No ale aspoň že rostou.

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -jééé roztomilé 😝 😉 tak doufám,že ti já,mick,petruš budeme brzo taky ukazovat 😉 🙂

beatrice7
8. črc 2010

@steffi13 nechápu kam mi zmizela moje ikonka... 😢

mick
8. črc 2010

@beatrice7 to je parádní bruch 🙂 🙂 Je poznat, že jsou tam dva mimísové 😉

@steffi13 my to teda dodrželi až do testu a když jsem měla 2 čárky, tak jsem měla tuplem strach. Beai verze by se manželovi určo taky líbila o hodně víc 🙂

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -a jo si se nám proměnila jak to děláš 😉

mick
8. črc 2010

@beatrice7 to nevím, co se jim na tvé ikonce nelíbilo 😒 Nechápu...

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -a dala si vše uložit 😉

beatrice7
8. črc 2010

Holky, jdu něco dělat. Dneska mě čeká knihovna, trocha žehlení ( nic se nemá přehánět 😀 ) A dukátové buchtičky. Doufám, že se mi povedou, já to nejím, ale ostatní je milujou, tak mi držte palce ať se to podaří. Našla jsem recept a je k tomu i video, tak to zkusím : http://ekucharka.net/dukatove-buchticky-s-pudin...

petronela82
8. črc 2010

holky - já myslela že ty embrya v den ET (KET) ani UTZ vidět nejsou, že jsem vidět jen pod tím mikroskopem co tam mají - už jsem z toho fakt jelen - měla jste ještě některá Alex. u transferu?

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -mňam ty nám děláš chutě..ty já ráda a dlouho nebyli dobrý nápad 🙂 😝 ..ano,ano nic nepřehánět 😎

steffi13
8. črc 2010

@petronela82 -mě alex dělal jen OPU ..ale taky to už nechápu 😕