Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
26. črc 2010

ahoj holky hezké ránko 🙂

sophiejane
26. črc 2010

steffi my byli v tom vedru ve čtvrtek na výletě v Příbrami, taky humáč 🙂

meluzina
26. črc 2010

Holky, mám ještě dotaz … co mě čeká na kontrole po nepovedeným KET ? donesu moč tam mi potvrdí že nejsem těhotná … a co dál ? vnitřní ultrazvuk ? ještě něco ?? moc díky za odpověď.

petronela82
26. črc 2010

@meluzina - myslím že když bude test negativní tak ti ani UTZ dělat nebudou - jen se spolu domluvíte co bude dál, naplánujete další KET (je-li ještě zásobička) a když ne tak naplánujete další IVF

meluzina
26. črc 2010

@petronela82 děkuji, za info ... alespoň vím co mě čeká .... sněhuláci nejsou ☹ takže další IFV ...

steffi13
26. črc 2010

@sophiejane -taky pěkně usmažený jste byli 😝 😀
@meluzina -a ty jsi měla jaký protokol dlouhý nebo krátký?

ketyz
26. črc 2010

Ahojky,
@steffi13 - neboj ona dorazí a krásně ti to vyjde po to malování,
@sophiejane - tak co je už po ní?, u mě skoro jo, ten DC byl fakt hnusnej, v tom největším vedru minulý týden a po noci ve vlaku.... 😖
@petronela82 - tak se hlavně nezasekni v dětským oddělení... 😀
@meluzina - je to na budku co?, já po prvním ET byla rozhodnutá že už tam nejdu a stejně jsem to nevydržela, holt je to boj 😉

meluzina
26. črc 2010

@steffi13 ahojky, měla jsem dlouhý protokol ... nevím na základě čeho se rozhodují, ale asi mi docela seděl .. ze začátku to vše vypadalo dost nadějně ....

meluzina
26. črc 2010

@ketyz no, já taky nevím zda do toho pujdu znova .... ale pravdou je že za ty 3 měsíce se asi trochu oklepu .... ale nervy jsou to pekelný ... zlaté státnice a to jsem myslela, že víc se nervovat už ani neumím ... velký omyl !!!! ted jsem teprv zjistila co je to se nervovat ....

ketyz
26. črc 2010

@meluzina - já měla taky dlouhý, a když jsem se ptala proč, tak prý je šetrnější a má i lepší výsledky, potvrdila mi to i moje gyndařka, když jsem u ní pak byla na KO, já bych ten další měla prý krátký, mám PCO a produkuju těch vajuch moc, po krátkým by jich prý mohlo být míň a snad by byla kvalitnější...
jinak ale nejdřív budou mraženky... 😉

meluzina
26. črc 2010

No, takže budou jenom mraženky !!!!! musí se chytit !! držím moc moc palce !!! apryč s protokolem to už nebide potřeba !! mraženky musí vydržet všechno ... když už vydrží zmražení a rozmražení !!

ketyz
26. črc 2010

@meluzina - no to je sice fajn, ale teď se mi v 8tt přestalo embr vyvíjet, takže ono to mražení rozmražení a pozitivní test ještě pořád není všechno, omlouvám se, ale já jsem ted dost skeptická... 😠

sophiejane
26. črc 2010

ahoj kety jo už je po NÍ dávno, bylo to spíš mírné...žádný divoký průběh, tak buví, jestli jsem vůbec ovulovala 😖 a nějak nevím, co mám brát jako 1.DC když se rozjížděla asi 3dny...

katchik
26. črc 2010

Ahooj Holčiny, 🙂

sophiejane
26. črc 2010

čus kačenko, jak se vede, co viroza?

sophiejane
26. črc 2010

tyjo ty už máš 16tt to tak strašně letí....

steffi13
26. črc 2010

@ketyz -ahojda,no uvidíme kéž by to bylo tak jak píšeš 😉 ..
já teda začínala krátkym a dlouhý u mě byl teda nic moc žádný mrazáček 😒
@katchik -ahojda holka jak jsem četla ty si teda droběna stou váhou 😉 ..

steffi13
26. črc 2010

@sophiejane -ty si mě předběhla to samé jsem chtěla napsat Katchikovi toto letí 🙂 😉

meluzina
26. črc 2010

@ketyz ☹ no já to chápu ... dokud se to miminko nenarodí tak nikdo nemá klid ....

steffi13
26. črc 2010

holky mi to tady časem vylepšíme a všechny se dočkáme určitě.. 🙂
@meluzina -a co vy máte za problémek,že jsi šla na IVF ?

katchik
26. črc 2010

Steffi Ahojky, viroza snad dobrý. Teplotu už nemám, jen jsem ještě víc unavená, ale snad to bude ok. Už máte vybranou dovču?

jo jo holky letí to hrozně, taky se nestačím divit, jak ty tt naskakují.

Steffi neboj za chvilku budu jak slon. 🙂

katchik
26. črc 2010

@sophiejane ty jsi byla na hradě na tom Cartierovi viď? Stálo to za to? Koukala jsem na stráky a je to docela drahý.

steffi13
26. črc 2010

@katchik -ahojdaaaa..tak ty sis lapila virozu ty si umíš vybrat 😝 ..tak aspoň,že ti je lépe..ty a slon hmmm tak možná slůně 😀

steffi13
26. črc 2010

mě zase minulý týden kousl nějaký hmyz a opět jsem měla nateklou nohu ale né moc koupila jsem si samé přípravky na ty bestie ale to už nemá chybu..

meluzina
26. črc 2010

@steffi13 hele my nevíme .... 7 let zkoušíme a nic ... manžel těsně pod normou spermie ale nemělo by to být nic drastického ... já údajně zdravá ..... chodila jsem v rámci své gynekoložky na dost vyšetření a na nic nepřišli tak mě poslali do Gestu ...

meluzina
26. črc 2010

@katchik jééé. doufám, že dáš nějaké sloní fotky na FB 🙂 🙂

katchik
26. črc 2010

@meluzina joo, aby mě tam všichni okukovali. 😀 😀
@steffi13 ty s tou nohou ty jsi taky exot. 😀 jak jsi to měla minule, to tě taky kousla nějaká mrcha?

steffi13
26. črc 2010

@katchik -jojo taky mrcha a představ si že hlavně do té samé nohy..moje krev jim nějak chutná tak jako nikdy..ale lékarnice řikala ať i beru vitamín E tak musim koupit..pořád něco do sebe cpát 😕

meluzina
26. črc 2010

@katchik 🙂 🙂 já chci sloní ženu 🙂 🙂 btw viděla jsi Vikiho od Vlasty ?

petronela82
26. črc 2010

@ketyz - teda IKEA - super apro děti bych si tamfakt vybrala, myslím že se zařízením dětského pokoje bych neměla problém - už aby to bylo, zatím nám dětský pokoj zeje prázdnotou ☹

@meluzina - já měla třeba krátky protokol a to kvůli PCO protože po dlouhém bych těch vajuch snesla asi 50 😀 a to už by ta kvalita stála úplně za prd 😀

@katchik - tak virózu jsi zdolala - to je dobře - a ten paralen co jsi si zvala je O.K.? já vůbec nevím co za prášky člověk v těhu může, mě včera strašně bolela hlava a bála jsem se cokoli vzít, tak jsem to raději zaspala

@steffi13 - tak tu mrchu mrchatou ještě nech ale jak vymalujou tak hned na to vlítněte - musíš ji nějak přemluvit nebo na něco nalákat 😀

A kde pak se nám dnes courá Mick - někde dovolunkuje 😀