Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
26. bře 2010

jééé ty se máš. 🙂

steffi13
26. bře 2010

ahojky holky,
sophie-vždyť máš krásný čárečky dost oproti těm předchozim ikdyž neni zaschnutá 🙂
Mick a Katchiku,tak já vám taky řeknu příběh o manžovi..to jednou sobotní dopolko přijel švára se švagrovou,že koupil minibike a jestli snima pojedem na chvilku na Strahov kde je takový velký plácek spíš parkoviště pro ty co nejsou z Prahy 😉 ..a já řikám manžovi máme něco na práci necháme to na jindy a manža a švára řikaji na chvilku bysme mohli néé tak jsme jeli no svezli jsme se všichni a manža jako poslední..o kus dál byli mladý lidi ve starých bavorákách a najednou přijíždí nějaký další jejich kámoš z bávem no a manža jel směrem dolů kde vjíždělo to bávo jako z boku no stáli jsme kousek a všimla jsemsi,že ten kluk vůbec nekouká tam co jel manža ale na druhou str.kde stáli jeho kámoši a jen vidíme jak se oba řítěj na sebe do posl.chvíle řikám to se vyhnou a ještě řvu pozor to auto ale stejně by mě neslyšel protože ta motorka řve strašně..no stašný když na to koukáte jak opařený a nezmůžete nic..no a práskli to do sebe manža pod autem tak jsme tam běželi a řvali ať stojí a ty jeho kámoši stál ia ani nešli pomoc až,když jsme na ně řvali..to bylo stašný ..a ten kluk v tom autě chtěl couvat a mi néé no naštěstí stál kdyby tam manža byl zaklíněný tak mu snad udělá něco z pateří..manžu jsme vysoukali s pod auta a vidim jen tu nohu vyklobenou a hlavně jak mu stehno strašně natýká,že džíny mu byli těsný tak voláme záchranku naštěstí,že to volala švagrová protože já byla jak opařená vůbec nic jsem nemohla jen jsem ho přikryla a mluvila na něj a pořád tomu nevěřila pak přijela záchránka já když vytahovala svoje a jeho doklady tak se mi tak moc klepali ruce,že mi vše vypadlo na zem...no v nemo mi řekli,že má zlomenou stehenni kost těsně pod kyčelním kloubem a hned na operaci..takže 7měs o berlích destičku v noze a 9 šroubků..a teď po 2letech půjde na vyndání..takže tak ,jo a to ještě o měs.později se venku přiotrávil náš hafan tak,že to bylo za 5min.dvanáct přijed později tak neni takže rok 2008 hodně veselý ☹

steffi13
26. bře 2010

mick-to doufám,že tam bude krásně ale když né tak si to tam užiju taky tak já tě přibalim do kufru jooo 😀 😝

katchik
26. bře 2010

Steffi to je teda taky šílená storry. Nejhorší je to vidět. Mě se taky klepali tak ruce, že jsem ani nemohla najít číslo v mobilu. Hlavně, že to všechno dopadlo dobře.

steffi13
26. bře 2010

katchiku,to mi povídej tak už máme vybráno a teď jen samé dobré věcičky 😉
jo a víš co je na tom vtipný teda trochu samozřejmě,že manža nemá rád ani motorky a ani bávoráky a to už před tou nehodou 😉
ale prostě brácha ho zlákal a to byla chyba..ale přesně hlavně,že to dopadlo takhle a né hůř..

steffi13
26. bře 2010

já musim běžet ještě něco zařidit tak juknu večer zatim paaaaaa 🙂 pěkný zbytek dne 😎

sophiejane
26. bře 2010

no steffi brrrr to je taky příběh...

sophiejane
26. bře 2010

ten můj cvok motorky ne ale zas eje čílený cyklista, sice ejzdí spíš v terenu, ne po silnicích, ale i tak...

sophiejane
26. bře 2010

šílený ne čílený já mam teda překlepy🙂

katchik
26. bře 2010

Sophie to je počínající těhu demence. 😀

Tak kde máme tu Mick?

Byla jsem teď přes oběd venku a tam je tak krásně. Jít zpět do kanclu bylo jak za trest. 😖

steffi13
26. bře 2010

ahojky sophii,
stěmi překlepy mi to taky jde to je tim počáskem jak na nás působí 😎 😉 tak ty máš cyklistíka ale vdešní době člověk musí dávat se všim pozor i jako cyklista kolikrát se stane,že i v terénu ti vyjede nějaký blázen nebo na mopedu..a co ty jsi doma nebo v rachotě?já se chystám už přes 2hoďky pryč ale pořád se mi doma nabaluje nějaká prácička řikám si už jdu a takhle to vypadá musim jít taky okusit to teplé počásko než se to pokazí 😉 kéž by vydrželo celý víkend a nesplnila se předpověď co hlásí to by byla paráda..a ty taky jezdíš na kole v terénu nebo necháváš vyvětrat jen manžu 😉

sophiejane
26. bře 2010

já jsem doma, venku už jsem byla, trochu se courla, je tam léto! taky jsem si koupila 2 trička, když budou ty velikonoce 😉 a pak jsem si udělala bramb.kaši a kotletku 🙂

katchik
26. bře 2010

jinak na překlepy jsem taky expert. Ještě jak jsem v práci tak se snažím psát rychle, dělám u toho 100 jiných věcí a pak teda občas lezou perly.
sophie tak ty jsi nakupovala. To aby tě nepokakal beránek. 🙂 Já jsem si koupila řasenku a ubrus. 🙂

steffi ty jsi ještě tu. 🙂

steffi13
26. bře 2010

jéé Katchiku tak to tě lituji ještě sis takhle okusila jak je venku to je pak naprdlačku to znám a pak se proklínám proč zrovna já..tak já ani nebudu řikat,že jsem doma a chystám se ven..nechci provokovat fakt 😝

sophiejane
26. bře 2010

no vida katchi taky dobrý 🙂 a co katchi děláš, jeslti se můžu zeptat?

sophiejane
26. bře 2010

steffi 😀 😀 😀

sophiejane
26. bře 2010

mick je v tom gestu, že?

steffi13
26. bře 2010

ještě joooo ale už vážně půjdu opravdu jen s Vámi pokrafu a jdu tak 😉 😉

katchik
26. bře 2010

steffi jen si to užij. 😉 Otevřela jsem si alespoň balkon, ale asi nemusím říkat, že bych se radši viděla úplně někde jinde. To tady do 17 hod. asi nevydržím.

steffi13
26. bře 2010

sophie,myslim,že tu jsem naposled protože ještě chvilku a Katchik mě vypudí s této diskuze 😀 😝

katchik
26. bře 2010

jo jo Mick je v gestu.
Steffi dělám produkční v reklamce. 😝

katchik
26. bře 2010

to mělo být Sophie...jsem to nějak pomotala. 😒
Steffi neboooj nevypudím. 🙂 Já ti to přeju.

steffi13
26. bře 2010

taky bych potřebovala něco si koupit,když budou Velikonoce tak nějakou pěkný hadříček to máš recht sophii to musí být se taky trošku rozmazlit 😀

steffi13
26. bře 2010

katchiku,děkuji já tě takhle provokuji ale neboj přijde den kdy ty si to budeš užívat a já dřít 🙂 tak aspoň,že si můžeš otevřít balkon někde seději za sklem a ani okno na tož balkon nemohou ani pomyslet to myslim,že pak je teprve k naštvaní 😉 já to trošku žehlim daří semi to Katchi nebo mám žehlit ještě víc... 😀 😀

steffi13
26. bře 2010

no aspoň tady pletem všichni kdo co komu chce..já to řikám pořád to je to jaro 😝 😅

steffi13
26. bře 2010

jste se mi nějak ztratili a já tu mám si jako psát s kym,nooo 😕 tak já už asi za chvilku vážně jdu 😎

katchik
26. bře 2010

holky, tak hlavně že si rozumíme. To je důležitý ne. 😀
joo a hadříky bych taky nějaký potřebovala. Ovšem kdyby mě slyšel můj drahý, tak by asi omdlel. Pže mě už se to oblečení ani nevejde do skříně.
Steffi ty jseš ještě tady. 😀 hele a žehlit nemusíš..vše odpuštěno. 😀

katchik
26. bře 2010

hele ty už takhle vážně jdeš asi dvě hodiny. 😀

sophiejane
26. bře 2010

hmmm, katchi, to zní zajímavě, ta tvá práce...

sophiejane
26. bře 2010

a máte i balkon, no to je super 😀