Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
1. srp 2010

Ahoj holky, u mě taky sněhobílo ☹ a už začínám i špinit. Takže do sebe přestávám prát léky.

@petronela82 to je mi líto, já myslela, že s těma blastocystama to klapne. Ach jo. Máme smůlu. Půjdeš do dalšího IVF do Gestu nebo zkusíš jiné centrum? Já kdybych se mohla rozhodnout znovu, tak bych na třetí šla určitě jinam. Je to vopruz procházet zase všechna vyšetření, ale na 4 pokus půjdu asi k Apolináři. Třeba budou mít lepší postup, co mi líp sedne. Každopádně teď si dám tak do října klid a zkusím ty poslední mrazáčky a asi zjara zkusím toho Apol. Ach jo, je to nespravedlivý, ale to víme 😠

@sophiejane Kréta, no paráda. To se máš 😉 . Jela bych hned, ale vzhledem k tomu, že bylo IVF a padla na to i dovča, tak máme peška 😒

Holky, mě se tak hrozně nechce do práce!!!!

steffi13
1. srp 2010

@mick -ahojky a kolikatý jsi den?

sophiejane
1. srp 2010

tak holky, zitra mame zájezd zaplatit a ted jsme zjistili, ze v recku už tyden stavkuji dopravci pohonnych hmot a uz chybi i veci v obchodech, navic jsme sí chteli pujcit auto...a kdyz benzin je, (snazi se ho rozvazet armada) tak zase drahej...takze dobry dilema, ti rekove jsou fakt kreteni! jen si zavari a uz k nim nebude jezdit vubec nikdo, ne ze by to v te jejich krizi potrebovali....takze hledame nejake info na netu, ale stavka ma zatim pokracovat dal....jenze to vam v ceske cestovce nikdo nerekne, cizi cestovky tam pry i zajezdy zrusily...

sophiejane
1. srp 2010

petrus, mick...no to je pech teda 😠 😠 😠 a petrus na tebe je jeste hooodne brzy, ty bud v klidu, joooo...

takze resime, jestli nejet jinam...nebo jen nekde v cechach a vyprdnout se na ne, ja se tak tesila, to je fuuuurt neco!

niki2
1. srp 2010

Ahojky,
jen obcas mrknu, Sophie, co Turecko?

ketyz
1. srp 2010

Ahojky
Petruš, Mick - holky mě to tak mrzí, já se těšila za vás jak to dobře dopadne, teď me ani nenapadá co napsat aby to nebyla jen blbá fráze, myslím na vás a držte se.... ☹

@sophiejane - no my jsme právě z těchto důvodů Řecko a i ostrovy letos zavrhli a rozhodli se pro Turky, pojedeme v 2 polovině září, až tam nebudou rodiny s dětma (to je psina, že někdo kdo dělá vše proto aby měl dítě, odmítá jet na dovolenou s malýma dětma - jsem trdlo, ale chci klid) a KET buď vyjde do té doby a nebo až potom, se můžu na všechno vykašlat, pořád jen počítám a plánuju a nic z toho, tak si užiju dovolenou a hotovo... 😉

mick
2. srp 2010

Ahojky holky, tak MS je v plném proudu 😠 .

@sophiejane jet někam kde se stávkuje je blbý. Jestli jdete po ceně, tak bych taky asi zkusila Turecko. My byli předloni na Fuerteventuře a bylo tam krásně. Dlouhý písečný pláže, fakt romantika 😉 . Myslim, že by apartmánek nemusel být tak drahý. My ho dostali v plný palbě, takže jsme nic neplatili. Já tam přibrala snad 3 kila za týden 😀

@ketyz přesně, my děti šíleně chceme, ale potkávat je na dovolený fakt ne!!!! No mě by spíš k tomu ještě deptali ty spokojený rodinky s malejma dětičkama, to mi upřímně v tuhle chvíli fakt vadí. Měli by dělat zájezdy pro neplodný a mohli jsme vyrazit jako grupa 😉

@petronela82 a ty se ještě dovolenkuješ nebo už jsi v práci? A co dneska aspoň duch, ať nám k sakru ty statistiky už někdo vylepší!!!

chrobacek
2. srp 2010

☹ ☹ ☹

sophiejane
2. srp 2010

ahoj ahoj tak ti blbci v recku prestali vcera stavkovat tak uz to mame zaplacene, ono za tu cenu by byla skoda to nevzit 🙂 a uz to tam zname...no tak cekam, kdo zacne stavkovat dalsi 😀

sophiejane
2. srp 2010

kdyz to vidim, tak ti rekove si to tam zruinuji, protoze jak rikate, kvuli temto problemum to radsi kazdy odlozi...a pak uz se jim to tam rozpadne totalne...

sophiejane
2. srp 2010

a turecko me nelaka holky, ja nejak nemusim turky 🙂

sophiejane
2. srp 2010

joj kety a malym detem se nevyhnes, ty prece nechodi do skoly...ja uz byla ted v sobotu i na obede s tehulkou co bude koncem srpna rosit, tomu se clovek nejak nevyhne....to nejak neresim, moc se tesim, kreta je krááásnaaaaa my už tam byli 3x 😀 😀 😀

sophiejane
2. srp 2010

a spokojeny rodinky mate kolem sebe vsude i tady, co se da delat, no....ja to tak neberu, doufam, ze brzo budu spokojena rodinka takyyyyy, musime verit holky!!

mick
2. srp 2010

@sophiejane to je paráda, já to teď taky slyšela v radiu, že se už nestávkuje. Ty Řekové jsou fakt blbci, taková krásná země a oni to takhle pos... Přitom tak každej jezdí rád, protože je to Evropa a nehrozí ti Faraonova pomsta jako v Egyptě 😀 . Já jsem teď jen rozhozená po neúspěchu a když jsem viděla kamarádky, jak okolo mě kroužili o víkendu s kočárkama, tak jsem řvala, ale už je mi líp. Já to samo každýmu přeju, ale s.re mě to, proč já nic. Věřim 😉 , taky co jiného nám zbývá.

sophiejane
2. srp 2010

a ty jsi to už dostala mick? třeba ještě zbytečně zoufáš....

mick
2. srp 2010

@sophiejane už je rozjetá v plném proudu 😠 , já už včera špinila. No jo no, ty neúspěchy mě štvou, kde je to dobrý embryo hergot 😝 ! Ty si pěkně odpočiň a naber sil. Kdy jedete?

chrobacek
2. srp 2010

@mick naprosto tě chápu holka, ale věř, že to přijde !! asi to chce změnu ... tak to zkus jít jinam ...

sophiejane
2. srp 2010

v sobotu v pět ráno 😅

sophiejane
2. srp 2010

http://www.cedok.cz/zajezdy/studia-miranthi-agi...

tady jedeme (uz jsme tam byli ) 🙂

sophiejane
2. srp 2010

holky odbocim a pobavim vas - vite co mi dela nas kocour, kdyz se nudi a ja tu u compu, tak vezme do huby suchy zradlo a plivne mi ho do boty a pak mi tu botu rve a chce, abych mu ho hodila jako psovi micek, protoze suchy po podlaze taaak krasne utika a da se honit a i ulovit a sezrat 😀

mick
2. srp 2010

@sophiejane vypadá to úžasně. Jela bych hned 😉. S těma zvířatama je fakt sranda 😀 . Je to lovec, tak to má jako sušenou myš, akorát potře buje tvojí asistenci, abys mu jí hodila. A kam jí dáte na dovču?

@chrobacek už jsme to doma probrali a na další pokus zkusíme asi Apolináře. A v jakym centru jsi byla ty teď?

chrobacek
2. srp 2010

@mick já byla v Heliosu v Brně, takže nic pro vás ☹ ale jsem tam strašně spokojená s totálně odlišným způsobem stimulace, prostě nám to pomohlo...

chrobacek
2. srp 2010

@mick ale koukám, že by máte ještě dva mrazáčky tak to je OK .....

sophiejane
2. srp 2010

mick kocour půjde k babičce na vesnici 🙂 ta ho snad naučí i se venčit, a prý kdyby se snesl s tím jejím kocourem, tak by si ho tam i vzala...on by to potřeboval, v bytě se nudí a zlobí...

mick
2. srp 2010

@chrobacek máme dva kousky, ale z druhého IVF. Jsou zmražený po 24 hod., tak těžko říct, co z nich bude, ale budou určitě kvalitnější než všechny z 3 IVF 😠 . To je škoda, že je Helios v Brně. Mě se líbí ještě Reprofit, ale to je taky z ruky. Nakonec vy na Moravě máte lepší výběr 😉 . Asi se přestěhuju 🙂. Taky si říkám, že mi změna prospěje 😉 .

chrobacek
2. srp 2010

jo reprofit je taky dobrej tam jsem se chystala na minimálku kdyby mi to poslední ivf nevyšlo... a proč jste si nešli pro ty mražáky?

mick
2. srp 2010

@chrobacek já to propočetla, že bych na další IVF mohla až v září a to mi přišlo pozdě a myslela jsem si naivně, že si tam ty 2 kousky nechám třeba na sourozence. Teď jsem ráda, že je tam mám v zásobě 😉 . Já koukala na holky v Reprofitu, ty minimálky jsou super a koukala jsem, že se jim tam daří 😉 .

chrobacek
2. srp 2010

ahá tak to jo ... no jo já jsem tam chtěla jít na 100% nešla bych do 4 klasického ivf

sophiejane
2. srp 2010

no mick ta minimalka by pro tebe treba nebylo spatne reseni...a je u vas vlastne nejaky problem, nebo nic taky nenasli?

nelina_
2. srp 2010

Ahojky holčiny,
prosím o radu. Chci teď na další pokus v září nasadit u KETu i Prednison. Od kdy ho začínáte "dlabat"?
Díky moc