Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
2. srp 2010

neli muzes i treba 3týdny před, ale můžeš i až v den transferu...

mick
3. srp 2010

Ahoj holky, to je počasíčko, ale na víkend má být hezky, tak to snad vyjde 😉

@sophiejane mě by se ta minimálka taky líbila, ale oni jí snad dělají jen v Gennetu. U toho Apolináře nevím. Až půjdu na ket, tak se zeptám, jestli to Gest dělá. Nám bohužel taky žádnou příčinu nenašli 😒 .

@nelina_ já bych ho osobně začala brát týden před MS.

@chrobacek já bych do 4IVF ještě šla, protože to je z části hrazený, ale pak nevim. Taky se mi nechce to tělo pořád dopovat sračkama 😠 .

petronela82
3. srp 2010

ahoj holky tak dnes jsem 10 den po KET

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

dnes mám ještě dovču, ale zítra už mažu do práce

chrobacek
3. srp 2010

no nekecej dušííííííík 😀 😀 😀

mick
3. srp 2010

@petronela82 já jí tam vidim!!!!! Já to tušila, že jí budeš mít 😉. Tak ať pěkně sílí a bobánek je pořádnej zavrtanej 😉 !!!

petronela82
3. srp 2010

holky díky, díky, díky - jsem fakt šťastná a na druhou stranu se strašně bojím, ale to se budu asi ccelých 9 měsíců, dokud nebudu mít toho drobečka v náručí - musím věřit

ketyz
3. srp 2010

@petronela82 - no vidíš babo, kdyby jsi testila až teď..... 🙂 , teda moc ti to přeju a strašně závidím..... 😀 , hned se ti půjde do práce líp co?

sophiejane
3. srp 2010

hahááá petruš já ji taky vidííím 🙂 no prostě 8.den tam nebude at děláme co děláme 🙂 tak jen tak dál!!!

petronela82
3. srp 2010

@ketyz - jsem fakt nadšená, fakt super zakončení dovolené, ale teď toho strachu co mě čeká 😉 hlavně aby bylo vše v pořádku, mimísek byl zavrtaný a vydržel celých 9měsíců. no teď už budu testovat každý den a ujišťovat se zda čára nemizí, tak budu dál informovat, pokud se něco vyjímečného nestane tak se objednám na KO na 17.8. abych dostala krásnou fotečku k svátku 😀

petronela82
3. srp 2010

@sophiejane - díky díky díky, no ten 8 den je fakt asi brzy, pokud nejsme plodný jako @chrobacek 😀

sophiejane
3. srp 2010

a netestuj ted denně, rozdíl je vidět až tak obden nebo po dvou dnech, by ses jinak zbytečně stresila

chrobacek
3. srp 2010

@petronela82 😀 😀 hele, ale já nejsem vyjímka 😉

petronela82
3. srp 2010

@chrobacek - určitě nejsi, takhle plodných holčin je určitě spousta 😀 ale já jsem spokojená i s duchem 10 den po KET 😀

sophiejane
3. srp 2010

no ještě abys nebyla 😉

hanik2
3. srp 2010

ahojky holky chodím sem jen nakukovat co je nového..MS opět mešká dnes jsem 41 DC..takže mě čeká zase injekce..test byl v pátek negativní ..užívejte léta 🙂

Petruš super taky jí vidím 🙂) 😉

niki2
3. srp 2010

Petronela, super 😉 Jen tak dal 🙂 Ja tem zmrzlikum verim 😀

petronela82
4. srp 2010

ahoj holky

- tak už se hlásím z plného pracovního nasazení, a dnes jsem trochu smutná => ta druhá čárka mi dnes přijde pořád stejná, pořád je to jen takový duch - mám strach ☹

sophiejane
4. srp 2010

petruš dyt ti to říkám, netestuj denně, to pak není viděšt rozdíl, vydrž dva dny a pak je to teprve znát!

ketyz
4. srp 2010

Ahojda,
@petronela82 - zítra vydrž netestit, možná i pozítří vynechej, mě ty čárky sílily až tak 16 den, ducha jsem měla až 12 den, ty jsi dnes 11 jestli se nepletu, takže pořád je strašně brzo, budou to nervy pořád, já se ze začátku nenervovala, na čárky jsem kašlala a no a konec znáš, takže hlavně klid, stejně to nemáš šanci ovlivnit, snad jen tím že se budeš těšit a budeš v pohodě

petronela82
4. srp 2010

holky - díky za podporu - je to ale strašně těžký si te test neudělat, ale dám asi na vás a testnu až v sobotu - pokusím se

mick
4. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 nebuj, kdybys měla ten mamatest 10, tak by byla vidět určo líp. Jak píše Ketyz, je brzo a hlavně, že tam je. Podívej se na Grej na začátku diskuze, ta měla stín skoro pořád a má holčičku 😉

@sophiejane až půjdeš na ket budeš chodit do práce nebo půjdeš na nemocenskou? A už balíš?

@hanik2 to jsou trable s MS, tak ať se brzo objeví 😉

petronela82
4. srp 2010

holky jste zlatý - jsem fakt ráda že jsem dnes už v práci - doma bych se asi zbláznila, zítra a v pátek se NETESTUJE slibuji a v sobotu bude dálnice, jo 😉

sophiejane
4. srp 2010

ahoj mick jo už tu mám hadry a kdeco po celým bytě, musím se tím prokousat 🙂 ted musím to mít zítra hotový, protože zítra vezeme toho kocoura k babče a budeme tam do patku....to baleni teda nemusim, porad se clovek boji, aby neco nezapomnel, co jeste koupit a taaaak 🙂 ale tesim se moooc

steffi13
4. srp 2010

Ahojík všem, 🙂
Petruš,držim palečky ať jen sílí drž se já třeba dělala test 19.den a to ta čárka byla nádherná takže se nestresuj a vydrž uvidíš,že za pár dní to bude ještě lépe vidět 😉 🙂

sophiejane
4. srp 2010
steffi13
4. srp 2010

@sophiejane -skvělý,že jedeš relaxovat pěkně pryč za teplíčkem pěkně si to tam užijte..jojo balení to je vždy šílenost s toho jsem taky hotová..a to když jsme jeli na svat.cestu na Rhodos na last tak ve 12h.jsme zaplatili a v 17h.odlet to bylo něco..psa zařídit,šaty vrátit a ještě zabalit,ikdyž něco už bylo zabalený ale stejně makačka to byla šílená 😝

sophiejane
4. srp 2010

no tak to verim steffi, to by mi asi hráblo 🙂

steffi13
4. srp 2010

@sophiejane -ale pak když sedíš v letedle tak si to už začínáš užívat mi než jsme přistáli tak jsme měli pár vínek v sobě 😉 😝 museli jsme ten odjezd z Prahy oslavit 😉 🙂

sophiejane
4. srp 2010

haha dobrýý´🙂 no v pět ráno na ně asi mít chut nebudu 😀

steffi13
4. srp 2010

@sophiejane -tak to asi né ale to doladíte až dorazíte 🙂 😀 😝 tam si to užijete v plné palbě..já bych tak taky jela jejda jak ti to závidim ale v dobrém 🙂 😉 hlavně si nezapomeňte řidičáky kdybyste si chtěli půjčit něco tam..jako se to povedlo nám 😀 😠