Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
4. srp 2010

@sophiejane taky závidim 😉

@steffi13 a kde jste byli na Rhodosu? My tam byli tady.
http://www.blue-style.cz/recko/rhodos/hotel-ire...
Když jsem hledala, kam na výlety, tak jsem zjistila, že je tam nějaká hora, na kterou chodí neplodné ženy a pak otěhotní. No, to mě ani nenapadlo, že bych se tam měla zajet podívat 😠 . Teď by to byl první výlet 😀 . Už jsem to našla, kurňa, na tý pláži jsme byli. To kdybych tušila, tak koupím Barbie a mažu na kopec 😉

Na východním pobřeží je krásná, veliká a zatím nezastavěná pláž Tsambika, pod horou téhož jména s klášterem Moni Tsambika. Klášter byl postaven v 18.století a dodnes patří k významným poutním místům. Na vrchol hory a do kláštera vystupují mladé ženy, které si přejí otěhotnět. Jako obětní dary přinášejí panenky a ty je možno v klášteře vidět.

sophiejane
4. srp 2010

mick ja byla 2x na rhodosu, jednou ještě s našima kdysi 🙂

sophiejane
4. srp 2010

no vida tak tam jsem taky nebyla 😠

sophiejane
4. srp 2010

jo jo steffi my už máme auto zamluvené, my vždy pujčujeme tak na 3-4dny...to by bylo na krete skoda jen prolezet, tam je tolik krasnych mist, v tech horach...akorat teda trochu o nervy ty cesty, to je na jedne strane pozor pada kameni a na druhe hluboky sraz k mori 🙂 nebo silene kanony a silnicka sotva na dve auta, jednou jsme tam takhle potkali auto co vozi beton v horach 😀

sophiejane
4. srp 2010

muj chlap me opet chce donutit sejit kanon samaria, ja pokazde co jsme tam byli odmitla, je to 16km furt dolu, to je o lejtka 🙂 a po sutrech, ale jako vypada to nadherne, hodim odkaz

http://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/kreta/...

sophiejane
4. srp 2010

mick my byli v kolymbii hotel niriides

mick
4. srp 2010

@sophiejane to si fakt užijete 😉. To cestování na dovče mám ráda, ale potkat auto s betonem na těch silničkách, to bych si asi cinkla do gatí. My chceme s mužíkem vyrazit v září do zábavného parku do Lipska. Mají tam novou horskou dráhu a fakt nářez, tak se těšim. To bude letos asi jediná dovča ☹ , teda myslim, že někam vypadneme.

mick
4. srp 2010

@sophiejane ten kaňon vypadá úžasně. A to bys šla 16 km dolu a pak nahoru 16 km? My takhle šlapali na Madeiře na nejvyšší horu asi 15 km. No děs. Mám fotku a vypadám jak spařený prase, ale jenom z půlky, jak na mě svítilo. Tam byli zase všude schody nahoru,dolu. Šli jsme to celý den. Pak bylo ale hezký koukat z vrcholku dolů. Připadali jsme si jako v nebi 😉

sophiejane
4. srp 2010

nene mick jen dolu ale teda teren dost des, sutraky...ale mozna se necham presvedcit...jen tam, doel na konci te pak odvezou lodi nazpet, je to ale na cely den, az asi v osm zpet a vyjizdi se rano v sest, uuuf

sophiejane
4. srp 2010

jů madeira musí být taky krásná, co...to mě hodně láká...

petronela82
5. srp 2010

Ahojky holky - tak dnes jsem netestovala, a cítím se hned líp, žádný stres jestli je ten duch silnější než včera nebo ne 😀

sophiejane
5. srp 2010

jasně petruš!

sophiejane
5. srp 2010

ono pry hcg se stejne skokově zvyšuje právě obden...

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - ahojky, tak už se vám to blíží, kdy že odjždíte?

steffi13
5. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂 ,

@petronela82 -tak to si šikovná že si netestovala 😉

@sophiejane -ten kaňon vypadá dobře a pokud je to jen dolů tak je to lepší horší je šplhat nahoru 😉 ..to takhle v Tatrách,když jsme byli a chodili po horách tak nahoru je to záhul a dolů se pak těšíš jen už ti nefungujou nožičky a zakopáváš o všechny kemeny a kamínky 😝 ..Hm Madeiru bych dala taky je to tam krásný..kámoška tam byla a ty fotečky no nádhera...

@mick -jinak mi byli na Rhodosu Ialyssos Forum Beach to je nahoře spíš ale bylo tam hezky ..chci zase někdy jed na Rhodos a konečně to tam taky projed ale to si ještě počkáme..

petronela82
5. srp 2010

@steffi13 - jjo, jsem dobrá 😀 a co ty kdy pak jde na UTZ - už se ti to taky blíží, viď?

sophiejane
5. srp 2010

petruš v sobotu v 5ráno, ve 3hod na letišti 😅

steffi13
5. srp 2010

@petronela82 - 9.8 jdu na UTZ a tam se uvidí jak to bude dále 😉 ..ale nějak je mi jedno jestli to vyjde teďka nebo potom.. 😉 ty mě teďka motivuješ 😀

sophiejane
5. srp 2010

už jsem docela nervozni 🙂

steffi13
5. srp 2010

@sophiejane -tak to si schrupnete ještě v letadle,vi´d 😀

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - tak to na tebe budu v těch 5hod. myslet jak vzlétáte - já už budu určitě celá nervozní testovat (nebudu moc dospat) jak se znám 😀

sophiejane
5. srp 2010

no ja tezko steffi ja jsem v letadle jak na trní 😅

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - že by cestovní horečka 😀 😀 😀 už máš sbaleno 😉

sophiejane
5. srp 2010

a na tu kretu je to celkem dlouhý, skoro 3hod 😒

sophiejane
5. srp 2010

no ne uplne, znate to, uplne je sbaleno az nez se jede na letiste, spoustu veci clovek furt pouziva...ale tak nejak hlavni veci jo, dnerska jeste postehujeme toho kocoura k babicce a budeme tam i spat, a zitra odpol.definitivne dobalime

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - já se ti ani nedivím, že v letadle neusneš - já bych asi taky se děl jak přikovaná - v Praze bych se nadechla a v Řecku vydechla 😀 - já nikdy ještě neletěla, možná by to byl větší stres než to testování 😀

petronela82
5. srp 2010

@steffi13 - a kdy je poslední možnost udělat ten transfer - kdy zavírají tu laborku (kvůli malování)?

sophiejane
5. srp 2010

no pro mě je to teda taky docela stres, ja vidim všecky dily leteckych katastrof najednou a furt něco slysim, jak se meni zvuk motoru a tak 😀

sophiejane
5. srp 2010

ale bych si tipla, ze se tam boji tak nejmin 3/4 lidi 🙂

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - balení k moři je O.K. - co potřebuješ - plavky, opalovací krém a jedeš 😀