Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
26. bře 2010

Objednat se dřív ? 😉 To mě nenapadlo. Objednala jsem se už před 10 dněma, ale přesně na ten 21.den. Vidíš to, už jsem to mohla vědět na čem jsem.

beatrice7
26. bře 2010

21 folikulů ??? Ty jo. Já jsem se modlila abych měla aspoň 2. První stimulku mi Korecký stopnul s tím, že nereaguju. Šulc mi pak při 2. stimulce zkusil nasadit vyšší dávky Menopuru, a ono zas nic.... Byla jsem z toho hotová. Prý mám vysoké fsh, tak asi nic nevypěstujem.... Alexander to pak ještě zvýšil, k odběru jsem šla s tím, že budu mít 2-3 folikuly. No a nakonec z toho byly 4. 2 se oplodnily a mám je v sobě 🙂

sophiejane
26. bře 2010

no vidis, tak aspon neco....no ja ted mela kratky protokol, poprve pri dlouhem jsem jich mela o hodne min a zbyly jen tri embrya, tak aby toho bylo vic, ale vysledek byl v podstate stejny...ono kvantita v tomhle pripade nerovna se kvalita

sophiejane
26. bře 2010

a jsi těhotná, tak ti to uplně stačilo!

beatrice7
26. bře 2010

To ještě nevím... to čekání je hrozný, člověk furt na něco čeká 🙂 Já měla taky krátký protokol. Ale Šulc tomu nevěřil. Připravoval nás na to, že budeme potřebovat dárce a i dárkyni 😀 Přítel nasadil Macu a Profertil, dr. se tomu jen smál, prý to nemá cenu. A ono mělo. Sice jsme měli ICSI, ale spermií prý bylo až moc ( podle embryoložky ) Takže všechno má svůj smysl.

katchik
29. bře 2010

Ahooj při pondělku! 🙂
Jak jste so užily víkend? Na konec ani nebylo tak hnusně. V so jsem byla ve Stromovce na prochajdě a krásně svítilo sluníčko. A taky jsem konečně umyla okna, už jsem se na to nemohla vůbec koukat. 😝

Beatrice vítej tady a moc gratuluju k //. Oni dr. moc těm alternativním metodám neveří, ale sama jsem se přesvedčila, že to funguje. Kdy jdeš na utz?

Sophi tak jak se cítíš?

Mick no to mi povídej za teplem bych jela hned. Vy jste byli na Madeiře? To byl náš tip na svatební cestu buď Madeira nebo Tenerife a vyhrála Tenerife. 🙂 Dneska jdeš na ko vid?

Steffi kde tě máme?

sophiejane
29. bře 2010

ahoj holky dneska mě dole nějak píchá...ale zatím žádné špinění, nic...zítra zase zkusím test 😕 snad to tam pořád bude a hlavně kéž by něco bylo na uzv příští úterý...

sophiejane
29. bře 2010

jééé no madeira to musí být nádhera...my jsme hodně na Řecko...hlavně Krétu...

katchik
29. bře 2010

Sophie Ahojky, kolikátýho jdeš na utz? Neboj určitě tam něco bude. To už by možná mohlo být srdíčko? Hmm Řecko bych si taky nechala líbit. Nějak furt nemůžu překecat manžu. 😒

sophiejane
29. bře 2010

příští úterý, 6.4. kdy je tak holky vidět srdíčko?

sophiejane
29. bře 2010

jdu zase ke Koreckému

sophiejane
29. bře 2010

to budou nervy...jestli tam nic nebude, tak se picnu

katchik
29. bře 2010

toho 6.4 budeš kolik dní po ket? Tobě zaváděli blastocysty? To srdíčko podle mě jak u koho.

katchik
29. bře 2010

Jani neblázni máš krásný // to tam prostě něco být musí. Chápu, ale že to jsou nervy, jsem v tomhle úplně stejná.

sophiejane
29. bře 2010

počkej katchi to nebylo po KET, ale 2.ivf, tobě už se to taky plete jako mě 🙂no nevím, jestli to byly blastocysty, to asi ještě ne, po 72hodinách, ale prý pěkná...dnes jsem 21.den po ET tak to bude 29.den po ET

beatrice7
29. bře 2010

Ahoj holky 🙂 Ráda vás zase vidím. Dneska jsem zase testovala, a ta čárka nikam nezmizela, je tam... 🙂 Ani se mi tomu nechce věřit. ve čtvrtek jdu k Šulcovi na utz. Tak jsem zvědavá... Kdy že je vidět to srdíčko ? 😉
Sophiejane, mě tam dole píchá taky často, jako na MS, ale nic, ani jsem nešpinila. Ty taky ne ? Těhotná jsi tutově, jinak bys to přece dostala ? 🙂

sophiejane
29. bře 2010

já hlavně nikdy neměla ani ty //, ani náznak, tak se nediv, že plaším, připadá mi úplně neskutečný, že by to klaplo 🙂

beatrice7
29. bře 2010

katchik, a jak dlouho se snažíte vy ?

sophiejane
29. bře 2010

bea a ve čtvrtek ty budeš kolikátý den?

beatrice7
29. bře 2010

No 20. tak jak to mám napsaný na té zprávě po ET 🙂 Nenapadlo mě, že bych se mohla objednat na dřív 😉 A Ty kolikátý ?

beatrice7
29. bře 2010

Dneska jsem 16. den po ET.

katchik
29. bře 2010

Sophie ajo, promiň. To víš já jedu teď v ketu. 😀 29 den po et by už mohlo být vidět.

Betarice snažíme se už cca 5 let. 😝

beatrice7
29. bře 2010

Holky, co znamená biochemické těhotenství ?? Jakože tt je pozitivní a podle utz těhotná nejseš ?

sophiejane
29. bře 2010

dnes jsem 21....to asi na UZV ještě nic neuvidí...jen ti udělají test a přijdeš za 14dní jako já

sophiejane
29. bře 2010

katchi my asi taky tak, 5let...

sophiejane
29. bře 2010

bea tak nějak, že se to na chvíli chytne a zase pustí, na testech to většinou pak slábne a na uzv už nic nevidí, proto se bojím

katchik
29. bře 2010

beatrice tak, tak. Měla jsem asi 3 dny pozitivní test, hcg ale jen 25. A test slábnul až byl neg.

sophiejane
29. bře 2010

holky to je pořád něco, čeho se bát

beatrice7
29. bře 2010

Takže ten 21 den mi udělají tt a nic víc ? A pak až za 14 dnů ?? 😨 Já už si plánuju jak oznámím v práci jak to se mnou je. Moc se mi tam nechce... tak jsem si říkala, že ve čtvrtek mi dr. řekne jestli čekám dvojčátka nebo jenom jedno a podle toho se zařídím v práci.... Holky, vy jste na neschopence ?

steffi13
29. bře 2010

Ahojky holky 🙂 ,tak jak jste si užili víkendík 🙂
taky koukám,že tu máme jasný mimča gesťáky 😀 tak hlavně ať se tam pěkně drží a juknou na Vás na utz. 😉
Sophi-to máš pravdu,že pořád čeho se bát a hlavně u celé té naší procedury je to ještě horší protože o všem víš a pořád na něco čekáš...