Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
30. bře 2010

no to příští úterý budou teda nervy, jestli korecký řekne, že nic nevidí, tak mu z toho křesla žuchnu ☹ ale po velikonocich by nějaká ta úroda sakra být mohla 🙂

sophiejane
30. bře 2010

je fakt že na te předchozí fotvce je ten test 18.den taky mokrý a světlejší...to focení testů je docela užitečná věc 😀 ale je to dobře na palici holky 🙂) já bych tak někam vypadla...a s nemocenskou nikam nemůžu...vždycky jezdíme na velikonoce do českého ráje, na hrubou skálu, byly jste? a ted nikam nemůžu...možná tam o víkendu zajedeme aspon na výlet... a loni jsme byli o velikonoce v Paříži...taky bych hned jela...

mick
30. bře 2010

Sophie, paráda. Vypadá to dobře. Do toho ultrazvuku to budou nervy. Hlavně, že ta čárka neslábne, to je důležitý, ale chápu tě, člověk má strach, aby to bylo OK. A bereš dál ten prednison? Taky tě mohli objednat už tady ten týden, protože už by tam měl být váček a člověk by byl hned klidnější.

katchik
30. bře 2010

Mick to znám velmi dobře. Já jsem si např. před laparkou takhle přivolala nějakou virozu jak jsem se bála. Tak jsem to musela odložit a když jsem šla po druhý, tak jsem večer i ráno měla teplotu. Sestřičky nechápali...no prostě magor no. A to jesm jim pak na sále rozhoukala ten přístroj co ti měří tep, tlak atd. Měla jsem tep snad 160. 😀
Tem kontryhel když tak zkusím po ketu.

Sophie neboj určitě ti velikonoční zajíček nadělí ten nejkrásnější dárek. V kolik tam jdeš?

katchik
30. bře 2010

Sophie v českým ráji je krásně. Na Hrubý skále jsem byli na škole v přírodě. Bydleli jsem přímo na zámku. A Paříž máme taky v plnánu, tu mi ještě manža dluží.

mick
30. bře 2010

Já Sophie tentokrát budu chodit normálně do práce. Přiznám se, že se raději zaměstnám prací, než se doma sledovat, jestli to je všechno, jak má být. To jsem dělala při prvních dvou IVF. Dělám účetní, takže to není fyzicky namáhavé. My budeme o velikonocích určitě doma a jsem za to ráda. My jsme se psema celý podzim a zimu na závodech, takže jsem teď za víkendy doma docela vděčná. Přiznám se, že jsem v českém ráji ještě nebyla. Jen neboj, příští rok vyrazíte na velikonoce už s kočárkem. 😉

sophiejane
30. bře 2010

no mick, tam vyraž, je tam krásně

sophiejane
30. bře 2010

my dycky bydlíme v tom hotelu před zámkem, hotel Štekl, je tam hrozně příjemný majitel, takový starší pán, už nás zná a vždy se s námi dlouze vykecává, hrozně milí lidi a výborně tam vaří...

sophiejane
30. bře 2010

holky můj cvok cyklista už se těší, jak bude vybírat takový ten vozík za horské kolo na mimino 😀 jsem mu řekla, že mu vykloktá páteř 😀

sophiejane
30. bře 2010

katchi já bych klidně do paříže znova, byli jsme tam 5dní, jen tak sami, žádná cestovka, nachodili jsme strašný kilometry, ale bylo to super...ted bych ráda řím, a londýn

sophiejane
30. bře 2010

měli jsme vloni superlevnou letenku ještě od te nizkonakladovky, co pak krachla 🙂

katchik
30. bře 2010

Sophie tady je takový fajn kalendář http://www.miminko.com/modules.php?name=Useful&...

V hotelu Štekl byla kamarádka a byli moc spokojený.

katchik
30. bře 2010

sophie a kde jste v Paříži bydleli?
ten vozík za kolo je dobrej v zimě jsem viděla, že na tom měli namonovaný lyžiny a chlap to měl zavázaný kolem pasu a jel na běžkách. Asi docela makačka.

mick
30. bře 2010

Holky, do Paříže bych taky jela hned. Ten vozík je super, ale sobě za kolo bych dítě nesvěřila a myslim, že by mi ho nesvěřil ani manža, když ví, co jsem schopná na kole předvádět. Já jsem viděla v zimě na kočárku přidělaný starý lyže a bylo to super. Mohli s ním jezdit v pohodě i na horách.

mick
30. bře 2010

Holky, brali jste si na transfer ten diazepam?

katchik
30. bře 2010

Mick no po té tvé historce by to bylo docela nebezpečný. 😀

katchik
30. bře 2010

Mick diazepam jsem měla jen jednou, pak už jsem si ho nebrala. Přijde mi to zbytečný. Když jsem si ho vzala, tak než na mě přišla řada, tak jsem málem usnula v čekárně.

sophiejane
30. bře 2010

mick já nikdy, mě to nepřijde k těhotenství moc vhodný, a dycky si říkám, proč se oblbovat...

sophiejane
30. bře 2010

že zas takový nerv nejsem, abych to nezmákla...ale viděla jsem tam slečnu, nebo paní, co si ho vzala, a pak se stejně pořád klepala jak ratlík, i po transferu pod dekou, ale ta vibrovala...

sophiejane
30. bře 2010

je ja už nevím jak se ten hotel jmenoval, to bych našla, ale bylo to v kráásné čtvrti takových těch jejich činžáků, ani ne moc daleko od centra, ale bylo to tam takový super neturistický, našli jsme si hotel přes www.venere.com a zarezervovali přes net...hotylek nakonec nic moc, malinky pokoj´, ale na přespani je ti to stejně pak jedno, a byl tam ale klid

ja si i nejdřív na google earth perfektně prohlédla ulice kolem, tak to byla sranda, jak jsem to tam pak poznávala, to je paráda, když si u některých měst zapnete street view, tak se tam procházíte a můžete s erozhlížet kolem sebe, už jste to viděly? mají snad už takhle i prahu, je to bomba

sophiejane
30. bře 2010

http://maps.google.com/
tak je to tady, když dáte paříž (nebo jiné město) a kliknete na toho žlutého panáčka a myší ho přetáhnete nad nějaké místo, ukáže se vám ulice... 😀

mick
30. bře 2010

Katchiku, já ho měla taky jenom poprvé, pak už jsem ho neměla. haha, jak jinak bych to mohla mít než ty viď 😀 . No jsem zvědavá, kolik nás tam na transfer bude, protože už neměli místo, tak mě šoupli na 14,15. To asi zůstanu ležet na operačnim sále, jestli bude narváno a budu poslega..

sophiejane
30. bře 2010

mick, to nejlepší nakonec🙂)

mick
30. bře 2010

Sophie, haha, kéž by. To už bude dr. vytrénovanej z těch předešlých holek, tak je snad uloží na správné místo. Jen ne doleva, tam to mám určitě zablokovaný 😀 😀 .
Sophie, ten google s ulicema je super, to jsem ani nevěděla, že jdou takhle vidět. To je parádní 🙂

katchik
30. bře 2010

Sophi ty mapky znám. Taky jsem tam už koukala.
Mick jak jinak 😀

Holky kldyž jsem byla na na opu (2. IVF), tak tam byla holka a její manžel nechtěl jít na oběr. Řešila to se sestřičkama na recepci, že se kousnul a že tam nechce a že to dítě bude postižený atd. Pak ho teda asi překecela a šel tam. Ležela na sále a po opu jsme slyšely jak brečí a říká, proč má ona takovou smůlu a že chce holčičku. Fakt se jim tam úplně složila. Tak mi jí bylo líto.

katchik
30. bře 2010

Mick v kolik vyrážíš?

mick
30. bře 2010

V 13.15 vyrážím, přijede si pro mě manža. Já jsem vděčná za to, že manžel ty odběry bere celkem v pohodě, ale je spousta chlapů, kteří s tím mají problémy. Ta holčina, co tam byla se mnou po ketu, tak říkala, že to mužovi v komůrce nejde, tak vozí sperma z domova.

katchik
30. bře 2010

my taky vozíme z domova. 😉 jsme tam do 30 min. tak že pohoda.
Vyrážím na oběd, tak Mick hezky pozdravuj sněhuláky a že jim vyřizuju, ať se koukají pěkně zavrtat a sekunáč ať je pěkně přilepí.

mick
30. bře 2010

Ono tam musí být nějak do hodiny viď? Já se přiznám, že jsem mu tu možnost snad ani nenabízela, jinak by se mu to rozhodně líbilo o hodně víc. I když on to asi fakt moc neřeší. Měl tam být minule trochu před osmou. Šel tam, já čekala v autě a během 5 minut byl zpátky a já na něj, co je? Mají zavřeno? A on hotovo, pak mě upozornil, že po 3 denním půstu, to jde samo 😎.
Tak Katchiku dobrou chuť a dětem to vyřídím, ať se pořádně zakousnou 😉 .

Zítra podám info,jak to probíhalo.