Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
8. pro 2010

@steffi13 dekuji,no snad to bude utikat,do ted to moc neutikalo...spise naopak🙂

1janickak
8. pro 2010

@katchik nj,ty uz jsi pred porodem,to ja budu mit mega brisko🙂) urcite mas taky pekne brisko 😉

steffi13
8. pro 2010

@katchik -ty si teda šikula stim pečenim to já zatim nemusim být tak akční protože dělaji rodiče a vždy je toho požehnaně..

sophiejane
8. pro 2010

@meluzina ty jsi těhule 🙂 určitě!!!!! já měla ducha po limitu i ještě 14.den! i to tvé bolavé břicho na to ukazuje 🙂

sophiejane
8. pro 2010

@steffi13 tak to já si myslím, že mrazáky přesunout do jiného CARu jdou, někde jsem to četla!!!

sophiejane
8. pro 2010

taky nepeču, moc to ani nejíme a peče babička 🙂

sophiejane
8. pro 2010

zrovna dnes jsem snídala její jedinečnou vánočku o kterou už jsem si řekla předvánočně, a ta je teda 🙂

katchik
8. pro 2010

@steffi13 to jsi mě teda pobavila s těma botama. 😀 já bych je tady neměla ani kam dát.

@1janickak no jo břuch už je to pořádnej. Mě to teda nepřišlo, ale včera mě fotila kamarádka a když jsem to viděla, tak jsem se uplně lekla. 🙂

Holky mě teda imuno napsali docela bez problémů. A to mi ho napsal Alexandr. Sice jsem si o něj musela říct, ale nap¨sal mi doporučení bez řečí.

sophiejane
8. pro 2010

@katchik ahoj kačenko ty ještě i pečeš no to jsi dobrá!

jo ty boty steffi to je prča, úplně vidím mého chlapa ten by to udělal stejně, ale bílý boty teda nemám snad ani jedny 😅 ale jinak mám úchylku na hadry obecně 😅 😅 😅 jenže jak máme malej byt, musím se nejdřív dycky něčeho zbavit, abych si mohla něco koupit 😀

steffi13
8. pro 2010

@sophiejane, katchiku - 😀 😉 no my nemáme taky největší byt a hlavně máme společnou uzamčenou chodbičku se sousedkou a ta asi musí zírat kolik těch bot tam je a to jsem některý schovala do krabice doma..no myslím,že musime koupit nějaký další botníček nebo nějaký botky vyprovodim do světa ale to je vždy pro mě nejtěžší.hadry to už mi vůbec nemluv teďka budu dělat o víkendu uklid skříně a taky něco vyházet nebo někomu dát to tady u nás bydlí sousedka a ta si to vždy vezme 😝 ..tak to si zkusim zavolat do Iscaru a zeptat se ohledně mrazáku..Sophie-a jak ty to plánuješ dál s Carem?

steffi13
8. pro 2010

@katchik 🙂 😉 😉

sophiejane
8. pro 2010

@katchik vidíš a já už si řekla dvakrát a nic 😠 přemýšlím o tom gennetu...nevím,no...těžko říct, Korecký řekl že potřetí by dělali zase krátký protokol, protože jsem měla víc vajuch i jsem z něj otěhotněla...

mick
8. pro 2010

Ahoj holky, byla jsem u zubaře a mám pořád problém s mrtvym zubem. Už mě to fakt neba 😠

@katchik ahojda, toto letí. Ty už musíš mít bruch parádní 😉 A popraskala ti kůže nebo jsi to stačila pořádně promazat?

@sophiejane mě to imuno napsal taky Alex, když jsem si o něj řekla. Nakonec tady v tom nám Alex s Katčí vyšel vstříc.

@steffi13 převést se určo dají. Akorát to budeš muset cálovat. To vůbec nemám představu, kolik to bude stát. To jsem zvědavá, co ti v Iscaru řeknou 😉

Holky s těma botama a oblečením mě bavíte 😀 . Já mám oblečení spousty, ale přijde mi, že se včechno nějak zdrclo, ale ono je to tím, že jsem narostla já. Těch věcí je mi líto vyhodit, si řikám, že do nich zhubnu.haha. Na novej rok najíždim na Havlíčka a to to bude lítat 😎 !!!

mick
8. pro 2010

@sophiejane docela by mě zajímalo, jestli se zvýšený protilátky třeba proti embryům projeví v těch jejich základních imuno testech. Moc se ti asi jinam nechce viď? Já tě chápu. Už takhle toho máme plný kecky a zase všechno absolvovat znova, to je fakt vopruz. Stejně by mě fakt zajímalo, v čem máme toho zakopanýho psa????

sophiejane
8. pro 2010

@mick no nechce, ale asi jinam půjdu

sophiejane
8. pro 2010

kdepak, to jsou jen testy na štítnou žlázu!

sophiejane
8. pro 2010

@mick hoď to na Aukro, já už takhle střelila spoustu věcí co se nevešly do skříně a ještě byly pěkný 😀

sophiejane
8. pro 2010

@steffi13 a steffi, nééé že si pod stromeček budeš přát bílý boty 😀 😀 😀

sophiejane
8. pro 2010

to já už si pro jistotu sama nadělila pod stromeček KABELKU 😅 😅 😅

mick
8. pro 2010

@sophiejane taky si nadělim kabelku 😉 . No vidíš, mě říkali, že mi ze začátku dělali imuno testy a kdyby tam něco závažnýho bylo, tak to tam ty testy ukážou, ale kdyby byli zvýšený hodnoty, tak myslim, že to ty základní testy neodhalí. Podívej na Chrobi, ta měla zvýšený trochu protilátky na spermie nedařilo se, léčila to prednisonem a pak se zadařilo. No já vím, že nic zvýšenýho nemáme a stejně je to na prt. Každopádně, já jsem rozhodnutá pro Gennet a hlavně na tu minimálku 😉

Tady prší!!!!! To bude zítra klouzačka 😝 😝 😝

Já si včera koupila k vánocům přilbu na lyže 😉 a pak čepici a když jsme odjeli, tak jsem zjistila, že jsem tam zapomněla svojí čepici, tak jsme se vraceli. Manža byl nadšenej 😅 , ty nákupy úplně nesnáší. Jo a tip pro babičky v Novodvorský Plaza je dole obchůdek a prodávají tam takový kraviny. Koupili jsme babče polštářek s levandulí a látkový podšálek, na který když položíš čaj, tak se taky rozvoní.

steffi13
8. pro 2010

@sophiejane - 🙂Né to mám naštěstí černý kozajdy ale to mi připomíná další story..chodila jsem takhle kolem Národní třídy měli tam krásný bílý kozajdy stáli 2700kč pořád řikám to je palba tak 2měs.měli i kotníkový za 2500kč a básnila jsem o nich pořád kolegyni a ta řiká tak si je kup a tak řikám,že si je koupim k sukni byli fakt krásný pěkně vyšívaný takový kovbojský tak jsem si je po 2měs.koupila a co myslíš ani jednou jsem je nevzala k sukni takže pořád byli pod kalhotami takže jsem mohla klidně koupit nízký a časem jsem si klepala na hlavu protože se mi okopali špičky měla jsem super krém na krytí ten překryl každý škrábnutí o té doby ho přestali vyrábět a mám je v krabici někdy je dám opravot ať mi tam snad udělaji kovovou špičku takže tu zkušenost mám za sebou 😀 😝 ..jo kabelku jo no vidíš já včera koupila v nextu pro mamku bačkůrky jsou jako ty chlupatý kozajdy co vyráběji i ven ale tohle jsou na doma ale jsou takový plyšový a ty jsou teplounký a pejskovi se líbili ale trošku jinak 🙂 😉 jo a chtěla jsem je dát mamce tak budu muset koupit jiný tyhle jsem si hned po nazutí zamilovala tak takhle to mám já 😝 vyfotim je a ukážu..ale teďka musim frčet do Prahy nakoupit manžovi župan do nemo aby měl..

sophiejane
8. pro 2010

@mick já se ptala, já i říkám - a kdyby v tom imunu něco bylo, tak to přece může vadit i přirozenýmu oplodnění...no tak prý to samozřejmě, ale oni to jen léčí prednisonem anebo tím, že se musí provozovat nějakou dobu chráněný styk a to když se snažím o mimino jaksi nejde...ale já byc hto i absolvovala, třeba bych pak i otěhotněla normálně...ale to jakoby ani nechtěli slyšet, mick já taky půjdu do toho gennetu...a půjdeš hned nebo ještě na ten KET?

sophiejane
8. pro 2010

@steffi13 😀 😀 😀 ty jsi dobrá, celá já 😀 taky umím nejlíp koupit dárky pro sebe 😀 😀 😀

sophiejane
8. pro 2010

sakra tady je normálně tma není náhodou teprve půl čvrtý??? děs 😠

mick
8. pro 2010

@sophiejane taky znám holku, co jim nařídili půl roku chráněný styk, holka brala prednison a pak se zadařilo. Já to vidím tak, že bych si v únoru zašla na ket(stejně musím počkat po té revizi) a pak bych se objednala do Gennetu a třeba v květnu zkusila tu minimálku nebo možná i IUI, když se zadařilo přirozeně. Tak mě budeš informovat, jaký to tam je 😉

@steffi13 ty jsi éro 😀 Tak dobře pokup. A jak tam dlouho bude manža ležet? Pustí ti ho do vánoc?

mick
8. pro 2010

@sophiejane zlatý léto, teď pomalu odjíždim za tmy a přijíždim za totální tmy. A co vy nestávkovali jste nebo jste soukromá škola?

steffi13
8. pro 2010

holky pa napíšu večer 🙂

meluzina
8. pro 2010

Tééda, vy jste se rozjely 🙂 ani to nestíhám všechno přečíst .. 🙂

meluzina
8. pro 2010

@katchik
🙂 Káťo nic proti ale pochybuji že by jsi na mě s tím svým krásným břichem dokázala vlítnout 🙂 🙂 a taky teda čumím s tím pečením !! a ty už jsi na mateřské ? nebo ještě chodíš do práce ?
no, jinak ta kamarádka se obětovala a počůrala mi papírek 🙂))) děláme si z toho srandu 🙂 takže uvidím večer jestli tam bude mít taky ducha nebo ne .... a když ne tak mám asi ještě pořád šanci 🙂

meluzina
8. pro 2010

@sophiejane
jéé, tak Tvoje zpráva mě fakt pobavila a potěšila 🙂 ani trochu tomu nevěřím, ale zní ta fakt hezky když někdo napíše že jsem těhule 🙂