Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
9. pro 2010

@aja37 -s těmi 3pokusy to taky nechápu proč je tak málo 🙄

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
no, já jsem po prvním IFV přibrala skoro 6 kg .. nevím zda to svádět na to nebo ne ... ale zase je pravda že takhle rychle ztloustnout se mi předtím nikdy nepovedlo .. (ne že bych chtěla ...) nejsem zrovna vychrtlina 🙂 a ted po druhým jsem se radši ještě nevážila 🙂 to počká až bude jasno ... a když to neklapne zahájím nekompromisní hubnutí ...

steffi13
9. pro 2010

@meluzina já jsem přibrala v nohách jsem vždy cítila,že je mám takové nateklé když jsem se pořádně nevešla do kalhot a nezapla takže i v pase něco bylo navíc ale jak jsem vše vysadila tak do měs.to bylo v poho..ale je pravda,že než jsem šla do IVF tak jsem měla leta váhu 54-55kg a teďka mám 58kg a už se nemůžu dostat níže jen výše 😉 😝 😝

1janickak
9. pro 2010

@meluzina ja jsem si od zacatku rikala,ze je pravdepodobnost otehotneni 😀 ,takze jsem hned po ET zacla jist jako tehule a tak jim dodnes...takze jsem se ani nedivila,ze mi sla vaha hore hned🙂 Tak alespon ma miminko z ceho zit,kdyz jsi pribrala🙂

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
no já nevím a nemůže to dělat ten utroš ??? vždyt to tam je i napsané, že můžeme být unaveni ... a já jsem vždycky byla spací typ ale je pravda že teď je to teda extrém ... včera jsem usnula ve 20h manžel mě v 21 vzbudil at jdu do ložnice tak jsem si jen vyčistila zuby a do 10 minut jsem zase byla tuhá a spala až do 7h než zazvonil budík ... a teď se mi taky už zavírají oči .... takže holky já to tak za hodku zalomím 🙂))) ale já chodila spát vždycky třeba ve 22h když jsem nebyla na večírku ... 🙂

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
jéé ale já nevím jak jí těhule .. ??? já jenom vím že nesmím tatarák 🙂))))) a právě jsem přemýšlela jestli smím sushi ?? to fakt nevím ... no, ale myslím, že je to ještě předčasné si o sobě myslet že jsem těhu ...

meluzina
9. pro 2010

@steffi13
no, ne že bych Ti to přála ale trošku si mě uklidnila, že jsem nepřibrala jenom já 🙂 🙂

steffi13
9. pro 2010

@meluzina do taky doufám,že těch 7sněhuláku bude stačit 😝

1janickak
9. pro 2010

@meluzina ja jsem taky drive chodila brzo spat,bo brzo vstavam,ale ted jsem fakt padala do 21hod do komatu🙂 ja jsem taky nevedela jak ji tehule🙂 jen jsem zacla snidat a jist pravidelne,pridala jsem si listovku a vice ovoce a pestrou stravu..... Ale syrove maso tehulky nesmi,takze bych nejedla ani to sushi. Ja zase neopak bych chtela jist ryby,tak jsem cekala,jestli mi v tehu nezacnou chutnat a nee. A porad mam chute na salamy,ale snazim se drzet...asi mi chybi maso,ale to mi taky nechutna...ach jo...🙂

meluzina
9. pro 2010

@steffi13
MUSÍ !!

steffi13
9. pro 2010

@1janickak ahojky já tě ani nepozdravila no na sálámy to máš teda dobrý úlet ..tak to já ryby moc ráda a snad mi to tak zůstane 😉 takový pangacius mňam a losůsek včera jsem koupila v Ikee 3 balení do mrazáčku

steffi13
9. pro 2010

@meluzina - 😝 budu se snažit 😉

1janickak
9. pro 2010

@steffi13 jj to je ulet...poradne maso,ryby,co je potreba v tehu fakt vubec nemusim. ryby nesnim,jen rybi pomazanku,mozna toho pangase bych snedla,ale musel by byt hodne okoreneny.....fakt bych ryby rada jedla,ale nemuzu...ani hovezi,ani veprove....proste mi to nechutna...ale salamy snim temer vsechny a nejradeji bych je jedla porad.....hruza,ten muj jidelnicek🙂 to ti urcite zustane,tedy jestli ti nezacnou smrdet. Kolegynka ted otehotnela a dala si v restauraci lososa a rikala,ze tak smrdel,ze ho ani neochutnala....

meluzina
9. pro 2010

jéé tak to já taky ryby miluji si neumím představit že mi začnou smrdět ... Manžel mi zrovna přivezl uzeného lososa takže si ho dám .. těším se 🙂

steffi13
9. pro 2010

@1janickak - 😀 🙂 to kámoška nevěděla,že je těhu a chodila do oblíbené restaurace a prý vynadala číšníkům dala si víno a nějak jí divně chutnalo a pak jídlo a taky divný no pár dní na to zjistila,že je těhu 😉 😝 ..no uvidíme sčim přijdu já co mi smrdí 😝

steffi13
9. pro 2010

@meluzina -mňam tak dobrou chuť ať pěkně vyživuješ 😉 🙂

1janickak
9. pro 2010

@steffi13 jj to jsem zvedava🙂 me nesmrdi nic,ja jim to same,co pred tehu,takze me se nezmenilo vubec nic,jen samo jim vice a casteji🙂 takze sve kalhoty uz nezapnu ani nahodou 😉

sophiejane
9. pro 2010

@meluzina no prostě by jsi furt spala protože jsi těhotná, já nevím, jeslti to nechceš chápat nebo chceš slyšet jak tě o tom přesvědčujeme 😀 😀 😀

sophiejane
9. pro 2010

@meluzina no prostě by jsi furt spala protože jsi těhotná, já nevím, jeslti to nechceš chápat nebo chceš slyšet jak tě o tom přesvědčujeme 😀 😀 😀

meluzina
9. pro 2010

@sophiejane
Sofi... Ty mě opravdu vždycky zvedneš náladu .. se tady po dloihé době zase chlámám smíchy : 😀
A co ty ve škole ?? jakej byl návrat ?? máte pololetí viď ? .. jsi na ně hodná nebo jsi přísná a zlá 🙂

katchik
9. pro 2010

Holk ytak tady máte moje panděro. Snad se neleknete. 😀 😀 😀

meluzina
9. pro 2010

@katchik
Fuj to jsem se lekla 😀 😀
peckáááá !! se Maxík pěkně roztahuje 🙂 ale je to krásné bříško ! :o)

katchik
9. pro 2010

@meluzina počkej, počkej. To jsi mi na FB nepráskla, že jsi unavená. No ty jsi jasná. 😉

@1janickak já co jsem těhu, tak ryby nemůžu a to jsem je měla ráda. Teď to jen vyslovím a je mi blbě. Akorát jsem začala jíst maso a to jsem jedla max. kuře nebo rybu a teď když jedu k našim tak jim píšu ať hlavně uvaří něco s masem.

@steffi13 tak ať to manžovi dobře dopadne. A kde jsou ty bačkůrky, tak šup, šup.

meluzina
9. pro 2010

@katchik
já jsem to nepokládala za důležité ... a to by jsi taky celej den nečetla nic jiného než zprávy ode mně 🙂

1janickak
9. pro 2010

@katchik fakt? tak vidis,ty ryby jsou asi fakt pri tehu smradosi🙂 ja jsem cekala,ze je zacnu jist.....a maso taky a nic ☹ tak snad to miminku nechybi,doufam,ze by si telo reklo...

1janickak
9. pro 2010

@meluzina kolikaty den jsi po ET?

mick
9. pro 2010

Čusík holky,
já byla dneska na školení na Václaváku. Připadala jsem si tam fakt divně. Je to tam samý vyfetlo 😖 . Zrovna tam sbírali jehli a dávali jim nový. To před těma turistama vypadá fakt blbě. Každej okolo chodil s otevřenou pusou...

@meluzina ty jsi normálně těhule těhulovitá. Zítra nám hoď ducha a my ti ho tu zhodnotíme 😉 . Každopádně i kdyby to neklaplo, tak je úspěch, že produkuješ hcg a jak říkal Šulc, že nezná ženskou, která, když má pozitivní test by nakonec neotěhotnila 😵 😵 😵

@katchik manža perlí 😀 . On si asi myslí, že poridíš Maxíka a pak mu skočíš do postele v sexy košilce a budeš předvádět břišní tance viď? Oni jsou ty chlapy všude stejný. Jé to máš pěknou zemegulu 🙂 , tam se Maxíkovi líbí 😵

@aja37 to je super, že se vajíčko oplodnilo a byl embrouš 😉 . Mám pocit, že v Gestu fakt moc neřeší ty léky. Mě se přesně stalo, to co tobě. Říkala jsem dr., že naopak potřebuji jít na odběr až 14 den a on že stačí 13 den. Přitom stačilo začít píchat pera o den později a samo ty vajíčka byli nedozrálý 😠 . Fakt mě to mrzí, protože jsem zbytečně vyplácala pokus. Věřím, že ti v Iscaru pomůžou, ten jejich přístup je super a důležitý je jim věřit, což mi už v Gestu taky moc nejde. Taky držím palce na folíky a dej nám vědět 😉

@sophiejane my na tu Mel, budeme muset skočit viď 😀

@steffi13 tak budu manžílkovi držet pěstičky, ať to dobře dopadne 😉 . A co ty stíháš ketík před vánoci?

@ketyz teda ty ti dávaj v tý práci. Hlavně se nám neudři před vánocema 😝

katchik
9. pro 2010

@meluzina to je podstatná informace. 🙂 Já jsem první trimestr v podstatě prospala. 😀

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
jsem 9 den

katchik
9. pro 2010

@mick teď jsem málem spadla ze židle. Fakt jsi mě pobavila. 😀 😀 😀 Václavák taky nemám ráda, jsou tam takový divný individua. 😝