Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
6. dub 2010

jo jo mick přesně, jen tečka ☹

sophiejane
6. dub 2010

zatím jen mi vzali krev, zítra mám volat jak to vypadá a asi mi řeknou, co dál...

sophiejane
6. dub 2010

jo jo bea, nepostupující těhu, a to testy hezky sílily, ale mě se zdálo divný, že nemám žádný příznaky, a já jsem přitom taková citlivka...no a mick kdo ví, alex. hrozil, že by to ještě mohlo být mimoděložní, ale tam nic neříkal, že by viděl...

sophiejane
6. dub 2010

a přesně holky, testování je na dvě věci, nic to neřekne, vůbec nic. já jsem kupodivu docela v pohodě, až se sama divím, už jsem si nějak na neúspěch v tomhle zvykla...a hlavně, co můžu dělat, nic...

sophiejane
6. dub 2010

holky a nevíte takové ty leydenské mutace a trombofilie to se zjistí jak?to je na genetice?

mick
6. dub 2010

Sophie, je to blbý, ale my s tím fakt nic neuděláme. Nenech se vystrašit od Alex., mě taky ze začátku říkal, že by to mohlo být mimoděl., oni se s tím spíš kryjí, že tě na to musel upozornit... Když půjdete na genetiku, tak tam je ta dr. každé pondělí. Nám udělali oboum genetiku (počet chromozomů) a mě navíc krevní mutace a tam odhalí jestli nemáš leidena nebo něco jiného. Já mám tu nejlehčí formu mutace, co má dost lidí a ani o tom neví a mám brát akorát kyselinu listovou. Ty krevní mutace si vydupej, to je určitě dobrý. Já jsem Sophie nakonec taky nebyla tak v pr.., hlavně jsem byla ráda, že to není mimoděložní, protože vždycky může být hůř.. Tak hlavu vzhůru, jednou to přijít musí. No snad nám nebude 40 😀 , to by mě kleplo. A máte něco v mrazáčku?

sophiejane
6. dub 2010

jo, tři, ale zamražené naráz 😒 no začala jsem se ted mimodelož.bát, protože tu čtu, že se může projevit až v 6.-8.týdnu..no ty krevní mutace bych chtěla...

a jak tobě je? kolikátý den už jsi?

sophiejane
6. dub 2010

vám zítra dám vědět, jak to hcg, budu tam odpoledne volat...

sophiejane
6. dub 2010

to už vidím, že se dovolám zase jemu 😒

sophiejane
6. dub 2010

a já měla z těch testů takovou radost, jak to hezky ztmavlo sakra 😠

sophiejane
6. dub 2010

mick prosímtě a u tebe to jak řešili, ty jsi začla krvácet, nebo jsi byla na revizi?

katchik
6. dub 2010

Sophie no to ne ☹ to je pr.....achjo. Ty testy fakt neznamenají vůbec, ale vůbec nic. Mě taky krásně sílily a pak prd z toho. Na prvním utz jsem taky byla u Alex. a první co mi řekl, že to je mimoděložní. Důležitý je, aby začalo hcg klesat, aby jsi nemusela na revizi. Ta genetika já ti nevím, určitě si nech udělat ty trombofilní mutace, mě je dělali v rámci toho imuna. Jinak si myslím,že genetika nic moc nevyřeší. V 90 % nic nenajdou.

Achjo holky, proč to musíme mím tak složitý. Sophi je mi to líto. Kočké drž se. Určitě se dočkáš, akorá ta cesta je holt trošku složitější. ☹

katchik
6. dub 2010

sophie myslím, že mimoděložní to nebude. To už by se podle mě nějak projevilo. To imuno by ti udělat měli. Alex. mi ho po 2. ivf napsal. Musela jsem si sice o něj říct, ale napsal.

sophiejane
6. dub 2010

katchi já myslela že mě šlahne když mi sestra říkala že si Korecký s ním dnes vyměnil službu...říkala jsem si - no co mi to udělal 🙂

sophiejane
6. dub 2010

no mě tedy asi zatím sílí, to vidíš z těch testů ☹

katchik
6. dub 2010

sophie no to se ti nedivím. Když si čekala Koreckýho a on tam Alex. to bych taky nebyla nadšená. Ty testy asi ještě chvíli mít pozitivní budeš. Hlavně, aby se to vyřešilo samo, když už to takhle dopadlo. ☹ víš, vždycky si říkám, že to co se stane má nějaký smysl a i když to bolí a nedokážeme to pochopit, tak z odstupem času se na to diváš úplně jinak. Na jednu stranu je to dobrý znamení, že tvoje tělo přijme embyro. To mi tenkrát řekl dr. Černý. A pořád je lepší, když se to pokazilo takhle na začátku než třeba pak později. Máš ještě mrazáčky, tak třeba to vyjde s nima. 🙂

niki2
6. dub 2010

Ahoj, chtela bych se zeptat, proc tady "pomlouvate" Alexandra. Chodila jsem drive do Gestu k MUDr. Vicenovi, bohuzel tam uz nepracuje. Ted jsem byla v Gestu minuly tyden, prave u Alexandra a byla jsem z toho docela hotova. Prislo mi, ze se jedna jen o penize. Ale obavam se, ze i jiny doktor by to resil. Tak ted nevim, ke komu se mam objednat priste...

mick
7. dub 2010

Ahoj holky,
Sophie, mě začali ty testy ten 6 tt slábnout a hcg bylo jen 300. Dr. Černý říkal, že už mi klesá sliznice a že to nejspíš odejde samo, ale rovnou si mě objednal na další týden, kdyby to neodešlo, tak by se to muselo řešit. Přiznám se, že jsem vysadila utrogestan a do dvou dnů to dostala, i když mi řekl, že ho mám ještě brát. To nevím proč. Byla jsem ráda, že jsem nemusela na revizi, protože pak musíš v podstatě dodržovat šestinedělí. Takhle jsem cyklus počkala a vyrazila na ket. Dneska jsem 8 den po ET. Sophie, vy jste taky měli ISCI? Předpokládám, že u vás taky problém nenašli.

Niki, já mám radši jiný doktory. Nevyhovuje mi jeho jednání. Taky jsem chodila k dr. Vicenovi, teď chodím k dr. Černýmu, ten je super, ale je tam na zkrác.úvazek, takže na něj taky vždycky nenarazím.

Katchiku, dneska mi oznámili, že dostanu přidáno, takže předpokládám, že budu těhotná a už si ten vyšší plat neužiju 😀 . To by byla u mě klasika.

sophiejane
7. dub 2010

holky víte co je v čudu? ted jsem zkusila test a už mám úplně ukázkovou dálnici která tam nalezla okamžitě, takže to hcg stoupá ☹ tak aby to vážně nebylo mimoděložní, já se picnu...odpoledne volám, tak snad mi řeknou, co dál, ale asi řeknou zase na krev a uzv, co jiného můžou dělat...

katchik
7. dub 2010

Ahojky,
Sophie mě začali testy slábnout taky až později. Ještě ten den kdy jsem šla do Motola jsem měla ukázkovou dálnici. Měla jsem hcg cca 300 pak stouplo na 900 a pak to začalo klesat až na poslední ko bylo 27,5 - to jsem byla 30 den po ket.

Mick tak to je jasný to prostě musíš být těhu. Tyhle situace to vyloženě přitahují. 🙂

Nici taky mám radši jiný dr. Alex. mi nesedl lidsky. Hodně tlačil do IVF ač nebyl důvod. A nějaký vyšetření taky neřešil. Vicenu jsem měla ráda ten byl super. Pak mám taky ráda dr. Černýho a dr. Polákovou.

sophiejane
7. dub 2010

no já jsem 30dní po et dnes a test nejsilnější, no do pr...

sophiejane
7. dub 2010

holky na takový test bych byla jinak hrdá, jak je krásnej...to je v hajzlu...a napravo mě semtam píchá, tak se fakt bojím, abych neskončila bez vejcovodu

katchik
7. dub 2010

sophi uvidíš jak dopadne dneska ta krev. Achjo no snad to není mimoděložní.

sophiejane
7. dub 2010

no já si už ted vybrala kde co, včetně hyperstimulaku tak už bych věřila všemu

katchik
7. dub 2010

sophie a alex ti dělal ten utz co mají normoš v ordinaci? Nebo tě vzal nahoru, jak mají ten lepší v sesterně? Mě dělala Poláková utz dole v ordinaci a tam nic moc neviděla. Tak mě vzala nahoru na ten lepší utz a tam už to viděla v pravém vejcovodu.

mick
7. dub 2010

Sophie, asi uvidí podle té hladiny hcg, hlavně aby to nebylo mimoděložní. Já jsem si taky říkala, že to je šílený 1:150, že to může být mimoděložní a tady to prvenství fakt nepotěší ☹ . Jak psala Kat., pozitivní je, že není problém v tobě, že by to embryo nechtělo přijmout. Musíme na tom najít i něco pozitivního 😉 .

Holky, mě se zdál sen. Šla jsem venčit s manželem psy a byla jsem nahá (fakt nechápu proč?) a najednou on šel za psem a já zůstala stát na cestě. Najednou přijelo velký černý auto a někdo mi dal šílenou ránu do hlavy a já jen slyšela z dálky manžela jak volá: nééé. Holky, to byla taková rána, že mě to bolelo i ve snu a úplně jsem cítíla, že umírám. Probudila jsem se a stáli mi chlupy hrůzou. Takže místo, aby se mi zdáli hezký sny o pozitivních testech nebo rozkvetlých loukách, tak se mi zdají takový sadistický sny 😀 .

sophiejane
7. dub 2010

no katchi to víš že ne, poláková mě při hyperstimuláku taky vzala na ten nlepší, ale on jen na tom nahoře co má v ordinaci, taky mě to napadlo, proč mě nevzal na lepší...

katchik
7. dub 2010

sophie to je v..l. nemám slov. Jestli bude hcg stoupat, tak si nech určo udělat utz. A zkus jít k někomu jinýmu. Většinou tam jsou dva dr. tak se zeptej kdo tam je a objednej se k jinému.

mick ty máš teda hororový sny ti povím teda. Hele a o rozkvetlých loukách se mi teda taky nikdy nezdálo. 😀

mick
7. dub 2010

Ach jo holky, my jsme se teda hledaly, snad to někdy prolomíme. Pořád samý nervy a výsledek žádnej 😠. Včera jsme to probírali s manžou a říkali jsme, že je to bohužel hlavně o penězích. Zkoušet, zkoušet a jednou se tam to správný embryo prostě musí objevit. Mě teď přidají těch 1,500,-, tak mám na embryo glue 😉 .

katchik
7. dub 2010

mick to teda jsme se hledaly, až jsme se našly. 🙂 aby jsme z toho neustálýho zkoušení nebyly celý šedivý. 😉 Minule jsem počítala kolik už jsme do toho vrazili a nestačila jsem se divit. 😝