Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
16. dub 2010

Ahoj holky,
Beta, tak nám pak podej hned info 😉 .

Holky, o víkendu má být 18 stupňů. To je paráda. Já chtěla mýt okna, ale teď když pořád plašej s tím popílkem ze sopky, tak nevím, jestli se na ně nevykašlu.

Sophie, to asi rozjela ve velkym 🙂 a ještě chrupká.

hanik2
16. dub 2010

Petronela ano injekcemi Fostimon protože neovuluju...
Katchik doufám že budeš mít pravdu 😉

Tak jsem tam volala a jsem objednaná už na zítra protože stimulace začne 3 DC což je neděle...

sophiejane
16. dub 2010

ahooooj...no bea to máš pravdu, to budou ty tvé cysty a bude to v pořádku, uvidíš! jsem moc zvědavá, určitě už bude srdíčko...já dnes po týdnu vlezla na váhu a min.týden 54,5 a ted 54kg 😒 a to jím a dost...není to zase tak snadný něco nabrat, asi rychle spaluju...a to nebliju, to bych asi vypadala příšerně

vstala jsem v 10,noooo...jsme sli spát kolem jedné....opera byla pěkná, docela dobrý zážitek...

petronela82
16. dub 2010

hanik - já taky na IUI stimulovala injekcema - Puregonem, ale moc jsem nereagovala, a dávky nechtěli vzyšovat kvůli velkému množství folíků - mám PCO

bea - těsím se na fotečku - určitě už uvidíš srdíčko

sophi - to je fajn že jsi si to užila a s váhou si nedělej starosti ta poroste - počkej za pár měsíců, hlavně jez zdravě a vyváženě - hodně ovoce a zeleniny, a hodně tekutin a bude vám oběma fajn

sophiejane
16. dub 2010

mick nemyj ta okna, říkají ani nevěšet ven prádlo, nadávala bys 🙂

sophiejane
16. dub 2010

holky kde jste dneska? hodně práce?

katchik
16. dub 2010

jsem tu, měla jsem nějaký vyřizování venku. Teď obědvám...tuňáková pomazánka a cherry rajčátka. 🙂

katchik
16. dub 2010

hm, tak jste všechny zmizely. 😒
Co ta Bea v kolik psala, že jde na utz?
už bych šla domůůů.

sophiejane
16. dub 2010

já jsem tady 🙂 no bea šla na 13hod, tak jsem napnutáááááá

katchik
16. dub 2010

tak to už by nám pomalu mohla dát vědět?
máte sophie nějaký plán na víkend?

mick
16. dub 2010

Ahoj holky, já byla s manžílkem na obědě v pizzerii, tak jsem se pěkně naprala. Teď už rentgenuju hodiny, abych šla už domů.
Bea nás napíná, venku už je pěkně, tak se jí asi nechce k PC.

mick
16. dub 2010

Holky, to je sranda. Já vám chtěla napsat, že by bylo lepší, kdyby Gest zrušil tu jejich diskuzi tam a jdu se tam podívat a už tam není 😀 . Asi jim to někdo poradil. No po přečtení těch příspěvků by to asi hodně lidí rozhodilo a do Gestu by nešli.. Je určitě lepší, když to tam není a ne že to cenzurujou a nechají tam jen ty pěkný příspěvky.

katchik
16. dub 2010

Mick tak to je dobrý. 😀 No já se teda nedivím, kdybych si to přečetla, tak bych váhala zda tam jít.

sophiejane
16. dub 2010

😀 tak to je vtipný tedy s tou diskuzí.... 🙂

katchik
16. dub 2010

Holky, tak se loučím. Musím ještě na poštu. Krásný víkend všem. 🙂
Ta Bea nás teda napíná.

papa

sophiejane
16. dub 2010

tak ahoooooj a užij si to, my asi vypadneme někam na výlet, ale nejdřív ráno do gestu vyzvednout utrouš 😀

petronela82
16. dub 2010

už jsem konečně doma - byla jsem nakupovat a v pátek odpoledne v Globusu - to je o život.

kde je ta Bea? asi se ěkde rozplívá nad svým "flekem" 😀

sophiejane
18. dub 2010

ahoj ...tak jak bea dopadla???

petronela82
19. dub 2010

Dobré ráno, koukám že jste byly celý víkend někde venku - no rozhodně ne u počítače, bylo fakt krásně - doufám že už to počasí vydrží

bea - tak co je s tebou - tak pak jsi dopadla - potřebujeme slyšet nějaké dobré zprávy

já včera dojedla Norethisteron (na vyvolání mrchy) a ta by teď měla tak cca ve středu/čtvrtek dorazit no a 2DC jdeme do druhého kola

katchik
19. dub 2010

Dobré ráno, 🙂
Beo, kde tě máme?

Petronel počasí bylo krásný. Byla jsem s kamarádkou a hafanama v Prokopským údolí. Snad už bude jen pěkně. Tak jdeš znova do boje. Docela závídim, nějak tomu ketu nevěřím, radši bych šla na IVF. Budeme moc držet palce. 😉

Sophie těhule..ty asi ještě chrupkáš co? 🙂 jak jste výletili?

Mick jaký byl víkend?

mick
19. dub 2010

Ahoj holky!

Petronel, už se ti to blíží, květen bude určitě plodný 😉

Katchiku, nějak mě pobolívá v krku, tak se zase prolívám čajem. Manža má antibiotika, protože je mu pořád blbě, tak snad to od něj nechytnu 😒

Bea nás napíná 😉

Sophie, a co bříško, nemáš už tam bouličku 😉

katchik
19. dub 2010

Mick je tak to je nepříjemný, takhle před KET. Tak pěkně čajíky, vitamíny....

sophiejane
19. dub 2010

ahoj holky, tak jsem nasr....vcera nám psala adminka do cekatelek, ze ji chodi do ip stiznosti, ze jsou tam uz jen same tehotne a neodpovidame cekatelkam...to je aaale krrravina! takze holky pozadaly o zamceni, at si ty co si stezuji zalozi diskuzi svou a presunuly jsme se do "volná diskuze" a zalozily new diskuzi maminky z čekatelek...no chapete to????

katchik
19. dub 2010

Sophi zrovna jsem k vám nakoukla a čtu to. A nestačím se divit...co to je za blbost?? 😠

sophiejane
19. dub 2010

to je co....přitom je tady tolik diskuzí kde jsou těhotné už místo "snažilek"....no nic...někomu jsme nejspíš dlouhodobě ležely v žaludku...co ta bea??? jo my byli v sobotu na obidku v kavárně louvre 🙂 a pak na vyšehradě, tam byly davy, ale bylo nááádherně, a dnes je koukám taky....paráda! někam odpol. vypadnu se projít...ráno jsem měla depku, že nemám žádný břicho, jestli vůbec ve mě něco roste ☹

katchik
19. dub 2010

nejak mi to hlava nebere, hlavně moc nechápu ty co si stěžovali.
Bea se vůbec neozvala, tak nevím. Prochajdu závidím, když to vidím venku, tak se mi vůbec nechce být v kanclu. Na břicho máš ještě čas. Neboj ono poroste. 🙂

mick
19. dub 2010

Sophie, to je teda kravina. No nevim, místo aby byli holky rády, že je vidět, že se ve vaší diskuzi daří a že otěhotnět jde, tak jsou nas.aný? Já nevim, mě naopak pomáhá, když na diskuzích vidím, že to jde. Naopak, vy už dokážete poradit, co to obnáší a tak.

Katchiku, uvidim, kdyby se to zhoršovalo, tak na to bude tady ten cyklus prdět, ale doufám, že to bude OK. Já na ten krk dost trpím. Měla jsem silnou mononukluozu a od tý doby mám problémy s mandlema. Mám tam pořád čepy.

Petronel, chodíš na gyndu k Holoubkovi?

mick
19. dub 2010

Sophie neboj, to je fakt ještě brzo. Za to já jsem nafouklá jako kdybych byla tak ve 4 měsíci. Už abych byla těhotná a nemusela ten pupek pořád řešit 🙂 .

sophiejane
19. dub 2010

no jasně - dyt jsem to tam napsala, s kým bysme si jako porovnávali // na testech....no nic, založily jsme new diskuzi....

sophiejane
19. dub 2010

ta bea nás teda napíná, doufám, že není v nemocnici nebo tak něco...