Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
20. dub 2010

bea mě to taky vůbec nedochází, i tím, že se tak necítím ani tak nevypadám 😅

ahoj steffinko, zdravím do lázní!!!!

katchik
20. dub 2010

Tak jsem z5. Sliznice 6mm nif mof teda. 😒 zítra jdu do Gestu, tak to dr. říkala, že bude tak těch 6-7mm. No snad se pochlapí. Touhle dobou už jsem jí bez léků měla 8mm. A opět jsem si ráno zapoměla vzít estrimax...chjo.
Jinak dr. úplně úžasná. Hned mi řekla, ať zítra ze Šulce vydoluju info co udělat, jinak, jaký vyšetření...atd. A mám si domluvit konzultaci s emryoložkou Zetovou a zeptat se jí na její pohled. Kdyby to nešlo mám jí zavolat a ona mi to tam domluví. Řekla mi na co vše se mám zeptat, prostě se snažila mi pomoct....jo, kdyby byli všichni v Gestu takovýhle.

Steffi zdravím do lázní. To je fajn, že si to tam takhle užíváš. Budeš pěkne zrelaxovaná a plná sil do dalšího pokusu.

Beo tak jsi šla na konec na Bulovku...tak snad se ti tam bude líbit.

sophiejane
20. dub 2010

katchi a to jsi byla u své gyndarky? to je tedy skvelá!!! já se jdu chvíli vyvenčit...

katchik
20. dub 2010

sophie jo jo byla jsem u své gyn. na preventivce. Ona v Gestu kdysi pracovala.

mick
20. dub 2010

Katchiku,ono snad to minimum je asi 8 mm, tak to by ti mohla do ovulky narůst. No vidíš to, já mylsela, že ten Estrimax je záruka, že bude ta sliznice pěkně narostlá. To je super, že ti takhle poradila. A doporučila ti ještě nějaký vyšetření navíc?

Sophie, jen se pěkně vyvenči, je tam krásně.

katchik
20. dub 2010

Mick koukala jsem teď na net a není to tak strašný. Někde jim stačila i 7mm. Ovulaci mít nebudu, kvůli tomu estrimaxu ten jí blokuje. Vyšetření říkala, že jedině ta imunologie, ale to jsem jí říkala, že mám hotovou. Spíš říkala, ať se fakt domluvím s tou Zetovou. Ptala se mě kolik jsem měla vajíček. Když jsem jí řekla, že odsáli 24 folikulů, ale jen 11 bylo zralých, tak říkala že to je dost velký odpad....ať se taky na to zeptám, proč ty další nedorostly.

mick
20. dub 2010

Tak to je v poho, to do zítra ještě kousek určo naroste 😉 . To je pořád něco, to je děs. Ta Zetová mi přišla jako fakt odbornice. No budeme se muset fakt pídit, kde je ten zakopanej pes. Já piju ten čaj, tak doufám, že tam ta sliznice bude. Katchi, budeš pak chodit po ketu do práce?

katchik
20. dub 2010

Mick snad ještě trošku povyroste. Možná půjdu ještě na jeden utz. To piješ ten Kontryhel? Že bych ho taky zkusila...i když já už se bojím cokoli pozřít. V ne jsem si dala ten ječmen a bylo mi po něm příšerně špatně. Myslela jsem, že to někde hodím. A ještě i druhý den mi nebylo úplně ok. Tak že tím je má anabáze s ječmenem u konce. 😵 Do práce chodit budu. Neschopenku nechci a dovču si chci nechat na léto.
Já jsem na tu Zetovou narazila při transferu snad jen 1x, jinak tam vždy byla ta mladá.

mick
20. dub 2010

Katchi, ten ječmen bude slušnej humáč 😀 No, co by člověk nezkusil, kdyby to zabralo viďˇ? Piju ten kontryhel. Ten docela chuťově jde. Koupila jsem si v lékárně sypanej. Já tu Zetovou měla jen při tom druhym odběru vajíček a vyprávěla nám, jak vypadají a tak. Přišla mi taková pečlivá. Jinak jsem měla taky pokaždý tu mladou. Ta nám při ketu vždycky popřeje, ať si jdeme příště pro sourozence a diví se, proč to nejde, když ty embrouši vypadají dobře. No, možná se tam zítra zeptej Šulce na tu genetiku, abys jí měla před 3 IVF, aspoň budeš znát svoje DNA 😉 .

katchik
20. dub 2010

Mick humáč to je neskutečnej. 😝 😝 😝 jo jo ta mladá, vždycky jen řekne, že embrya jsou ok a že je to divný, že to nejde a to je vše.

mick
20. dub 2010

Tak já ti nevim, jestli by fakt nebylo lepší jít na to 3 ivf jinam. Těch transferů jsme měli obě hodně a prt 😖 . Všechno vypadá v pohodě a kde nic, tu nic. Já budu chodit taky do práce. Akorát na ten transfer budu doma. Propočítala jsem to na příští pátek, takže by byl přede mnou volný víkend 😎 . Já loni ty IVF dost řešila dovolenou a pak mi fakt nějaká odpočinková dovolená chyběla. A co vy plánujete nějakou dovču v létě?

katchik
20. dub 2010

já ti nevím, taky si s tou myšlenkou furt pohrávám. Přesně těch transferů bylo a nic. Dovča určitě bude. V červenci jedeme manžovo bratranci na svatbu do Beskyd, tak chceme jet na pár dní na Slovensko do Tater a pak pár dní zůstat v Beskydech. A pak by jsme ještě chtěli nějak do hor a spojit to i s koupáním u moře. 😉
Jestli ti to vyjde na pátek, tak to budeš mít ideální. O víkendu budeš pěkně odpočívat. 😉

sophiejane
20. dub 2010

holky taky mám lepší pocit ze zetové, tu jsme měli u transferu 2x a ted tu mladou a byl to v informacích docela rozdíl

katchik
20. dub 2010

Sophie a co říkala Zetová..mě by to docela zajímalo. Šla víc do podrobností?

katchik
20. dub 2010

jak bylo na prochajdě je tam pěkně viď. A jak ti je těhulíno? 🙂

mick
20. dub 2010

Katchiku, no tak uvidíme po tom ketu, jak se nám to rozleží v hlavě 😉 . Třeba by nám ta změna fakt prospěla. Nevim. Tak to je parádní dovča. To by sa mi taky páčilo. My přemýšleli o Chorvatsku. Máme oblíbený kemp u Primoštenu, ale se 4 psema to už asi nepůjde. My bychom ten příští víkend měli jet ke tchýni na chatu. Prší jí tam do kůlny, tak to musí jít manže opravit, ale já odpočívat budu 😉

Sophie, tak už jsi vyvenčená? Je tam krásně. Byla jsem si v poledne pro džus venku a je to fakt vopruz být zalezlá v kanclu.

sophiejane
20. dub 2010

no dneska zase soufl a nemám moc chut na jídlo 😕 no zetová je sice rychlík a vychrlí to, ale řekne i věci navíc, prognozy a tak, působí profi...ale třeba jaká jsou embrya přesně stadium mi žádná neřekla, to nechápu...jen že jsou pěkná/horší...

sophiejane
20. dub 2010

v létě fakt v horku to bude asi drsný přežít...

mick
20. dub 2010

Holky, tak já pádim domů. Páá

sophiejane
21. dub 2010

no teeeda....dnes nikde nikdo 😕

mick
21. dub 2010

Ahoj Sophie, akorát sem píšu, že jsem dneska prga a ty ranní ptáče jsi už tu. Za to Petronel, to dneska fláká 😀 . Tak co máš dneska v plánu?

Katchiku, tak v kolik vyrážíš do Gestu?

sophiejane
21. dub 2010

😅 ani nevím mick, co budu dnes dělat..trochu uklidím, půjdu se vyvenčit...

sophiejane
21. dub 2010

jo katchi dnes do gestu, tak to jo

petronela82
21. dub 2010

ahojky,

dnes mám v práci trochu psycho, teď jsem se teprve dostala na net, venku je zase krásně (alespoň za oknem) tak si užij procházku Sophi - závidím ti, hned bych od tud vypadla někam do přírody

katchik - tak jak pak jsi dopadla - nenapínej

katchik
21. dub 2010

Ahoj Holky, 🙂
V Gestu jsem byla hned ráno na 9 hod. Tak slizice je tech 6mm. Měřil to na dvou místech na jednom byla 5,9 na druhým 6,2. Ukazoval mi, že na sliznici jsou nějaký tři rýhy nebo co a to je prý dobře, že je vidět, že sliznice roste. Zvýšil mi dávku na 4x1 a v so další utz. kdy už se asi bude plánovat transfer. Tím, že je cyklus se stimulací, tak máme prý čas až do 25.dc 😕 To jsem čučela, ale já vlastně díky tomu estrimexu ms nedostanu. Sliznice by měla být těch 7 spíš 8mm, tak snad doroste.
A samozřejmě, že jsem se na nic nezeptala. Měl plnou čekárnu, tak jsem nechtěla zdržovat. 😒

katchik
21. dub 2010

Sophie závidím, že nemusíš chodit do práce. Teď jak začne být pěkně, tak to bude peklo být zavřená v kanclu.

Petronel, Mick snad už budeme taky brzo doma a užívat si. 🙂

sophiejane
21. dub 2010

katchi a budeš zkoušet to lepidýlko? 🙂 sliznice bude ok...to ještě dožene...

katchik
21. dub 2010

Holky znáte u Anděla pekařství Paul? (Ještě je na Floře). Kouopila jsem si tam cestou koláč s lesním ovocem...to vám je taková mňamka. 😵 Sice to tam teda není úplně levný, ale jednou za čas.... 😉

sophiejane
21. dub 2010

holky já si nějak moc neužívám, dneska se docela pekelně nudím 🙂

sophiejane
21. dub 2010

no jo Paul, mnaaaam 😀