Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

saze
6. říj 2008

Steffinko - já už blbnu jasně že na transfér.
A určitě se ozvu

steffi77
6. říj 2008

Saze to ej dobry, my jsme to pochopily 🙂 Budeme cekat az se ozves. Ja si to prectu az vecer, jelikoz jedu na tech 16:30 do Gestu...

saze
6. říj 2008

Steffi - tak to se tam nepotkáme já tam budu od 12.15 tak do 14.30 hod.
Jsem zvědavá kdo mi bude transfer dělat - při 1 mi ho dělal primář Čekal.

steffi77
6. říj 2008

No co se da delat, to se mineme 🙂
Mi OPU i ET delal primar Cerny.

grej
6. říj 2008

Tak mě obě OPU Alexander a jedno ET Černý a jedno Poláková 😉

Holky - držím palce oběma!!

steffi77
7. říj 2008

Dobre ranko holky,
tak vcera v Gestu to probehlo hladce. Pani doktorka byla mila, rikala, ze ted se laborky snazi a ze by vysledky mely byt do 3 tydnu a ze mi je zavola. Tak uvidime, jestli neco najdou.
Pak jsem poprosila sestricku, aby mi uz ted dala ten Prednison, tak rikala, ze pro me vsechno a dala mi jedno baleni. Takze uspech, ted aby to vsechno pomohlo 😉

grej
7. říj 2008

Super Steffi🙂 3 týdny nejsou tak hrozný... To se dá. Tak držím palce!!

steffi77
7. říj 2008

Grej dekuji moc, snad to dopadne 🙂

ddaniela
7. říj 2008

Ahoj holky, nevadí, když se přidám, taky mám spoustu zkušeností s Gestem, díky nim jsem už druhý týden po ET doma a stráááášně se nudim, tak hledám spřízněné duše

kapunka
13. říj 2008

ahoj - já jsme v gestu naprosto spokojená!!! super přístup, žádné čekání a tak doufám, že bude i mimis. 😲

ipuska
27. říj 2008

Ahoj holky, jak probíhá KO po ET. Berou vám v Gestu krev nebo ne?

grej
27. říj 2008

Ipuska - bohužel, v GEStu krev neberou. Jen tam přijdeš cca 17 - 20 den po ET (to se sama objednáš) a přineseš s sebou moč. Tam ti sestřička udělá z moči test /úplně stejně jako si ho uděláš i ty sama doma, že jo.../ a pokud bude pozitivní, tak ti MUDr udělá UTZ a mrkne jestli je mimi na správným místě.

Dle zkušensoti radím tu kontrolu oddálit co to vydržíš, aby bylo něco vidět. Já tam byla 19 den po ET (23 den po OPU) a byla tam fakt mini tečka a doktor říkal, že je to na hranici viditelnosti...

ipuska
27. říj 2008

Já už jsem objednaná na pátek, testy jsou //, budu 21 den po OPU. Já si to s tou krví myslela. Jaký tam mají testy? Mama? 😅
Jinak moc blahopřeju k miminku

Já už měla test pozitivní 7. den poET a dnes 11. den mám už pěkný tlustice

grej
27. říj 2008

Ipusko - tak gratuluju 😉 Jaký maj testy? Značku nevím, ale jsou to takový celý plastový, ne jen proužek, ale celá taková plastová kazeta... taková menší. Nevím, co to je... Ale třeba ani test dělat nebudou. Třeba Annie vůbec test nedělali. Jen se zeptali, jestli je to dobrý nebo ne a hned šli na UTZ 😉

Díky moc, tobě taky blahopřeju 🙂

Ty jo, kolik jsi zaváděla? Že by dvojčata? Když už jsi byla pozitivní 7DC? Já jsem testovala 10 den po ET a čárka skoro nebyla vidět...

ipuska
27. říj 2008

No právě, já už tam mám čárku jako ty v 18tý den po ET. Večer to tam hodím. Dnes jsem chtěla jít na krev k mojí gyndařce, ale má dovolenou.
Zaváděli mi 2, je mi jedno kolik jich bude, hlavně ať je všechno v pořádku a miminkům se bude u mě líbit

grej
27. říj 2008

Tak super🙂 Zítra je volno, to ti to do pátku uteče 😉 Nezapomeň si vzít fotku a pak nám jí sem dát 😉

gasha
2. lis 2008

Holky, tak jsem se objednala do Gestu k Dr. Cernemu. Chodite k temu nekdo?

zupla
3. lis 2008

Ahoj Gasha,

je super, narazila jsem na nej nekolikrat kdyz jsem chodila na IUI a na par vysetreni a uplne bez problemu. Jsou tam vsichni ok snad az na pani dr. Polakovou mela jsem s ni takovy mensi konflikt ale pak se to urovnalo no ale kdyz si muzu vybrat tak k ni nejdu 😖

grej
3. lis 2008

Gasha- Černý je super. Mám ho tam ze všech doktorů nejraději🙂 Jak píše Zupla, všichni jsou v pohodě. Já jen nemusím Koreckého. Je to holt o tom, komu kdo sedne. Ale Černý je fakt dobrej 😉

gasha
3. lis 2008

Holky dik, tak to me tesi. Ja jsem si prave volala na vysledky horm.profilu a je to stale stejny, vyssi testosteron (pry nizsi nez minule, ale stale vysoky) a vse ostatni indikuje PCO. V pondeli jdu na kontrolu, tak uvidim, co se do te doby stane. Po 2 mesicich s HA to zatim nevypada nadejne. Jsem 30DC, ovu nikde, mrcha nikde... No tak snad od sveho Dr. ziskam doporuceni do CARu. Mely jste ho nebo tam muzu pripadne jit i bez nej? Jo jinak jsem koukala na jejich stranky a je to takovej sympatak 😀 , tak se tesim 🙂

grej
3. lis 2008

Do GEstu můžeš jít klidně i bez doporučení. Aspoň myslím, teda. Mě teda moje MUDr napsala doporučení a já si pak mohla vybrat kam jsem chtěla... Ale podle mě, pokud tam zavoláš, tak tě určitě vezmou i bez doporučení...

Je to sympaťák, velkej🙂 Je takovej milej, hodnej, ale zase nemaže med kolem pusy. A není to suchar, jako třeba Šulc 😉

steffi77
3. lis 2008

Ipu velka gratulace k bublince 🙂 At se bublinka krasne drzi.
Grej ty jdes na UTZ ve ctvrtek, ze? Budu na tebe myslet.

ipuska
3. lis 2008

steffi77 • ahoj, děkuju

Proč je tolik nenáviděná dr. Poláková?

grej
3. lis 2008

Steffi - díky moc 🙂 Už se těším až vy půjdete na Ket a budu moct držet palce i já vám 😉
Jojo, na UTz a na krev jdu ve čtvrtek. Už se nemůžu dočkat...

Ipuska - nevím, mě ta paní nevadí. Dokonce mám na ní dobrý vzpomínky, páč mi dělala transfer, který pak vyšel. I když ona za to samozřejmě nemohla, že jo...

steffi77
3. lis 2008

Ja nevim, ja s ni problem nemela. Ale kdyz jsme ted k ni pred IVF prisli i s manzelem, tak skoro nemluvila. Mela jsem pocit jako by se manzela bala...
Ja mam nejradeji Cerneho a Alexandra.

ipuska
3. lis 2008

Já jí nikdy ani nepotkala tak nevím, teď jsem si měla vybrat ke komu na KO mezi Koreckým a Polákovou a radši jdu ke Koreckému.

Někde na diskuzi, myslím na str. Gestu tam o ní moc dobře nemluví 😒

ipuska
3. lis 2008

Alexander je můj doktor, je fajn a pak mám ráda Vicenu a ani ten Korecký není špatný. Nikoho jiného jsem snad ani neměla 😀

grej
3. lis 2008

Souhlas se Steffi. Nejraději mám Černýho a Alexandra.
Koreckýho ráda nemám, protože když sjem chodila na UTZ při stimulaci, tak to dost flákal a díky jeho laxnosti při vyšetření jsem měla nervy zas několik dní, protože mi našel míň folikulů než bylo na předchozím UTZ. ALexander se snažil najít co nejvíc, mačkal různě břicho, zvedala jsem zadek, aby dobře viděl, KOrecký jen šoupnul UTz a řekl počet, který mě úplně dorazil. Měla jsem tehdy nervy z toho, že místo aby folíci rostly, tak mizej ☹ Nemám ho ráda.
Švagrová u něj byla na OPU a nadávala, jak to hrozně bolelo. ŽE i sestřičky, když si myslely, že je neslyší, tak ho pomlouvaly...
No ale fakt je to jen o tom, kdo s ním má jaký zkušenosti...

steffi77
3. lis 2008

No ja naposled mela s Koreckym spor, sec je to muj doktor. Ale uz jsem mu odpustila 😉

ipuska
3. lis 2008

Je pravda, že OPU mi dělal Korecký a taky mě to bolelo. Dva dny jsem se nemohla narovnat. Jinak mi nic neudělal...., ale je to různé no.

Je tam nějaká sestřička, která je vám nesympatická?