Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
4. kvě 2010

mysli pozitííííííívně, jasnýý?

mick
4. kvě 2010

Holky, dr. Černý říkal, že punkci budou dělat max do 26.7., aby se stihla do 31.7. PK. A tuším, že říkal, že bude zavřeno do 12.8., což není tak hrozný. Říkal, že jako zdrav.zařízení musí malovat každé 2 roky. I když mě to přijde nedavno, co proběhla ta rekontrukce.
Jinak u mě v poho. 21.5.jdu na hysterku. Říkal, že je dobrý to mít, ale že na 90 % nic nenajdou. Opět mi potvrdil, že musíme být trpělivý a počkat si na to správný embryo. Byl roztomilý. Vyplňoval papíry a měl u toho srandovní komentáře. Rovnou mi poslal žádanku, abych mohla přijít v červnu na tu zastavovačku, protože budu mít dlouhý protokol.

Až zhubnu na 65 kg, tak se přiblížim, tak snad mě někdy uvidíte zblízka 😀

sophiejane
4. kvě 2010

holky a co zase budou malovat? dyt jsou po rekonstrukci...to nějak přehánějí

mick
4. kvě 2010

Jasně Katchi, teď jsi těhotná. Musíš věřit, že tam byl ten správný kousek 😉 !!!!

sophiejane
4. kvě 2010

hele mick mrskni tam fotku zblízka 🙂 ty máš nějaký divný sebevědomí, my ti ho tu nadzvedneme 😀 holky já byla chvilku venku a mám ztoho hned veselou náladu tak mě berte s rezervou 😀 (taky jsem si donesla ten dort 🙂 )

sophiejane
4. kvě 2010

no ted jsi rozhodně těhotná, tak ty 2-3 dny se to prý zahnizduje...

sophiejane
4. kvě 2010

a s lepidlem.... 😉 budou dvojčátka 🙂

wrtulka
4. kvě 2010

Ahojky nakukuju a čtu vás..
ale nějak jsem neměla čím přispívat.. nicméně zítra razím do Gestu na krev - dorazila mi ms takže mi budou dělat hormonální profil plus imunologii. Příští týden mi pak budou dělat průchodnost vejcovodů a na to se hcci zeptat.. jaký je to úkon? je to nepříjemné?Byli zlatí a objednali mě až na 17h odpolko..ale asi tedy ne k mudr Alexandrovi co jsem u něj byla poprvé ale to neva že? Chci se zeptat máte někdo zkušenost chceme jít tenhle měsíc na IUI ale 14 den cyklu mi vychází na neděli 😝 dělají IUI i o víkendu? nebo jak se to dělá?Když to takhle blbě vychází?

mick
4. kvě 2010

Tak, jo. Vyfotim nějakou aktuální. Není to tak hrozný 😉 , ale ty 4 kilča dole by se mi líbili 😉

sophiejane
4. kvě 2010

wrtul v neděli tam nejsou a v sobotu do cca 14hod...a průchodnosti se neboj, dělají to hodně šetrnou metodou, pustí ti do dělohy spodem fyziolog.roztok a pak dívají ultrazvukem, mě pak jen trochu bolelo v podbrisku, než ten roztok vylezl, pri tom vyšetření vůbec nic...

sophiejane
4. kvě 2010

holky ale mnohokrát už mě napadlo, že ta neděle by se hodila...

katchik
4. kvě 2010

Sophie rozkaz myslím pozitivně. Jsem těhule, jsem těhule, jsem těhule.... 😀 Tě ta prochajda nějak rozvrkočila. 😀 dvojčata...no nestraš. To nevím jak by jsme se do našeho 2+kk nacpali. 😎

Mick do 12.8. to je pohoda. Hele ty děláš jako by jsi měla 200kg. Jasně hoď foto, ať ti pozvedneme sebevědomí. 🙂

Wrtul v Gestu jsou v sobotu v neděli ne. Tu průchodnost mi nedělali, já jsem byla rovnou na laparce.

mick
4. kvě 2010

Wrtul, mě to vyšetření taky nebolelo. Chvíli jsem cítila takový tlak v podbříšku, ale fakt nic hroznýho. Je to skutečně šetrná metoda. Myslím, že si vás s manžou objednají na sobotu, jestli budeš ovulovat v neděli.

wrtulka
4. kvě 2010

Hm tak uvidíme ten 11DC mi při té průchodnosti zkontrolují i ovu a řeknou na kdy má vycházet.. tak snad si to nějak naplánujou.. mě by se nejlíp hodila sobota 😀

wrtulka
4. kvě 2010

mick povětšinou mívám ovu 14DC.. i při IVF jsem vždycky na OPU chodila 14 den tak uvidíme.. ta sobota by byla ideální..
jen už si cca 1/2 roku ovu nesleduju tak uvidíme co tam budu mít 😀
tak díky tak se nebudu bát když to nic není.. sem se jen divila že se na tu průchodnost objednává 7-11 cyklu proč takhle brzo? když jsem se objednávala tak se sestřička divila co mi to doktor řekl že 12 den už by mi to neudělali nechápu 😔 (doktor říkal že se mám objednat na 11 den i kvůli tomu odsledování ovu.. by mě zajímalo co by dělali kdyby to vycházelo na neděli 😀 )

mick
4. kvě 2010

Haha, dobrý, tak už s Katchikem vypadáme jako 2 usměvavé malované holčičky 😀 . Tak já večer řeknu manžovi, ať mě vezme zblízka.

petronela82
4. kvě 2010

wrtul - jak říka Sophi - průchodnost je s pohodě - to zvládněš

mick - 4 kila - to snad není tak hrozný, ne? tak šup šup sem s novou fotkou - my to zhodnotíme 😀

katchik - když máte 2+kk, tak dvojčata jsou v podobě, každý bude mít svůj pokoj a ty s manželem ten kuchyňský kout - se vejdete akorát 😀

mick
4. kvě 2010

Wrtul, tak pozdě se to nedělá, protože už by mohlo putovat vajíčko a co kdyby to byl zrovna ten správný cyklus 😉 . Teda zrovna dneska mi to řekl dr., protože jsem se objednávala na hysterku, že jí dělají tak od 7-12 den, protože jak profukují vejcovody, tak by to vajíčko vrátili zpět do vaječníku a to je nežádoucí!

wrtulka
4. kvě 2010

jo aha.. vrátili vajíčko zpět.. no je fak že kdybych měla ovu třeba 11DC tak se to sejde.. já jednou měla i 12 ale to jim říkat nebudu 😝 díky za vysvětlení.. u mě trošku problematické vyšetření vzhledem k tomu že po IVF (už 6tý cyklus!) mám rozházený ms a trvá mi kolem 10-11 dní 😝 pak rovnou ovu a další ms 😝 takže 11DC je skoro jediný který můžou stihnou to udělat

mick
4. kvě 2010

Wrtul a zkusila jsi kontryhelový čaj? Já měla MS taky delší, klíďo i 8 dní a teď jak ho piju, tak max 6 den trochu špiním.

katchik
4. kvě 2010

Mick no jo smázli nám foto. jééé. 😠 teď jsem jukla do diáře a na hysterce jsem byla 12.dc

petronel a psa nacpu do koupelny. 😀

petronela82
4. kvě 2010

holčiny - já to tu balím, ještě se cestou cournu do Bílé Labutě - mám čas v GESTu mám být až 16:30 - večer poreferuju jak jsem na tom a kdy bude OPU

zatím páááááá

wrtulka
4. kvě 2010

Mick já už 4 měsíce piju Femigard - díky tomu mi ms chodí na den přesně.. a délka se pomalu zlepšuje ..ale fakt jen pomalu..
první cyklus po IvF jsem začala krvácet po ovu a slilo se to s ms.. takže jsem 14 dní krvácela..
od té doby se to dostalo na 10 dní cca.. no ten kontryhel piju taky už 2hý měsíc..
problém je že já třeba 4 dny špiním a až pak se mi rozjede regulérní ms.. možná mám problém v hladině hormonů.. uvidíme co mi řeknou po hormonálním profilu.. doktor Alexandr když jsem se ho na to ptala tak mi řekl že si mám dojít na gyndu že mi napíšou hormony jenže ty já nechci no☹ po IVF jich mám plný zuby.. ale jeslti mi blbě vyjde ten HP tak budu muset☹

sophiejane
4. kvě 2010

katchi tak to jste na tom s bydlením jako my, my máme 2+1 tak jsem se taky trošku rouhala že mi bude ze dvou embryí i stačit to jedno, i tak bude problém 🙂

mick
4. kvě 2010

Wrtul, tak to jo. Já třeba začínala špinit tak cca 21 DC a teď je to OK. Ten Femigard je super, hlavně, že se to zlepšuje. Vůbec se ti nedivim, že se nechceš dopovat hormonama. To jedině, že by tam fakt našli problém.

Petronel, určo už budou pěkný a bude jich hooodněěě!!!

katchik
4. kvě 2010

Petronel moc držím palce. 🙂

Mick, Wrtul o tom Femigardu mi říkala kamarádka. To jsou nějaký kapky? Nebo jak se to užívá?

mick
4. kvě 2010

Katchi, já o něm jen slyšela, myslim, že to jsou kapky. Já si zatím vystačím s tím kontryhelem 😉

mick
4. kvě 2010

Katchi a ptala jsem se, jestli by do toho Imumedu měl jít i manža a dr. říkal, že to je na nich, ať se domluvím tam, jestli ho chtějí vidět. Tak se zeptám dr. Trnkový.

katchik
4. kvě 2010

Mick mě tenkrát při objednání říkali, že musí mít manža taky žádanku. Musela byh mít z Gestu, že prosí o imunologii páru, ale měla jsem to jen pro sebe. Prý by jim to pojištovna neproplatila.

mick
4. kvě 2010

Katchi, a pak babo raď, to je děs. Každej nám řekne něco jiného, ach jo. Já se pro dnešek loučím. Páááá zítra