Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
4. kvě 2010

tak já volala na výsledky krev z min.týdne, tak prý ok, a utrouš už mi prý další nedá doberu ho tak ten příští týden, a to jsem říkala,že ještě semtam špiním a byla i ta krev, ale prý to stačí, že to ted v dostatečné míře produkuje placenta...no to budu vykleplá teda, některé holky snižují postupně...

winterska
4. kvě 2010

ahoj večer 🙂 - Petro - jak jsi dopadla?? Kdy jdeš na OPU?

Wrtul - i když máš ovu 14.DC, můžou ti díky pregnylu ovulaci vyvolat sami i dříve než 14. den. Pokud jsi ještě průchodnost vaječníků, připrav se na následné bolesti podbřišku.. Já po této akci jela tramvají do práce a u Anděla jsem musela vystoupit a málem jsem nedošla na toaletu, jak mi bylo nevolno ☹. Do práce jsem už nedojela, ale domů a spát.. Zajisti si odvoz domů!!

winterska
4. kvě 2010

holky neřešte tu váhu - jste pod hormony, chcete být těhotné - tedy budete ještě tlustější 😉
btw. ptala jsem se sestry, zda mohu po opu a transferu chodit ven a vůbec - a prý nedoporučuje kolo, koně a aerobic atd.. cviky, které otřásají tělem a hlavně dolní polovinou, kde si chováte svoje embryjko 🙂

petronela82
4. kvě 2010

tak jsem tu:

- sliznice 10 mm, folíku cca těch 30 - velikost cca 18 mm, Dr. chtěl OPU v pátek, ale ukecala jsem to na sobotu, tak že jsme snížili dávku Merionalu na 75IU + Cetrotide (dnes a zítra) ve čtvrtek už je Cetrodite a v 20:00 Pregnyl a v sobotu v 8:00 bude OPU, bude tam Dr. Korecký

winterska
4. kvě 2010

Peto 🙂 no ty sis to uměla vybrat.. Koreckého a ještě v sobotu (prázdná Letná), hodně folíků, holka držím palečky - já ani nevím, kdo mě bude OPUovat 🙂

hanik2
4. kvě 2010

Péťo to je super ..moooc držím palečky 😉

niki2
4. kvě 2010

Ahoj holky
asi vas nezvladnu docist, tak doufam, ze u vsech vsechno v poradku.
Vcera jsme se vratili z dovci, byli jsme v Egypte, bylo nadherne, vydarilo se to, kluci byli nadseni, uzili jsme si to. Jen doufam, ze ten pristi cyklus budu mit ovulaci, aby se to neposunulo dyl jak o mesic. Bylo krasne teploucko, i more, Faraon se nam vsem vyhnul, prestoze jsme ochutnali vsechno. A meli jsme to za super cenu, tak to bylo fajn. Obavam se, ze to bylo levnejsi nez zaplatime ted v Gestu....

winterska
4. kvě 2010

Ahoj Niki - tak to je hezké, že sis Egypt užila - v jaké destinaci jste byli? Jsem zvědavá, ale před velikonoci jsem si Egypt taky dala, konkrétně Tabu a byla to i pro mě nádherná dovolená, ta příští bude doufám mateřská 🙂

winterska
4. kvě 2010

Niki - ps. - mám pocit, že tvůj obličej znám - SEŠ Kubelíkova 37, r. '90?

petronela82
5. kvě 2010

dobré ránko

winters - zrovna jsem se tě chtěla zeptat kdo ti bude dělat OPU, a teď čtu že to ani něvíš - jak to že jsi se nezeptala 😲

niki - tak dovča byla super - to ti přeju, tak a teď odpočatá a plná sil do dalšího boje

jo holky ještě mám dotaz - já už jsem z těch všech hormonů zblblá, tak se chci ujistit => ten Cetrotide si oíchám aby folíci předčasně nepopraskaly, že? a ten Pregnyl je pak na co? Já totiž zítra budu píchat už jen Cetrotide (odpoledne) a pak v 20:00 bude Pregnyl a sestra říkala ať si jen Cetrotide píchnu raději dříve, aby mezi ijnekcemi byla alespoň 6-8 hod. odstup - že by to jinak mohlo být kontraproduktivní 😨

ketyz
5. kvě 2010

petruš - hezky jsi to vypěstovala

niki - dovolená ti určitě udělá dobře, já jak se dozvím výsledek, hned taky nějakou naplánuju, budeme ji mít s manželem za odměnu... 🙂 a já teda doufám že pojedeme na Šumavu a ne k moři

petronela82
5. kvě 2010

katyz - těhule by neměly lítat (říkala Sophi) - tak že to bude Šumava

ketyz
5. kvě 2010

no vždyť píšu, že já bych raději na Šumavu na prochajdy.... 🙂

winters - no pátky tam teď nově je Poláková a býval tam i Šulc, u něj jsem jednou v pátek určitě byla, uvidíš

mě OPU a ET dělal Šulc a teď KET Poláková a s ní je na sále mnohem lepší atmosféra,

petronela82
5. kvě 2010

mě OPU dělal Černý a ET nějaká ženská, já u Polákový niky nebyla tak nevím možná to bylo ona, nebo je tam ještě nějaká ženská?

ketyz
5. kvě 2010

tak to byla určitě ona, protože tam myslím jiná není, dlouhé kudrnaté vlasy? já chodím k ní a jen když tam není tak k někomu jinému, tak už jsem si na ní asi zvykla nejvíc a k ní se i těším

petronela82
5. kvě 2010

jo je fakt že byla sympatická, to asi byla ona, ale Dr. černýho mám raději 😉 Šulc ze taky dobrý ale takový trochu suchar - já u něho byla asi jen dvakrát. Ale teď jsem byla 3krát za sebou u Koreckého, a byl super - takový vtipálek, před tím jsem u něho byla na vstupní prohlídce před rokem a to mi moc nesedl - teď si u mě zlepšil reputaci 😀 tak hlavně aby mi to v sobotu pořádně odsál - a vytáhl ze mě samá kvalitní vajucha - jinak dostane zase mímusové body 😉

ketyz
5. kvě 2010

děvče zlatý, co sis vyseděla to ti odsaje, ale velikost je pěkná, sliznici ti s Katchikem můžeme závidět, tak to určo dopadne dobře
dáváte si ICSI?

petronela82
5. kvě 2010

jo jo ICSI - bude, jen nevím na kolik vajuch - to se mě budou ptát? nebo to udělají na všechny? nevíš jak to je?

katchik
5. kvě 2010

Ahoj Holčiny, 🙂

Petronel no nádhéra, sliznici ti opravdu můžeme jen závidět a foliky taky paráda. Korecký mi dělal KET, ten je dobrej a vtipnej, ne jako suchar Šulc, který se ani neusměje. ICSI dělají u všech, pokud jste se nedomluvili, že to uděláte půl na půl.

Kety mě Poláková taky sedí. Přemýšlím, že pokud se nepovede KET, tak přejdu k ní. K Alexovi nechci.

Niki tak dovču jste si užili paráda. To se bude teď těhotnět. To musel být trošku šok ten návrat co.

ketyz
5. kvě 2010

podle ceníku ICSI:
na 1 vajíčko 2000,-
na 4-15 vajíček je za 8000,-
každý další za 500,-

my jsme si platili těch 4-15, a zbývajících 10 jsme nechali oplodnit samovolně, ale embr máme jen po ICSI, naše biologické materiály spolu dobrovolně nekamarádí 🙂 🙂
spíš si myslím že na ICSI použili ta nejkvalitnější vajíčka a spermie máme bohužel moc líné, tak z toho samovolného nic nebylo

ketyz
5. kvě 2010

no my jsme za Polákovou rádi, hlavně manžel je spokojený... 😉

katchik
5. kvě 2010

Sophie jsem ráda, že výsledky jsou ok. Tak ještě, aby tě přestalo trápit to špinění.

petronela82
5. kvě 2010

no, my jsme se jen dohodli že použijeme ICSI (po tom minulém neúspěchu - oplodnilo se jedno z dvaceti) ale na kolika vajuchách jsme se nedohadovali, tak se teď bojím aby mi nenapíchli jen jedno, já bych taky dala jako Kety těch 4-15

ketyz
5. kvě 2010

mám dojem, že to je běžné, jen pokud byste chtěli i víc, tak budete připlácet, mě to po mých zkušenostech přijde zbytečné, protože jsem ta vajíčka neměla všechna úplně kvalitní, takle mi vybrali jen ta nejlepší a z 15 jsme měli 6 embr

ketyz
5. kvě 2010

katchik - jak je?

mick
5. kvě 2010

Ahojky holky,

Petronel, to je super úrodička. Já měla 20 vajíček, 15 kousků jsme nechali ISCI a zbytek jsme nechali, aby se sami oplodnili. Bohužel nám embryoložka pak řekla, že těch 5 nebylo kvalitních, takže je nenechali sami oplodnit. Takže do teď nevíme, jestli jim to samotným vůbec jde 😠 , ale riskovat, že by se neoplodnili jsme se báli. To se mi líbí u Apolináře, že napoprvé zkusí polovičku přirozeně a polovičku ISCI, aby se vědělo, jestli tam taky není problém.

Sophie, neboj. Už určo produkuješ sama kvalitní utrouš 😉

Katchi, Ketyz už se těšim na vaše testování 😉. Doufám, že koncem příštího týdne zvýšíte uspěšnost ketu!!

katchik
5. kvě 2010

Petronel jedno ti určitě nenapíchnou. Taky bych dala těch 4-15.

kety je tak nějak normálně, akorát mě bolí ty prsa. Tebe po tom estrimaxu nebolí? Jinak začínám být lehce nervozní achjo.

petronela82
5. kvě 2010

holky - na co berete ten Estrimax - a ještě se připomínám s tím Pregnylem - na co je (ptala jsem se ráno v 7:35)

petronela82
5. kvě 2010

ÁÁÁÁÁÁÁ nová fotečka - ahoj Micky - tak ještě Katchik a Kety jsou nějaké animované - něco s tím udělejte holky 😠

katchik
5. kvě 2010

petronel estrimax je na růst sliznice. A pregnyl je na vyvolání ovulace.

Mick jéé pěkná fotka, budu jí taky muset pořešit. Sice mě ty jejich pravidla příjdou jako pěkná buzerace. 😠