Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

cabalkova
11. kvě 2010

No jo, ale z te nasi desitky bylo jenom 5 vajuch a z toho jenom 2 embryjka... ja mela vlastne celou stimulaci az do transferu strevni chripku od nervu... no to se pak neni co divit, ze se to nepovedlo... furt jsem se klepala, ze na stimulce nic nebude, ze nebudou vajucha, ze embryjka neprezijou... dokonce musel do Gestu volat muj muz, protoze ja to psychicky nezvladala... no pako, co vam budu povidat... tak doufam, ze napodruhe budeme mit vajuch vic... a ted jsem koukala na cenik Gestu, a ctvrty cyklus, co pojistovna jeste aspon zcasti hradi, neni zas tak silene drahej, tak si rikam, ze mame vlastne jeste minimalne tri pokusy, ze to driv nebo pozdeji dame!! Urcite!!

petronela82
11. kvě 2010

cabalka - transferovat budeme 2 - jednu holčičku a jednoho chlapečka 😀 😀 😀

holky - můžu se zeptat kolik jste braly utrouše po ET, je to po KET jiné - vyšší dávka? já ho teď beru 2-0-2 a myslím že po ET to bude stejné, protože to tak bylo při prvním IVF - není to málo, koukala jsem že tu většina z vás má 2-2-2. Ten utrouš je jen na sliznici?

petronela82
11. kvě 2010

cabalka - psychika je děsná svině, ta člověka totálně vykolejí, a pro IVF je jedním z rozhodujích faktorů úspěchu - tak se drž, žádný stres a nohy v teple 😉

ketyz
11. kvě 2010

petronel - já měla po ET taky utroš 2-0-2, teď ho mám prý hlavně proto že ve vaječníku není žluté tělísko (to se tam vytvoří po ovulaci a tu já v cyklu s KETem neměla), které produkuje hormony, tak si je musím do těla dostat, ty jsi ovulaci určitě měla... 🙂 🙂 🙂

ketyz
11. kvě 2010

já nic nevzdávám, já jen musím mít alternativní plán, takže chci začít plánovat dovolenou
na další IVF bych stejně šla až na podzim, tak mi jde jen o to jestli bych před dovčou stihla případně vyzvednout poslední dvě mraženky, no a třeba stihla, když pojedeme v srpnu.... 😀

petronela82
11. kvě 2010

kety - no proto, raději kup test a ve čtvrtek testni s katchik, kdy vůbec jdeš na krev?

sophiejane
11. kvě 2010

petruš v Gestu se nechodí na test z krve...jen když to vypadá nejistě...

petronela82
11. kvě 2010

sophi - jo jo, já vím, myslela jsem kdyby to bude mít Kety "černé na bílém" 😉

petronela82
11. kvě 2010

sophi - kolik ty jsi brala po ET utrouše?

sophiejane
11. kvě 2010

2-0-2

sophiejane
11. kvě 2010

já totiž nikdy se sliznicí neměla problém, ani na ket mě nijak nestimulovali, tak asi jsi stejný případ...to je jen progesteron na podporu těhotenství

niki2
11. kvě 2010

Ahoj,
utrous jsem brala 1-0-1. Jenom jednou od Polakovy pri spineni v prubehu cyklu 2-2-2 a to jsem odpadavala.

Dnes jsem volala do Gestu, objednala jsem se na pristi pondeli, je to sice teprve 9.DC, ale ja mivam tu ovulaci driv, utery se mi nehodi a aby nebylo ve stredu uz pozde. Mohla jsem si vybrat Polakovou a Alexandra 😀

Na recepci mi to zvedla pani, co snad zaskocila z ulice... Ach jo, uz abych to mela za sebou. Nevim, zda jsem to driv nevidela nebo zda se to tam od te doby natolik zmenilo.

cabalkova
11. kvě 2010

Niki, ja jsem tu nove prichozi, tak nevim.... na jakou proceduru ses objednavala? a ty nejsi s Gestem spokojena??

katchik
11. kvě 2010

Petronel po et jsem měla utroš taky 2-0-2. Po ket v přirozeném cyklu taky. Až teď díky stimulovanému ketu mám 2-2-2.

niki2
11. kvě 2010

Caba, ja mam z Gestu dva kluky a v te dobe jsem tam byla maximalne spokojena. Ted mam pocit, ze se dost zmenilo, hlavne odesel muj doktor, ale jdeme tam jen na KET posledniho zmrzlika, tak to resit nebudu. A nic zasadniho se tam nedeje, jen jsem mela pocit, ze tam byvali nejaci prijemnejsi, no. Rozhodne Gest nebudu pomlouvat a nemenila bych.

cabalkova
11. kvě 2010

Je, tak to je uzasne, ze odtamtud mas chlapecky, clovek pak ma nadeji, ze se to opravdu nekdy nekomu povede.... 🙂

mick
11. kvě 2010

Niki je náš vzor 😉 , že to jde i z mrazáčků!
Holky já už chci taky stimulovat, tak ještě měsíc a půl. Mám teď v práci fofr, tak to snad uteče.
Já skoro vždycky brala utrouš 2-2-2, protože brzo špiním, tak na podporu.

beatrice7
11. kvě 2010

Ahojky holky, cabalkova, vítej 😉
ještě že mluvíte o utrogestanu, úplně bych na to zapomněla 🙂
Mick, neboj, dočkáš se i ty, ono ten čas fakt utíká jak šílenej.
Cabalkova, já jsem po ivf+ ICSI, měla jsem krátký protokol, nastimulovala jsem jen 4 vajíčka, 2 z toho se oplodnila a obě mi je vrátili, teď čekám dvojčátka.... 😉 🙂 Jo a teď vlastně čekám, až se mi potvrdí že to bude holka a kluk, protože jsem si o ně řekla před ET 😀

beatrice7
11. kvě 2010

Jinak jsem vás několik dní nečetla, kde je katchik ?

beatrice7
11. kvě 2010

Sophi, kdy chceš začít nakupovat věci jako je kočárek a tak ? 😉 My už jsme se dívali po kočárkách, ale ono to fakt není sranda, pro dvojčátka je trochu menší výběr. Nám se 90 ka šířka nevejde do dveří..... ty mají 80 cm....... 😒

sophiejane
11. kvě 2010

ahooooj bea...no já po kočárkách pátrám....pro dvojčátka doporučuju teutonia...má ho kámoška na dvojčata...mě se líbí mutsy...no ale je to věda...teutonia je prý kvalita ale moc se mi nelíbí 😒 tady najdeš hodně v diskuzích...ale na ty dvojčata to fakt chce na kočáru nešetřit,aby se ti někde nerozpadl

winterska
11. kvě 2010

Petro - hodně štěstí při transferu, pokud bude 🙂

petronela82
12. kvě 2010

Ahojky holky,

tak jsem selá na trní jak se těm našim miminkám daří, tak za hoďku budu volat, snad budou mít pro mě zase jen dobré zprávy

katchik - tak zítra bude testít? jak to zvládáš v práci (na utrouši) a celkem O.K. ale večer jsem už unavená

winter - jak je? jsi na PN, nebo chodíš do práce

kety - co ty ještě jsi doma, nebo už tě to tam nebaví, a šupajdila jsi do práce?

sophiejane
12. kvě 2010

tak petruš hezky mazej pro ně 🙂 já myslím, že to bude dnes!

ketyz
12. kvě 2010

Ahoj,
petronela - už jsem v práci od pondělka, ale večer pravidelně odpadávám, po televizních novinách rychle hygiena, zalezu s knížkou do postele a mám co dělat abych vydržela do 9 na utroš s estrimaxem, 9:02 už spím... 😎

petronela82
12. kvě 2010

sophi - taky si myslím že to bude dnes - zachvíli jdu volat, teď je tu moc lidí

kety - já kolikrát nevydržím ani do těch 21:00 - večerníček - a spím 😀

petronela82
12. kvě 2010

holky tak transfer bude dnes:
- nástup ve 12:30 - embryoložce
- ve 13:00 - na sál - ET bude dělat Dr. Černý

Kolik máme embryjek nevím, musím vydržet do GESTu, na recepci nic neví a nechtěla jsem prudit s přepojováním na embryoložku, ale podle sumy kterou mám sebou donést, tak zbylo i na mrazáček - tak že supééééééééééér

tak odpoledne je ze mě těhule - teď ještě záleží na tom na jak dlouho, ale já věřím že na těch 9 měcísů 😉

sophiejane
12. kvě 2010

jí jedu odpo do prahy, tak na tebe budu myslet 😉

katchik
12. kvě 2010

Jukněte do alba.

hanik2
12. kvě 2010

Kačííííííí gratulujuu...já sem pořád chodím nakukovat jen nějak neni co psát...já mám radost 🙂

Péťo držím palečky 😉