Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
12. kvě 2010

katchik - teda to je super, moc ti to přeju, báječná zpráva

mick
12. kvě 2010

Katchiku, jupíííí!!!! Já to tušila, že ti to tentokrát klapne 😉 . Těch pokusů už bylo hodně, tady to byl určo ten správnej embrouš!!!

ketyz
12. kvě 2010

petronela - tak ať ti to odpoledne dobře dopadne, budu na tebe myslet

chrobacek
12. kvě 2010

Katchiku to bylo řečí o tom že to zase nevyšlo co?

ketyz
12. kvě 2010

Katchik - kolik že jsi vlastmě měla pokusů? já nějak ztrácím přehled

katchik
12. kvě 2010

Holky, díky, ale tohle je jen začátek. Mám fakt strach, že se to zase podělá. A nejsem stavu se vůbec na nic spustředit. No to bude dneska den.
Jinak holky, mě to včera nějak docvaklo, já jsem byla strašně unavená, ale fakt šíleně. A včera na prochajdě se psem sem se šíleně ploužila a dělal mi problém i pidi kopeček, který chodím denně. Tak mi to přišlo divný, že hormonama to asi nebude. 😉

katchik
12. kvě 2010

ketyz tohle byl 6 transfer

chrobi no já vím, ale já jsem fakt měla strach, že to nevyšlo.

Petronel na dnešek mooc držím palce. 🙂 At se embrouši pěkně zakousnou.

chrobacek
12. kvě 2010

Katchiku a já jsem si právě říkala, že když jsi tak negativní že to 100% klapalo a jsem ráda, že jsem si to myslela dobře !!! měla jsi to lepidlo nebo ne?

mick
12. kvě 2010

Katchi, je to začátek, ale bez kterého to nejde 😉

Petronel, super, že budou i mrazáčci na sourozence 😉

petronela82
12. kvě 2010

katchik - supéééér, to jsem potřeba nějakou dobrou zprávu - jsem nervozní, už to chci mít za sebou - moc moc ti to přeju - tak lepidýlko zafungovalo, kdy jdeš do GEST - kdy ti to potvrdí?

katchik
12. kvě 2010

Chrobi jo jo měla jsem lepidýlko, tak třeba pomohlo. 🙂 A díky. 🙂

Petronel na ko mám jít 20. den po ket, tak že někdy příští týden.

Mick já vím, ale ty nervy jsou hrozný.

chrobacek
12. kvě 2010

takže léky na sliznici a lepidlo asi pomohlo 🙂)) mám z tebe opravdu velkou radost 🙂

cabalkova
12. kvě 2010

Katchi... moc gratuluju, to je super, a drzim palce, aby vsechno klaplo a ty carecky tam vydrzely celych devet mesicu. Ono se rika, ze jaro je na tyhle aktivity nejlepsi, tak si holt embryjko pockalo na prvni maj. 😉

cabalkova
12. kvě 2010

A jeste katchi.... to lepidylko ti doporuci sami nebo sis o nej rekla, jak to bylo??

katchik
12. kvě 2010

Cabal mě o něm řekla Poláková, jestli to nechci zkusit, když už je to kolikátý transfer.

mick
12. kvě 2010

Katchi, já to už psala manželovi, protože jsem vás s manžou uváděla, že jsme na tom podobně a má z tebe radost a moc vám to přeje 🙂 . Já musela, aby viděl, že se to nakonec podaří 🙂

mick
12. kvě 2010

Katchi, takže začíná testománie 😀 😀

katchik
12. kvě 2010

Mick manželovi děkujeme. 🙂 Ale víš, že to je začátek, že zdaleka nemám vyhráno. A neboj ty se v červenci přidáš, to je tutovka. 😉
jo jo začíná testománie, musím zakouopit testy. Mám jenom jeden. 🙂

Akorát mě znervoznujě, že mě furt pobolívá břicho. 😒

mick
12. kvě 2010

Katchi, mám z tebe fakt radost 🙂 🙂 🙂

petronela82
12. kvě 2010

katchik - břicho pobolívá, protože si tam embryjka připravují místečko na 9 měsíců 😀 zaváděli ti dvě, viď?

kety - a co ty? neinspirovala tě Katchik s testem?

mick
12. kvě 2010

Katchi, neboj, to se tam embrouš zavrtává nebo dva!

katchik
12. kvě 2010

petronel ano, zaváděli dvě.

Holky, mě přijde, že mě to břicho začlo bolet víc teď jak jsem našla dvě. Asi jsem fakt magor. 😀

petronela82
12. kvě 2010

katchik - nejsi magor - to je normální - psychika pracuje, proto chodím do práce abych zaměstnala mozek a nemyslela na to, kdybych byla doma tak už teď na sobě vidím všechny těhu příznaky, i když drobečky mám zatím ve zkumavce 😀

cabalkova
12. kvě 2010

Holky, ja uz chci bejt taky v tyhle fazi, jako vy... resit tyhle starosti, jestli mam nebo nemam priznaky, kupovat testiky a tak... ale mozna se mi to jenom zda, ze je to dobra faze a az v ni budu, tak budu stresit a budu si rikat, ze to cekani na stimulku taky nebylo tak spatny. Jestli ms prijde jak si predstavuju, zacinali bychom za rovnych 14 dni... tak to uz je vlastne za par... 😵

petronela82
12. kvě 2010

cabalka - to tak rychle uteče, ani se nanaděješ a budeš držet v ruce testík se dvěma // - uvidíš

niki2
12. kvě 2010

Ahoj,
tak Katchik, super, moc gratuluji. Konecne se to tu zacina zaplnovat tehulkama, moje mozkova kapacita nejak nestaci na to, pamatovat si, kdy je po transferu a kdo ve fazi priprav 😀 Takze brzo pribudou dalsi dve a za chvili je to jasny 😉
Holky, takova otazka, na kterou stejne tusim odpoved, ale... Chodim s malym kazdy tyden na plavani, je to bazen jen pro mimina, je tam slana voda a ma 32 stupnu. Chodily byste tam po transferu?

cabalkova
12. kvě 2010

Niki, ja bych se zeptala v Gestu... slana voda je v podstate fyziologicky roztok a 32 stupnu je ok, na druhou stranu si pamatuju, jak mi embryolozka rikala, ze se mam po transferu chovat tak, abych so pak nemohla nic vycitat, kdyby to neklaplo... takze ja bych asi nesla... i kdyz pro to v podstate neni zadny racionalni duvod...

cabalkova
12. kvě 2010

A jeste navrh, vim teda, ze jsem tu nova a nemam na to "domovske" pravo, ale nesla by udelat nejaka tabulicka, abych vedela, jak jste kocky na tom??

nelina_
12. kvě 2010

Ahoj, dneska jsem tu poprvé, mám za sebou jednou neúspěšné ET a teď čekám na výsledek po prvním KET. Chodím taky do GESTu, a jsem tam moc spokojená. Je fajn, že je takováhle diskuze.

beatrice7
12. kvě 2010

Katchi, to je skvělý !!! 🙂 Uvidíš, že vydržej. Je jaro. Mně a Sophi to taky na jaře vyšlo 😉