Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane jj i jedna holcina v jinem chatu psala,ze CAR to plati,ale me to nenabidli,jak videli srdicko,tak me hned poslali pryc 😀

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane udelej test 11 den 😉 ,me prinesl stesti 😉 jo holky neposlouchej,oni by nejradeji testily uz dnes,ze @mick 😀 😀 to je sranda....pockej v unoru,to budeme premlouvat tebe 😀

sophiejane
24. lis 2010

to jo ja tam zustala jajko na gynde u Koreckeho, vis

sophiejane
24. lis 2010

no v utery to je 11.den chci jet ukoncit neschopenku, abych od 1.12. zase šla, tak do te doby musim nejak testnout

katchik
24. lis 2010

Ahojky Holky,

@sophiejane tak co hladíš pěkně břuch? Já testila taky 11. den po ket. Moc držíme palce, ať to vyjde.

@1janickak já jsem taky NT screening neplatila. Moje dr. např. vůbec nedělá tripple testy a rovnou posílá na NT, že je přesnější. Podle mě je blbost, že to budou rušit. Jestli sestrička nemysle, že se budou rušit ty tripply, protože ty vychází často falešně pozitivně.

Meluzina tak co jak jsi dopadla? Co pidlovočka co tam viděl?

Mick co hafani? Ještě jezdíte na závody? Manža přišel s tím, že by jsme měli nechat Kirbie připustit. Se asi zbláznil už vidím jak se s miminem starám ještě o štěnata. Myslím, že mi bude stačit Kirbie a Max. 🙂

meluzina
24. lis 2010

@mick
no nakonec budu mít odběry až v sobotu jsem docela ráda, právě pro tento důvod co píšeš ... snad nějak dorostou .. dneska jsem byla na 18, 19mm takže v sobotu bych mohla mít cca 23 teda jestli ještě porostou i bez gonalu to nevim .. ten jsme si píchla dneska poslední ...
v únoru budu taky moc držet palečky ! :o)

meluzina
25. lis 2010

@katchik
nazdárek Kačí, hele pidlovok tentokrát viděl to samé jako moje gynekoložka ... ale stejně to teda není žádná sláva oproti prvnímu IFV ☹ ale třeba to tentokrát nebude kvantita ale kvalita 🙂
Uvidíme ...

meluzina
25. lis 2010

@sophiejane
taky bych počkala až na 10 nebo 11 dne !! podle mě správná volba ! 🙂

ketyz
25. lis 2010

@katchik - teda manžel je srandista, asi má pocit aby jsi se doma nenudila... 😀

@meluzina - co já bych dala za kvalitu a ne kvantitu, tohle asi ale moc ovlivnit nejde, jaký máš protokol? já si to nepamatuju, promiň

mick
25. lis 2010

Ahoj holky,

@katchik pořád jezdíme. Teď jedeme zase do Hradce na víkend. Manža je mistr republiky, tak je spokojenej 😉 .

@meluzina takhle jsem to měla já u 2 IVF a bylo i do mrazáku, tak ti to taky tak přeju 😉 .

@sophiejane ten 11 den bude dobrej, aby to pokračovalo pěkně do roku 2011, samý 11, to by bylo, aby nebylo 😵

@1janickak 😀 já nepřemlouvám, jen jsem se ptala 😀

1janickak
25. lis 2010

@mick jj ja vim,ja vim...taky jsem to tve ptani zazila 😀 😀 uz se tesim na unor 😀 😀

meluzina
25. lis 2010

@ketyz
ahojky, při prvním IFV jsem měla dlouhý ... 14 folykul = cca 8 nebo 9 vajíček (už nevim) emrya všechny odešly ☹
nyní mám krátkej protokol ... a teda nevim i je mi docela fyzicky špatně to mi při dlouhým nebylo ... a mám málo folykul ☹ 7 + 2 malinkaté

meluzina
25. lis 2010

@mick
děkuji :o) kéžby ... co dělá manžel za sport ?

sophiejane
25. lis 2010

a já už se objednala na úterý večer koreckému na ukončení neschopenky, at už to dopadne jakkoli 🙂 do vánoc bych to ve škole doklepala, nebo pak do pololetí, doma mi jen hrabe 😀

sophiejane
25. lis 2010

a zítra to mám dostat 😝 ale utrouš to brzdí, tím se řídit nedá

sophiejane
25. lis 2010

@mick téééda mick ty máš doma mistra republiky a ani se nepochlubíš, no tééééda, to je supéér

sophiejane
25. lis 2010

@meluzina neboj, určitě ještě dorostou, já jich vždy měla ve výsledku víc, než jich viděli, na UTZ vidí prd...jsou třeba naskládaný za sebou

mick
25. lis 2010

@meluzina oni jsou fakt někdy za sebou, i kdyby jich bylo sedm a bylo z nich aspoň 5 pěkných embroušů, tak je to boží 😉 . Manža jezdí na koloběžce se psem 😉 a v zimě na lyžích.

@sophiejane nakonec, jestli se v práci nenervuješ, tak je snad lepší být v práci než doma. Doma jsem se šíleně pozorovala, jestli se něco děje. V práci na to není tolik času 😝 , ale jinak mě to teď v práci neba a radši bych byla doma 😀

Holky, to už je kláda. Pěkně to klouže a to ještě ta pořádná zima nezačala 😝

meluzina
25. lis 2010

@mick
téééda ... Dobře manžel ! :o) a to máte svého pejska ? asi jo viď ... 🙂

sophiejane
25. lis 2010

@mick no mick copak se dá ve škole nenervovat ? 😀

meluzina
25. lis 2010

@sophiejane
Mně minule utroš mrchu neudržel ...
asi se každé tělo chová jinak ... Kéž by se Tvoje chovalo jako moje a nedostala jsi mrchu a tím pádem by to znamenalo, že se chytly :o) musí se přeci chytit ... Počkej budeš mít 6terčata :o) a dostaneš chůvu od státu :o) No ikdyž 6terčata bych asi teda nepřála žádné z nás ... ale 3trojčata klidně 🙂

sophiejane
25. lis 2010

taky běhám do schodů...ale to byc hsi mohla říct, aby mi to vyměnili do tříd v nižších patrech, to by asi šlo...já bohužel mám kabinet v přízemí a někdy jdu až do třetího patra několikrát denně

meluzina
25. lis 2010

@sophiejane
:o) Ty ucíš na střední nebo na ZŠ ?

sophiejane
25. lis 2010

dej pokoj, já chci jedno, to je problém donosit, i s dvojčaty...

sophiejane
25. lis 2010

jéžiš krásně svítilo sluníčko a už je tu zase temnota ☹ jdu si konečně ohřát oběd 🙂

sophiejane
25. lis 2010

@meluzina
@meluzina na gymplu, angličtinu, takže naštěstí maximálně 15-20lidí

sophiejane
25. lis 2010

ti starší jsou ok, ale ti malí spratci (6-9.třída) jsou často na zabití 😀

meluzina
25. lis 2010

@sophiejane
no, tak to věřím že tam klidu moc nemáš 🙂 to Tě obdivuji 🙂 stačí mi když jdu pro synovce do 1. třídy do školy jaké jsou tam zvířátka .o) zlatá školka tam byly ty děcka ještě takové miminkovské :o)

hanka99
25. lis 2010

Ahoj,
takže na 1tabletku clostilu prostě nereaguji ☹ no to se nedá nic dělat. Takže přístí cyklus už budu brát 2 tabletky, Alex mi doporučoval hned IVF ale já bych chtěla alespoň jednou IUI. Takže IVF plánujeme na leden,doufám,že už nebude potřeba 😉
Kolik se tak pohybuje finančně IVF 😕 sice na tom ani tak nesejde ale aby mě pak nekleplo 😅

mick
25. lis 2010

@sophiejane no to je pravda, ty si toho klidu ve škole moc neužiješ 😝 a ještě ty schody nic moc. I když, já když si představim, jak jsem sázela ty tůjky, tak těžko říct, co je dobře. Jestli je to embryo kvalitní, tak vydrží. I když teď si taky říkám, jestli jsem to těma tůjkame to spíš to neposr...., ale embryo nebylo asi nic moc 😒 . Jo a to nám ty tůjky skoro všechny pochcípali 😠 , takže práce k h.vnu.

@meluzina no hafáků máme 4 kousky 😉 . Je to celkem nářez. Lidi se k nám chodí dívat jak do ZOO 😀 . Teď máme právě 2 půlroční štěňata, protože manža už chce jezdit se dvouma najednou, protože už je prý starý a s jedním se musí makat, tak aby se tolik nenadřel 😀