Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
29. lis 2010

@sophiejane teda to me tak mrzi,to ja uz doufala..achjo....

ketyz
29. lis 2010

Ahojda,
to já do práce vyrazila, pohorky a teplá bunda, pohoda, i vlak jel, žádný problém.... 😀 , já jsem "z hor" na 10cm sněhu v zimě jsem zvyklá.... 😀

@sophiejane - je mi to líto, těžko se dává naděje, protože vím že bych nebyla jiná a asi bych to taky tušila, 😠

@mick - s tou novou skupinou je to dobrý nápad, určitě budu chtít vědět jak na tom jste

já dám 2IVF v únor/březen v GESTu a pak se na to asi vykašlu úplně, teda to si myslím teď, pak to třeba přehodnotím.. 😉

mick
29. lis 2010

@ketyz no jo, ty máš ten svůj prímovej zahřívanej vlak, to se máš. Je to sranda, jak se tady kácíme z 10 cm 😉 , i když ono pořád chumelí a já si nevzala smetáček na auto, to budu muset odhrabávat růčo.

Každopádně bychom měli mít nějakej optimistickej název na novou diskuzi.

Mězačíná bolet pěkně v krku, asi jsem o víkendu nastydla. Ach jo. 😠

sophiejane
29. lis 2010

no holky tady už je tak 25cm

sophiejane
29. lis 2010

holky nechtěla byste některá těhulka úplně nový angelsounds? mám ho od "minulého těhu" naprosto nepoužitý nový zabalený, koupila jsem ho za 1500... třeba jako dárek k ježuchu, mě to tu jen leží 😒

steffi13
29. lis 2010

no tady už je tak nejmíň 25cm to nevim jak to bude vypadat do večera to bude půl metru protože hlásili,že má sněžit až do noci 😝 ...Sophie tak si to dej na bazar tady on si to určitě někdo koupí?

steffi13
29. lis 2010

@mick -kup si cucací tantum verde je to fakt dobrý nemůžu na to dopustit jsou dezinfekční a s příchutí citronu je to mňamka stojí teda přes 100kč ale druhý den po bolení ani památky 😉

meluzina
29. lis 2010

@mick
Nová dizkuse - super nápad !!! a když se rozprchneme každá jinam budeme mít zase víc informací 🙂

meluzina
29. lis 2010

holky,
u nás na P4 je taky už přes 20 cm sněhu...
název nové diskuze ? co třeba : My to stejně jednou dáme 🙂 , všechno špatné pro něco dobré 🙂 Končíme abychom začaly 🙂 no nevim asi to zrovna nejsou nejlepší nápady ☹

steffi13
29. lis 2010

@meluzina -náhodou názvy diskuzí pěkný 😉

mick
29. lis 2010

No jestli bude půl metru, tak to k nám do těch serpentin fakt nevyjedu 😒

@sophiejane no jedině asi fakt zkusit ten bazar. Jedině Janička, ale nevím, jaká je postava. Ty jsi štíhlounká 🙂

mick
29. lis 2010

@meluzina názvy pěkný 😉. Mě zatim nic nenapadá. Budu přemýšlet a vymýšlet 😉

@steffi13 díky za tip. Prolejvám se zatím čajíkem s medem a cintonem. A vám s mužíkem dělali imuno testy?

sophiejane
29. lis 2010

@mick to není oblečení 🙂 ale angelsounds 🙂

steffi13
29. lis 2010

@mick -taky můžeš zkusit koupit si čerstvý zázvor nakrájej na plátky tak pět jich stačí zalej vodou a přidej med a citron vynikající a taky dezinfekční pěkně ti to tam propláchne.. 😉 mě imuno nedělali aspoň o tom nevim..nám dělali jen to co se dělá na začátku odběry ty základní.. 😒

steffi13
29. lis 2010

@mick -ááá další kdo má serpetiny taky tu mám a mooooc pěkný za hoďku jedu na akup.tak jsem zvědavá jak to s autíkem s jedu to bude klouzajda podle toho kolik jak je sněhu tak jak budou vypadat silnice to bude děs 😝

steffi13
29. lis 2010

@sophiejane -tedaaa taky jsem nevěděla co to je a to jsou teda vymoženosti 😉 a co blázníš ,že ho chceš prodat jen si nech to jsem teda koza,že jsem ti tohle poradila

mick
29. lis 2010

@sophiejane no, to jsem blběna 😝 . Já myslela, že je to oblečení. 😝 Já se ti nedivím, že to chceš prodat. I když je to schovaný doma, člověk o tom stejně ví a raději si ho koupí znova, až to bude aktuální. I když u tebe to klaplo, tak to klapne určo znova 😉

@steffi13 ráno už v těch serpentínách bylo zaseklý auto čumákem ze srázu, fakt nic moc.

meluzina
29. lis 2010

ahoj holky,
musím se s Vámi podělit o šílenej vztek na Gest ... před chvilkou jsme mluvila s kamarádkou která byla dnes na transféru .. když tam ráno volala tak ji řekli že je vše v pořádku a když dorazila tak ji řekli že ze 7 vajíček se oplodnilo pouze jedno .. a v tomhle stavu má být připravená na trnasfér !!! to bych fakt blila ... kdyby ji ro řekli ráno tak by měla alespoň ty tři hodiny na to se s tím nějak vyrovnat !!!
fakt mě hrozně štvou s tímhle přístupem ... to jsme jen kusy masa nebo co !!!!! zítra až tam budu volat tak budu chtít přímo laboratoř abych se případně připravila na nejhorší .... dozvědět se to 5 min před transférem mi přijde hodně přísný ☹

meluzina
29. lis 2010

je mi z toho fakt do breku !! jak na nás kašlou ☹

1janickak
30. lis 2010

@sophiejane jeste zkus testovat treba zitra,spousta holcin 10den na testu nemelo nic🙂 je jasne,ze trojcatka to nebudou,takze alespon to jedno🙂

1janickak
30. lis 2010

@meluzina teda to je fakt sila. Ale ja se musim GEStu zastat,bo ja s nim mam jedine dobre zkusenosti. Kdyz jsem cekala v cekarne dele,tak mi hned delali kavu,Cerny se mi omlouval jak blazen,sestricky hodne a ochotne.... i IVF me vyslo,takze ja nemam zadnou negativni zkusenost....

meluzina
30. lis 2010

@1janickak
Jo Jani to chápu, já si na ně jinak taky nemužu stěžovat kord na p. Černýho a pí Polákovou .. ty jsou fakt výborný !! ale tohle mi přijde opravdu krutý ... ☹ i ty holky na recepci jsou fajn .. pravdou je že tohle mi vyrazilo dech ... ☹

1janickak
30. lis 2010

@meluzina jj to i ja jsem cumela,to je fakt sila....

1janickak
30. lis 2010

@meluzina i kdyz je fakt,ja jsem nastesti do gestu nechodila dlouho,ale co ctu tady,tak s gestem vseobecne moc spokojenost neni.....snad se to zmeni a budou tu jen tehuliny,radost a kladne ohlasy na gest 🙂

sophiejane
30. lis 2010

no nesmíš brát vážně plky nás asi 5 tady a podle toho si dělat obrázek o práci gestu 😀 dnes jsem netestovala, páč jsem si včera zapomněla koupit test 😀 já už to prostě odpískala 😒 dnes koupím ještě na zítra, ale nic tam nebude

sophiejane
30. lis 2010

večer jedu do gestu, tak doufám že neřeknou že jsem měla přijít s ranní močí když jsem teprve 11.den...nechápu, proč pro ukončení neschopenky musím i k doktorovi

mick
30. lis 2010

Ahoj holky,
on když někdo musí pročítat tady tu diskuzi, tak by snad do Gestu ani nešel 😀 . My jsme se tu sešli partička 😝
Tak mě napadl název nový diskuze na pak PARTIČKA SE ZAKOPANYM PSEM, tak to by asi nikdo nechápal. 😀 😀 , no doufám, že už je brzo všechny vykopeme 😉
Teď mě napadlo, jak tady to úsloví vlastně vzniklo: Kde je zakopanej pes - to ho chtěl někdo najít? Holky, mě už v tý práci hrabe!!!!

@sophiejane ještě testni pro jistotu 😉

@meluzina a kde máme info o bojovníčcích 😉

sophiejane
30. lis 2010

@mick tak to je origoš název, to se mi líbí 😀 a mohly bysme si tu diskuzi udělat soukromou a zamčenou a tam si drbat jak chceme 😀

1janickak
30. lis 2010

@sophiejane tak doufam,ze me do zamcene taky pusitte 🙂 i kdyz uz nejsem pacientka GESTu 😀 ,i kdyz stale tam mame mrazacky,takze za par let se tam treba pro ne vratime🙂

meluzina
30. lis 2010

@mick
ahojky, u mě nic moc .. klasický přístup : ráno do tel. všechno v pořádku přijdte na transfíér.. a výsledek že mám jen 2 embrya a ještě nevypadají moc dobře ... takže druhé IVF zase na h......
mám je tedka v sobě, ale nedávám jim moc nadějí, mám podezření že už mi je stejně dávali polochcíplé .....
No život nekončí jdeme dál, ale už do jiného centra (zase jiný pohled na věc neuškodí) a nejdřív tak v létě 🙂 mám toho plné zuby ...
ještě zustanu doma na homeofficu do pondělka abych neměla černé svědomí, ale to je už asi opravdu všechno co proto mohu udělat ...
Btw. transfér dělal Dr..Šulc a byl super ....