Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
2. pro 2010

@meluzina tak to jsem rada,ze me vemete spolu🙂 a ty hledas praci?

1janickak
2. pro 2010

@mick me rikal dr Černý,at jim pak poslu mail,az porodim,ze je vse ok,kvuli statistice🙂 ale cert vi,jestli nedavaji do statistik jen ty pozitiva 😉

1janickak
2. pro 2010

@mick pry je v Gennetu naval,tak proto ty cekaci lhuty,ale slysela jsem pozitiva🙂 kdyz bude novy nazev diskuze,tak je jedno,jestli budem gestacky bo genetacky🙂 hlavne,at vam to vsem vyjde a muzeme mit uplne novy nazev🙂) doufam,ze pristi rok bude ten stastny,pro vas vsechny...... 😉

nelina_
2. pro 2010

@mick a nevíš, jak je to s tím nativem po finanční stránce? 🙂

meluzina
2. pro 2010

@1janickak
ne nehledám to byl vtip jak jsi psala, že jsou u vás všichni těhotný 🙂

1janickak
3. pro 2010

@meluzina aha🙂 no tak jedine,ze bys nastoupila,aby jsi se tu nakazila tim "tehu virem" 😀

mick
3. pro 2010

Ahoj holky, tak dneska konečně pátek. Má být pěkná kláda. Už jsem koukala, jak se dělá ta soukromá diskuze, tak až budete chtít, tak to provedu. Dám tam všechny, co si povídáme a kdyby se chtěl někdo ještě dopřidat z holek z dřívějška, tak není problém, aby se nám ozvali 😉

@nelina_ v Genetu stojí nativ 10,000,- a v Pronatalu 13,000,-. Je to teda bez ICSI, to snad stojí 2,000,- na jedno embryo a kdybys chtěla minimálku, tak si k tomu samo musíš dokoupit léky na růst více folikulů 😉

@1janickak a kdypak to oznámíš v práci?

mick
3. pro 2010

@meluzina a jak je tobě? A co testík máš koupenej 😉 ?

1janickak
3. pro 2010

@mick ahojky,pani vedouci jsem to rekla uz v utery,chudak se z toho slozila🙂,ale samo,ze mi to preje....🙂 ostatnim v praci to oznamime v utery po UZ,jestli bude vse ok a mimi bude zdrave🙂

meluzina
3. pro 2010

@mick
ahojky, děkuji za optání .. psychicky dost špatně nějak to na mě zase padá, že celá akce byla opět na nic ... (já vím ještě je naděje, ale nevěřím tomu .. naši embrouši nejsou moc velcí bojovníci ☹ )a fyzicky mě pořád bolí to břicho asi ta punkce byla nějaká náročnější než minule - nevim ... testík nemám .. koupím si ho v pondělí až pujdu z práce .... asi zkusím testnout v uterý ráno to bude 7 den po transféru ... a pak až asi 10 den nebo 12 a když nebudou // tak je to jasné .. a začnu plánovat lyže 🙂

1janickak
3. pro 2010

@meluzina tak drzim palecky a testuj radeji az ten 11-12den,at se zbytecne nestresujes do predu 😉

meluzina
3. pro 2010

@1janickak
JAni a ty jsi testovala kolikátý den ?

1janickak
3. pro 2010

@meluzina ja jsem testila 11den, to byla nedele,ale chtela jsem az v pondeli 12den,ale holky me premluvily... 😉

meluzina
3. pro 2010

@1janickak ¨
:o))) takže ty jsi se nechala takhle ukecat 🙂

1janickak
3. pro 2010

@meluzina nj nechala...a to jsem fakt testit nechtela,ale i manzel rikal,tak to zkus....a ono to vyslo🙂 ale 7 den bych netestila,to mi prijde brzo....ale zalezi na kazdem 😉

meluzina
3. pro 2010

@1janickak
jo jo je to brzo .. ale někomu se duch už taky objevil takhle brzo a někomu až 17 den je to individuální ...

1janickak
3. pro 2010

@meluzina jj to ja vim,prave proto si myslim,ze ten 7 den je strasne brzo.....tak ti preju,at budes testit jakykoliv den,tak at tam najdes alespon toho ducha,ktery bude jen a jen silit 😉

meluzina
4. pro 2010

ahoj holky,
tak asi všichni někde sáňkujete co ? :o) já mám dnes ještě klidovej režim, ale zítra najíždím na normální život 🙂
Jdu se podívat na svého svynovce na taneční soutěž .... myslím že to bude sranda ... prvňáčci tančí hip hop na soutěži 🙂
přeji krásnou neděli

sophiejane
5. pro 2010

ahoj holky my byli v IKEA pro stromek 🙂 mají zase akci že pak dostanete peníze zpět

steffi13
5. pro 2010

Ahojky holky 🙂 ,
tak já s manžou byla sáňkovat a zapřáhli jsme i pejsana tak mě pěkně táhla s kopečka to byla jízda..

@sophiejane -teda stromek a pak dostaneš zpět peníze to je mi novinka 🙂 dneska jsem chtěla s manžou do IKEY ale nakonec jsem rozmyslela že tam to bude masakr..chystám se tam v týdnu to snad nebude takový 😉

beatrice7
6. pro 2010

Ahojky holky, tak my už jsme 3 týdny na světě 🙂 Mrkněte se do alba na ty moje prďolky Gesťácký 😉 Je to záhul s těmi dvojčátky, Míšánek je v pohodě, ale Daneček nějak nechce sát, je prostě línej... musím je dokrmovat, moje mlíčko jim už nestačí... Jsem šťastná že je mám. Je to nádherný pocit mít v náručí ty uzlíčky.
Jinak holky, hezké Vánoční svátky, nevím jestli budu mít čas se tady ukázat, přeju všem ať se to v příštím roce konečně povede a hlavu vzhůru !

meluzina
6. pro 2010

@beatrice7
Jééé, obrovská gratulace !!!

meluzina
6. pro 2010

@steffi13
tééda, sáňkovat bych taky hned šla 🙂 počkám do příštího víkendu a pak kdyžtak už pujdu 🙂
jsem se bála že už jste v nové dizkuzi a já neznám název ☹

mick
6. pro 2010

@beatrice7 no ty jsou nádherní, ty se v Gestu fakt povedli 😵 😵 😵 . Přeji jim moc a moc zdravíčka a štěstíčka a až budeš mít chvilku, tak určo napiš, jak se daří. Teď budeš mít asi záhul, ale stojí za to 😉

@steffi13 tak to jste si sněhu pěkně užili. My chceme vyrazit o víkendu na lyžovačku, akorát potřebuju přebrousit hrany na lyžích, protože s mojim sjížděnim dost trpí 😝

@meluzina a jak pak je tobě?

A já to dneska dostala. Hurá, tak to ani tak dlouho netrvalo 😉 . Jsem zvědavá, jestli budu normálně ovulovat.

meluzina
6. pro 2010

@mick
ahojky, měla bych to dostat příští úterý - tak uvidím ... jinak děkuji za optání ... fyzicky docela dobře ikdyž břicho pořád cítím - nechápu proč už je to přes týden po odběrech tak by asi bolet nemělo .... a jinak ... ani nevim ... samozřejmě v podvědomí si přeji aby to klaplo, ale dávám tomu tak 5 % ... myslím si, že už je dávno po nich ... ☹

mick
6. pro 2010

@meluzina myslím, že je dobře, že to břicho cítíš. To je určo tím, že se tam zakousnul embrouš 😉 . To je počasíčko co? Tady zase chumelí, ale na silnicích je z toho fakt humus, to až přes noc namrzne, tak to bude fakt parádní 😠

meluzina
6. pro 2010

@mick
no já si to nemyslím ... vždyť holky co otěhotní přirozeně vůbec nevědí že jsou těhotné ... a pochybuji o tom, že člověk cítí zakousnutí 1,6milimetrů velké embryo .. to je divný ....
spíš to bu´d dostanu nebo mě pořád bolí z odběrů ...
Každopádně te´d jsem se vrátila z lékárny a koupila mamatest s citlivostí 10 takže myslím, že jestli náhodou tak zítra už by to mělo být vidět .. 7 den po transféru
Venku je pekelně ... tady v Praze mě to docela deptá, ale na hory se těším 🙂

mick
6. pro 2010

@meluzina no já spíš myslela, jestli nemůžeš mít malej hyperstimulák, když tě bolí bruch a to by bylo dobrý znamení, protože ten je většinou, když se embrouš chytne. Jinak máš pravdu, v přirozenym cyklu se to fakt nepozná. Já čekala, že to v září dostanu. Dokonce jsem klasicky i předtím zašpinila jako vždycky, měla ten neplodný hlen a ejhle MS nikde, takže příznaky vůbec žádný, že by bylo něco jinak 😝
Já bych dýl jak 7 dní taky nevydržela. Stačí stínek 😵 , ale zase se nenervuj, když tam nic nebude. Petruš tady taky neměla 7 den nic a pak 10 den už tam byla 😉

meluzina
6. pro 2010

@mick
tak já to nevydržela byla si test udělat tady v práci .. a nic .. ale ani jsem nic nečekala ... je to 6 den po transféru .. ale zase citlivost testu dost vysoká takže si myslím, že kdyby něco tak už tam duh je ...
já už se snad ani nenervuji .. spíš by mě překvapilo kdyby tam něco bylo ... no prostě pujdu na 3 IFV ale to až v létě ... a asi budeme muset zvolit uplně jiný postup ... jiný centrum .. možná i vajíčka od dárkyně ... uvidíme ... co nám řeknou jinde, až jim povyprávíme o naši situaci že nikdy žádní sněhuláci nebyly ,,,,

mick
6. pro 2010

@meluzina tytyty, ale 6 den je fakt brzo, obzvláště, když jsi neměla transfer až pátý den. 6 den se ukazují dvojčata, ale jsem jako ty, ja taky testuju brzo, kdo to má vydržet ☹
Každopádně bych taky určitě kdyby to neklaplo zkusila jiné centrum. Příště bych šla na 3 IVF taky jinam 😒 . Já bych byla i pro darovaný vajíčka, kdyby to nešlo, ale je to šílená pálká, když si to máš hradit sama a výsledek nejistý...