Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
8. pro 2010

@mick
holky a co ten Iscare ?? ten se vám nelíbí ?? o tom přemýšlím já .... ale mám dost času to řešit chtěla bych jít až v létě ... dám si alespoň pul roku pauzu ....

sophiejane
8. pro 2010

@mick soukromí nejsme a ani jsme nestávkovali 🙂

sophiejane
8. pro 2010

@meluzina tsss klidně to tak může být, já taky nikdy neměla stín a když jsem ho pak jednou měla, těhule jsem byla!!

mick
8. pro 2010

@meluzina já si taky myslim, že buď je bílo a když je duch, tak tam nějaký hcg 😵 je a na tebe je fakt brzo. Zkus ho zítra. Já ho po ketu taky měla až po limitu a bublina tam pak byla, i když byla zpožděná, ale byla. A těhule jsi, dokud není MS,tak to tak je 😉.

Holky, já mám ty těhotenství vždycky zbržděný, třeba je fakt blbě vyživuju...

mick
8. pro 2010

Mě přijde ten Iscare drahej. Nevim, třeba to až tak není pravda. Pravdou je, že jak psala Bea, tak jí na začátku hned dělali všechny testy, ale bylo to takový hrrr na IVF. Hlavně jsem četla na koníkovi, jak byla holčina na minimálce, je sice těhu, ale ta minimálka s jedním embryem jí vyšla na 26tis, a to mi přijde fakt hodně, když to v Gennetu stojí 10tis. I když těžko říct, co je v těch 10tis.obsaženo 😒

sophiejane
8. pro 2010

@mick právě mick, já ani gennetu ceník trochu nechápu, nic nemají rozepsáno, třeba ivf tam mají 26tis (v gennetu) a to jako hotovka?

katchik
8. pro 2010

@sophiejane no jo dala jsem se do pečení. mě to hrozně baví, ale asi se na to už vyprdnu, pže jsem pak úplně vyřízená.

@meluzina hele aby jsi se nedivila jo. 😀 od soboty jsem ofiko na mateřský, ale já jsem do práce nechodila, byla jsem na neschopence. Ze začátku jsem špinila pak i trochu krvácela, tak mi pak Poláková dala neschopenku a už jsem na ní zůstala.

@steffi13 já z tebe padnu s těma botama. 😀 hadrů mám teda taky požehnaně, když mažovi řeknu, že nemám co na sebe, tak jde do kolen. Prý a ta narvaná skříň je jako co? Už jsem si dlouho nic nekoupila, tak mám pomalu absták, ale krom těhu džínů a velkých trik se do ničeho nevejdu. Tak nemá cenu si něco kupovat. Pak se odměním po porodu. 🙂 Na ty bačkůrky z Nextu jsem taky koukala a pak se mi ještě líbí jak tam mají takový ty bačkoro - balerínky.

@mick musím zaklepat, že břuch mi zatím nepopraskal. Mažu 2x denně a to jsem si koupila krém v DM z té jejich řady asi za 50Kč.

Ještě vás pobavím. Koupila jsem si kojící noční košilku. Ukazuju jí manžovi a prý no brr...a to jako budeš nosit jak dlouho. Si jaki představuje, že se nacpu do nějaký sexy košilky bo co. Kojící podprdu jsem mu už radši neukazovala. 😀

sophiejane
8. pro 2010

@katchik
@katchik 😀 😀 😀 no jo no kojici podprdy a kosilky sexy moc nejsou

ketyz
8. pro 2010

Ahojda,
holky já totálně nestíhám, v práci je to děs, ten idiot co vymyslel mínus deset procent by fakt zasloužil, 5 lidí mi odešlo ke konci listopadu a my ostatní teď padáme na ústa,
dárky ještě nemám pokupě, ale dám tip na dědečkovský, já kupuju plzeňský pivo, babi by ho dědovi normálně nekoupila, protože se jí zdá děěěsně drahý, ale děda ho rád, takže je to sice blbost, ale jemu udělá největší radost, ve svých 86 fakt nic nepotřebuje

meluzina
9. pro 2010

@katchik
jsem se fakt pobavila s Tvoji košilkou 🙂))
Jinak holky : kamarádka udělala test a žádnej duch ... já dnes udělala test odpoledne a je tam malinkatej duch ale fakt malinkatej podle mě normální člověk by ho ani neviděl .... No, uvidím zítra ráno co tam bude ... už jsem si testy nakoupila raději přes net, protože v lékárně u práce si musejí myslet že jsem totální magor !!! No, nevim nevim trochu se nám vrátila naděje, ale ...... stejně tomu moc nevěřím ty naši embrouši nejsou moc dobrý ☹ tak nevim nevim ikdybych byla těhotná budu mít strach že se přestane vyvíjet ☹ jsem už fakt psychopat ....jak může být někdo v klidu ???

meluzina
9. pro 2010

@mick
Iscare drahej je to máš pravdu ☹ ikdyž je pravda že taky těm ceníkům moc nerozumím ... kamarádka tam byla před 2 lety a platili za celé IFV asi 22tis. měli ISC ale léky měla takové ty hrazené pojištovnou, protože je zdravotní sestra a pracuje v nemocnici takže neměla problém s aplikací ... na tom určitě hodně ušetřili .... jo a má dvojčata na první pokus holku a kluka 🙂

meluzina
9. pro 2010

@1janickak

Jani, koukala jsem na Tvuj profil a doufala že najdu fotku pupku 🙂 tady všechny píšete jak máš už velké bříško ... a já ho neviděla 😨

aja37
9. pro 2010

Vidim, ze sa bavite o Iscare. Pridam moju skusenost. Ja som chodila asi rok do Gestu a po 4 neuspesnych pokusoch, kedy som aj mala 7-8 folikulov, ale stale mi povedali, ze je to alebo prazdne, alebo nezrale alebo sa neoplodnilo, alebo .... proste nikdy nic k transferu, som sa rozhodla, ze zmenim CAR. Jednoducho som nadobudla presvedcenie, ze embryolog musi niekde robit chybu. Predtym som totizto bola 2x v Podoli a tam som vzdy embryo mala, dokonca aj 8. Tam mi ale chceli odstranit vajcovody, pretoze som v nich mala tekutinu, ktora zle vplyvala na embryo. A toho som sa ja zlakla a odisla do Gestu. A tam som mala jedno IVF za druhym a nikto sa nezamyslal nam mojimi vajcovodmi. Co bolo asi tiez zle. V Iscare, kde som asi 3/4roka, ma hned poslali na laparoskopiu a o vajcovody som samozrejme prisla. Vraj boli strasne zapalene a zvacsene. Btw, v Geste som chodila k Alexandrovi. No a minuly mesiac som mala prve IVF v Iscare. Sice som mala len 1 folikul, ale bolo tam vajicko a aj ja oplodnilo. Neujalo sa sice, ale pre mna uz oplodnene moje vlastne vajicko bol obrovsky uspech. Robili mi na nom ICSI, ale pritom som za t ICSI neplatila. Pytala som sa, kedy to mam zaplatit. Mala som za to, ze kedze sa to podarilo oplodnit, tak to musim zaplatit a oni, ze nie. Ze az za 14dni, pri teste. Takze si myslim, ze by som to platila len vtedy, ked by sa ujalo. Teraz sa u nich chystam na native. Brala som len clostylbegit a mam asi 3 folikuly. Budu mi ich vyberat zajtra, tak mi drzte palce.

Proste, co som chcela povedat: 100% uspesna som v Iscare este nebola, ale ciastocne uspechy tam uz su. A ked som zacala uvazovat o darovanych vajickach, tak mi dali urobit este aj AMH z krvi, aby sa vedelo urcite, ci tam nejaka zasoba vajicok este je, alebo nie. To v Geste nerobia.

meluzina
9. pro 2010

@aja37
ahoj Ajo, moc děkujeme za Tvůj příspěvek !!! Myslím si že je pro nás (co máme už několik pokusů za sebou) dost užitečný !!! Dle Tvého vyprávění to opravdu vypadá, že IsCare se snaží víc než v Gestu ... Jsem jednoznačně pro aby lékaři udělali vše možné testy, protože bez nich nemohou nikdy přijít na to kde je vlastně chyba ... jsou to také jen lidi .. to by museli být čaroději nebo nevím ... Já mám zatím jen druhý pokus za sebou, ale musím s Tebou souhlasit že se mi taky nezdají emryologové .. podle mě když na prvním nepřežilo žádné emryo měli začít hledat příčinu ... ale myslím si že je to i tím že mají spusta klientů tak s tím prostě neztrácí čas ... otázka je kdy se takto začnou chovat všechny CAR ! ☹
Držím Ti moc palce na zítřek !!! a napiš jak jsi dopadla .. doufám, že napíšeš jen pozitivní zprávy 🙂

aja37
9. pro 2010

@meluzina : Dakujem. Pre mna tento native bude vlastne 9IVF. Zatial stale bez uspechu. Je sice pravdou, ze imuno mi v Geste robili hned na zaciatku a genetiku mi tiez urobili, ked som si ju vypytala, ale ked som upozornovala, ze v prvych dnoch reagujem dost rychlo a v 6-7DC uz mam folikuly velke 17mm, tak nikto nereagoval. Zeby mi napr. dali od zaciatku nizsiu davku alebo nieco take. Alebo preco bolo vsetkych 7 folikulov prazdnych? Mozno som na Pregnyl reagovala rychlejsie nez by bolo treba. Citala som, ze aj to sa stava. Ja som proste nedokazala uverit tomu, ze VSETKO je OK, HP mam ukazkovy a aj napriek tomu sa to nedari. A nedari sa ani mat vlastne vajicka. To som proste nedokazala stravit. A tak som sla inam. Ale pravdou je, ze ked som si vyziadala vsetky dokumenty, co som mala v zlozke, aby mi to nemuseli robit v Iscare zase, tak mi to prekopirovali a bez problemov mi to dali.

Akokolvek, nevzdavam to a aj ked je to narocne, tak do toho pojdem dalej.

A viete co ma stve najviac, alkoholika liecia az do smrti, narkomana tiez, ale neplodnym zenam daju 3pokusy a potom uz si to musia hradit same. Boze, ved neplodnost je tiez choroba.

sophiejane
9. pro 2010

@meluzina jsi těhule, co by jsi taky chtěla za ducha takhle brzy??? já měla pořádnýho ducha až snad po 20 dnech 😀 😀

steffi13
9. pro 2010

Ahojky holčiny,
tak jsem doma osiřeloučká manža už je v nemo 😖 ..
musim Vás dočíst jste nějak psali romány 😝
@mick -manža tam by měl být jen do PO,když teda nebudou komplikace ty teda nebudou nesměji 😉 ..jsem dneska vyřízená šli jsme spinkat až někdy okolo druhý a na 10h.měl příjem byla jsem snim do 12h.sestřičky teda jedna fakt moc příjemná to myslim ironicky 🙄 ..a teďka mi psal,že jde zítra ráno jako první na řadu..a éro to sedí někdy až moc velký 😀 ..
taky musim Vám vyfotit ty bačkůrky ale musim nabít baterku do foťáku je kaput 😉

1janickak
9. pro 2010

@meluzina ahojky davala jsem ho jen sem,takze bude o par stranek dozadu..... 🙂

meluzina
9. pro 2010

@aja37
no, 9IFV to je už teda síla !!! obdivuji Tě že máš stále sílu ... já mám pocit že jsem na dně a to jsem proti Tobě nic nezažila ..... ale co nám taky jiného zbývá než pořád zkoušet a doufat .. jak píše naše společná kamarádka Káta každé to jednou vyjde .... Strašně moc držím palce !!!!

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
aha !! tak já to prolistuji 🙂

meluzina
9. pro 2010

@sophiejane
Hele Sofi, ty mě fakt bavíš 🙂

steffi13
9. pro 2010

@sophiejane -Ahojík 🙂
@katchik 😀 😀 😀 košilka taky dobrý 😀
@meluzina já právě přemýšlim,že půjdu do Iscaru ..a podle toho co píšeš tak nebude potřeba holka jen vydrž 😉 🙂

meluzina
9. pro 2010

@steffi13
to je mi Tě líto ☹ sama doma ... no, tak šup dámskej večírek ... nějakej dobrej film vínečko a drbárna 🙂
no, jinak koukám, že v těch nemocnicích je to asi všude stejné ☹
bačkůrky sem 🙂
to já jsem spala na dnešek zase 11h a mám pocit že dnes usnu snad už v 7 .. jsem šílená ... jen bych spala .. nechápu to ....

meluzina
9. pro 2010

@1janickak
Jéé tak já už viděla bříško 🙂 no paráda !!! je vidět že je těhotenské já mám vždycky po IFV taky takové ale špekaté ☹ holky taky jste tak vždycky přibraly nebo jenom já ? ☹

steffi13
9. pro 2010

@aja37 -je fajn že si napsala ohledně zkušenosti s Iscarem já totiž o něm přemýšlim už nějakou dobu a tady už mi dochází síly..nemám též vejcovody už mi zbývá to nechat jen na doktorech a tady mě to nějak začíná vadit to,že pořád se musíš něčeho doprošovat a je to problémek..já mám 7mrázáků tak nevim jak to udělat ale zkusim si do Iscar zavolat jak to tam maji jen teďka nebyl časík ..přeji ti ať ti vše vyjde tak jak má a dej vědět 😉 🙂

steffi13
9. pro 2010

@meluzina -teď jsem nějak v nervíku tak na nějaký večírek dneska neni pomyšlení ale zítra večer bych měla jít na sraz ze střední jen asi nebudu pít protože moje dopravení domů neni jednoduchý jsem zavislá na odvozu a ten si musim udělat sama 😉 😝

steffi13
9. pro 2010

@meluzina bačkůrky dám jen co se mi nabije baterka do foťáku 😉 😝

1janickak
9. pro 2010

@meluzina jj je trosinku vetsi🙂 udelalo se mi celkem brzo🙂 ja uz po Et pribrala asi 3kg,takze mi jdou kila celkem rychle nahoru.......

meluzina
9. pro 2010

@steffi13
tak zítra užívej .. nealko pivko taky dobrý 🙂 jsem za něj ráda ... protože pivo mi moc chutná jsem skoro jako chlap 🙂
Steffi Ty máš 7 sněhuláků !! téééda to musí klapnout !

1janickak
9. pro 2010

@meluzina jestli jsi takhle hodne unavena,tak jsi fakt tehu 😉 ja ze zacatku padla v 21hod a nevedela jsem o svete a byly dny,kdy i drive🙂