Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
20. říj 2010

Ahojky holky,

@ketyz -tak já vážně asi půjdu s tebou 😉 ..Černý řikal že zatim ještě nic tak v Pá další KO já jdu v 18h. 😝 ..
@mick -buď v klídku a mysli víc pozitivně už máš srdíčko buď ráda přesně jak řikaji holky spíš stresuješ toho bobana 😉 takže huššš a už nic negativního 🙂 😉
@1janickak -to máš recht jedno nebo dvě hlavně ať je vše o.k. 😉
@katchik -ty prochajdy v zimě s hafany je hrozný zima leze za nechty to bude hrůza už aby bylo jaro to se pak krásně chodí na dlouhý prochajdy a ty už budeš chodit i s prckem 🙂 ..

ketyz
21. říj 2010

@steffi13 - teda my jsme dvojka, já jdu v pátek už v 8:40, odpoledne bývá v práci peklo, tak v tom nechci nechat kolegu samotnýho... 🙂

beatrice7
21. říj 2010

@sophiejane Jo, jeden kluk bude určitě, to druhý nevím, pokaždý mi řeknou jiné pohlaví, no teď už to ani nevidí, mám v břiše samou ruku samou nohu 🙂 Kvůli bříšku už nemůžu vůbec spát, na boku se jim to nelíbí, kopou mě a dost bolestivě no a na zádech nemůžu zas já - bolí mě v kříži. Holky, jestli vás to nepohorší - tady mám fotky nahatého bříška 😵

1janickak
21. říj 2010

@beatrice7 krasne,nadherne brisko🙂

1janickak
21. říj 2010

@steffi13 jj to hlavne,uz jsem tak vystresla ze vseho,ze to jedine si preju..uz aby bylo za 14 dni a ja videla srdicko 🙂 Vcera me pekne brisko bolelo,ale jinak ok..... Jsem hodne unavena,ale zadne priznaky jinak nemam..kdybych nevidela testy,tak ani nevim,ze jsem zacla 5 tyden🙂

steffi13
21. říj 2010

Ahojky,

@ketyz -tak si zítra napíšeme jak to snámi vypadá držim palečky a zítra dej vědět... 🙂 😉 já napíšu až večer,musela jsem se objednat odpolko po prácičce dojíždim docela daleko za prací a ráno bych to nestíhala,když dělám od7 a zase chci být doma co nejdříve protože manža možná bude mít víkend ☹ ..tak ať tam už máš nachystenou pěknou peřinku..já cítim,že budu mít Ket v út 🙂 😝 a ty taky 😀 ..
@beatrice7 -krásný bříško 🙂 🙂 ...
@1janickak -tio věřim,že pořád si to tolik neuvědomuješ já asi budu v Jiříkovym vidění až budu někdy těhotná a to snad bude brzo 🙂 😉 ..

1janickak
21. říj 2010

@steffi13 urcite to bude brzo,vzdyt uz jen za par dni... 😉 drzim palecky,moc 🙂

steffi13
21. říj 2010

@1janickak - 🙂 kéž by ale jste naše nadějě,že i v Gestu to jde a pro ty co můžou přirozeně taky to jde po dlouhých snaživých let 🙂 🙂 .. hezkou dobrou noc všem zatim papapa

1janickak
22. říj 2010

@steffi13 urcite to i v gestu jde🙂 tak ted jste na rade vy,zlepsit skore Gestu 😀

mick
22. říj 2010

Ahojky holky, tak jsem vyškolená na excel, ale myslím, že mi to bude prt platný 😝

@beatrice7 týjo, to je parádní bruch!!!!!To se tam klucí pěkně roztahujou 😀

@1janickak tebe aspoň bolí bruch, mě nebolí nic. Jo akorát jsem včera seděla na školení vedle kolegy, který má asi 160 kg, fakt už je do pořadu Jste to co jíte a smrděl tak nějak nasládle a fakt se mi hustě zvedal kufr, no ale myslím, že by se mi zvedal, i kdybych těhu nebyla 😝 . Ještě, že dneska odjíždíme na Slovensko, aspoň mi to rychleji uteče do kontroly!

@steffi13 @ketyz držím palečky na kontrolu, vy snad fakt půjdete spolu
😉

1janickak
22. říj 2010

@mick nj jenze ja se zase bojim,ze kdyz me boli brisko,tak,ze je neco spatne... ☹ ,ze je to brzo,aby me neco bolelo....tak jen doufam,ze je vse ok🙂 No to se nedivim,ze se ti zvedal zaludek,to muselo byt hrozne...bleee 😝
Ja se uz taky tesim na UZ,az uvidim srdicko,to bude nadhera.....a pak na 12tyden🙂,to uz budu zase klidnejsi 😀
Preji peknou cestu na Sk,hezky si to tam uzijte🙂

mick
22. říj 2010

@1janickak to je hrozná, člověk myslí, že je špatně, když ho břicho bolí, já mám zase strach, že nebolí. Neboj, to jsou tam dva kusani a dělají si prostor. Dr. mi říkal, že když mě bude pobolívat břicho, že je to normální, tak nebuj 😉

mick
22. říj 2010

@1janickak a bolí tě nebo píchá? Mě sem tam trochu píchne, ale ne uprostřed dělohy ale spíš trochu vlevo.

ketyz
22. říj 2010

Ahojda,

@steffi13 - tak já jdu v to úterý, jak jsi chtěla.... 😀 ,
sice sliznice je pořád nízká 7 - 7,5mm, ale zato je prý nádherná, tak uvidím, prý ještě trochu povyskočí po utroši, takže přidávám utroš 2-2-2
@beatrice7 - teda ty už to máš opravdu za pár, kámoška čeká taky dvojčata, je v 37plus něco

1janickak
22. říj 2010

@mick me boli i obcas pichne🙂 ale ja si myslim,ze je tam jen jedno🙂 ty uz mas po srdicku,takze uz to je taky lepsi🙂 holt se tomu tvemu mimcu v brisku tak libi,ze te ani nezlobi nejakym bolenim 🙂

beatrice7
22. říj 2010

@mick,
@1janickak, mně po ET nebylo vůbec nic, žádný pobolívání břicha, potom po týdnu mě začaly pobolívat prsa, spíš vnoci, vlastně ani ne tak bolení jak hrozné pálení, jednou se mi i zdálo o tom, že hořím 😀 To byl můj jediný příznak těhotenství. Jo a pak taky ty moje hororové sny- to už jsem si byla skoro jistá že jsem v tom. Stejný jsem je měla i v prvním těhu.

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 me taky nic nebylo,kdybych nevidela na nekolika testech //,tak ani nevim,ze jsem tehu🙂 az ted to pobolivani briska....Muj prvni sen v tehu byl,ze se mi narodila modrooka dvojcatka - kluci 😉 a druhy,ze jsem se rano vzbudila a kdyz jsem zavadela utrous,tak tam byla krev🙂 nastesti se ani jedno jeste nevyplnilo🙂

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak A ty jsi kolikátý den po ET nebo KET ? Třeba tě to bolí protože bys teď normálně měla dostat MS ? Já to měla taky, bolení asi 2 dny jako na ms, ale nikde nic...

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 ja uz jsem 23den po ET 😀 ja uz jsem v 5tt🙂

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak 🙂 aha, tak to jo, to už jsi hodně těhotná 🙂 Jsi z Prahy ? Přemýšlela jsi kde budeš rodit ? Je to fakt šílený - musíš se zaregistrovat k porodu už 12. nebo 14. tt. To jsem teprve zjistila že budeme mít dvojčátka 😀

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 jj ja uz jsem koukala,ze pomalu rodis a jeste k tomu dvojcatka🙂 bydlime kousek za prahou,takze pokud bude v brisku jen jedno,tak pujdu asi rodit do lysy nad labem,bo se mi to tam libi a pokud tam budou dvojcatka,tak bych chtela do podoli,to bych si asi nelaisla rodit mimo prahu,ale mozna to je jen muj pocit a ty rodis u apo?

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak Jo, v Apolináři. V Lysý nad Labem ale nic není, nespletla sis to s Brandýsem ? 😉

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 aha,tak brandys🙂 mas pravdu.... 😀 😀 pletu si porad lysou s brandysem🙂 tak doufam,ze az budu rodit,ze si to manzel taky nesplete a nebudeme jezdit krizem krazem 😀 A tam jsi sla rodit na doporuceni?

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak, vím jen že v Apo se specializují na dvojčátka a navíc mám známou zdr. sestru v Podolí na odd.šestinedělí a říkala, že by tam nešla ani náhodou 😒 Takže ty máš potvrzeno zatím jenom jedno miminko ? 😉

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 fakt? no tak vidis,tak to jsem nevedela🙂 Ja bych tam sla na doporuceni moji nej kamaradky,ta tam rodila 2x a byla se vsim spokojena. Takze proto. Podle UZ v 5tt je tam jeden vacek,byl krasne videt,ale vedle nej jeste neco bylo,mensi a nepravidelne,takze dr. rikal,ze jeste nepozna,jeslti je to druhe mimi,ci jen zbytek,ci srazeninka. takze to se dovim az za 14dni na srdicku🙂 ale myslim,ze tam bude jen 1 mimi🙂

mick
22. říj 2010

@beatrice7 tak to jsi mě ukldinila, že tě nebolelo břicho. Já si připadám až divně, že mi nic není. A bylo ti blbě od žaludku? A co sináček, už se těší na bráchy?

@1janickak no to by byl zážitek, kdybyste jezdily po Lysí a hledali porodnici 😀

1janickak
22. říj 2010

@mick jj to bych asi to auto prokopla🙂 a manzel by asi slysel pekna slovicka od svoji zenusky 😀 😀

beatrice7
22. říj 2010

@mick Ne, nebylo mi vůbec nic. Jen ty sny a pálení prsou vnoci 🙂 Já myslela, že to břicho bolí v jiný souvislosti- z hyperstimulace vaječníků, že jako máš moc vajíček a to já neměla - odebrali mi tenkrát jenom 2 vajíčka které se naštěstí oplodnily a obě se chytly 😨

mick
22. říj 2010

@beatrice7 to je krásný, ze dvou vajíček dvě dětičky 😵

@1janickak už jsem tu tuším psala, jak kamarádka rodila v autě, fakt zážitek.Jo hlavně, aby měl manža sebou boty s kaničkama na podvázání pupeční šňůry. To oni nevěděli a byl z toho celkem problém, že jí nepřestříhli, protože malej měl moc červenejch krvinek, ale všechno dopadlo dobře 😉

1janickak
22. říj 2010

@mick teda,tak to musel byt fakt zazitek.....ja doufam,ze my dojedeme dobre...manza nastesti vzdy vi,kam jedem🙂 a ted uz si snad porodnice nespletu🙂