Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
9. dub 2010

Sophi - moc moc gratuluju - a šoupni sem ten ten tvůj vysněný "flek"

jo a s tím Alexandrem my teda holky dáváte, já s ním byla vždy spokojená a hlavně do GESTu chodím vždy odpoledne (cca kolem 16:00 hod.) a z 99% je tam právě on tak že my ani nic jiného nezbývá - a teď mám z něho fakt smíšené pocity

sophiejane
9. dub 2010

tak jsem holky včera nahlásila na průkazku že mám 58 kg a pak jsme koupili váhu páč já se nevážila snad dva roky a ted jsem na ní vlezla a mám 54,5kg 😒 stres asi zabral, a to jsem jedla dost, porad na dortikach a poharech, a stejně nic moc..takže jdu dát sprchu a pořádnou snídani

sophiejane
9. dub 2010

petruš - k němu s blbostma klidně, ale pro závažnější rozhodnutí nikdy!

katchik
9. dub 2010

Ahoj Holky,
Sophie těhule naše jen si dej pořádnou snídani však si jí taky zaslloužíš. A dáš nám sem fotku tovo tvého krásného fleku. 🙂

Steffi tak ty už nám v neděli frčíš do lázní.

Mick kde pak tě máme? Tak co vydržela jsi? 😉

sophiejane
9. dub 2010

no jo já ten flek nafotím na foták, ale neuvidíte nic, kdyby to tam nebylo označené, taky nic nenajdu...ono se mu to zobrazovalo i líp, ale nak to blejsknul v blbou chvíli 😀

sophiejane
9. dub 2010

mick už by ale mohla testit, ne???už je 10.den, ne? 😉

sophiejane
9. dub 2010

vlastně ne, dyt byla v pátek,ne? mě už hrabe 🙂

mick
9. dub 2010

Sophie, ještě jednou gratuluju, je to bomba! Chudáčku, takový nervy, že budete muset do nemocnice 😒 . Hlavně, že to dopadlo dobře! No docela by mě zajímalo, jestli si zavolají Alex.na kobereček. Taky věřím, že je mu spousta páru vděčná, že jim k miminku dopomohl. Je to fakt složitý, nakonec tady včera psala Milu, že jí dr. Černý nenašel tu sraženinu a my ho máme za kapacitu. Taky jsou to jen lidi, ale ten Alex. musel mít ty brejle fakt zaflákaný, když tam neviděl malýho sophiejánka 🙂 .

mick
9. dub 2010

No jo holky přiznám se, já testovala včera odpoledne, což je fakt brzy. Byl to mamatest a čárka se objevila. Teda po limitu a hodně slabá. Pregnyl jsem nepíchala. Dneska jsem netestovala, nechám to až na zítra. Já tu vůli fakt nemám. Včera jsem se odpo rovnou vrhla ke skříňce s testem a prostě jsem musela a to jsem fakt v plánu neměla. Připadám si jak alkoholik 😀 . Nejhorší je, že má člověk strach i z těch 2 čárek, protože pak zase řeší, aby ta čárka rostla. Zítra vám podám info, jestli tam něco je, kéž by.

katchik
9. dub 2010

Sophie ty v tom máš dobrej zmatek, ale omluvá tě nastupující těhu demence. 😀

Holky přesně tak ty dr. jsou taky jenom lidi a mají někdy horší dny. To samozřejmě Alex. neomlouvá, že je slepej.

mick
9. dub 2010

Holky, dneska jsem 10 den po ET, dvoudenních embryí, takže včera to byla fakt úchylárna 😀 , ale já prostě musela. Tak snad na mě vykoukne i zítra. Snad jsou tam dobře přilepený tim sekundáčem 😀

katchik
9. dub 2010

Mick ty babo jedno 🙂 jsem tušila, že to nevydržíš, ale myslela jsem, že testneš dneska. Mamatest mě nikdy nezklamal, tak že myslím, že to je jasný. Moc držím palce. 😉

katchik
9. dub 2010

ty jo že by sekundáš zapůsobil.

chrobacek
9. dub 2010

Mick tak tu skákej radostí do stropu ne????

beatrice7
9. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Mick, já jsem to taky nevydržela a 9. den po ET testovala. A duch tam byl ! Druhý den taky, třetí taky- pořád stejný. Už jsem si říkala, že blázním, tři dny jenom duch a pak až ten 12. den byla čárka o něco silnější. Takže co z toho vyplývá ?? 😀 Jsi těhotná !

sophiejane
9. dub 2010

miiick tyyy brdoooo to klapneeeee

sophiejane
9. dub 2010

lepidlo zabere, uvidíš, říkala jsem to!!!

mick
9. dub 2010

Samo, ráda jsem, že se tam stínek objevil, ale radovat se mám strach. To mě pos.r, expandovaný blastocysty nic a zmražený 24 hod. se tam něco děje. Tak začínám mít pocit, že je to fakt tím prednisonem.

beatrice7
9. dub 2010

Sophi, a oni ti v Gestu vystaví i průkazku ? Nebo jenom těm, které tam budou chodit i dál do poradny, nevíš ?

katchik
9. dub 2010

Holky slyšeli jste někdy o PISCI?
http://www.pragueivf.com/cs/metody-lecby/picsi/

sophiejane
9. dub 2010

tak se mick hlavně vyhni Alex.až půjdeš na kontrolu 😉 holkiy já to beru, ale on fakt to s lidma neumí. rovnou na mě vypálil ze je to nejspíš nevyvíjející nebo jen sraženina a nebo mimoděložní. celoucestu od nich a ž dolu na trmavaj jsem brečela. dyt mohl říct - ještě není nic ztraceno, ted není nic moc vidět, ale počkáme...ale on to hned odpískal.

sophiejane
9. dub 2010

no mick a já se ted bojím ten predni vysadit, jak mi vcera rekl Čekal. jeste jich mám asi 8ks tak asi ho ještě budu brát a v utery si zavolam koreckému co si o tom myslí on...ale holky to spíš berou jen do potvrzení těhu tak nevím...

chrobacek
9. dub 2010

Katchik jo měla to wrtulka v Heliosu 🙂

Mick ... to je to co jsme řešily včera ne? 😀 prostě na každého jednou dojde a asi je jedno jestli má 4b nebo blasty 🙂 jak dlouho jsi brala Prednison od prvního dne cyklu KETu?

ketyz
9. dub 2010

Ahoj,
Mick - neboj dobře to dopadne uvidíš 🙂

Katchik - taky mám estrimax 3x1 od 1DC, teď jen kdy bude DC 😉 😉 , já totiž nemám ovulaci, tak asi pro to

katchik
9. dub 2010

Sophie určitě to mohl říct jinak a ne tě hned vystrašit. Jednat s lidma fakt neumí. Každopádně pokud to půjde, tak se mu budu vyhýbat.

Mickm to bude tím sekundáčem ne prednisonem. 🙂

Beo v gestu tě po srdeční akci předávají tvé dr. a ta ti i vystavuje průkajdu.

sophiejane
9. dub 2010

holky mě nejdřív řekl korecký jestli chci at ho beru mesíc pred ivf, jenze po precteni letaku jsem ho stejne brala až od transferu jako se vetsinou dava. ale vcera mi cekal rekl ze ten jeden denne je davka jen pro nas "na hlavu" 😀 😀 😀 a že jestli mi ho nedali na imunologii - no jak by mohli když me na ni neposlali - tak at ho vysadim...ale ja se bojim🙂

sophiejane
9. dub 2010

mick já taky dávám body spíš tomu lepidlu 😀

beatrice7
9. dub 2010

Katchi, dík za odpověď 🙂 Ty budeš taky pokračovat poradnou u nich ?

sophiejane
9. dub 2010

a katchi ty ted pujdes na KET?

katchik
9. dub 2010

Chrobi docela mě to zajímá budu to muset nastudovat.

Kety to máme stejně, taky budu brát 3x1. Tak ať se ms nefláká a můžeš jít na to.