Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
3. kvě 2010

ketyz - určitě budou sněhuláčky v pohodě jako u Katchik - kde pak ji vůbec dnes máme - že by ještě chrupala po utrouši 😀

beatrice7
3. kvě 2010

Petronel, já jsem na tom s tou zeleninou podobně, miluju ji. Strašně se těším na léto, bude hodně zeleniny, dělám si saláty, nebo i dušenou, už se těším na lilky, rajčátka, papriky, okurky a td. Ovoce mám taky ráda, citrusové nemusím, ale melouny, třešně, višně, jahody zbožňuju 🙂

beatrice7
3. kvě 2010

Holky, jaké je u vás počasí ? U nás leje jak z konve....

sophiejane
3. kvě 2010

jojo to já zeleninku taky můžu, lilky, cukety, rajčata, všecko 🙂 akorát moc nemusím kedlubny 🙂

sophiejane
3. kvě 2010

no myslím bea že všude v praze i okolí je hnusně
a pozor bea, myslím že těhule nemají pít urologic.čaj

ketyz
3. kvě 2010

katchik psala že bude normálně v práci, takže se určo ozve později

beatrice7
3. kvě 2010

Sophi, fakt ne ? Zrovna se na něj chystám..... myslíš, že by mi jeden čaj mohl ublížit ? .... ale asi zavolám urologovi.

petronela82
3. kvě 2010

sophi - tak to já zas naopak asi nejvíc miluju kedlubny - jsem schopná sníst ji 2 na posezení, a pak mám strach že odletím 😀 😀 😀 kolikát tě´d přemýšlím zda jsem tak nafouhlá z hormonu nebo z kedluben 😀 😀 😀

sophiejane
3. kvě 2010

mě vadí jak mi pak pachnou z pusy 🙂) no bea na bylinky fakt bacha,radši si zavolej.mi Čekal říkal az nepiju žádné bylink.čaje že je to v podstatě jako když bereš léky...

sophiejane
3. kvě 2010

bea a musíš ted ležet?

katchik
3. kvě 2010

Ahoooj Holky,
Teda vy jste se nějak rozjely, kdo to má dočítat. 🙂 To je počásko co 😠 mě se vůbec nechtělo z postele. Jinak jsem si dneska po dvou dnech přečetla zprávu z Gestu a estrimax mám brát 3x1 a já furt brala 3x2...no jo, ale kdo mohl čekat, že mi to změní, to jejich povídaní znám nazpamět, kdo to má furt číst. 😀
Ani jsme vám neřekla, jaký byl Korecký vtipálek.
Dobrý den, tak co připravená na výsadek. Táák a provedeme výsadek embryí..no furt tam vtipkoval, fakt jsem se tlemila. Byla jsem hotová asi za 5.min. A holčina co šla po mě tam byla snad 15.min...šlo jí to nějak blbě zavést.

bea ty brdoooo, tak to je teda super. Moc gratuluju ke dvojčátkům. 🙂

petronel tak jaká byla prochajda? Podařilo se vám nezmoknout.My jsme šli pak ještě na večer a zmokli jsme parádně. Kdy máš další ko? jak jsi se ptala na ty jednotky, tak jsem měla 150j Gonalu - odsáto 24 folikulů - 11 zralých - 7 vydželo.

kety tak moc držím palce. Já myslím, že by ti na recepci stejně neřekli kolik se jich rozmrazilo.

wintwrs já jsem šla po opu druhý den normálně do práce a po 2. IVF jsem si vzala jen asi 3 dny dovču a pak jsem taky normoš pracovala. Fungovala jsem naprosto normálně, samo, že jsem necvičila, neběhala, netahala těžký věci atd. Ten úspěch není v ležení, jestli se to má nebo nemá povést si nevyležíš. U Apolináře třeba neschopenku vůbec nedávají.
Na dnešní ko držím moc palce. 😉

Sophie tak co odpočíváš, volala jsi do gestu?

Hani jdu si tě přidat na facebook, tak si mě potvrď. 😉

Mick, kde pak tě máme? Jaký byl víkend u tchýně?. 😉 Chtěla jsem se tě zeptat, tobě Alex. nedal rovnou termín ty hysteroskopie?

katchik
3. kvě 2010

aja a zkoušeli ti krátký i dlouhý protokol, jiné léky? Každý reaguje na něco jiného a třeba ti tahle stimulace neseděla.
Jinak jestli jsi byla v so na opu, tak jsem tě tam myslím viděla. Čekala jsem na embryoložku...ty jsi se jí ptala, jestli bude icsi??Mám takový dojem, že jsem zaslechla slovenštinu.

ketyz
3. kvě 2010

achjoo, to jen já nikdy nikoho nepotkám, naposledy u Čekala jsem tam snad byla úplně sama, tam nebyla v čekárně ani noha,
katchik - jak cestuješ do práce? já chci být doma jen kvůli tomu cestování, jinak bych mohla sedět i tam

katchik
3. kvě 2010

a ještě si musím postěžovat.....nějak jsem si dneska přeležela záda a pekelně mě bolí u levý lopatky..potřebovala bych masáž. 🙂

katchik
3. kvě 2010

kety cestuju MHD - autobus, metro, tram....abych se nenudila, tak se pěkně svezu vším. 😀 Ty jsi psala, že jezdíš vlakem viď?

ketyz
3. kvě 2010

ráno prochajda 15 minut na vlak, 40 minut v panťáku a z Masaryčky 5 minut pěšky do kanclu
uvidím jak mě to doma bude bavit, třeba je vyrazím ve čt a v pá zkontrolovat, aby mi tam nezvlčili

mick
3. kvě 2010

Ahoj holky,

Katchiku, to je super, že máš u sebe 2 sněhuláčky, tak držím pěsti ať se přilepí na 9 měsíců!!!! 😉 . Já jdu zítra k dr. Černýmu, tak se s ním domluvím na tu hysterku a povyprávím mu o našich plánech na 3IVF. Jsem zvědavá, jestli se mu to bude taky líbit.

Petronel, tý jo, to určo trhneš rekord ve snášení vajíček 😉 , tak ti přeju jen samý kvalitky, ať je hodně sněhuláčku na brášku nebo ségru 😉

Bea, to je síla.Moc gratuluju k dvojčátkům, to budete mít doma veselo 🙂

Sophie, do toho Kaufu už nejezdi, je nějakej zakletej!

petronela82
3. kvě 2010

ahoj katchik - procházka byla super - šli jsme pěšky od nás (Čimic až skoro na Bulovku - na moji oblíbenou injekci) a nezmokli jsme - za to večer jsem tu naši mrchu vůbec nemohla hostat ven jak lilo. na další KO jdu zítra v 16:30 - zase ke Koreckému

a když už jsme u toho stěžování , tak mě zase pěkně bolí vpich na břiše po včerejším CETROTIDE, sestře se asi klepala ruka, neco nevím, ale fakt mi to píchla nějak blbě

petronela82
3. kvě 2010

katyz - a kde pracuješ - 5 min. z Masaryčky, já dělám na petrském náměstí - to je za Bílou labutí

katchik
3. kvě 2010

petronel naše obluda taky večer nechtěla ven. Chtěla jsem jí šoupnout na zahradu, tak jen koukla, zjistila, že tam leje a šupajdila zpět. Nepíchala ti to taková ta co nám je nesympatická? Mě to vždycky po cetrotide palí. 😝

petronela82
3. kvě 2010

katchik - já byla včera na ijkecích na Bulovce a píchala mi to sestra která už tak byla hodněkrát a vždy v pohodě, ale včera tam bylo hrozně lidí - měli příjmy pacientů - a bylo tam takový fofr - a asi pospíchala - no prostě se ji to nějak nepovedlo - snad to bude dnes v pododě

ketyz
3. kvě 2010

já v Křižíkovce, hned u Florence...., tam vám to teď po ránu vypadá, se oteplilo a přijíždí spousta turistů, hlavně z východu... 😀

petronela82
3. kvě 2010

jinak tedy ten Cetrodite palí jako čert, ale jen chvilinku - dá se to

petronela82
3. kvě 2010

ketyz - tak to jsme skoro sousedi 😀 já tam kouset parkuji u toho vyjaduktu za metrem, protože na Petrském nám. jsou všude modré zóny

ketyz
3. kvě 2010

tak to ti okolo auta občas chodím z oběda z jídelny na Těšnově.... 😎

katchik
3. kvě 2010

petronel no jo jsem popleta, vždyt jsi psala, že jsi byla na Bulovce.

petronela82
3. kvě 2010

ketyz - my tady taky baštíme na Těšnově, ale bereme si jídlo sebou do krabiček do kanclu, jsme tu 4 ženský, a vždy se tam nějak střídáme v tom která tam dojde, ale my chodíme celkem brzy kolem 11:00 - nejsou tam fronty a my už jsme hladový, když tu sedíme od 6:00

petronela82
3. kvě 2010

TEN SVĚT JE MALÝ

sophiejane
3. kvě 2010

ahoj katchi, zatím nevolala, od včera ráno je to totiž dobrý a zítra je tam Korecký, tak spíš zavolám jemu, i když to zas bude se tam dovolat, potřebuju se zeptat i na utrouš...ale teda fakt pořád polehávám a nejdu ven, pak je to dobrý, ale asi se sežeru nudou 😠

sophiejane
3. kvě 2010

petruš cetrotide zvládneš sama a pak to bolet nebude, uvidíš!! já myslela, že to nezmáknu, ale zmákla - přítel mamíchal, já bodla a bylo to