Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hanik2
12. kvě 2010

měla jsem bolesti jako na MS..no mě to taky říkali ale brzdil to opravdu jen on přestala jsem ho brát asi 17 den po IUI a za 3 dny tu byla..ale špinila jsem tedy od 15 dne po IUI... já Alexandra taky nemusim a tady holky většinou taky ne...oni prý moc krev brát nechtějí...já mám OVU až tak 20 DC ..

znám holčinu která měla test pozitivní už 12 den po IUI ale jedna holčina dokonce až 21 den..vydrž na tu krev

cabalkova
12. kvě 2010

Hani... ja patrim k dr. Alexandrovi a jsem u nej naopak velmi spokojena, jedinej u koho se mi nelibilo, byla Polakova... takze asi ma kazdy jiny vkus a gusto... 😉

hopie
12. kvě 2010

hanik....nechapu proč..nechtějí.. tam je to přeci pak jasný hned....taky že počkám , nic jiného mi nezbejvá....máme blbý spg.. chtěli jsem hned po tomto druhém IUI IVF, ale Poláková pořád nechce a tlačí nás do IUI 😒

hanik2
12. kvě 2010

Klári já nevim mě přijde že prostě když mu neodkýveš co chce on je nepříjemnej..byla jsem u něj na UZ ..vysmátej přijemnej a jak jsem řekla že si nekoupim další injekce jako samoplátce (od pojištovny jsem měla všechny vybrané ten měsíc) tak se začal mračit a byl nepřijemnej...pak jsem si je teda nakonec koupila ale míň..a když mi dělal IUI napsal mi do zprávy že jsem 36 h po pregnylu přitom já byla jen 27 h a to se mě ještě ptal...takže si myslím že to bylo brzo...

Hopi já nevim psaly to tu holky...já jsem chtěla druhé IUI ale nevyrostl ani jeden folík..tak mě zase naopak nabízí IVF..přitom je vše OK (spermie,vejcovody)

hopie
12. kvě 2010

hanik... no a mě zas na první FLK(na 2IUI)-9DC řekl Alexandr folíky 10mm a 12mm vlevo , jeden 10mm vpravo.. ve čtvrtek( 3 dni na to )-12DC prý už jenom 10mm vlevo.. takže anovulák... no sme čumeli s manzelem jak polena .. jak jako anovulak.... picham gonal... takže když mi v ten čtvrtek ještě ovulační test ukazoval téměr stejnou čárku , věděla jsem , že jsem po ovulce a totalně to prošvihl...naštětsí pak parádne dorostl ten 10mm zbylej na IUI.. ten by taky ale projeli....říkám , tenhle měsíc jsem trošku s nima na pochybách...

mick
12. kvě 2010

Holky, já dr. Alex. taky nemusím. Mám pocit, že od něj jdu vždycky nějak přejetá. Sophie, by nám mohla vyprávět, ale je jasný, že každý má svého favorita.

Hopie, mě utrouš taky brzdí MS. Když ho vysadím, tak do dvou dnů dorazí.

hopie
12. kvě 2010

mick...no ja zítra po výsledcích krve vysadím....je to teda pěkný šmejdík 😝

mick
12. kvě 2010

Hopie, my měli 5 IUI než nás poslali na IVF. U nás problém nebyl. Na druhou stranu je pěkný, že to zkouší bez většího zásahu hormonů, ale nám to bohužel nepomohlo. Tak ještě jednu IUI zkuste a pak se uvidí 😉 . Já budu na IVF stimulovat na červenec, tak třeba budeme stimulovat spolu 😉 . Každopádně, kdybys do toho IVF šla, tak poslední datum na odběr vajíček je 26.7., protože od srpna v Gestu malují.

hopie
12. kvě 2010

mick.... dík za info.. no u nás je špatný spg... u me je vše ok...máme malou pohyblivost... po průplachu pouze 40%, ale z těch jenom 20% progresivních dopředu a z těch 20% ješte 66% špatná hlavička....proto to IUI beru takhle....za pokus to stalo....ale IVF si myslim, by mělo vyjít...IVF mi Polakova zatim nechtela navrhnout... pry jsem mlada a bla bla.. chce treti IUI.. my zas chceme dite a ne experimentovat dalsi pul rok

mick
12. kvě 2010

Hopie, my to taky řešili, byli jsme rádi,že se něco děje, ale pak jsme zjistili, že 5 IUI bylo skoro na 3/4 roku a nic se vlastně nestalo. Oni to myslí určo dobře, ale my chceme mimčo a jak říká manža z týdnů jsou měsíce, z měsíců roky a vlastně se nic neděje a mimčo nikde. Při IVF spermijkám pomůžete ISCI a určo se zadaří 😉 .

hopie
12. kvě 2010

mick .. uplne mi mluvis z duše....taky kdyby sme si rekli .. no tak bylo by to fajn tak do roka....tak experimentuju .. ale my to dite chceme prostě....na nativ u nas podle me spermijky nemaji sanci .. IUI no muze se stat , ze se povede , ale ta pravdepodobnost... taky bych chtela ICSI u IVF, at je jistota... dokonce jsme uvazovali i o hatchingu , po laparce a hysterce mam zjištene , ze je to tam ukazkove.. tak chci natutku prvni max druhy ET (KET) aby vyšel

mick
12. kvě 2010

Hopie, samo ještě neházej flintu do žita, třeba se zítra dozvíš dobrou zprávu 😉 , ale ta šance u IUI je fakt malá. To je dobře, že máš laparku i hysterku. Já jdu na hysterku v pátek, protože už mi zbývá jen tady to a v pátek jdu rovnou do IMUMEDu na podrobnou imunologii a to jsou všechna vyšetření, která můžu absolvovat, zbytek už mám. Pak už můžu říct, že mám všechna vyšetření OK a přiznat si, že jsem zralá la Chocholouška 😀 .

hopie
12. kvě 2010

mick 😀 tak ja se k tobe pridam .. po tohle cyklu sem na chocholouse zrala taky(no včera mi testik u Šulce z moče nevyšel, tak jsem zubama nechtama vydupala krev....on chtel delat zitra dalsi testik a v sobotu dalsi , kdyby nic....pry ten utros by mi to brydit nemel) no a ja bych si mohla rovnou hodit masli cekat....akor , kdyz mi je jeste blbe ted uz ... jak tu mrsku ne a ne dostat...vcera jsem byla 15 den od IUI a pokud to tam nebude ani zitra rano ... je jasna , aky bude vysledek krve

hanik2
12. kvě 2010

Hopi to nechápu jak můžeš mít anovulák když máš folíky 10 mm..mě před tou IUI naměřil 11mm ve čtvrtek a chtěl mi dělat IUI v sobotu pak uznal že je to blbost tak mě objednal na pondělí...no tak nevim teda no...

mě laparku nenabízeli ..jen mi dělali průchodnost vejcovodů

hopie
12. kvě 2010

hanik.. zeptej se Dr, Alex. prošvihnul to i Polakova tehda rikala , ze tam byla vysoka sliznice , že ovulka byt musela.. rikam , nastesti mi hned dorostl ten posledni folik....a bylo nakonec IUI.. obavam se , ze zitra jak je ctvrtek mi odpo zpravu oznami prave on 😒

cabalkova
12. kvě 2010

Teda hopie, tvoji jistotu bych chtela mit, jako ze prvni nebo druhy ET vyjde... u nas je vse v naprostem poradky a stejne nic... no, kazdopadne ti budu drzet palce.

hopie
12. kvě 2010

a pak ji temer taky ujel ten posledni folik.. 25.4 jsem zovulovala doma sama... vysel test a po gonale nemuze byt odezva na LH , kdyz je to FSH ciste i BT byla ukazkova... utikali sme do centra 26.4. v pondeli(planovana IUI byla na stredu , v uteri pregnyl) hned na osmou rano .. no koukali na me jak na debila...ale Čekal me vzal a opravdu potvrdil ovulku druhou, takze manzo hned na spg a pak IUI....stimulka "senza dovolená" v Karibiku hadr.....a ted menzes nikde...test z moce vcer neg.....
jsem total vycerpana .. uz i psychicky...jsem rada , ze zitra je uz konec tohot cyklu.. bud tak nebo tak....

hopie
12. kvě 2010

cabalkova.. nemam jistotu ... verim 😉

hopie
12. kvě 2010

mick.. me laparku i hysterku delala Polakova a udelala ji moc hezky...(v Přibrami...abych nemela dlouhy cekaci termin tady v Praglu).. pekne si me u sebe v Pribrami ohlidala ... doporucuji 😉 , byla jsem moc spokojena

hanik2
12. kvě 2010

jak vysoká musí být sliznice na OVU?...závidím ti že se ti dělá víc foliků..já vždy jen ten jeden nebo žádný..a ještě roste hrozně dlouho..takhle vyčerpaná jsem byla při té IUI..nejdřív folík nikde,pak se objevil,IUI a pak se nechtěla dostavit MS..

hopie
12. kvě 2010

hanik.. to bylo prvne , co jich bylo vic a vidis.. jinak mivam jeden 😉, ale stimuluji malo, aby byl prave ten jeden, ted byla úroda ..fu tak na ovu nevim .. ale fajn je , aby byla sliznica nad 8mm, aby se vajko zahnizdilonpo ovu .. idela kolem 10mm... no a ja prave mela 11mm uz pred IUI

hanik2
12. kvě 2010

já jsem měla sliznici 8 mm ale žádnej folík...Korecký mi nasadil Utrouš aby dorazila MS včera jsem dobrala poslední tak budu čekat na MS jsem zvědavá kdy dojde...ve středu tam jedeme na pohovor kvůli IVF ..jsem zvědavá

winterska
12. kvě 2010

ahoj krásky Gesťačky!!
Byla jsem dopoledne ve městě a takové novinky 😲

Katchik - srdečně ti blahopřeji k // - tak ať vydrží!! 🙂

Caba a spol - seznámek super - když už je některá z nás těhu, nechcete tam napsat konkrétní datum //?

Hanik - taky sem jako ty nakukuji - nechci o sobě tak přemýšlet, tak jsem na FB - je to mor ty jejich farmy.. 😀

Niki - bazén - když už bych tam musela jít, vzala bych si tampon, ale bý tebou, raději bych to nepokoušela, abys nelitovala..

Ve městě jsem si koupila asi 5 dvoubalení mamatestů, a Calibrum babyplan, nějaký den už pojídám listovku.. a to by bylo aby nebylo!! Vy jíte nějaké vitamíny v tabletách??

Ž a Ž pravidelně kupuji, dnes jsem na ni nějak zapoměla, hlavně že jsem si vsadila sportku 😀
Ale zítra dopo jedu do Kauflandu pro zeleninu, tak vezmu i noviny..

winterska
12. kvě 2010

Mě tu všechny překvapujete, že jste měly IUI s léky? Do gestu chodím od lonského března a do srpna jsem abslolvovala IUI 3X a jediné, co jsem dostávala byl pregnyl.. Je fakt, že v té době jsem byla už stará větev (37) a věkem se procento úspěšnosti IUI asi hoodně snižuje... A nikdy!! nechtěli test z krve..

nelina_
12. kvě 2010

Ahojky, tak děkuju za radu, zkusím si tedy ten test udělat v neděli, pokud teda nedorazí ta mrška :o)) Dneska mě trochu zaskočilo slabé špinění, trvalo asi hodinu, ale zase to přestalo, tak snad je to normální. Jinak já beru utrouš 2-0-2, ale jak jsem tady četla, tak to je standartd :o))

cabalkova
12. kvě 2010

Ja jsem taky lehce spinila, cca 8. den po ET, asi to bylo uhnizdovani, drzim palecky, aby i u tebe!!

nelina_
12. kvě 2010

Katchik moc gratuluju ke //, doufám, že tě z nás bude co nejvíc holek následovat 😉

nelina_
12. kvě 2010

cabalkova díky moc za podporu, ani nevíš jak moc mě tohle povzbudí, díky moc 😀

cabalkova
12. kvě 2010

Neli... drzim palce, ono to klapne, uvidis. 😉

petronela82
12. kvě 2010

ahoj holky

- tak už máš dvě embryjka u sebe, další dvě už jsou zamražený a šest ebryií čeká ještě do zítra jak se budou vyvíjet, pokud do zítra ještě trochu povyrostou budou se taky mrazit, mám si zavolat v pátek jak to s nimi vypadá