Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
3. čer 2010

Ahojky holky,
to je strašný počásko ale o víkendu má být hezky..chci se zeptat bolelo Vás po OPU brucho..já třeba při prvnim jsem to cítila jen první den a při druhym jsem to cítila až do transferu a teď taky..nevim co stim aby to zase nebylo až do transferu..
jsem zvědavá na zítřek co mi řeknou jak pokračovalo oplodnění atd..
Ketyz-a ty si si nechala vložit dvě?
Sophi-drž se

ketyz
3. čer 2010

steffi - mě bolelo, já byla na OPU v so a v po jsem musela na kontrolu kvůli OHSS, naštěstí mi transfer povolili (ten pak byl v út), i když jsem měla vaječníky strašně velké, nakonec z toho stejně nic nebylo, ale to břicho jsem cítila tak 10 dní určitě, nic co by se nedalo vydržet, ale příjemný to nebylo, hodně jsem pila 6-7l
měli jsme 6 embr, 2 mi dali při ET, teď 2 při KET a 2 mám ještě u ledu (z 35 foliků bylo 25 vajíček, 15 se jich oplodnilo a nakonec bylo 6 embroušů)

steffi13
3. čer 2010

Ketyz-to si mě uklidnila myslela jsem,že jsem divná jen já 😅 ..a kolik dní jseš po transferu a ty už máš potvrzeno těhu jsem nějaká zmatená tak mě omluv jestli se tak blbě ptám 😝 ..to já měla poprvé 20 s toho se oplodnili 14 a pak zbylo 7 ..potom přirozeně mimoděl.těh. 2měs.jsem počkala pak šla na 2pokus měla jsem dlouhý protokol to se uplně zhatilo 25folíků stoho se vyvijeli nic moc zavedli 2 a 7 jich nechali ještě vyvijet a ty nevyšli. pak jsem jela do Lázních kde to bylo super na psychiku tak jsem nechtěla čekat a sla na 3 pokus krátky protokol 25 tak jsem zvědavá jak to teď bude ale určitě dobře věřim tomu,že je to můj posl. 😉

mick
3. čer 2010

Ahoj holky, to je fakt počasí jak v zimě 😠 , tak snad jim to vyjde a o víkendu bude hezky.

Holky a špinili jste po OPU? Já poprvé ne, ale podruhé, když ze mě dolovali těch 20 vajíček, tak jsem špinila skoro do transferu. Bruch mě pobolíval tak ty 3 dny, hlavně při čůrání. Hodně jsem pila a myslím, že to pomohlo.

Sophie, holka naše drž se. Na všem špatnym musíme najít to dobrý, aspoň je vidět, že tvoje tělo nemá problém přijmout embrouše a to je důležitý. Určitě na vás čeká pěknej silnej bojovník v mrazáčku 😉 .

Saze, jsi hodná, je fakt hezký vidět každou Gesťačku, které se zadaří 😉

steffi13
3. čer 2010

ahojky mick 🙂 ,jj ale včera jsem špinila dost až mě to zaleklo ale dneska už v poho..jj máš pravdu,že hlavně při čůrání přijde mi jako kdyby mi měli vypadnout 😉 ..
tak teď jsem měla obídek to byla mňamka jsem dneska nějaká líná hrůza za to může to pocasí 😠

ketyz
3. čer 2010

steffi - já byla na KETu 3.5., 21.5. byl na UTZ 3mm gestační váček, tak teď jsem zvědavá jak dopadnu zítra, ráno jdu zase na UTZ

steffi13
3. čer 2010

Ketyz-tak držim palečky 😉 a ke komu jdeš?

katchik
3. čer 2010

Ahoj Holky,
Počasí už ani nekomentuju. 😒 Ráno jsme se psem pěkně zmolkly.

Píše Sophie, že už je přijatá a leží. Zákrok budou dělat asi zítra.

Kety na zítřek se těším, ale zároveň mám trošku strach co se dozvím.

Mick já jsem po prvním OPU špinila skoro až do transferu. Břicho mě bolelo myslím tak 2-3 dny.

Steffi kdy máš volat, aby ti řeklu kdy bude transfer?

ketyz
3. čer 2010

steffi - jdu k Polákový, já k ní chodím celou dobu, jen UTZ jsem občas byla u někoho jiného

steffi13
3. čer 2010

Ahojky Katchiku,tak ty si měla ranní spršku 😉 já mám volat mezi 8-9 ...a v kolik jdeš na KO?
Ketyz- aha k Polákový tu já moc nemusim tak hlavně ať KO je o.k. 🙂 😉

petronela82
3. čer 2010

Ahoj holčiny

vůbec nevím co je zdenového dlouho jsem tu nebyla, byla jsem teď na chalupě, kde neáme připojení na net.

dnes jsem se vrátila do Prahy i když původně jsem měla v plánu přijed až v pondělí, ale měla byc začít pěkně od začátku. naposledy jsem Vám psala že jsem to v neděli (23.5.) dostala, ale stejně mi to nedalo a v pondělí (12den po ET) jsem znovu tesla a světe div se byly tam sice po limitu a skoro nevidětelná ale byla tam i ta druhá čárka, volala jsem do GESTu co mám dělat, že krvácím ale test slabě pozitivní, Dr. řekl že teď nemá cenu vůbec chodit že musím poškat minimálně do 14 dne po ET, tak že ve středu jsem naklusala do GESTu, u nich byl ten negativní (no mě ta mrška vykoukla taky až po limitu) tak mi vzali krev, na výsledky jsem si měla zavolat aý v sobotu, protože v pátek tam Dr. nebyl, v sobotu jsem zavola a HCG bylo 66, objednala jsem se na pondělí (7.6.) na UTZ ale včera večer jsem začala zae krvácet, tak dnes ráno volám znovu do GESTu, hned na 9:00 jsem tam jela (dnes jsem 22 den po ET) a na UTZ opět nic nebylo vidět (byla jsem na tom lepším u setřičky) - a to už prý musí být něco vidět a tak Dr. říkal že to díky tomu kravácení vypadá na mimoděložní těhu, vzali mi opět krev (výsledky budou zítra po poledni) a pokud bude HCG vyšší tak pofrčím do Motola, a podle testů si myslím že je to jasné.

Teď si beru notebook do pelecu a pokusím se vás dočíst, tak zatím papapa

cabalkova
3. čer 2010

petronel... mne pripadaji ty testiky vsechny v podstate stejne... ja mela testik taky pozitivni, pak krvaceni, a pak uz carka slabla a zmizela... tak uvidis v pondelko, co bude.... drzim palce, aby to mimodelozni rozhodne nebylo.... ☹ Stejne nechapu, jak je mozny, ze kdyz ti cudliky daji do delohy, ze se pak nekam jeste prestehujou... copak nevedi, ze to v deloze maji nejlepsi??

ketyz
3. čer 2010

ahoj petronel,
teda tak u tebe to taky není vůbec jednoduché, držím pěsti a určitě se ozvi, budeme netrpělivě čekat na výsledek
jsem moc ráda že jsi se ozvala, chyběla jsi tu
já měla 12DC cyklu čárku taky děsně malou a na UTZ (taky na tom velkým) Poláková našla malý gestační váček, ale říkala že je dost brzo, víc uvidíme zítra, věřím v pozitivní zprávy

steffi - já ji mám čím dál tím raději, ten KET mi dělala ona, předtím ET Šulc a to se nedá vůbec srovnávat

mick
3. čer 2010

Ahoj Petrolel, už jsme o tebe měli strach, co s tebou je 🙂 ! A ty sis odpočívala na chaloupce. Petronel, já po tom ketu 19 dní měla ten test pozitivní, ale váček tam taky nebyl. Dr. mě upozornil na mimoděložní a váček se objevil až další týden naštěstí v děloze. Tak snad to nebude mimoděložní a embrouš se pustí sám, abys nemusela do nemocnice. Každopádně je super, že ty 2 čárky umíš vyrobit, to je pozitivní 😉 .

mick
3. čer 2010

Ahoj Katchí, chudák Sophie, ještě tam ležet do zítra, to je vopruz, tak jí moc pozdravuj!

katchik
3. čer 2010

píše Sophie, zákrok udělají zítra dopoledne a pokud bude vše ok, v sobotu jí mohli pustit domů. Dostala prý první čípek. 😒

Steffi jdu zítra v 9:45 hod. taky k Polákový.

Petronel jsem ráda, že jsi se ukázala. 🙂 doufám, že se mimoděložní nepotvrdí.

ketyz
3. čer 2010

katchik - se nám to ale krátí co? začínám chytat nerva 😠

petronela82
3. čer 2010

ahojky tak jsem vás dočetla (a taky jsem se trochu prospala) - aby jste si nemysleli že jsem četla až do teď

tak v první řadě gratulace: pro Katchik a Kety- ať jsou zítra mimísci už pořádně velcí a mají krásná srdíčka

a Sofie - nevím co říct, ale doufám (trochu sobecky) že se tam zítra v tom Motle nepotkáme - holka drž se musí to být srašné vím co teď prožívám já teď a to m nikdo ani těhu nepotvrdil a ty už jsi se 15 týdnů těšila na drobečka - proč to musíme mít tak složité

Holky já se bojím co mě zítra čeká - nevíte nějaká jak se to mimoděložní těhu projevuje, kromě bolestí a krvácení?

ketyz
3. čer 2010

petruš - nevím na kolik tě budu strašit, ale jedna kočka v jiné diskuzi si tím prošla (otěhotněla přirozeně) a psala že měla děsný bolesti v podbřišku, jak to embr rostlo, tak se do vejcovodu nevešlo, tak si říkám, že pokud žádné bolesti nemáš, nemusí to být ztracené, ale jinak nevím nic

hanik2
3. čer 2010

ahojky holky
tak začínám být nervozní ze zítřka jestli tam bude aspoň jeden folík...břicho bolí..tohle jsem po tom Fostimonu neměla..nebo jestli je to tím že mám dvě dávky hned od začátku (Merionalu)....
Petruš budu na tebe myslet zítra
Ketyz v kolik jdeš do Gestu?

katchik
3. čer 2010

Petronel měla jsem mimoděložní po ketu. Byla jsem taky v Motole, natrefila jsem na super doktora. Řekl, že ještě počkáme, že se někdy stane, že se embryo samo vstřebá. Nabrali mi hcg a rovnou udělali předoperační, abych ho když tak měla hotový. A na další ko už hcg začlo klesat, tak že bylo jasný, že se to operativně řešit nebude. Emryo se samo vstřebalo.
Mě bolelo břicho na pravý straně a docela hodně jako když tě někdo píchá jehlou do vaječníku. A bolest se stupňovala. Od začátku jsem špinila/krvácela testy jsem měla pozitivní a to hodně už když jsem věděla, že to je blbý, tak jsem měla docela dálnici. Měla jsem vyšší hcg nejdřív nad 600 jedotek, pak to stouplo na 900 jedonek a pak to začalo klesat.

Kety to mi povídej. Nervozita se blíží. Musíme věřit, že to bude ok. U tebe věřím, že bude. Já mám teď trochu nerva, pže jsem si přečetla, že zamklý těhu se může projevit špiněním, tak mi to teď štrotuje. 😒

Hani to je dobrý znamení, že tě bolí břicho. To tam určitě nějaký folík bude, neboj.

steffi13
3. čer 2010

petronel-s mimoděložnim mám zkušenosti prožila jsem ho dvakrát..a bolesti to jsou šílený tak jak píše Ketyz,že přesně jak to tlačí ve vejcovodu tak jsou to takový bolesti ty mi začli ráno a odpolko jsem řekla manžovi,že pojedem do nemo protože jsem se nemohla zvednout ani s postele..takže pokud by to bylo mimoděl.tak by si to poznala bolestmi a krvácení je stejný jako při menstruaci tam nějaká změna neni...

ketyz
3. čer 2010

Katchik - já naštěstí nic nečetla, v po-st jsem byla v práci sama, takže jsem měla co dělat abych to všechno zvládla a domů jsem chodila po 10h úplně vyšťavená, takže jsem nic nečetla, protože na to prostě nebyla chuť, dnes už to bylo lepší, ale stejně, jdu umýt nádobí a půjdu spát a až se ráno proberu, jedeme rovnou do Gestu, takže už je to fakt za chvíli

Hanik - já zahajuju zítřejší návštěvy, jdu na 08:00... 😀

steffi13
3. čer 2010

Katchiku a ketyz na zitřek držim palečky a Katchiku radši nic nečti zbytečně se nervuješ a to neni dobrý...žij to co je a nic nečti jasňačka 😉 🙂

steffi13
3. čer 2010

Vidiš Katchiku vem si příklad s Ketyz 😝 🙂

ketyz
3. čer 2010

steffi - je fakt že mě po neúspěšném ET nejvíc vytáčela neschopenka, byla jsem sama doma a bylo to na budku, když mi ale práci zakážou tak budu doma ležet, já jsem docela poslušný pacient... 🙂

steffi13
3. čer 2010

😀 🙂 tak aspoň,že si poslušná 😉 ..to mi povídej když jsem byla na neschopence 3měs.tak mi taky hrabalo ale pak jsem si dopisovala o Frant.lázní na diskuzi co ajak zařídit pokrafala a seznámila s holkami v tom termínu co jsme jeli a pak už živá seznamovačka byla v poho..tak jsem prožila já..

katchik
3. čer 2010

Stefii rozkaz už nic nečtu. 😉

Já furt spím, tak jsem docela ráda, že jsem doma. V práci bych to asi nezvládla. Hlavně mi je po ránu a celý dopo blbě, tak ani nevím jak bych zvládla cestu mhd. 😝

psala jsem Sophie, že na ní myslíme. Čte nás, ale nejde jí z mobilu přidat přízpěvek.

katchik
3. čer 2010

zrovna sjížím na youtube Oceán, tak jsem si i pořvala. ☹

ketyz
3. čer 2010

katchik - mě je právě nejlíp ráno, večer mě trochu pálí žáha, ale jinak to je fajn, teda včera mě ta žáha brala tak, že jsem si dala od muže po večeři dva loky piva..... ať si prcek zvyká 😉

sophie - ahoj, myslím na tebe