Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
4. čer 2010

cabal byla práve proto ted mám po ivf pauzu na ket nešla jsem kvůli polypu na ET takže mám po abrazi dělohy

chrobacek
4. čer 2010

Mick už ted mají slíbenej gyros když s náma pojedou 🙂

mick
4. čer 2010

Cabal, přesně! Jak říkal dr. Černý, dobrý embryo se chytne všude a taky si myslím, že je fuk jestli budu ležet nebo chodit do práce. Už jsem vyzkoušela všechny varianty a na super embrouše jsem ještě nenarazila. Neboj úroda bude a budeme věřit, že tam bude víc pořádnejch bojovníků 😉 !

mick
4. čer 2010

Chrobi, takhle se na ně musí! Hezky s úplatkama. Takže ti vychází test na dovče?

chrobacek
4. čer 2010

já jsem taky jednou zůstala doma po transferu (ale neležela jsem to neumím 🙂) a jednou jsem šla do práce a k prdu oboje 😅

cabalkova
4. čer 2010

Mick, kez bys mela pravdu a nejakej sikovnej cudlik se tam nasel. Kolik ty mas za sebou ET a KET?

chrobacek
4. čer 2010

nene před dovolenou jedeme až cca 3 týdny po ket takže bych měla stihnout i utz podle toho co píšete 🙂 ...jasný, že úplatky jsou nachystaný už mají skoro našetřeno v kasičce i na kočár 🙂

hanik2
4. čer 2010

ahoj holky pisu z mobilu foliky jsou kolem 9 mm,normalne mam mensi ale podle dr je to blbe rikala jsem ji ze mi rostou dele..mlela dal svou..pak mi rekla ze bych mela zhubnout jsem silna ale ze bych extremne si nemyslim..takze v pondeli ko opet u ni nemam z toho vubec radost..
Ketyz koukam ze byla dnes hodne pesimisticka polakova..snad katchik bude mit dobre zpravy..potkaly jsme se venku

cabalkova
4. čer 2010

No, ja jsem na sebe z testovanim zvedava... po predchozich zazitcich jsem si rikala, ze testit proste nebudu a vydrzim do utz... respektive ze to poznam podle toho, jestli to dostanu nebo nedostanu... ale nevim, nevim, jestli to vydrzim, doma jeste nejake testiky jsou, tak budou asi v ohrozeni... ale nevim, jestli se tim akorat jeste vic nevystresuju. 🙄

cabalkova
4. čer 2010

Haniku, nic si z toho nedelej, dulezity je, aby folici dorostly. Ja teda za sebe musim rict, ze jedinej, kdo na me v celym Gestu byl kdy neprijemnej, byla prave Polakova... a jeste si myslim, ze mi jednu z IUI udelala blbe (jako ze brzy), takze kdyz to jenom trochu jde, tak k ni nechodim. 😠

chrobacek
4. čer 2010

já testovat budu to je jasný nemám šanci to vydržet 😝

cabalkova
4. čer 2010

Hele, chrobi, ja taky, nebudu si nic namlouvat... posledne jsem nemela doma testy, tak se to dalo vydrzet, ale ted, jak tu jsou, je mi jasny, ze od desatyho dne budu curat na papirky. 🙂

cabalkova
4. čer 2010

Takze prvni testik (pokud bude co transferovat) mi vychazi ode dneska presne za ctrnact dni... teda to cekani by mela bejt olympijska disciplina.

steffi13
4. čer 2010

vy jste toho nakrafali než jsem vyluxovala 🙂 😝
cabal-tak držim pěsti ať ujich je taky pěkná úrodka..berš nějaký vitamínky nebo listovku?
Zetová je fajn 🙂 já když měla první transfer tak se chytlo a chodila jsem do práce,ten druhý jsem byla doma a nic..a přesně to řikal Černý pokud se to bude uchytit tak se to uchytí za každý situaci.. ale nejvíc si stejněmyslim,že zaleží na psychice a řikat si jen pozitivní věci...

cabalkova
4. čer 2010

Tedka koukam z okna a na louce pred nami se pase srnka, a ted kousek popobehla a najednou koukam, ze za ni z te vysoke travy vyskakuje i malicky kolousek... fakt nadhera, uplne me to rozneznilo. 🙂

mick
4. čer 2010

Chrobi, aha, já to blbě pochopila. A budeš chodit po ketu do práce, než odjedete na dovču?

Cabal. mám 2xIVF, 2xKET a z jednoho ketu zamlk.těh. v 6 tt. S tím testem jsem si říkala přesně co ty, počkám na MS a uvidí se. Jenomže ten test doma je fakt nebezpečnej 😀 . To bys ho musela dát manželovi, ať ho někam schová 🙂

steffi13
4. čer 2010

holky já se musim pochlubit,že při 1pokusu jsem vydržela do19.dne nechtěla jsem to vědět dřív a užívala si že tam jsou..

cabalkova
4. čer 2010

Steffi.... beru listovku, uz skoro dva mesice... no, zase jsem chytra jak radio, zejo, vsude pisou tri mesice pred planovanym otehu... hm.... takze v listovce jedu uz skoro tri roky. Jine vitaminky ne, jen jsem brala nejake cinske bylinky na posileni sliznice a uklidneni delohy, ale ty uz mi dosly, tak uvidime, jestli to bude mit nejaky oucinej. 😉 Ja po prvni taky chodila do prace a neco se tam delo, ale pak to odeslo... ale myslim, ze tim chozenim do prace to fakt nebylo.

cabalkova
4. čer 2010

mick, ja kdybych ho dala manzelovi, at ho nekam schova, tak ho uz nikdy nikdo nenajde. 😵 Holt se smiruju s predstavou, ze budu testit....
steffi... to jsi dobra, teda...
Ja se snazim na embrouse vnitrne pozitivne naladit a jde mi to, jen si rikam, abych pak nebyla super pozitivni a nasledne super zklamana.... 😝

steffi13
4. čer 2010

já taky brala listovku ale teď jsem přidala Mamavit přeci jen jsou tam víc vitamínků tak uvidíme.. 😉
Cabal-s polákovou musim s tebou souhlasit nemůžu jí vystát pro mě je arogantní tenkrát mě rozhodila měla jsem sní výstup ale to nebudu komentovat na každýho působí jinak ale vždy,když mi jí nabídnou tak řikám neni tam někdo jiný volný..takže tak..

steffi13
4. čer 2010

caba-zkusim to vydržet i teď ale to jsem předtim neznala tuto diskuzi tak nevim jak to s Vámi tady dlouho vydržim si ho nedělat 😀 😝

mick
4. čer 2010

Hani, počkej na pondělí a léky ti nechala stejné? Ještě je brzo na závěry, děti mají i supertlusťoši, kdyby mohli mít děti jen štíhlý, tak bychom brzy asi vymřeli 😠

steffi13
4. čer 2010

Buď pořád naladěná dobře a nemysli co bude pak.. 😉

steffi13
4. čer 2010

hani,přesně nenervuj řekni si svý a kašli na ni uvidíš v PO 😉

cabalkova
4. čer 2010

Steffi, jo mam to s ni stejne... a vitaminky vetsinou maji i hodne becka a to je na pribirani, coz rozhodne nepotrebuju, takze pripadne nejake nasadim az budu mit jistojiste //, ted nee... jen se snazim jist vic zeleninky a ovoce, ono to jiste staci. 😵

ketyz
4. čer 2010

holky já se jí musím zastat - tento úspěšný KET mi dělala ona - je na mě vždycky milá, minule když jsem tam byla na to potvrzení, tak se úplně rozzářila a měla radost stejně jako já, dneska jsem taky vlastně ráda, že to vybalila rovnou, nic mi nenalhávala
já baštím femibion a jinak nic, teď teda i doma jíme trochu lehčí jídla, ale to je spíš počasím, přes zimu se ráda cpu... 😉

chrobacek
4. čer 2010

mick jojo přesně tak po KET do práce na pak dovča .. .takže bud pojedeme s miminkama nebo bez

cabal já testuju od 6 dne🙂

mick
4. čer 2010

Chrobi, 6 den už můžou vykouknout dvojčata viď 😀 ? Já jsem na to testování taky hrozná. Mám doma 2 mamatesty, tak jsem na ně zvědavá, do kolikátýho dne vydrží 😎

Katchííí, kde tě máááme???

petronela82
4. čer 2010

Holky tak jsem vola, a teď mají pauzu od 12-13 hod. a ve 13 hod. má Dr. dva zákroky, tak si mám zavolat ve 14 hod. - já zešílím

chrobacek
4. čer 2010

jóóó 🙂 budou 🙂 s 5 denní kultivací by to mohlo být vidět 😉 já mám testů doma teda víc... 😀