Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
16. čer 2010

@mick - jak myslíš dodání do EU, já nemám žádnou firmu která by něco vyráběla a expedovala do EU, ale nakupujeme z EU

chrobacek
16. čer 2010

@petronela82 tak to se divím, že ti řekli polykat mě řekli naopak, že je lepší zavádět tak jsem vždy zaváděla a před ET jsem si to prostě nevzala... ale ted jsem si řekla, že musím i před at mají mimouši dostatek 😀 😀 jinak holky jdu na desátou !!!

mick
16. čer 2010

@petronela82 ále, my má zákoše, co má VAT, takže mu fakturujeme osvobozeně, což je OK,ale teď jsem zjistila, že má i DIČ u nás a teď chtěl dodat zboží tady v Čechách, takže má fakturu s DPH, protože to má místo plnění v tuzemsku. Potřebovala bych si ověřit, jestli když to dodáváme do toho Německa je to správně bez DPH, ale myslim, že jo. Studovala jsem zákony, ale nic jsem nevystudovala a hlavně mě to neba. Pani z finančáku je na kontrole, tak jí zkusím zavolat odpolko. Hlavně, že nejsou u mě. Brrrrr.

mick
16. čer 2010

@chrobacek tak je pozdravuj od tetek z koníka a ať se jim prďolům u tebe líbi tak do února 😉

chrobacek
16. čer 2010

jůůů děkuju do března 😉 😉

steffi13
16. čer 2010

Ahojky holčiny 🙂 ,vy jste ranní ptáčata ikdyž já taky vstávala brzo jen ještě snídám a než zapnu pc a udělám potřebu chvíli trvá 😉

@petronela82 - jj testovat se mi nechce.. ikdyž mě to láká ale chci počkat aspoň do Pá..hlavně mě nebolí už tolik prsa tak jsem trošku vyplašená a pak si řeknu no co buď a nebo..to jsou stavy to je hrůza..

@mick -chtěla bych dobít no ale nevim nevim...
@chrobacek -držim palečky 🙂
@ketyz -jsi statečná ...a pokud máš takový kolektiv v práci to je super aspoň přijdeš na jiný myšlenky ale být tebou tak aspoň do konce týdne bych přeci zůstala doma ale to musíš vědět nejvíc ty jak se cítíš.. 😉

petronela82
16. čer 2010

@chrobacek - jojo ty jsi mě špatmě pochopila - myslela jsem mezi OPU a ET - že jsem měla polykat, po ET samozřejmě zavádět

steffi13
16. čer 2010

Sophie-je dobře,že ti to prodloužil a jseš doma 😉

petronela82
16. čer 2010

@mick - jojo, taky bych vystavila Fa bez DPH

petronela82
16. čer 2010

@steffi13 - klobou dolu, ž jsi to tam dlouho vydržela - tak hlavně aby nedorazila ta mrcha-mrchatá 😀 a v pátek budeme čekat na dobré zprávy o dálnici na testíku - držím palečky

steffi13
16. čer 2010

@petronela82- děkuji ti tak snad 😉 ..

chrobacek
16. čer 2010

peti ahá tak i to jsem měla zavádět 🙂 a ještě že tak, protože dnes mě ta náhlá indispozice docela vyděsila pár hodin před KETem

steffi13
16. čer 2010

@petronela82 taky se divim,že to tak vydržim opět ale předtim jsem vydržela až do 19.dne ale to jsem neznala diskuzi a tady to je hrozný lákando 😉 😝 ...no naštěstí nemám koupený testíky jinak nevim jak dlouho bych odolávala..

petronela82
16. čer 2010

@steffi13 - já po prvním IVF ani netestola, respektive, jsem testla ten den ráno kdy přišla mrcha (pro jistotu) bylo to 14 den po ET a test bílý jako sníh a mrcha pořádně silná, tak jsem hned i vysadila utrouš a nečekala na kontrolu, a mé druhé testování mám v albu - ale to třetice mi to určitě vyjde - musíme věřit - ty už máš za sebou taky dvě IVF, nebo jsi teď byla na KET, já už s v tom srácím - musíme aktualizovat tabulku 😀

petronela82
16. čer 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET
Steffi -
Chrobacek -

koukejte se to opravit a doplnit - ŠUP ŠUP 😠

steffi13
16. čer 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET
Steffi -5.6. ET(3.IVF)
Chrobacek -

steffi13
16. čer 2010

@petronela82 -já 1.IVF 19.den pozitivní ale pak zamklé těhu..2.IVF 14den.mrcha dorazila ataky jsem zkusila test bílo a též jsem utroš vysadila..

petronela82
16. čer 2010

@steffi13 - tak že taky do třetice všeho dobré - držím palečky

steffi13
16. čer 2010

@petronela82 -děkuji moc no už by to bylo potřeba 😉

mick
16. čer 2010

@steffi13 věřím, že nám tu statistiku vylepšíš a jak psala Péťa do třetice všechno dobrý 😉

petronela82
16. čer 2010

holky - tak já jedu na tu krev - vůbec se mi nechce - nesnáším odběry krve - nevím proč nemůžou ty výsledky zjiśtovat třeba ze slin - klidně bych je tam poplivala všechny 😀

zatím papa

steffi13
16. čer 2010

@mick - 🙂 😉 vy mi dáváte ..a pak hned Cabal 🙂

petronela82
16. čer 2010

tak jsem zpět - sestřičce se fakt dařilo, ne a ne mi napíchnout žílu, stále ji to neteklo - za to mě tekly nervy, a nakonec tam mám modřinu a pěkně to bolí - co všechno musíme holky vydržet ☹

steffi13
16. čer 2010

@petronela82 -tak to tě lituji nemám to taky ráda..já naštěstí mám žíly dobrý ale třeba při OPU když mi napichovali žílu on mi to tam tak kroutil,že jsem myslela,že zakroutim snim..a pak jsem měla modřinu na týden přitom tam mám tak krásně vylezlé 😠 ...to máš pravdu nemáme to jednoduchý ☹

petronela82
16. čer 2010

@steffi13 - já jsem taky nikdy neměla problémy se žílala, když mi tu ruku zaškrtí a řekne ať s ní zacvičím, tak mi tam ty žíly naběhnou jak blázen, ale ona říkala že je mám strašně slabí, a že ji to vůbec neteče, tak nevím, ale modřinu mám pořádnou a pěkně to bolí, ani nemůžu natáhnout ruku

ale zase na druhou stranu mi právě padlááááááá - a tak to hned bolí míc

tak zatím pa všem

nelina_
16. čer 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 1.7. (1. IVF) 2. KET
Steffi -5.6. ET(3.IVF)
Chrobacek

beatrice7
17. čer 2010

Ahojky holky 🙂 Jak se máte ? Myslím na vás, na Sophi. Moc vám všem přeju aby se to miminko konečně podařilo, všechny si to opravdu zasloužíte. Katchiku, jak je ?
Já už jsem se sžila s myšlenkou, že to budou opravdu dvojčátka a docela se i těším 🙂 Jen mě to nakupování ne a ne chytnout. Nevím, jestli se to změní, třeba taky ne a já pak ještě cestou z porodnice domů budu nakupovat věcičky 😅

mick
17. čer 2010

Čusík holky,

@beatrice7 , téda už 17 týden, to je parádní. S nakupováním si hlavu nedělej, asi čekáš, až budeš vědět, co to bude, abys věděla, jaký barvičky nakupovat.

Petruš, v kolik si máš volat do Gestu. Přeju ti nulu, ale jen vyjímečně dneska jo!!!

Steffi, už se to blíží 😉

Katchí, tak jak ti je. Už můžeš sladký?

Jinak holky volala jsem zase na imuno. Výsledky by údajně měli být v pátek tak si mám zavolat v pondělí v devět. No a když jsem se ptala, že bychom kdyžtak zrušili IVF, kdyby tam byli nějaký vysoký hodnoty a dr. řekla v žádnym případě nerušit. Tak vám nevím. Oni to ani na té imunologii nevidí jako nějaký velký problém, když to nevyjde nic moc, protože tam právě nejsou ty výsledky na protilátky na spermie, embrya a ty tkáně v děloze a IVF by mi klíďo doporučili. Jsem z toho jelen 😕

petronela82
17. čer 2010

Ahoj holky - dnes je venku krásně, ale má se to prý pěkně zkazit ☹

@mick - volat mám až po 14 hod. Dr. je tam až odpoledně a mezi 13-14 hod. má nějaké zákroky - tak že až pak bude v ordinaci. Dooufám že tam bude nula, max. 1 😉 - ale stále nevím jak se s ním domluvit, kdy půjdeme do toho KET, tak mám do 14 hod. očem přemýšlet

@beatrice7 - ahojky, dlouho jsi tu nebyla, tak je? už se kulatíš 😀 ? kdy budeš vědět pohlaví?

@steffi13 - tak co nerozmyslela jsi si to - bude se zítra testovat - do třetice všeho nej nej - určitě to vyjde - já ráno vstávám ve 4:50 - tak budu od rána držet palečky - doufám že nevstáváš dříve - abych to nezaspala 😀 😀 😀

@ketyz - jak se cítíš? už jsi šla opravdu dnes do práce?

beatrice7
17. čer 2010

@mick , @petronela82 holky, kulatím, holky, to je strašný, už mám nahoře 5 kg... ☹ Uklidňuju se, že to je váha miminek a plodovky a tak, snad jo. protože nejím nějak moc, spíš často a málo a hlavně ne sytý jídla, to pak nemůžu dýchat, teď hlavně ovoce, zeleninku, max. dušenou i s bramborama. Je zvláštní jak si to tělo samo říká co potřebuje 🙂
Včera jsem byla na utz na měření hlaviček, tak jsem se ptala dr, jestli by mi neřekl pohlaví, prý to ještě není moc vidět, ale u jednoho mimča tam kde by měl být pytlík, tak že ho tam nevidí, takže asi holčička. Mám radost i když vím, že je to ještě brzo...

🙂