Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
23. čer 2010

@petronela82 chtěla jsem aspoň jednu holčičku, tak uvidíme 🙂 Budu ti držet palečky aby to vyšlo. A všem holkám tady 😉

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - já bych asi nejela, v práci by to bylo peklo - práce by se mi tu jen štosovala a po návratu bych se z toho asi zbláznila + si přivydělávám na ŽL (tak že o další příjem méně) - a máme úvěr a stavíme => no je toho nějak moc => lázně u mě nepřipadají v úvahu, ale pokud tu možnost máš, tak toho určitě využij, spoustě holkám i tady na koníkovi pomohly - ale nejprve bych šla na ty testy => to 100% => pak budeš stejně čekat na výsledky, tak proč si to čekání nezkrátit někde v lázních 😀

petronela82
23. čer 2010

@beatrice7 - díky - palečky budou potřeba (a ty jich máč hned 6) - tak to je tutovka 😉

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Petru... prave ze me taky desi ta prace, respektive penizky... jsem zamestnana a k tomu si privydelavam, my uz mame postaveno a poradne mastnou hypoteku... takze maso... a zmizet na tri nedele do lazni... no, pak bychom se sli dalsi mesic asi past... 😉 Jen o tom uvazuju... clovek by uz pro to mimino udelal cokoli a kdyby treba zrovna tohle melo pomoct, tak proc ne... Uvidim, v utery budu moudrejsi.

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - koukám že jsme na tom úplně stejně - vy už alespoň bydlíte - no uvidíš v úterý co na to Dr. když ti je napíše, tak budeš mít o čem přemýšlet => určitě nějakkým způsobem pomůžou, když ne jinak tak alespoň psychicky si odpočiněš a vypneš => v tom každo denním stresu bývá kolikrát ten největší poblém =. ale co nám jiného zbývá když se chce člověk osamostatnit a postavit na slavní nohy, tak ve u nás v republice může tak max. na bambilion let zadlužit a pak makat a makat aby jsi měla splátky => co naděláš ☹

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 No, ja si bydleni v domecku desne pochavluju, ale je to fakt bic, mit kazdej mesic prachy na splatku... vlastne nam z vyplaty na konci mesice nic nezbyde... fakt maso...

petronela82
23. čer 2010

@cabalkova - a to ještě musíme vykládat tisíce tak tak běžnou věc jako je plození dětí => no máme to složité 😠 co se dá dělat, ale jak říkaš bydlení v baráčku je super - už se nemůžu dočkat, až v létě jen tak v noční košily vylezu na teratu a dám si snídani na zahradě a ne v paneláku s umakartovým jádrem 😀

steffi13
23. čer 2010

Ahojky holčiny 🙂 ,vy jste to tady rozjeli 😉
tak včera jsem byla v Gestu chtěla po mě sestřička moč tak řikám,že nemám 😒 že neni potřeba..S Koreckym jsem mluvila,že chci jít na Ket hned další cyklus a mám si rozmyslet a zavolat mu jestli budu chtít to lepidýlko a AH tak nevim..řikala jsem,že bych dala jen lepidlo ale nahlodal mě,že je lepší i ten AH tak asi jestě jednou ho dám i stim lepidlem jsem už s toho všeho jelen 🙄 .. holky a vysvětlete mi k čemu je ten prednison? 😉

steffi13
23. čer 2010

taky se rozhodujeme jestli nebydlet v baráčku máme zděnou chatu,která by potřebovala zvýšit ale je tam krásně a přesně nikdo na tebe nečučí a neslyšíš tolik lidí..je tam pozemek 1700m2 a tam by se dalo dělat věcí..jen je to 15km od D.Počernic a jsou tam ráno strašný zácpy ale jinak nádhera.. 😉 vždy se tam zrelaxuji ikdyž tam třeba sekáme nebo něco tvoříme nedá se to porovnat tady doma a hlavně ani ten balkon nemáme...

steffi13
23. čer 2010

tak já přišla a vy tu nejste no teda 😝

sophiejane
23. čer 2010

ježiš cabal co ty šílíš dyt jsi těhu 🙂

sophiejane
23. čer 2010

no bea koukla jsem do alba, na 18tt fakt pěkné pandírko, dvojčátka prospívají, bud ráda!!!

steffi13
23. čer 2010

chrobi-tichounce gratuluji 😉

sophiejane
23. čer 2010

jo holky o domečku taky uvažujeme máme parcelu na vesnici u našich ale je to dalších 15km ještě za Slaným a můj chlap moc nechce, že už takhle dojíždí do prahy hodinu ☹ ale odmeček se zahradou bych brala hned, jenom jaksi nějak není na hypotéku, saaakraaaaa...navíc kdybych zůstala na mateřské tak tuplem ne... 😠

steffi13
23. čer 2010

@sophiejane -Ahojda 🙂

sophiejane
23. čer 2010

chrobi taky tichounce gratuluji 😉

steffi13
23. čer 2010

sophie-stou hypoškou je to hrůza hlavně už jen tak nedávaji neni to sranda v dnešní době 😒

chrobacek
23. čer 2010

děkuju holky ....musíme to dotáhnout do konce 😉 jsou to moje první čárky, které jsem kdy viděla

sophiejane
23. čer 2010

chrobi taky jsem to ted tak měla, první // v životě...

sophiejane
23. čer 2010

mě to stejně pořád tak štve, že to nedopadlo...mě bavilo s vámi těhulit, ted zase všecko znova, celý ten děsný proces, jestli nevyjde KET, tak už pak nic nemáme a znova IVF, to je šíííílený, všechny ty úvodní stresy znova.... 😝

chrobacek
23. čer 2010

nemůžu si připouštět nic špatného ... mám u sebe bojovníčky zvládnou to až do března 🙂

sophiejane
23. čer 2010

člověk si říká sakra PROČ prostě my????co jsme komu provedli???

chrobacek
23. čer 2010

@sophiejane KET vyjde já jsem taky po KETu 😉

steffi13
23. čer 2010

tak hlavně ať sílí a je vše v pořádku 😉 držim palečky 🙂

steffi13
23. čer 2010

tak konečně taky důkaz z Ketu protože nikoho moc neznám po Ketu 😉

@sophiejane -to jo 😒
@chrobacek -ty jsi kolikatý den?

chrobacek
23. čer 2010

7po ket 12dpo

mick
23. čer 2010

Ahoj holky, tak já si včera vyzvedla injekce toho miniheparinu a nevim nevim, představa, že to budu píchat každý den, tak budu pěkně rozpíchaná 😒.

@chrobacek téda, to by mohli být i dvojčátka. Potichountku gratuluju, ale 2 čárky je prostě začátek, bez kterýho to nejde.

@petronela82 s tím prednisonem, děláš dobře. Je to fakt malá dávka, toho se vůbec neboj.

@beatrice7 bříško parádní, jsou tam 2 dítka, tak musí být větší. Závidim!

@sophiejane taky souhlasim, jak jsem psala, my snad byli v minulym životě masový vrazi, že nás ten nahoře pořád nechce dopřát mimčo 😠

@steffi13 ten prednison je na snížení imunity, aby s tím embryem tělo moc nebojovalo, kdyby ho chtělo vypudit.

chrobacek
23. čer 2010

@mick ale třeba zrovna ten heparin je to co potřebuješ ☹ tak ted jen věřit 🙂

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - doufám že nám taky KET vyjde, můj KET to vlastně bude první, při prvním IVF na KET nic nezbylo, jo Katchik je taky těhu z KET, to je dobrá motivace viď @steffi13

@sophiejane - ahojky, a kdy vy půjdete do toho KET, ten čas tak letí a co ta práce - kdy tam vlastně jdeš uklidit ten stůl? 😀

@steffi13 - tak co ten Prednison - půjdete do něho - já asi jo, dnes mě docela přesvědčila @cabalkova

cabalkova
23. čer 2010

@sophiejane Sofi, bohuzel tehu nejsem, krvacim o sto sest, rano na testiku carka polovicni a ted uz skoro zadna... takze uplne to samy co posledne a predposledne.... ja ty deti mit snad nebudu.... co to se mnou je, ze se to vzdycky zabydli a pak to jde do kopru?? Kdo mi tohle vysvetli, za co je tohle trest? Nebo jestli je to nejaka zkouska, tak teda peeeekne blba.