Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
28. čer 2010

Ahoj holky,

@petronela82 neboj, určo to stihneš. Maluje se prvních 14 dní v srpnu, tak je čas do konce července 😉

@ketyz máš recht, jeďte si hezky oddáchnout na dovču. Na poslední ve dvou 😉

Já už začala špinit, ale MS se ne a ne rozjet, mrcha jedna!!!

ketyz
28. čer 2010

@petronela82 - no to je fakt, těch prášků je hromada, já je brala cca 60 dní, estrimax pak plus utroš, celkem 11 za den
@mick - jo když má přijít tak se jí nechce a když by se mohla trochu opozdit, tak dorazí přesně...., vydrž

petronela82
28. čer 2010

@mick - ahojky, no právě jen do konce června - já bych to měla dostat tak cca 4-5.7. a když k tomu přičtu 22 dní (stimulace) tak je to někdy 27.-28.7. no snad se to více neprotáhne ☹

petronela82
28. čer 2010

@ketyz - toho utrouše jsi měla 2-2-2 a kdy ho vůbec začnu zavádět až po KET ?

chrobacek
28. čer 2010

před KET aby se zvýšila sliznice 😉

mick
28. čer 2010

@petronela82 když ti dali tu injekci na vyvolání MS, tak to dr. propočetl, abys to stihla určo. Třeba s tou sliznicí nebudeš čekat tak dlouho 😉 . Jsou to nervy, já to všechno taky pořád propočítávám, na kdy to vyjde. A co zkusit ještě pít ten kontryhel? Ten je taky na sliznici.

@ketyz jojo, vždycky je to tak, jak nechceme 😠 . To tělo už to snad dělá na truc.

mick
28. čer 2010

@chrobacek Ahojky, tak dneska jdeš na krev 😉 ?

ketyz
28. čer 2010

@petronela82 - já ho měla od 18DC 2-2-2

petronela82
28. čer 2010

@mick - já nedostala injekci ale baštím Norethisteron ještě do středy pak by měla mrcha dorazit - no bude to tip ťop

@chrobacek - ahojky - tak dnes budou výsledky krvičky - jsem zvědavá či to budou dvojčátka s teho HCG by se to mohlo dát poznat, ne? Jo a od kdy přesně jsi jedla ten utrouš - já mám 1DC začít s estrimaxem, ale o utrouš Dr. zatím nic neříkal

petronela82
28. čer 2010

@ketyz - aha, tak že ti ho dal vlastně v den kdy jste naplánovali transfer, že (jako by po OPU)

chrobacek
28. čer 2010

já měla utroš od 15dc 2-0-2 ... jo dnes jsem byla na krvi výsledek za 2 h 😉

Peti myslím, že dvojčátka nebudou myslím, že jedno přestalo vyrábět hcg v ten 8 den protože zeslábla čárka

mick
28. čer 2010

@petronela82 já jsem při ketu utrouš brala od transferu, ale měja jsem je 48 hod. Neboj s estrimaxem budeš mít peřinku nadýchanou, že tam zapluje jak loď do přístavu 😉 . Já bych chtěla ten estrimax taky vyzkoušet, kdyby neklaplo IVF a šla jsem na ket.

petronela82
28. čer 2010

@mick doufám že máš pravdu a peřinka bude => embryjka tam pak přilepíme a pojistíme to Prednisonem => a je to tutovka

@chrobacek - tak 2 hodiny - to musí být nervíky co =>ale určitě čekáš na dobré zprávy - tak že se čeká lehčeji 😉 hned dej vědět budeme tu jak na trní

mick
28. čer 2010

@chrobacek tak držím pěstí, ať je HCG pěkný. Jedno mimčo stačí 😉 😉 !

chrobacek
28. čer 2010

no jó ... dám vědět 😉

chrobacek
28. čer 2010

@mick jojo já si taky myslím ještě máme dvě u ledu budu šťastná i za jedno hlavně aby to bylo v pořádku 🙂

chrobacek
28. čer 2010

kolik by mohlo být 17DPO ?

mick
28. čer 2010

@petronela82 taky dám lepidýlko, prednison baštim ode dneška 😉 . Dáš ten AH? Já asi ne. Hlavně, aby bylo něco do mrazáčku 😉

mick
28. čer 2010

@chrobacek já vůbec nevím, kolik je optimální, někde jsem viděla u někoho tabulku, ale nevím, kdo jí měl. Bylo to tam rozepsáno i s dvojčaty.

chrobacek
28. čer 2010

no jo tam je dost velké rozmezí ... asi je to jedno ☹

petronela82
28. čer 2010

@mick - určitě zbyde i na sourozence do mrazáku - já mám zase strach aby se embryjka rozmrazily v pohodě 😉 stále jen nějaké obavy - hrůůůůůza, jo a AH bude jen na jednom bojovníkovi, druhý si bude muset poradit sám 😉

petronela82
28. čer 2010

@chrobacek - hlavně aby HCG stoupalo, kdy půjdeš na další odběr nebo UTZ?

mick
28. čer 2010

@chrobacek 17DPO je hodně brzo, tak nebuď vystrašená, kdyby bylo nižší, ale určo ho budeš mít pěkný, když máš pozitivní testíky neboj!

chrobacek
28. čer 2010

no jo to bude můj první a poslední výsledek ... tak budu na nerva 😀 😀 😀

mick
28. čer 2010

@petronela82 jsou to nervy. Hlavně, že každý říká nemysli na to a my při UO máme pořád stres, aby dorostli vajíčka, aby se oplodnili, aby se rozmrazili, aby jsme to stilhli do malování 😀 , o dvou čárkách ani nemluvě, ale jinak pohoda 😀

petronela82
28. čer 2010

@mick - jasně - jen pár malých nervových kolapsů - jinak žádný stres 😀

ale my to zvládneme, já si holky ani nějak moc nepřipouštím že by to nemělo vyjít, vždy když se nezadaří, je to taková ťafka - ale oklepu a věřím že příště to vyjde

ketyz
28. čer 2010

@petronela82 - mě to taky překvapuje, ta revize mě srazila do kolen, ale teď už mi to tak nepřijde, mrzí mě to, to jo, ale už funguju a řeším co dál, jen si říkám kolik takovýchto facek člověk musí ještě dostat

petronela82
28. čer 2010

@ketyz - myslím že už jsme těch facek dostaly až až - už by to mohlo stačit, některá dřív některá později, ale každá z nás se dočká - cítím to v kostech 😀

mick
28. čer 2010

@petronela82 ono nám fakt nic jinýho nezbývá, než se oklepat a bojovat dál, ale z neúspěchu mám strach už teď. Každopádně se na tu stimulku netěšim. Jak mi nevadilo si ty injekce píchat, tak teď se mi do mě nějak bodat nechce. To asi udělali ty injekce miniheparinu doma 😒 .

petronela82
28. čer 2010

@mick - ani se ti nedivím, já jsem tak ráda že se to teď obejde bez injekcí, je to vlastně moje první stimulka jen na prášcích. a kdy se stimulací začínáš 2DC?