Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
28. črc 2010

Ahojda,
@petronela82 - jestli jsi večer unavená, je to dobré znamení, já týden po KET usínala ve stoje hned jak jsem přišla z práce,
@chrobacek - kde jste byli na dovolené?
@mick - no vidíš, na konci týdne budeš mít jasno... 😀
@sophiejane - už máte vybranou dovolenou?

já vám to volno holky závidím, na mě se to v práci valí... ☹

steffi13
28. črc 2010

Ahojky holčiny 🙂 ,

@petronela82 -užij si pěkný výlet..
@katchik -tak to si měla pěkné ránko plných nervíků,takový pejskaře nechápu..to by mě taky vytočilo..já si volám psa i před lidmi protože ta naše liška miluje lidi a hned se k nim hrne ale některý lidi to nemaji rádi,že se bojí což chápu..
@mick -určitě to vyjde vždyť jsme si tořekli,že tohle léto je naše...
@ketyz -Ahojda
jinak já to včera večer dostala to se mi stalo poprvé,vždy jsem to dostala ráno..jen teď nevim jestli zvládnu Ket ,když budou malovat 😒 ..

meluzina
28. črc 2010

@katchik téééda ty si teda užíváš ..... taková ranní rozcvička .... ta paní je na přes držku .... 🙂

petronela82
28. črc 2010

tak jsme zpět - jsem úplně hotová

@mick - já s tím testování nevím-nevím, ale pokud do úterý nedorazí mrcha tak asi to úterý bude můj den "D" a co ty kdy to vidíš?

@katchik - s hafana je sranda, takové honičky zažíváme také často - ale taky nechápu ty lidi co si nedovedou psa přivolat a dát na vodítko, já tu svoji obludku mám na špagátu skoro pořád, protože lidi se jí bojí a nechci provokovat

@chrobacek - ak ty stále pracuješ? kdy půjdeš na PN, mysím že dvojčátka na tobě budou zachvíli vidět

@ketyz - kéž by jsi měla pravdu, já jsem fakt odpoledne úplně vyřízená a mám dovču, nevím co bych děla kdybych chodila do práce, manžel jezdí z práce na barák - stále stavíme a jezdí domů kolem 21hod. a od KET jsme se skoro neviděli - chodím spát po večerníčku 😀 a ve 21hod. už jsem ťuhik

@steffi13 - to je tedy mrcha mrchatá, vidím to s tím tvým KET bledě, oni začínají malovat už teď v pátek, ale nevím kdy budou hotový - třeba to nebude trvat celý srpen, zkus jim tam zavolat kdy budou dělat první transfery - myslím že by nebyl problém ti ten cyklus nějak natáhnout - já měla KET až 21DC

chrobacek
28. črc 2010

@ketyz byli jsme v Řecku povalovačka u moře 🙂
@petronela82 no mě se moc na PN nechce ... půjdu až mi to doporučí dr. kvůli zdravotnímu stavu ... jinak budu pracovat dál... no čekám do toho 12tt a pak to řeknu v práci ... at si můžou začít hledat nahradu, ale pokud budu v pořádku tak doma zůstat nechci 🙂

petronela82
28. črc 2010

@chrobacek - taky bych ráda pracovala až dokud to bude únosné a s tou magickou hranicí 12TT s tebou úplně souhlasím, já do té doby nechci ani mezi rodinou to moc rozšiřat - nerada bych to pak zakřikla -=> hlavně aby bylo co tutlat 😉

chrobacek
28. črc 2010

@petronela82 no přesně myslím, že ten 12tt a NT screening je fakt důležitej, takže se to pak dozví hned moji rodiče a to jak to pustíme ještě dál se budeme domlouvat, ale v té práci bych asi měla, protože to na mě fakt už pak bude i vidět 🙂

chrobacek
28. črc 2010

@petronela82 kdy chceš testovat? co takhle pátek? 😉 😉 😀 😀

ketyz
28. črc 2010

@chrobacek - a nezrazolali tě v GESTu od dovolené? mě to teoreticky vychází že bychom na dovču letěli chvíli po KETu, ale to je rovnice o tolika neznámých, že ani nevím jak to vůbec bude.... 😀

chrobacek
28. črc 2010

@ketyz já nechodím do Gestu jen vám lezu na téma 🙂)) jinak já jsem pochopitelně dala dotaz ne lekari-online můžeš se tam mrknout a každej dr. odpovědl jinak od nikam nejezdit za žádnou cenu až po klidně jeďte no problem ... takže jsem to v caru už ani neřešila... bylo to naše rozhodnutí .... a stalo se mi tam něco? nestalo.... jsem ráda, že jsme jeli

sophiejane
28. črc 2010

čus holky, chrobi a kde v řecku? já hlídám korfu od 5.8. jeste potrebuju aby to trochu zlevnili 🙂 kdyby to nebylo, holt vezmu neco jineho...chceme tam co jsme byli loni

sophiejane
28. črc 2010

tyjo petruš sluší ti to na te fotce, veltrusy, že jo? 🙂

sophiejane
28. črc 2010

chrobi to ja bych asi odvahu nemela, kdyz vim, jak jsem krvacela v tehu znicehonic...to bych do recky nemocnice fakt nechtela 🙂

petronela82
28. črc 2010

@sophiejane - ahojky - jjo Veltrusy, a jinak díky - bude ze mě hezká mamina, jo? 😉

@chrobacek - testovat budu asi v úterý 3.8. - jestli mě mrcha nepředeběhne - a vy jste to neřekli ani rodičům, ani to že podstupujete IVF? my zatím bydlíme s moji maminou a ta to ví, ale manželova rodina nemá ani ponění čím už přes rok procházíme

chrobacek
28. črc 2010

@sophiejane Parga to je na pevnině krásné místečko, ale Korfu je taky dobrý 😉

chrobacek
28. črc 2010

@petronela82 máš teda výdrž vás obdivuju holky 🙂.....no to že jsme šli na ivf jsme řekli poprvé, podruhé už ne a pak jsme řekli akorát to třetí (protože se jakože dlouho nic nedělo), ale to bylo bez transferu a to že jsme na něj šli před dovčou to už jsme něříkali 😉

sophiejane
28. črc 2010

jojo chrobi parga znám, teda nebyla jsem tam, ale slyšela jsem že je to krásné, a viděla obrázky, ale kolem asi nikde nic na výlety, nebo jo?

sophiejane
28. črc 2010

hm to u nas to tak nějak vzdy ví mí rodiče i přítele rodiče ale všichni to stejně ted samozřejmě rozkecali a pak aspon viděli že se to nedělá 😠

chrobacek
28. črc 2010

@sophiejane no přesně nic moc kolem ... ale my jsme stejně kvůli mě nic nepodnikali ... ale je to zase romantika ..

sophiejane
28. črc 2010

to jo no ale my dycky pujcime na par dni auto a cestujeme, ja bych jinak asi chcipla jen na plazi 🙂 to se osivam nudou uz po dvou hodkach 😀

sophiejane
28. črc 2010

tak sem chrobi mrskni nejakou fotecku, treba jen do diskuze z pargy...a v hotelu jste byli? pěkné?

ketyz
28. črc 2010

@sophiejane - no právě ono je to všechno tak nějak na dvě věci, já bych na dovolenou docela ráda, ale v tomhle cyklu už to nestíháme a to jsem prosím 6DC, a v tom dalším už bych mohla teoreticky na KET, takže pokud bude dovča, nebude KET, pak mi v Gestu v tom dalším řeknou sory ale ovulace není, takže KET zase až příště a to je pořád odkládání a odkládání a mě už to akorát leze na nervy, navíc netuším jak mám odhadnout, jak ty cykly budou dlouhý... 😠

chrobacek
28. črc 2010

@sophiejane mám to doma ještě ve foťáku tak já to dotáhnu zítra jestli si vzpomenu 🙂

sophiejane
28. črc 2010

jo kety to já si ted taky rikala, ze to teda asi dostanu jeste na dovce kdyz poletime toho 5.8., ale to jsem asi spis naivni a myslim si, ze to najednou prijde po 28dnech kdyz ted to bylo asi po 41 😠

petronela82
28. črc 2010

@chrobacek - kolikáty den po KET jsi testovala ty?

steffi13
28. črc 2010

@petronela82 -hezká fotečka 🙂 Tak jsem dneska volala do Gestu mluvila jsem s Černym jestli zkusit Ket teď,když budou malovat a můžu říct,že to budu mít pěkně napnutý 9.8.mám jít na KO k Černýmu a tam se rozhodne co dál..protože malujou až do14.8.takže zaleží na tom jak bude ovulace když proběhne koncem toho týdne tak je to dobrý pokud dřív tak mám smolíka a až příští cyklus..to je teda věc..dneska jsem polkla Prednison ale když jsem četla v tom letáku tak se mi do toho moc nechtělo tam toho píšou 😝 a pokud ho budu brát jen tak ,tak se picnu 😕 ..a jak ho znášíš ten Prednison v poho?snad to na mě nebude mít účinky protivný 😉

steffi13
29. črc 2010

Dobré ránko 🙂

petronela82
29. črc 2010

krásné ráno všem

@steffi13 - tak to budeš mít pěkně na těsno, ale určitě to stihneš - ty ničím nestimuluješ, viď - jak dlouhé máš cykly? a kolik máte vlastně nanučků a jak starých?

chrobacek
29. črc 2010

@petronela82 6 den mamatest 25

steffi13
29. črc 2010

@petronela82 -já nestimuluji jen mám 12den od MS na Ko a pak jen mě budou sledovat kdy proběhne ovulace..no teďka se mi posunula o dost místo 28dní jsem měla až skoro 40dní nějak se jí nechtělo..já mám 9 nanučků 😉 a všechny 4denní..a ty si měla jak starý?
@chrobacek -Ahojík 🙂