Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
7. dub 2010

Jasan, jsem optimista 😉, ono nám fakt nic jiného nezbývá. Budeme jako ten malý chlapeček ve vtipu. Asi ho znáte. Jeden kluk je optimista, druhý pesimista. Pesimista dostane spoustu dárků a už řeší, jé a kdo to všechno uklidí, a prudí. Optimista má v pokojíku nasr.no a volá hurá, hurá, tady někde musí být schovaný koníček 🙂 , tak musíme být fakt optimisti.

Sophie, asi když ucítíš, že je tam něco špatně, tak hned raději vyražte.

chrobacek
7. dub 2010

ahoj holky ... katchik nechodila jsi na žirafky náhodou ?

sophiejane
7. dub 2010

no jak řekl Černý přes 6000 tak mít falešný zuby tak mi holky vypadly, jsem se zaradovala, já čekala tak 300...ale hned mě to zchladilo...

sophiejane
7. dub 2010

problém že já to nepoznám, nepoznala jsem nai hyperstimulák a léčila prdy 😀 a semtam mě napravo píchá, třeba dnes ráno, ted zase nic. a pak mě zase píchá nalevo 😀 ale vpravo víc, to jo, ale nic hroznýho...a hlavně ne pořád, kdyby to zůstalo, tak asi šílím

katchik
7. dub 2010

Sophi číslo máš v IP. Holkám dám vědět.

Mick vtip neznám. Přesně musíme být jako ten chlapeček hurá, hurá někdy se to prostě povede. 😝 😀

sophiejane
7. dub 2010

dík katchi, ti zítra hned napíšu

katchik
7. dub 2010

Chrobi nazdárek. jo jo chodila, jenže tam to nějak všechno otěhu a ty co neotěhu ty zmizely. Jak pokračuješ?

Sophi to by jsi asi poznala, že je něco blbě.

chrobacek
7. dub 2010

jsem si říkala 🙂)) že jsi to ty ....no já na vás koukám jak tu válčíte... sophie... docela obdivuju tvoje nervy .... a myslím, že zítra na UTZ bude všechno tak jak má být

já čekám na KET mám týden po abrazi dělohy a odstranění polypu a čekám na dvě mrchy....a pak si půjdu pro ty naše děcka šikovný z mražáku ... tema KET je fakt síla číst... tak hledám naději jinde a tady se píše o tom jak vychází KET těm co neměly ET 🙂 tak to by mi mělo vyjít ne? 😀

sophiejane
7. dub 2010

haha moje nervy.... ty už jsou dávno v kýblu 😀 😀

katchik
7. dub 2010

Chrobi ty jsi teda neměla ET a jdeš rovnou na KET? To musí vyjít! Koukám, že máš za sebou už 3. IVF. 😒

chrobacek
7. dub 2010

sophie no připadá mi, že to dost zvládáš 🙂

katchik ne při kontrole během stimulace mi našli polyp a řekli mi že jsem bez ET a 10 dní po OPU jsem šla na odstranění ... jo změnila jsem při třetím ivf car měla jsem jiný protokol jiné léky jsem bez et mám 4 blasty 🙂 no prostě všechno naruby tak snad to všechno zlé bude nakonec k něčemu dobré a klapne to ...

chrobacek
7. dub 2010

a ty ted teda čekáš na KET ?

katchik
7. dub 2010

Sophie soucítím s tebou. Úplně si to vybavuju a je to fakt na bednu. Mě když řekli, že nemusím na operaci, tak jsem si v Motole v bufáči koupila 3 koblihy a 2 chlebíčky a všechno jsem sežrala. Jak jsem měla nervy na pochodu, tak jsem moc nejedla. A pak jsem jely s mamčou na Zličín udělat si radost nějakým hadříkem. 🙂
Tobě přeju, ať to v té mizerii dopadne jak nejlíp může. A úplně nejlepší by bylo, kdyby jsi zítra napsala, že je vše ok.

Mick nepředstírej, že pracuješ. 😀

katchik
7. dub 2010

Chrobi tak ještě, že ten polyp našli. Pro et by to asi nebylo dobrý. A 4 blasty to je krása, to se musí určo povést. 🙂
ano, čekám na ket. Měla jsem už jít, ale nerostla mi sliznice, pak jsem měla virozu, tak se to trošku odložilo.

sophiejane
7. dub 2010

no nevím nevím po dvou dnech jestli uvidí změnu...ale čekal na lepší UZV lidi bere, to jsem aspon viděla, tak třeba to zkusí 😅

mick
7. dub 2010

Fakt makám 😀 . Teď máme od 15,45 v zasedačce schůzi a pan ředitel nám bude vyprávět, že před sezonou musí každý pracovat na 105%, už se na to moc těším 😝 . Už abych měla před sebou ten pupek. Jdu si zavést Utrogestan, včera se mi podařilo je zapomenout na WC, takže asi celá firma přemýšlí, kdo v tom může být 😎

chrobacek
7. dub 2010

no já měla malý i při druhém ivf, ale v předchozím caru to ignorovali asi se malej neřeší tento byl 1,5cm tak musel jít ven i se sliznicí ..jo moc doufám blasty jsem ještě neměla tak snad z nich budou tak vytoužená dvojčátka 🙂 ... no já se taky bojím abych měla sliznici OK protože půjdu na utz až 14 den takže na léky už bude pozdě asi.. tak snad nebudu muset čekat....

chrobacek
7. dub 2010

a tobě je mrazili po kolika dnech? a tobě mick? s tím utrošem jsem se zasmála 🙂

katchik
7. dub 2010

aaa Mick nám jde schůzovat. Řekni panu řídovi, že zvládáš na 120% a ať neotravuje, že chceš kecat na koníkovi. 🙂 tak na utroš se teda ani trošku netěším.

Chrobi ty jsi psala, že máč čekat dvě ms viď? Tak to by měla být sliznice už ok. Mě dal dr. teď na sliznici estrimax, tak jsem zvědavá zda to k něčemu bude.

katchik
7. dub 2010

1. IVF - 1 sněhulák po 120 hod. kultivaci
2. IVF - 1 sněhulák po 120 hod. kuktivaci a 4 sněhuláci po 24hod. kultivaci

chrobacek
7. dub 2010

katchik jojo ... vychází to na půlku června KET... no já normálně problémy se sliznicí nemívám tak doufám, že žádnej estrimax potřebovat nebudu 🙂 ten KET předtím jsi měla bez léků ?

katchik
7. dub 2010

Chrobi jj všechny 3 předchozí kety byly bez leků.

mick
7. dub 2010

Katchiku, jasně vlítnu tam, řeknu mu rezavá liško (on je totiž zrzave), já potřebuju být na koníku a ne tady poslouchat, jak mám makat 😀

Chrobi, mě je mrazili po 24 hod. všech 6 kousků. Už jsme to tu s Katchikem probírali, že nevíme, proč? Asi se příště embryoložky zeptám, jestli to v tom návalu zase nezapomenu.

Holky, tak já už jdůů, za 3 minuty bude proslov. Zatím pááá

chrobacek
7. dub 2010

tak já jsem mám dva po 120h a dva po 144 +-

chrobacek
7. dub 2010

tak to je zajímavý ne? že najednou sliznice je líná 🙂 ale tak ted budeš mít napěstovanou peřinu 🙂

mick ... hm tak mě teda pěkně nechali PK u všech protože po 24 h bych jich měla 11 a byly by k prdu když z ni jsou jen ty 4 ..... no popravdě teda taky nevím proč vám je mrazí tak brzo mám toho načteno dost a právě všude píšou že ta PK ti selektuje ty dobré od špatných ... a že po 48h není jasné které vydrží dál tak to nemám smysl mrazit všehno ....

katchik
7. dub 2010

Chrobi po 144 ty jo tak to je super sněhulák. S tou PK oni se názory docela liší, pže někdy embrya mimo dělohu PK nevydrží, ale v děloze vzniknou mimča, ketrá by v mimotělních podmínkách prostě nevznikla.
Z letité zkušenosti vím, že jsou embrya, která by nikdy v laboratorních podmínkách do blastocyst nevyrostla, ale po transferu v mladších stadiích dala vznik miminkům. Jinými slovy – při lpění na transferu blastocyst je část žen bez transferu
( jejich embryím se nepodařilo tohoto stadia dosáhnout) a tím se tyto pacientky připravily o možnost otěhotnět po transferu mladších embryí.

katchik
7. dub 2010

s tou sliznicí to nechápu, neměla jsem totiž ani ovulaci. Nikdy jsem s tím problém neměla, tak doufám, že to byl jen nějaký přechodný error. 🙂

katchik
7. dub 2010

ježiš já píšu jak pako....ale v děloze vzniknou mimča, ketrá by v mimotělních podmínkách do stadia blastocysty nedošla......JSEM CHTĚLA NAPSAT.

mick
7. dub 2010

Tak mám proslov za sebou. Šlo to, akorát tam bylo šílený vedro.

Chrobi, je to fakt složitý. Já měla vždycky při IVF blastocysty, které vypadali pěkně a bylo z toho prt. Otěhotněla jsem po těch 24 hod.starých, teda vkládali je jako 48 hod., i když z toho bylo zaml.těhu, ale aspoň něco 😉. Pak se v tom vyznej.. Právě si říkám, jestli není těm embroušům lépe u mě, než v misce, třeba jim to prostředí víc vyhovuje. Fakt nevim...

Katchiku, my ti rozumíme 😀 . Taky jsem to četla v Gestu viď 😉 .

Holky pádim, tak zítra pa.

katchik
7. dub 2010

Mick říďa se nějak rozkecal ne. 🙂
Jsem se do toho trošku zamotala 🙂 jj četla jsem to na stránkách.

tak pááá, holky taky padím mějte se