Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
7. dub 2010

🙂 Tak teď jste všechny odešly a já zrovna mám čas na pokec 😉

beatrice7
7. dub 2010

Sophi, to je teda síla. Hcg 6000 ?? Co když měl Alex. fakt špinavý brejle jak říká mick ? To je divný.

beatrice7
7. dub 2010

Holky, je tu někdoooo ... ? ☹

sophiejane
7. dub 2010

ahoj bea, já psychouška už tu zase jsem

beatrice7
7. dub 2010

Jsi tady, sophi ?

sophiejane
7. dub 2010

jojo

beatrice7
7. dub 2010

Co na to říká tvůj přítel nebo manžel ? Víš, já bych se asi bála, neměla bys fakt do té nemocnice ?....

sophiejane
7. dub 2010

ten je z toho taky úplně vedle, na zítra si vzal dovču a poveze mě do gestu, kdyby mě pak chtěli hned poslat do nemocnice...

sophiejane
7. dub 2010

jeslti v děloze nic nebude asi to taky udělají, nevím...doma se bojím asi ještě víc, jsem tu přes den sama, kdyby něco, bylo by to blbý...

beatrice7
7. dub 2010

Držím palce na zítra. Ještě pořád doufám že to mimčo přece jenom je 🙂 Dej vědět jak jsi dopadla.

chrobacek
8. dub 2010

katchik mick.... jo tenhle názor jsem taky slyšela o té PK, ale já jsem měla z minula špatnou zkušenost ... měly jsme pouze dvě embrya a dávali nám je 4 den a stejně nic... tak jsem si řekla, že ted to nechám do blast... a když nic nezbude tak nezbude počítala jsem s tím a původně jsem chtěla i PGD, ale tím, že jsme byli bez ET jsem to zrušila.... přišlo mi to dost peněz za to že jdou stejně do mražáku ... takže já to pojala tak že chci pouze ty nejkvalitnější (pochopitelně pouze podle vývoje) a asi je to procento u KET pak vyšší při blastách ... nevím ....

chrobacek
8. dub 2010

mick jo vidíš s blastama nic a s 48h jsi otěhu tak pak se v tom vyznej je fak, že dr. sami asi netuší jak to je ... a je to celé o štěstí a o náhodě asi ... prostě musíme doufat, že ted to konečně vyjde.....a hlavně každé centrum si stojí za trošku něčím jiným...

mick
8. dub 2010

Ahojky holky,

chrobi, jojo, je to fakt náhoda. Další věc je, že jsem tady při tom ketu brala prednison, který jsem si vydupala. Imuno to základní mám v pořádku. Když jsem se dr. ptala, jestli k tomu těhotenství nemohl přispět ten prednison, tak řekl, že je tam tolik věcí, které to ovlivňují, takže to možné je. Tak ho beru i teď. Máš pravdu, každé centrum to řeší jinak. Např. ten prednison někde píšou automaticky při prvním IVF, což mi přijde asi lepší.

Sophie, držím pěsti, ať to dopadne co nejlíp to jde!!!

Katchiku, už mě svrbí ruka. 😀 Že bych zítra testla, ale to je ještě brzo, co?

katchik
8. dub 2010

Bréé ránko, 🙂
Sophie moc na tebe myslím. 🙂

Chrobi jsou to záhady a je to opravdu o štěstí. A snad se smůla brzo unaví a sedne i na nás. 😉

Mick dorazil mi ten mladý ječmen. A vetší hnus jsem nepila. Dala jsem 3 loky a skoro celý večer jsem přemýšlela, zda to půjdu hodit. 😝 tak že to asi nedám. Manža to do sebe hodil ani nemrk, prý co děláš vždyť to není tak strašný. 😀

katchik
8. dub 2010

Mick vydrž prďka vydrž. 😉

katchik
8. dub 2010

počkala bych alespoň do toho 11.dne přeci jen jsou to emrouši po 48 hod. zbytečně se budeš nervovat, když tam nic nebude.

chrobacek
8. dub 2010

Mick no tak prednison je další věc kterou non stop studuju po ivf (měsíci braní prednisonu) jsem měla protilátky stejné jak při vysazení po třech měsících .... takže jsem to brala ted 3 měsíce pro jistotu ale nedošlo k ET takže ted sonduju co dál ... mám to prý na měsíc vysadit a pak znovu začít ale nevím jestli to bude stačit.... a jestli ho mám vůbec znova nasazovat. ... no velké dilema mám ....

mick
8. dub 2010

Katchiku, máš pravdu. Vyčkám. Kdo si počká, ten se dočká. Akorát už mi skáčou beďary a pobolívá břicho, tak mám obavu, že vyrážíme příště spolu. Ty chlapy mají ty žaludky snad kovový. Já zase když pila ten kontryhel, tak jsem si udělala hrneček a ještě konvičku čaje, že chce manžel taky čaj. Přinesla jsem na stůl ten kontryhel a konvičku měla ještě v kuchyni. A najednou slyším z obýváku srkání. On kouká na telku a popíjí můj kontryhelový čaj. Tak mu říkám nevadí ti, že piješ můj čaj na růst sliznice? A on, aha, já myslel, že to je čaj pro mě. A vůbec mu nevadilo, že je bylinkovej.

chrobacek
8. dub 2010

já jsem rapl já bych už testovala 🙂))

katchik
8. dub 2010

Mick taky to nechápu. Ten můj je taky schopnej vypít kde jakej blaf. 😝 nehaž flintu to nemusí nic znamenat.

holky myslíte, že ten prednison preventivně může fakt k něčemu být?Měla jsem ho jednou při ket a nic.

katchik
8. dub 2010

Chrobi tam píšou, že pokud to je problém z imunologického hlediska, tak to význam má. Pokud je ale imunologie ok, tak to moc přínos nemá. Nebo jsem slepá. Mě totiž přijde zbytečný to do sebe cpát, jen tak preventivně.

chrobacek
8. dub 2010

katchik no však já mám protilátky sice hraniční ale mám proti trofoblastu a spermiím

katchik
8. dub 2010

chrobi to jo, já jsem spíš myslela, že ho docela často davají preventivně i když k tomu není důvod. Tak mě zajímalo jestli to může fakt pomct k uhnízdění i když z imulogiského hlediska je vše v pořádku. Když máš protilátky, tak to je jasný.

chrobacek
8. dub 2010

katchik jo mě to taky dávali preventivně u obou ivf a neměla jsem hotovou imuno až po druhém neúpěchu mi ji nechali udělat... jenže to dávají do začátku stimulky a to podle mě na 14 dní nic neřeší mělo by se to delší dobu před ivf

chrobacek
8. dub 2010

a v Heliosu ani s tím imunem co mám mi Prednison nějak nedoporučovali prý že je to k prdu ... tak si vyber no ..

katchik
8. dub 2010

jj taky si myslím, že pokud ho bereš 14 dní, že to nic nevyřeší. V Heliosu taky dobrý. Mám pocit, aby si člověk všechno nastudoval, pže ty doktoři to frkaj jak baťa cvičky.

chrobacek
8. dub 2010

no jo ještě že je net co? ... já jdu na kontrolu na protilátky přístí týden tak zkusím popohnat dr. na výsledky at jsou do konce dubna at ho případně můžu brát do května aby to mělo nějaký smysl

mick
8. dub 2010

Holky, tonoucí se stébla chytá. Máme toho za sebou dost, tak zkoumáme všechno...
Chrobi, dělají v Heliosu taky embryo glue?

chrobacek
8. dub 2010

Mick bohužel ne jak to tu čtu hned bych do toho šla 🙂)