Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
5. kvě 2010

holky - my už si zaplatíme tyhle nadstandarty při 2IVF - když člověk musí tohle všechno podstoupit tak aby to alespoň k něčemu bylo, jak už jsem tu psala za léky dáme cca 200 ,- za zbytek cca 20.000,- to je síla ☹

ketyz
5. kvě 2010

tak to u nás finanční injekce nehrozí, sice vnouče je modla, ale naši na to nemají, jsou sami rádi že vyjdou, to spíš my bychom mohli podporovat je, takže sám si vydělám sám si zaplatím, zatím se nám to daří, já jsem hrozně schránčivý typ, muž mi říká strýčku skrblíku, takže já mám pomyslné hromádky a zatím mi to vychází

mick
5. kvě 2010

Sophie, ty už to máš na dobrý cestě, aby byli rodiče spokojený 😉 . U mě včera máti prudila, že jsme čekali dlouho, museli jsme mít dům atd. Měla prudivou. Přitom jsme začali ve 29 letech a to mi nepřijde pozdě.

mick
5. kvě 2010

Petronel, taky jste si dali lepidýlko?

petronela82
5. kvě 2010

ketyz - strýček skrblík - to je hezký, ale jsem podobný typ, taky umím sedět na penězích a ušetřit. Ještě jsem se tě chtěla zeptat tobě se rozjela hyperstimulace? ale ty nemáš PCO, že? to tu psall myslím hanik je má PCO

mick - jojo i lepidýlko bude, katchik mě inspirovala - když už tak už, ještě je tam mršky zašpuntuju a pustím až za 9 měsíců 😀

ketyz
5. kvě 2010

mick - to ta moje je zase přesvědčená že to mám z té antikoncepce, co jsem brala, ale že mě v 18ti hnala na gyndu si už asi nepamatuje... 😉
já je celkem i chápu, i oni čelí neustále otázkám a co vaši mladí, nebudou mít rodinu? navíc tomu vůbec nerozumí, ale má stejně chytré kamarádky, a hlavně její sourozenci už vnoučata mají....

ketyz
5. kvě 2010

petruš - mám PCO, ale hyperstimulák jsem asi utopila, pořád jsem čekala, jak mi bude hůř a hůř až se embr zahnízdí a ono nic, do týdne mi splasklo břicho a já tušila že je to v háji

petronela82
5. kvě 2010

u nás to bylo stejný - mamina to sváděla na antikoncepci - brala jsem ji skoro 9let, ale pak Dr. zjistil že mám PCO, a je klid

mick
5. kvě 2010

Ketyz- jojo, to jí taky říkala sousedka, že antikoncepce je svinstvo a že mám ten organismus tím zaneřáděný 😝 a proto se nedaří. Mají to těžký, přesně jak píšeš. Poslouchat, že všichni okolo jsou úspěšné babičky a dědečkové a u nás pořád prt je taky těžký.

Holky, tak já to taky asi našlápnu. Je fakt, že na čerstvých embryí jsem to lepidýlko nikdy neměla 😉

petronela82
5. kvě 2010

ketyz - tak to jsme na tom stejně - já toho taky topím co to dá, myslím že je ale pravidlo že se rozjede po zahnízdění - snad to nemusí být buď => těhu a hyperstimulák nebo mrcha, mě by stačilo to těhu 😅

ketyz
5. kvě 2010

jo to mě se ještě mamině nepodařilo vysvětlit že PCO nemám z antikoncepce... 🙂
Mick - já lepidlo nemám, uvidím jak to dopadne, příště ho můžu zkusit vždycky, já toho nemám tolik za sebou, do Gestu chodím teprve 7 měsíců, a to jsme ještě IVF oddálili, protože jsem chtěla v zimě na hory

katchik
5. kvě 2010

Hoky, nečetli jste rozhovor v pondělním ona dnes? Nevím jak se ta ženská jmenuje, ale dělala ilustrace k Harry Potterovi. Je jí 40 a má 3 letou holčičku z IVF. Před třetím pokusem jeli na Bali a pak se jim ten poslední pokud podařil.
Ta redaktorka jí říkala, že jí kdysi Martina Kociánová (hlásila dřív zprávy na Primě) říkala, proč ženský podstupují bolestivé zákroky při IVF, když jsou plné dětské domovy. A tady ta ilustrátorka říkala, že jí ani tak nevadila fyzická bolest, nepřijemný vyšetření atd. ale přístup doktrorů. Že by opravdu někoho zajímalo, proč se nedaří a měl zájem jí pomoct. Narazila prý na ne zrovna příliš empatiskou dr., která byla ještě těhu. Uvažuje, že půjde na IVF ještě jednou, ale už určitě k jiné dr.

Tak že holky, chce to dovču na Bali. 😀

mick
5. kvě 2010

Katchiku, 😀 no, to abychom začali už šetřit. Kdybychom nemuseli dávat prachy na IVF, tak máme dovču jak víno. Možná i okruční cestu kolem světa 😀 . Já vím, že má Kociánová adoptovanýho kluka, ale nemyslim si, že by IVF nepodstoupila. Teda fakt nevim, co měli za problém, ale pochybuju, že nic pro svoje mimčo nedělala, když si ho adoptovala tuším minulý rok.

katchik
5. kvě 2010

Mick já myslí, že na takovou malou okružku by to už bylo. 🙂 Taky jsem četla, že má adoptovanýho chlapečka. Taky pochybuju, že pro mimčo nic neudělala. Podle mě když ženská chce mimčo, tak udělá cokliv. Pokud není silně věřící a nemá stím etický problém. A mě proces ivf nepřijde nějak fyzicky bolestnej. Není to 2x přijemný, ale jsou daleko horší věci. Před časem jsem četla rozhovor s nějakou mladou herčkou, která podstoupila ivf a popisovala to tam jako něco šílenýho. Kdybych si to přečetla a nevěděla o co jde, tak bych do toho snad nikdy nešla. Chápu, že každý to prožívá jinak. Někomu stimulace nedělá dobře atd., ale ona mi přišla fakt hysterická. Zkusím to někde dohledat. Když jsem si to přečetla, tak jsem si řekla a to je co za k...u

mick
5. kvě 2010

Holky, tak si představte, že je naše asistentka ředitele těhotná. Představte si, že každá holka, která tam nastoupí je snad do půl roku těhotná. Tak mi říkala kolegyně, ať tam jdu dělat, ale to bych z toho šéfa spíš zešedivěla. Každopádně bych si tam na 10 minut před osmou měla jít sedat, jestli to není tím křeslem. Ono bude jednodušší to křeslo prohodit 😀 za moje.

katchik
5. kvě 2010

tak jsem to našla
¨http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to...

Zajímalo by mě kam chodila, na utu denně, opu bez narkozy.....

katchik
5. kvě 2010

Mick jasně nenápadně ho prohod. 😀 a to by bylo, aby nebylo. 🙂

chrobacek
5. kvě 2010

čau holky

katch... tento článek je divnej ... myslím, že nějak naschvál přehnanej

mick .. a není to tím, že pod tím ředitelem nikdo nevydrží déle jak půl roku a raději otěhotní?

jak je ? sleduju ty vaše pokusy 🙂)

mick
5. kvě 2010

Katchiku, já to o tý herečce taky četla. Psala, jak jí to znechutilo sex a že by do toho znova nešla, jak to bylo děsivý...
Myslim, že to fakt přehnala. Akorát ty holky co měli jít do IVF pěkně vystrašila.

mick
5. kvě 2010

Čusík Chrobi, jasně, je to ras a každá se určo každý večer modlí, aby otěhotněla 😀 . Kdy se chystáš na ty vaše sněhuláčky?

katchik
5. kvě 2010

tak že by jsme se daly na modlení. 😀

Chrobi Ahojky! Už se ti blíží ketík viď?

chrobacek
5. kvě 2010

no holky ... blíží ale pomalu ted jsem obdržela první mrchu po abrzi a ještě mě čeká jedna a pak teprvá KET teda pokud bude sliznice, že? ale snad jo 🙂 i když v nativu 🙂

mick takže si židli nech svoji 🙂))

chrobacek
5. kvě 2010

se těším jak na dovolené budu testovat 🙂))))

sophiejane
5. kvě 2010

tak jsem chtěla jít ven ale vůůůbec se mi do té zimy nechce, radši si půjdu číst, zítra prý až 20st, to jsem zvědavá, tak půjdu až zítra 🙂

sophiejane
5. kvě 2010

mick nebo má váš řída nějaký superspermouše 😀 😀 😀

sophiejane
5. kvě 2010

holky s tou Kociánovou mi to tenkrát taky přišlo divný, jako že spíš o tom nechce mluvit, ale je to její věc...

sophiejane
5. kvě 2010

a ten článek jsem kdysi četla a přišel mi hooodně nadsazenej...jakoby účelně...

mick
5. kvě 2010

Sophie, 😀 😀 už jsme to tu taky vymýšleli, akorát by šli všechny poznat, kdyby byli po tatínkovi. Byli by zrzavý 😀 😀

chrobacek
5. kvě 2010

mick a ty máš už všechny vyšetření kromě hysterky?

niki2
5. kvě 2010

Ted jsem docetla ten clanek a nechapu. A to to mam za sebou 3x.