Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

gasha
30. zář 2008

No vidis, tak to bude ten rozdil 😉 Tak doufam, ze bude vse ok. Ted jsem koukala na babinec... chapu, jak to beres, ale budu moc drzet palecky, aby to bylo v poho a za 9 mesicu si mela krasnyho malyho broucka 😉 Treba se nam to taky jednou povede... 🙂

annie29
30. zář 2008

Grej neblazni, na velikosti bubliny nezalezi, hlavne ze tam je 🙂)

gasha
30. zář 2008

Souhlasim, a kazda roste jinak rychle a vubec! Davej na sebe pozor (to plati pro obe) a uzivejte si to!!! Ja na vas vcera myslela cele odpoledne. Vecer jsem od vareni neustale utikala k netu, jestli uz jste neco napsaly... nekdo me sledovat, tak si mysli, ze jsem minimalne blazen 😀

grej
30. zář 2008

No jo, dyk já vím 😉 😅 😀

Jste hodný holky, já jsem včera úplně zapomněla dát vědět. Až večer, když mě uháněla Michina z Babince 😉

Co doma Annie? Byli rádi? Ten můj chtěl hned vidět obrázek, ale vůbec se mu nezdálo, že je tam jen jeden. Prý je ten druhej někde schovanej 😉 😀

annie29
30. zář 2008

Doma dobry, ocicko se libilo 🙂 Hele ten 2. se muze klidne jeste objevit na pristim ultrazvuku 🙂

grej
30. zář 2008

Tak naše tečka se taky líbila 😉 Hrůza - zase čekat 14 dní. To bude nekonečný!!

annie29
30. zář 2008

To mi povidej... Ja uz jen 13 🙂 To ty si tam nechavas zbytecnou vatu 🙂 Docela se mi rozjela ryma, tak snad prcka nevypudim 😒

saze
30. zář 2008

Annie a Grej supeeeeeeeerrrrrrrr. Tečky porostou nebojte a bude dobře. Já jdu zítra na OPU, tak snad bude nějaké vajíčko.

annie29
30. zář 2008

Tak nam dej hned vedet jaka byla uroda..

saze
30. zář 2008

Annie - dám neboj. A ty chodíš do práce nebo jsi doma na Neschopence?

grej
30. zář 2008

Saze - držím palce na zítra! Dej určitě vědět!!

Annie - snad rýma nevadí. CHce to teplej čaj s citronem a medem a bude to 😉

annie29
30. zář 2008

No snazim se to vylezet... Snad to brzy odejde (bez mimiska)
Saze ja byla na neschopence asi 10 dni a ted pracuju z domova. V praci je dost stres a navic jsem tam mela nejaky sluzebni cesty, tak radsi takhle.. Po KET jsem fakt byla v klidu a hodne odpocivala

ipuska
30. zář 2008

Ahoj holky,
Pro Saze: Držím palečky, ať je úroda velikanananánská 😀
Grej a Annie29 moc gratuluju k mimískům, hlavně odpočívat 😕

Jinak já stanovený 1. termín OPU na 8.10. už jsem byla na předoperačním vyš.

Mám dotaz: Dostala jsem Fostimon 150j denně, doplácela jsem jen 31 Kč a ještě si to musím chodit píchat do nemocnice, myslela jsem že dostanu to pero. Prostě jsme byli s manžou připraveni na to, že si za léky doplatíme. Mám strach aby nebyli nějak méně kvalitní či co......Pak mě čeká Menopur(ten se píchá jak?).Děkuji Lenka

annie29
30. zář 2008

Ahoj, no me dali vybrat nebo mozna jsem si rovnou rekla, ze urcite budu chtit pero. Fostimon co ja vim davaji, asi kdyz si nekdo nechce priplacet.. Mela ses asi hned zeptat. To pero je preci jen pohodlnejsi. Je to tvoje 1. IVF?

saze
1. říj 2008

Ahoj holky,
tak 11 folikulů a 9 vajíček - snad budou některá ok. volat si mám v pátek a uvidí se co a jak. Jinak vše proběhlo dobře popřáli mi dobrou noc a já spinkala jako miminko

grej
1. říj 2008

Ty jo - super výsledek🙂 Gratuluju Saze🙂 Tak držíme palce embroušům at se jim v misce líbí a ať jich máš co nejvíc do mrazáku 😉

saze
1. říj 2008

díky moc grej - jdu si lehnout jsem načatá na spánek. tak zatím papa a drž se mamino

grej
1. říj 2008

to víš že jo, odpočiň si 😉

Ještě nejsem mamina, ještě nemáme srdíčko 😉

saze
1. říj 2008

Aha tak to jo. Nejde mi z toho všeho usnout. Tak Grej se drž ať je srdíčko jako zvon

grej
1. říj 2008

To se ti nedivim - nervíky, co? 😉 Já teda v sobotu spala celý den, protože mě slušně bolelo břicho...

saze
1. říj 2008

Grej nervíky ani ne - spíš radost že tam jsou folíci a vajucha. minule jsem měla 4 folíky a nakonec 2 vajucha.

grej
1. říj 2008

Tu radost znám 😉 Já byla úplně vyřízená jen ze zprávy, že jsem měla 11 folíků🙂 Celý den jsem se smála jak idiot😀
Nakonec z toho teda byly zas jen tři vajucha, ale i tak jsem měla radost...

saze
1. říj 2008

to ti věřím jsem na tom stejně. jak se ti líbí novej Gest - mě moc. Dneska na sále byla sranda. Dr se mě ptal zda jsem na něco alergická a já řekla že jen na zvířata a to sem asi nepatří a sestřička se podívala na dr a ten jí říká proč na mě tak koukáte já přece nejsem zvíře. Ze mě se paní neosype a pak mi popřáli dobrou noc a bylo to.

grej
1. říj 2008

Mě se to líbilo víc před tím. Víc se to k tý vile hodilo. TeĎ je to takový moc moderní, na můj vkus... Ale jak tam mají už obrázky a kytky, tak je to lepší. Na sedačkách se líp sedí, ale nechápu, kdo to vymýšlel. Naprosto mrhaj místem. Sedačka, pak dlouhý nic a pak zas sedačka... Vešlo by se jich tam nejmíň 5 a oni tam daj jen dvě... A ten jejich věšák? To je katastrofa 😀 Jsem zvědavá, co budou dělat v zimě. Vejdou se tam tři kabáty a tím to hasne 😉

A kdo ti to dělal? Mě dělal už dvakrát OPU Alexander 😉

saze
1. říj 2008

Obě OPU Vicena a taková ta velmi příjemná okatá sestřička asi sálovka - vedoucí .
ET minule primář Čekal. Jsou moc fajn.

steffi77
1. říj 2008

Ahoj Gestacky, ja jsem v Gestu byla taky moc spokojena. Jen ted jsme se s dr. Koreckym moc neshodli a tak jsem z toho trochu rozmrzela.
Na IVF jsme cekali asi 4 mesice, nejdriv jsme si dali oddych od IUI a pak byl Gest zavrenej. No a ja v ty dobe 2krat zadala Dr. Koreckeho, aby mi udelal imuno a genetiku. Dvakrat me odbyl tim, ze je to zbytecny, ze na to stejne neni zadna lecba.
Ted po nepovedenem 1.IVF, kdy mu do karty embryolozky napsaly dvojbarevne a se 4ma vykricnikama, ze teda u me, jelikoz pracuju v rizikovym prostredi, je genetika nutna, tak nas objednal na genetiku.
Na imuno ne, ale aspon jsem ukecala Prednison.
Myslim, ze ted nemame nejlepsi vztahy, protoze jsem si nenechala vsechno libit...

Grej moc gratuluju a holky stimulacky moc drzim palecky, at to klapne..

labla
1. říj 2008

Ahoj,vsechny zdravím .... musela jsem reagovat jak psala Grej, že nechápe kdo jim to tam navrhoval... stejný pocit jsem měla i já... hlavně ty sedačky .. jsou jen pro 2 lidi... Jinak jsem s Gestem spokojená moc

grej
1. říj 2008

Tak Vicenu jsem v životě neviděla a Čekala znám jen od pohledu 😉 Sestřičky jsou tam příjemný snad všechny. Já mám nejradši tu mladou s červenýma vlasama, co má ty vlasy "na Kleopatru" 😉

To mě mrzí, Steffi, že to takhle s KOreckým dopadlo☹ Přitom ho to nic nestojí, tak co řeší??? Mě teda Šulc poslal na imuno okamžitě, jakmile se mu něco nezdálo... Zkus se objednat k jinýmu doktorovi, to imuno je určitě potřeba.. Nebo by tě tam mohla poslat obvodní, jestli máš nějakou rozumnou...

Popravdě, já KOreckýho nemám vůbec ráda. Byla jsem u něj jednou a to mě hrozně naštval, protože při prvním UTZ mi Alexander našel 6 folíků (s tím, že mi prohmatával břicho, aby co nejlíp viděl) a Korecký pak našel při 2. UTZ jen 4. Já z toho byla úplně vyřízená, že se mi folíci ztrácej. Jenže on tam tím ultrazvukem jen zajel a ani se neobtěžoval se nějak snažit něco hledat. Nemám ho ráda...

Zkus se příště objednat k někomu jinýmu... Já třeba ted chodím k Černýmu, ačkoli papírově patřím k Šulcovi...

labla
1. říj 2008

Grej taky velká gratulace, mám z toho ohromnou radost, člověk si řiká, že se to snad podaří i u něj, když vidí ty výsledky ostatních 🙂

steffi77
1. říj 2008

Prave Grej mela jsem pocit, ze z toho vysetreni pro Gest nic nebude, tak ho proste nedoporuci...
Imuno si zaridim u zvy imunolozky, s tim problem nemam, jen mi prijde smutny, ze si to musim sama nekde domluvit, kdyz uz jsem v Gestu rok a pul a 2,5 roku se snazime o mimco a melo by byt v jejich zajmu, aby to co nejdriv klaplo...