Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
8. čer 2010

Mick-tak to jsi si naběhla 😀 😝
katchik- dobře,dobře..já už si ten začínející průběh nepamatuji je to moc dlouhá doba 😉 ..to ve většině je každý pes zvyklí chodit pravidelně a u rodičů už taky prudí od7h.to bych padla ta naše nemá režim když chce tak umí taky vyprudit začne kňourat a řekneš cheš ven tak uši jí začnou trčet jak radary tak to mi je jasný,že chce rychle jinak jí musim tahat,že jdeme.. 😉 posunula jsi jí to taky dobře to je příjemnější doba 🙂

steffi13
8. čer 2010

petronel-tak to by mohlo držim palce ať to tak je 😉 ..

steffi13
8. čer 2010

Budu muset jít žehlit teď jsem prala jak přetržená,když je tak hezky jdu na to hupsnout ale chvilku to trvá než se chce..ale musim protože to je už taková menší hora 😅

mick
8. čer 2010

Petruš, to jsi udělala dobře s tím utroušem, třeba se kvůli němu nechtěl pustit. Třeba se to vyloučí samo, když normálně krvácíš. Hlavně, že nemáš bolesti, to vypadá, že v tom vejcovodu nebude.

Holky, nám psi stávají tak v 6,45. Někdy si říkám, že tam snad mají budík 😀 .

steffi13
8. čer 2010

Mick-ty máš ranní ptáčata..to se nám povedlo jen když měla fenečka průjmík 😝 😅

ketyz
8. čer 2010

Ahojky,
tak to naši potvoru jsme v týdnu ráno museli budit aby šla ven, ale o víkendu ji v 6 ráno docvaklo, že nebude sama doma, a měla z toho takovou radost, že se o ní s námi vždycky musela hned podělit, pomáhalo jedině ji pustit do poslete a to zas zakazovala panička, pánovi by to ani nevadilo

sophiejane
8. čer 2010

ahoj holky, tak jsem zpět z Prahy, v děloze vše ok, nic tam není ☹ to je jako ted dobrý ale mě to přijde divné spojení...no a možná ještě pomažu na chvíli do školy, v gestu nějak mají s neschopenkama problém...to teda budou ze mě asi nadšení, je už jiný rozvrh...ale mě už je to fuk...tím se fakt nebudu trápit...Korecký řekl, že kdyby mě nechal doma do konce června, asi by to těžko obhajil před revizním lekařem, možná je nějak dost kontrolují, nevím...

sophiejane
8. čer 2010

myslela jsemk že v tramvaji a pak bude domů chcípnu, fuuuuj...musela jsem hned dat sprchu a vychlazeného melouna...hormony se mnou mávají a tak nic moc....včera jsem celý večer probrečela a víte co k tomu stačilo? náhodou jsem přepla program a začínal ten nablblý seriál na primě o CARu a ve znělce měli ultrazvuk hýbajícího se miminka z pohledu od hlavy, byly vidět mozkové hemisfery...a přesně to si dobře pamatuju z NT sccreeningu...to už prostě byl kompletní človíček...a oni ho ze mě vysáli podtlakem, je mi z toho na blití 😢 😢 😢

ta psychika mi bude trvat asi dlouho srovnat ☹

sophiejane
8. čer 2010

a pak buse.....ne bude

wrtulka
8. čer 2010

Ahojky všem..
trošku vás čtu vzhledem k tomu že do Gestu taky chodím.. Sophiejane moc držím pěsti aby brzo bylo líp 😔 😔 😔 😔 a příště už se zadařilo až do konce!
Co jsem ale chtěla jsem naštvaná na doktora Alexandra.. vím že jste ho tu nedávno taky zrovna nechválily 😔 😔
mám jít ve čtvrtek na to vyšetření té průchodnosti vejcovodů. A Alexandr mi "pro jistotu" napsal nějaké zaváděcí tablety ..prý jich mám aspoň 6 zavést.. Tak jsem zavedla jednu a v noci svědění 😔 😔 😔 no moc se mi do dalších nechtělo nakonec sem dala 3 a pak se mu na to vybodla. To bylo před ms teď po ní jsem začala mít problémy 😔 😔 😔 tak jsem šla na gyndu a tam když gynekoložka slyšela co mi doktor dal jako "prevenci" nebo na co ... tak mě sepsula že když jsem ok tak si tím jen ubližuju 😔 😔 😔 😔 Tak jsem z toho dost rozhozená..a říkám si jeslti k tomuhle doktorovi dál chodit 😔 😔 😔 😔

sophiejane
8. čer 2010

jo a chtěla jsm, aby nás poslal oba na imunologii, abych prostě měla všechna vyšetření, ale NE...není to nutné....už mě taky chvílemi se.ou 😠

beatrice7
8. čer 2010

Ahojky Sophi, moc mě to mrzí jak to všechno dopadlo... ☹ Ono to ale tentokrát vyjde a všechno bude v pořádku, prostě musí. S tím vedrem je to příšerný, já byla dneska u doktora, taky jsem si myslela, že v tramvaji chcípnu 😒

beatrice7
8. čer 2010

Sophi, to tě tam nechce poslat Korecký ?

sophiejane
8. čer 2010

jo bea

sophiejane
8. čer 2010

že tohle je případně genetická záležitost a imunologie se k tomu nevztahuje, ale co když by něco našli a já pak mohla třeba otěhotnět i přirozeně...

beatrice7
8. čer 2010

Tohle nechápu... mě poslal ten nový gynekolog na genetiku " jen tak pro jistotu ". Říkal, že mě klidně pošle i na imnologii pokud budu chtít.

sophiejane
8. čer 2010

no vidíš...taky to nechápu

beatrice7
8. čer 2010

A nechceš změnit CAR ? Vím, že v ISCARu tam posílají automaticky - na genetiku i na imunologii.

sophiejane
8. čer 2010

genetiku už mi dělají....nevím,no...tady mám ještě tři zamražená, ale pak bych o tom možná i uvažovala, kdybych šla ještě na ivf

beatrice7
8. čer 2010

Jo tak to je jasný.

beatrice7
8. čer 2010

Jdu žehlit, nechce se mi, ale musím.... 😒

sophiejane
8. čer 2010

taky musím žehlit, ale počkám si na večer, až poleví to teplo 😝 máme v bytě už přes 25st

hanik2
8. čer 2010

ahojky tak ráno zase do Gestu...poprvé budu mít Šulce jsem na něj zvědavá...
žehlit bych taky měla ale máme tu v bytě 29 st ...začíná bouřit tak možná i sprchne 😉

steffi13
9. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂 😉 ,

sophiejane
9. čer 2010

dobré horké ráno!!!
holky dnes byla noc, vedro k padnutí, venku pořád lidi jak je teplo, takže pořád něco slyšíte, my bydlíme v centru a ještě naproti o víkendu disco 😝 ráno začne ve 4hod mnoukat kocour a otravovat, a zateplují nám barák, takže před osmouz začalo brutální vrtání takže jsem faaaakt svěžíííííííííí a tak to bude pořád dokud bude horko, večer jsem v tom žehlila a byla jsem mokrá jak myš mě stačí do těch 25st

to je tak někam vypadnout k vodě..nebo pod strom s něčím vychlazeným a nevylézt 🙂

steffi13
9. čer 2010

Sophie-ty to máš teda záživný..ale je mi též vedro v bytě ani větříček se nehne fuj..a to jedu tak v10h k babičce na Prahu4 doufám,že nebude zaseklá Praha protože to chcípnu vedrem.. 😝

steffi13
9. čer 2010

Hm a něco chlazenýho budu muset vzít do auta barel 😉

cabalkova
9. čer 2010

Ahoj kocenky,, tak dneska mazu na pul jednou na ET, na mrazacky bohuzel nezbylo. 😖

sophiejane
9. čer 2010

včera jsme vlezli k Hájkovi do cukrárny, já tam nikdy nebyla, u masaryčky, no to jsem čuměla, dorty naaadhera...dali jsme si tu jejich superovocnou zmrzku, výýýýborná....

pak jsem si koupila v HM plavky, chystám se k tomu moři, aspon zatím psychicky 🙂 asi pojedeme na Korfu tam co loni, vyšlo to levně na last minute a pořád to mají a bylo nám tam fajn... a pak jsem si ještě koupila v promod tričko a sukni, měla jsem radost, že oblíknu vel.36 😅 (sukni) 😒 no takže mám zase jen takovéhle pitomé radosti...

zítra musím do té práce, nebo do konce týdne, vůbec se mi tam nechce, budou na mě koukat jako na blba, že ještě ted přijdu, jim to akorát zkomplikuju....

sophiejane
9. čer 2010

cabal supeeer, kolik ti jich budou vkládat? holky já už bych se tak snažila dál, to by mi totiž jedniný dodalo opravdu energii...třeba i přirozeně 🙂 ale to nemůžu ted 3týdny vůbec a pak až po třech cyklech, brrrrr 😠