Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hanik2
14. čer 2010

ahojky holky
tak mám IUI za sebou...všechno proběhlo jak mělo..dr Korecký byl milý ,dokonce mi udělal UZ což Alexandr při první IUI nedělal folíci nakonec dorostli jen 3 ...jeden na levo a dva napravo...nálada veselá takže jsme odjížděli s dobrým pocitem..jen co mě trápí že od té soboty mám bolesti jakoby břišních svalů...hlavně teda v tu sobotu jsem se nemohla skoro narovnat...snad to přejde brzo

Sophi doufám že už je líp
Katchik mám tu koš prádla nechceš dorazit i k nám vyžehlit? 😉

steffi13
14. čer 2010

cab-já zrovinka dneska ráno jsem si řikala,že jsem 10.den a začínám mít nějak nervíka ale malinkýho..prsa jsou pořád nafouklá a boleji 😕 já nevim kdy testit chci radši vyčkat aspoň do Pá. pokud do zvládnu 😝 ..sleduji dneska vše co a kde píchne hráblo mi... 😉 budu si muset něco vymyslet nějakou zábavu.. a co ty jak ti je?
hanik-držim palce 🙂

sophiejane
14. čer 2010

ahoj holky, 10.den už můžete zkusit testovat

sophiejane
14. čer 2010

ale taky se mi do toho ještě nechtělo

sophiejane
14. čer 2010

as teffi když bolí prsa tak to je dobrýýýý znamenííí

katchik
14. čer 2010

Ahoj Holky, 🙂
My jsme dneska s psicí chrněly do 9 hod. Byla asi tak utahaná z chalupy, že vůbec neprudila. 😉 Teď se pouštím trošku do úklidu. Manžel tady byl přes víkend sám, tak to tady vypadá jak po výbuchu. 🙄

Hani super, budu držet palce. Korecký mi dělal tenhle transfer. 😉

Steffi ty jo ty už jseš 10.den to nějak rychle uteklo. A co ještě tě nesvrbí prsty? Kdy testneš? Teda já jsem napnutá jak kšandy. 😉

Cabal ty jseš kolikatý den? A kdy ty máš v plánu testit.

Sophie jak píše Steffi zkus myslet na něco pěknýho na dovču, jak si to užijete. Já vím, že to je těžký. Moc ráda bych ti nějak pomohla.

Kety tak jak jsi dopadla? Doufám, že dobře.

sophiejane
14. čer 2010

no katchi já dnes chrápala do 10ti!!! děs, vstávám jinak tak kolem 7:30...ale zdály se mi už ráno jen samé ohavné sny...

steffi13
14. čer 2010

to jo uteklo..já bych ráda testla ale nechci třeba být tak brzo zklamaná 😕 naštěstí test nemám doma což je i výhoda 😉 ..
katchiku-pěkné ležáro 🙂 náše liška když přijedem s chalupy tak 2dny prospí jen udělat potřebu a peláší domů..no já nemám co dělat prádlo za včerejška vyžehlený jen možná vyluxovat a vytřít ale jít do toho hodně přemýšlim možná spíš vypadnu ven no to je dneska den..
Sophie-snad tak vydrží i dále 😉 a co ty holka co máš dneska v plánu..

steffi13
14. čer 2010

No vy jste si dneska dost přispali..já na to ,že jsem koukala do 0.30 na film na nově..tak jsem vstávala v7h. a šla se nasnídat no nejdříve proběhlo wc čůraná

sophiejane
14. čer 2010

já nějak dnes nic v plánu nemám, musím žehlit další várku, dojít na poštu...zítra vypadnu do Prahy dřív, prý už začaly slevy, chtěla bych pár hadříků na léto...

steffi13
14. čer 2010

te´d koukám,žezměnili vizáž diskuze vidíte to jak je datum dole a nebo mi vážně hráblo 😝

sophiejane
14. čer 2010

já šla taky spát po půlnoci...

sophiejane
14. čer 2010

to je děsný co s tím tady zase dělají???

steffi13
14. čer 2010

fakt slevy jsou tu to bych si mohla udělat taky radost aspoň něco..

katchik
14. čer 2010

Sophie slevy říkáš....hm, že bych taky vyrazila.

Steffi psice je taky totálně tuhá, leží na sedačce a ani se nehne.

mick
14. čer 2010

Ahoj holky,
teda Katchiku, to jsi nás předhonila s množstvím pejsků 😀. A budeš mít u babičky notebook, abys nás sledovala?

Sophie, neboj prázdniny utečou a vy si půjdete pro embrouše do mrazáčku. Já jsem si říkala, že se července nedočkám a za chvíli je tu. Pojedete na dovču a budete hezky odpočinutý 😉

Hani, tobě držím pěsti, ať nám za 14 dní nafotíš 2 čárky.

Steffi, máš můj obdiv, já už bych 10 den testila, i když když vyčkáš do pátku, tak to bude jasnačka 😉

Ketyz, tak věřím, že je prďolka v pořádku!

Holky já jsem tak šíleně pokousaná. Byli jsme o víkendu na Moravě za štěndama a mají tam po těch záplavách přemnožený komáry, ale fakt hooodněě!!!

steffi13
14. čer 2010

minulý týden jsem šla s kámoškou nakupovat no spíš ona potřebovala kalhoty na svatbu..to koupila během 15min a pak,že dcerce 4leté potřebuje koupit nějaký svetřík kdyby byla večer zima a to byl normálně běh na dlouhou trať nikde neměli a když jo tak na hodně malé děti..no ale představte si,že v C A měli dětské tričko takové delší tak jsem ho přiložila na sebe a řikám to mi bude línilo se mi a za 99kč to je dobrý co..to se mi ještě nestalo 😉

katchik
14. čer 2010

ježiš co to je tady zase za novinky.

Mick notas mít bohužel nebudu, jéé to bude absták 🙂

steffi13
14. čer 2010

mick- poprvé jsem to vydržela do 19dne..te´d zvládnu méňe stim,že buď to dostanu a nebo v Pá mě tam bude čekat milé překvápko 😉
a pokousaná jsem taky a to jsem nebyla na Moravě..ale tam to musí být hustý.. 😒

steffi13
14. čer 2010

Katchiku-a ty odjíždíš kdy v Pá?

ketyz
14. čer 2010

Ahojda,
jsem zpátky doma a je to špatný, žádná akce, sice to od minulého UTZ statečně dohnal co do velikosti, ale dnes už žádné srdíčko a i tvar je takový divný, takže mám doporučení na revizi a teď musím vymyslet kde si to nechám udělat,
takže je to celý na levačku

katchik
14. čer 2010

Steffi do 19.dne...tak to jseš fakt dobrá. V pátek mám v 10. hod. kontrolu u dr. pak si musím zbalit a asi pojedu na večer.

katchik
14. čer 2010

Kety to néé. To mě hrozně mrzí. 😒 Drž se. Řekla ti dr. důvod?

sophiejane
14. čer 2010

ketyyyyz saaakraaaaaaaaaaaaaaaaa

sophiejane
14. čer 2010

☹ to mě vážně mrzí...

ketyz
14. čer 2010

no důvod, špatný embryo, prostě se to stává, první potrat žádný potrat, je to asi těžký, i mi nabízela, že by mi to udělala ona v Příbrami ale to máme dost z ruky, tak se musím rozhodnout jestli Nymburk nebo Kolín

chrobacek
14. čer 2010

Ketyz to je mi líto opravdu ☹

ketyz
14. čer 2010

sophi -díky, začnem spolu jo.... 😉 , mám tam ještě dvě mraženky, tak jim je tam nenechám, ale po pravdě, až na podzim, Poláková to sice počítala, že bych mohla dřív, ale já chci dovolenou, odpočnout si a pak by se vidělo

steffi13
14. čer 2010

ketyz-nevim co na to říct jen se drž je mi to líto..
katchik-tak to se ještě dozvíš než odjedeš..

mick
14. čer 2010

@ketyz uf, to jsem nečekala. Je mi to moc líto. Nejhorší je, že dokud to mimčo neuvidíme, tak člověk nikdy neví..... Je to děsný...