Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
28. říj 2010

@1janickak -tak to je dobře 🙂 musim vás následovat 😉 ..a co máš dneska v plánu při státnim svátku?

steffi13
28. říj 2010

@jajinkax -děkujem..to potěší ,když napíše další holčina úspěch z Gestu 🙂

1janickak
28. říj 2010

@steffi13 to je jasnacka,ze nas musis nasledovat🙂 Ja mam odpocinkovy den,zadna namaha🙂 odo prijde na navstevu svagrova s detma,tak budu mit o zabavu postarano. Manzel dela znamemu nejakou praci,tak jsem sama doma. A co ty?

1janickak
28. říj 2010

@jajinkax tak to je super,ze mas chlapecka....tak doufam,ze to tak pujde i tady takhle dal..... 😉

jajinkax
28. říj 2010

urcite pujde v Gestu jsou spicky za tu dobu jsem se tam potkala se vsema dr a super, nakonec jsem si tam v tehu zaplatila i pausal a chodila dal stejne jako ted po porodu je tam spickova pece o jedo mimi sme prisli a Gestu vdecim nejen, ze jsem otehotnela, ale i za to ze pres vsechny prusery v tehu a byli velikanske a nejedou to dopadlo tragicky jsem malyho donosila aspon do 36tt

jajinkax
28. říj 2010

@steffi13 tak videla jsem tam plno tehuli tam pose me uspech slavi velky 😀

steffi13
28. říj 2010

@jajinkax -no já už tam chodim taky ten nějaký pátek už mám 3.pokus a teď jsem po Ketu nechali jsme si jen lepidýlko a beru prednison..neřikám,že tam neni úspěch ale pokud už máš za sebou nějaký ten pokus tak se pídíš a hlavně já žádný problém tolik nemám jen už to musim nechat na medicíně nemám totiž vejcovody přišla jsem o ně při dvou mimoděložních přirozeně..a ty si měla jaký problémek,že jste šli na úmělko?pokud teda chceš o tom psát 😉

jajinkax
28. říj 2010

@steffi13 me nevadi o tom psat, jen to mame takovy trosku jiny.... ja se roky lecim s chronickym onemocnenim a beru plno leku tehu bylo dva roky planovane a postupne mi dr leky vysazovalapovedlo se na prvni pokus jenze jak rychle s epovedlo tak rychle to skoncilo srdicko naskocilo a zase utichlo. Muj zdravotni stav s ezacal po revizi zhorsovat takze dr mi dala jasny ultimatum to byl cerven 2009 bud s epovede do zacatku listopadu nebo budeme muset nasadit opet leky a pak by tehu byl problem a mozna uz nikdy by se je nepovedlo vysadit. Takze s manzelem jsme na to okamzite huply jenze najednou telo nepoclouchalo tak jsem se na doporuceni kolegynky zdravotni sestricky obratila na reprodukcni centrum na Gest s tim jaky mam problem a zda by nebylo mozno mi pomoci pan dr. Sulc odepsat okamzite ze doporucuje okamzitou navstevu a IUI to bylo konec srpna vzali me prednostne a v puli zari jsme jiz jeli do Gestu kde jsem byla rpvne u pani dr Polakove. V tu chvili jsme meli jen dva pokusy do listopadu. No dr navrhla urcite pichnout Pregnyl a bud zkusit jen doma a nebo IUI okamzite jsme kyvli na IUI a ze ejst ejukneme na utz i kdyz jsem mela mit po ovulce, jenze hle ten nahore nam asi miminko pral pac akorat dozraval folik tkaze mi dr dala injekci dom pichla mi ji kolegynka a v so ze mame dofrcet. No povedlo se napoprvy. Takze radost obrovska a jelikzo pece u meho byvaleho dr byla silena rozhodla jsem se nadale dochazet do gestu kdykoliv byl problem oakmzite jsem mela priject okamzite resili narozdil od jinych krom nekolikrat ze jsem krvacela a mela dva hematomy tak jeden byl velky 10krat5cm a poskodil placentu to byl 14tt tkaze pruser dr diky lekum a diky vcasnemu zasahu vse zachranila chodila jsem co tyden na kontroly kontrolovala prutoky vse se zvladlo a to dkyz sem v ne vecer byla na Motole ze krvacim tak mi rekli ze to nema cenu resit ze to potratim ale diky dr jsme to zvladly. Stejne jako kdyz jsem se v 28tt zacla otvirat a cipek se rapidne zkratil Motol me opet poslal do haje ze dkyz budu rodit mam tedy priject ale enochota silena a to dr mi dala papiry na hospitalizaci nakonec jsme byla silene stasna kdyz jsme rpekrocila 34tt a mohla ject do vysnene porodnice v Horovicich a tam se o nas perfekne postarali, vedet to driv jezdila byhc jen tam s tema myma pruserama. Jeee jsem se nejak rozepsala co? No snad jsem moc nenudila.o)
Moc me mrzi ze jsi mela takle dvakrat mimodelozni to je sileny co se vse deje. ALe tak musis verit ja vim rika s emi to neverila sem takze i kdyz mi bylo 12 dne po IUI silene zle motala sme se jak matoha stale sme rikala ze sem nekde neco capla a ne ze jsem tehotna... blby je ze pojistovna plati jen ty 3 pokusy prijde mi to nefer.... ale ver ja moooooc drzim palecky aby to do tretice dopadlo dobre tfuj tfuj tfuj 😉

steffi13
28. říj 2010

@jajinkax -tak to máš za sebou taky pěkný..já vim věřim,že to jednou vyjde a doufám,že zrovna teďka..ale je to hrozně těžký se stim poprat..ikdyž embrioložka řikala,že u nás žádný zásadní problémek neni a teďka se i dobře rozmrazily embrijka což minule to moc nebyli dobrý..ale řikala,že nejvíce je to v hlavě..je pravda,když si známá šla pro embrijka tak už si řikala,že je těhotná a vždy jí to vyšlo..díky mooooc za povzbutení a odpověď 🙂 ..a grauluji k půlročnímu mímu 🙂 po tom všem 🙂 hezký den já valim na oslavu tetky narozky paaaaa

steffi13
29. říj 2010

Dobré ránko,tady je útlum nikdo nikde 😉 😝

hanka99
29. říj 2010

Ahojky 🙂
mohla bych se s vámi také podělit o zážitky z Gestu Praha 😕 🙂

13.10. jsme měli vstupní pohovor, ujal se nás pan doktor Alexander 🙂
hormolální profil a spermio máme na 1* ale bohužel nejsem dobrá slípka a nesnáším vajíčka, takže budu zobat clostil a pak utrogestan protoře moje mrcha má asi dovolenou a ne a ne se vrátit 😝
Až se mrcha konečně vrátí tak se kolem 7-12DC mám objednat na kontrolu průchodnosti a když bude vše ok tak nás čeká první IUI.

Držím vám všem palce

jajinkax
29. říj 2010

@hanka99 ahojky moooooc drzim palecky aby vse dopadlo ok, u Alexandra jsem byla a spokojenost.... jen jsem mela trosku problem s jeho slovenstinou neco jsem mu uplne nerozumela.... ale to je ma ostuda

jajinkax
29. říj 2010

@steffi13 Diky moc no ano v hlave to je po revizi vim jak to neslo ja pocitala kazdy den manzela sme tu doslova na sexik honila byla jsem jak posedla a nic.... a pritom predtim se nam to povedlo napoprve nic sem nepocitala a sexik za cely mesic byl dvakrat takze hlava dela hodne ale neboj bude to ok uvidis, hlavne ze neni zasadni problem 😀

sophiejane
30. říj 2010

tak v prubehu listopadu me ceka ket, mam to dostat 2.11. a naklusat 10.den na UTZ, mame zamrazene 3 v jedne davce a i doktor doporucil je vlozit, ze kvalita asi nebyla extra pokud je zamrazili pohromade, holky ja jsem desna ale dnes jsem se rano vzbudila v 7hod a uz neusnula pac jsem si predstavovala horor jak se chytnou vsechny 3 🙂 pritom loni jsem byla na KET 2 embrya a nechytlo se nic, tak i proto, budeme mit i hatching na jedno a embryo glue, takze pekne pred svatky 10000 v cudu

sophiejane
30. říj 2010

@ketyz holka to je pech, já si taky říkám, sice se strachuju, ale buhvi jestli neco po rozmražení zbyde... ☹

sophiejane
30. říj 2010

@steffi13 tobě držím palce!!

steffi13
30. říj 2010

@sophiejane -Ahojky,děkuji moc..a tobě ať si pěkně připravená s peřinkou pro bobany a hlavně ať se pěkně rozmrazí..já jsem tentokrát docela dlouho čekala na vložení normálně jsem chodila tak 14den..a teďka jsem je měla snad kolem 20.dne ani jsem to nepočítala..Jani hodně jsem přemýšlela jestli dát AH a chtěla jsem i Korecký řekl,že je to lepší ale pak jsem se ptala Alexe a ten řekl pokud neni nic napsaný od embrioložky tak neni potřeba..no jsem s toho na hlavu co dát abych nelitovala ale od prvního dne co mám bobany tak mě bolí břucho na mrchu ale to se mi nezdá..no nedostanu to a basta 😝 ..a hlavně mi to vkládal Černý tak to má v oku,když to vložil i dobře Janičce.. 😉

steffi13
30. říj 2010

@sophiejane -ty máš teda pěkný sníky 😝 ...stěmi embrii je to stejně pech kolik vložit..já má zamraženo ještě 7 a posl.po 3 ..no nechci je už použít..a Prednison budeš brát?

hanka99
31. říj 2010

@jajinkax - jo tak to mi povídej já se sem tam chytala ale skoromanže kdyź jsme vylezli z ordinace povídá to byl Polák že jo 😀

hanka99
31. říj 2010

@sophiejane - držím palečky, sněhuláčci jsou určité bojovníčci 🙂

jajinkax
31. říj 2010

@hanka99 nebo polák mno.... ale tak coz pan doktor je dobry mno jen sem se na nektery veci opakovane ptala abyhc porozumela co tim chtel rict 😀

ketyz
31. říj 2010

@sophiejane - teda to už máš za pár,

@steffi13 - a jak je?

já jsem 2DC, v podstatě jsem to dostala krásně po vysazení všech těch prášků, budu se muset objednat na další konzultaci, musí být před 2IVF nějaká pauza nabo to bude jen o schválení pojišťovnou?

steffi13
31. říj 2010

Ahojky holky,

@ketyz -já ti ani nevim jak se cítim prsa díky utroši pěkně nafouklý a jen co mě bolí je břucho já totiž vše mám nějak posunutý hrozně pozdě jsem šla na vložení i Černý se divil protože vždy to bylo okolo 14dne tak ti nevim jsem s toho všeho nějak zmatená..no uvidíme co bude 😉doufám,že jedině dobře ..no čeká se jen na schválení,který je tak do 3týdnů ale jinak doporučujou tak 2krát odmenstruovat nebo aspoň jednou..te´d ti ani nevim přijde mi to tak dlouho 😕 ..a co ty holka chtěla by si ještě letos na další?

mick
1. lis 2010

Ahojky holky, já měla týden dovču a byla mimo PC 😉

@ketyz chjo, to je mi líto. Já myslím,že na další IVF můžeš jít hned, když nejsi přímo po IVF. Jestli si dáš žádost na pojišťovnu, tak by se to do konce roku asi stihnout mohlo, zase jsou tam ty vánoce, ale oni s tím určo počítají 😉

@steffi13 držim moc a moc 😵 😵 😵

@1janickak jak ti je těhule? To je super, že už jsi viděla embrouše. Ve středu bude srdíčko bušit jak o závod 😉 . Já včera odpo trochu zašpinila, asi jak jsem se rozčílila, dneska už nešpinim, tak nevím, jestli bych raději neměla zajet do Gestu na kontrolu. Jinak mi nic není, akorát trochu cítím prsa.

@sophiejane tak už se ti to blíží, to by byla prča, kdyby se chytli všechny 😀

A zdravím nový Gesťačky 🙂 !

1janickak
1. lis 2010

@mick ahojky,tak doufam,ze sis uzila dovolenou🙂 to nesmis rozcilovat....i kdyz ja se taky vcera trosinku rozcilila🙂 spineni pry nevadi,rikala mi to i moje gynekol.,jen,kdyby se to opakovalo,bo to bylo vice nez spineni🙂 Ja se citim porad stejne,zadne priznaky,nic🙂 jen mam porad chut na maslo🙂 ale jinak vse ok🙂 dnes me teda nejak boli brisko,ale pry bolet trochu musi,kdyz se tam neco deje...uz se nemuzu dockat na stredu na srdicko🙂 uz to bude 7tt,takze uz by to melo byt pekne videt🙂
A co ty? jak je?

1janickak
1. lis 2010

@steffi13 jestli ti je vkladal Cerny,tak to bud v klidu,ten je tam vklada dobre 😉 je to sikula,takze se uz muzes tesit.... 😉

1janickak
1. lis 2010

@sophiejane hodne stesticka,sice to je vydaj pred vanoci,ale moc ti preju,aby jsi dostala ten krasny,vysneny darecek🙂 ostatnim pak reknete tu novinu a usetrite na ostatnich darkach 😉

1janickak
1. lis 2010

@hanka99 vitej v gestu🙂

mick
1. lis 2010

@1janickak ono to špinění byl spíš nahnědlý výtok, jako když z tebe vyteče trocha utrouše, tak to bylo nahnědlý. Docela jsem panikařila a pak mě napadlo, že jsem se mohla škrábnout nehtem, jak ho tam zavádím, tak jsem ho pořádně zašmikla. Dneska zatím dobrý. Už se nerozčiluju 😉. Mě v břiše sem tam někdy píchne, ale to nevím, jestli nejsou spíš prdy 😀 . A řekla ti dr. jak je embrouš velký na UZV?

mick
1. lis 2010

@sophiejane ty prachy na umělku lítaj fakt "hustě" 😠 . Hlavně aby to klaplo a žádný dárek fakt potřebovat nebudete 😵 .