Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

cabalkova
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak hlasim, ze mi dnes Cekal slavnostne zahajil stimulku, picham Puregon a pristi po kontrola, dalsi so pravdepodobne OPU... mam radost, nejak me to krasne pocasi ladi optimisticky. 😵

ketyz
25. kvě 2010

Kláro - ten optimismus ti moooc pomůže, jaká máš vlastně protokol?

katchik
25. kvě 2010

Mick, tak na tvojí žádost, jsem dala foto bublinky. 😉

Sophie my už jsme si psaly. Moc držím palce, ať je to v pořádku. A nic nečti, akorát tě to zbytečně vystresuje.

Cabalkova gratuluju ke stimulce. Kolik si pícháš jednotek?

Kety taky tady mám žehlení a vůbec, ale vůbec se mi do toho nechce. Hlacně kvůli tomu špinění se mi asni nechce nic dělat.

Winters jo jo Čekal je sympaťák. Jinak já mám udělané imuno, hysteroskopii a ještě bych si asi doplnila getnetiku.

Hani tak hurá do toho a neboj vlakem to zvládneš.

Holky zítra tady nebudu, nám nejde od 8 do 16 elektřina a od 18 hod jdu na koncert Nohavici.

sophiejane
25. kvě 2010

katchi krááása....a už viděli i mimi, nebo jen zatím tu bublinku? to ti měří tu celou bublinu nebo v ní mimi?

sophiejane
25. kvě 2010

katchi nežehli, to bys asi neměla...

katchik
25. kvě 2010

Sophie, mimi ještě vidět není. Včera byl vidět žlotkový váček, ten při prvním utz nebyl. A podle mě měřila celou tu bublinku, proto je tak velká. Tobě už v těch 6+něco měřil mimi. Proto to je takový rozdíl. Myslíš, že bych neměla žehlit? Ani kdbych u toho seděla?

katchik
25. kvě 2010

ty jo ty už jsi 14 týden. 😕 To nějak utíká.

winterska
25. kvě 2010

cab - tak ti držím palečky at máš hodně dobrých vajuch 🙂

zítra se ozvu jak jsem dopadla.. papa všem !!

nelina_
25. kvě 2010

Ahoj holky,

vylezlo sluníčko, paráda. To je krááásně a teplíčko 😀

Mick zítra jdu na ultrazvuk, ovulaci budu mít v sobotu, takže na KET půjdu předběžně asi 4.6. 🙂 Tentokrát bych chtěla jít do hatchingu i lepidla, embryjka máme zamražený po 2, tak snad se aspoň jeden chytne 😠

hanik2
25. kvě 2010

Katchik manža si to zařídil v práci tak mě poveze jsem hrozně ráda.

sophiejane
25. kvě 2010

ahaaa katchi tak já si to hned myslela, že to není možný, že bys měla takovýho macka 🙂 tak to jooo

sophiejane
25. kvě 2010

já snad měla problém s tou vodou už na začátku, protože jsem právě žádnou "bublinku" neměla, jak vidíš na té první fotce, mimi kolem sebe nemělo žádný flek, už tehd ymě to stresilo, tak jsem pak měla radost, že se to spravilo, a už je to tu zas 😒

sophiejane
25. kvě 2010

proto taky asi AL. myslel, že tam nic není

sophiejane
25. kvě 2010

katchi to žehlení je prý právě blbý na břicho...

ketyz
25. kvě 2010

sophie - pozdě, já už mám vyžehlíno a za odměnu jdu spát... 😀

dobrou noc

winterska
25. kvě 2010

neli - jdeš na UZV do gestu a na kolikátou? a ke komu?

nelina_
25. kvě 2010

winterska jdu k Alexandrovi na půl pátou 🙂

winterska
25. kvě 2010

tak ho pozdrav 😉
jsem ráda, že tam jdu už ráno k ČEkalovi, od Alexe takové to potvrzení, že těhu nejsem fakt bych nezvládla..

sophiejane
26. kvě 2010

dobré ránko...to máme zase hnusně, co...a pak má mít člověk dobrou náladu 😖

ketyz
26. kvě 2010

ahoj sophi - počasí dobré na to, aby to v práci nelezlo na nervy.... 🙂

sophiejane
26. kvě 2010

to jo a doma aby to na nervy lezlo 🙂

beatrice7
26. kvě 2010

Ahojky holky 🙂 To počasí je hrozný... a já mám hlad.

beatrice7
26. kvě 2010

Sophi, jak je ? Neobjevily se nějaké těhu příznaky náhodou ? 🙂 U mě snad jo... docela se mi zvedá kufr při určitých vůních 😔 Taky mám vyšší tlak, 131/ 78, což je na mě vysoký.

sophiejane
26. kvě 2010

neobjevily...tlak mám v gestu 120/80, doma max. 106/65 🙂

sophiejane
26. kvě 2010

já bych spíš potřebovala zvednout psychiku kvůli té plodovce 😒

sophiejane
26. kvě 2010

jinak je mi fyzicky fajn...

beatrice7
26. kvě 2010

Sophi, ono to bude dobrý, musíš tomu věřit. Dívala jsem se na ty tvoje fotky z utz, na první fotce to vypadá, že okolo mimča nic není, ta druhá - tam je to krásný, plodovky je kolem prcka dost. Vidíš, změnilo se to k lepšímu. takže tvoje tělo ví co má dělat. Neboj, i tentokrát to bude změna k lepšímu. Uvidíš.

sophiejane
26. kvě 2010

no jo ale další už nemám, páč ted by na mé fotce nebylo nic vidět, víš ☹ a ta poslední je z 10tt 😒

sophiejane
26. kvě 2010

a pak se právě dotváří ledviny a taky jsem pak skončila s utrošem, tak bůhví...

sophiejane
26. kvě 2010

bea to byla jediná kontrola, po které jsme byli fakt štastní ☹ tamn co mi dělal korecký ten UTZ co mám tu fotku, a to jsem předtím krvácela