Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hanik2
10. čer 2010

ahojky holky koukala jsem na stránky Gestu probíhá tam online rozhovor se Šulcem..
já jsem dnes utahaná jak kdybych nosila uhlí celou noc...asi blbej tlak..do toho mě bolí čím dál tím víc podbřišek..večer Pregnyl
a už aby byla sobota 🙂

sophiejane
10. čer 2010

taky právě přemýšlím, že si chvíli lehnu...

steffi13
10. čer 2010

Ahojky holky,přijela jsem z Prahy domů a jsem vyřízená jdu si udělat kuřeví salátak na osvěžení je mi blbě od žaludku od rána.. 😉
Sophie-to víš,že nechávaji doma celý šestinedělí ale spíš to řeší na gyndě než v Caru..

sophiejane
10. čer 2010

no já ted ke Kor. chodím normálně i na gyndu, tak by to měl řešit taky tak, ale oni se tam nějak moc bojí těch neschopenek...nevím, třeba je víc kontrolují...řekl mi, že 6neděl je jen po porodu...

sophiejane
10. čer 2010

taky jsem ted zdlábla salát, v bytě už 27st, do obýváku a ložnice nám celý odpo praží slunce, a ještě jsme až pod střechou, sííla, fuuuuuj....večer vypadneme někam na zahrádku na pívo, ani spát se tu v tom moc dobře nedá

ketyz
10. čer 2010

ahoj,
sophie - tak to tě trochu pozlobím, my jsme ve zvýšeným přízemí, v cihláku, doma mám příjemných 24 a v ložnici, když nechám do rána okno dokořán to kleslo i na 22 ...... 😀
barák je mezi vzrostlými stromy, tak přímé slunce ani moc nepraží, zase v zimě je ten byt trochu tmavý, ale to se dá vyřešit doma osvětlením

sophiejane
10. čer 2010

no to se teda někdo mááááááááááááááááááá 😎

sophiejane
10. čer 2010

v cihláku jsme taky, ale ted nám to zateplují, tak doufám, že se to zlepší, jak v zimě, tak v létě!

sophiejane
10. čer 2010

dnes je tu nějak pusto prázdno, katchi, jak je, co špinění? bylas včera v té ZOO?

ketyz
10. čer 2010

už jsem doma Sophie - dala jsem si sprchu a teď vyndala z lednice melouna.....

sophiejane
11. čer 2010

dobré ránko...no tady zase nikdo..dnes se asi už úplně rozpustíme ve vlastní šťávě 😝

ketyz
11. čer 2010

ahoj ,
sophie - no vidíš, já mám od rána ještě pořád husí kůži, pitomej vlak klimatizovanej, jsem si nechala doma svetr a teď jsem se ještě neohřála, snad bude během dne líp.... 😎

sophiejane
11. čer 2010

tyjo čím to jezdíš oni jsou vlaky klimatozovaný? 🙂

ketyz
11. čer 2010

no jasně, panografem, 471 (železniční označení) - takový ty "nový" elektrický jednotky, jenže po ránu je tam jak v mrazáku

ketyz
11. čer 2010

pantografem, vypadlo mi písmenko

steffi13
11. čer 2010

Dobré ránko 🙂
to je hic bytě už teď mám saunu to je strašný... 😝
teda klimožku ve vlaku to jsou mi novinky 😉

sophiejane
11. čer 2010

žejo steffi to taky neznám 😀 takový tady u nás nejezdí 🙂

ketyz
11. čer 2010

vy nejezdíte vlakem... 🙂 , první chladírny byly vyrobeny tuším 1997, takže tu jezdí určitě 10 let, ale je fakt že jezdí hlavně z Prahy na Kolín a Pardubice a něco málo i na Ústí nad Labem a kde dál to přesně nevím, takže to chce vybrat správný směr a vyrazit... 😉

petronela82
11. čer 2010

Ahoj holky

- my už máme v práci na padnutí - jsme v pátém patře (pod střechou) přímo v centru Prahy - sluníčko sem pere od rána - už chci domůůůůů

kkamca
11. čer 2010

AHOJ HOLKY.
Jeden skromný dotaz -je u vás v gestu potřeba doporučení?
díky moc.pěkný den.

steffi13
11. čer 2010

ketyz -ty jsi třída je vidět,že si pěkná znalkyně 😀 😀 😝
tak to opravdu jezdíme špatný směr jezdila jsem třeba na masaryčku a ten vlak měl místo klimožky spíš pářárnu od cestujících..no a na Kolín bych mohla takhle jed na chatu.. 😉
kkamca-aspoň co si pamatuji tak nemusíš mt doporučení 😉

beatrice7
11. čer 2010

Ahojky holky, no já taky jezdím klimatizovaným vlakem 🙂 Když jedu do poradny, tak se na tu cestu fakt těším, teď jak jsou ty vedra, tak jedině vlak 😀

beatrice7
11. čer 2010

@kkamca, ne, nemusíš, já ho ale od své dr. měla a když jsme tam přišli na ten první pohovor, tak ho dr. Šulc po nás chtěl 😉

ketyz
11. čer 2010

kkamca - doporučení nepotřebuješ, ale pokud ho mít budeš, vyplní ti tvůj doktor i vyšetření, která už ti třeba dělal a nebudeš to muset podstoupit podruhé, stačí zavolat na recepci a objednat se

kkamca
11. čer 2010

Mi právě dr otálí stím doporučením už docela dlouho..chtěla sem jít původně jinam-blíž k mému bydlišti,ale tam doporůčo potřebuji a já ho prostě nemám.Tak zkouším jinde,.Navíc jdeme do gestu v pondělí na spermiogram-tak jsem si řikala,že by bych se možná mohla zeptat co a jak..

kkamca
11. čer 2010

Takže myslíte,že by to mohlo jít i bez doporůča?
A holky jak je to tam cenově?Má někde gest ceník?Jsem hledala na jejich stránkách a asi sem slepá nebo bl.á 😝

ketyz
11. čer 2010

kkamca - určitě to jde i bez doporučení, ceník mají na svých stránkách - tady máš odkaz
http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=10&PHP...
jen upozorňuju, že je to ceník k IVF, co se týká "jiných" procedur, tak ty jsou většinou hrazeny pojišťovnou, takže v zásadě platí, že když máš něco platit, oni ti to včas řeknou, já se třeba vždycky dopředu ptala, co budu platit a kolik to bude stát
jinak první pohovor nebo prohlídka je tuším jen o 30Kč jako regulační poplatek

katchik
11. čer 2010

Ahooj Holky,
ze mě leje to je děsný. Teď jsem vyluxovala a musím si jít dát sprchu. V bytě máme taky dobrej pařák. Dneska jedu na víkend na chatu, pže bych tady asi zhebla. 😝

katchik
11. čer 2010

Sophie ty už jdeš teď od pondělí do práce? Nechápu proč ti to nenechal do konce června. Podle mě by jsi na to měla mít nárok.

Bea Ahojky jak se vám vede?

katchik
11. čer 2010

Hani tobě na sobotu držím palce. 😉