Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
26. črc 2010

Ahojky holky, byla jsem s mužem na evidenční kontrole s manžou a rovnou jsme jeli na nákup. U mě žádná změna, akorát jsem nervoznější a už začínám propočítávat, kdy bych mohla testovat. Kontroluju, jestli nezačínám špinit, protože u normálních cyklu už se mi to stává. Tak zatím dobrý, ale je to na palici. Fakt by byla nejlepší rána do hlavy a rovnou za 14 dní čůrat na test 😀 nebo větší rána do hlavy rovnou do 6tt na srdíčko 😀

@katchik tak hlavně, že je ti už dobře 😉 . Horší by bylo, kdyby to bylo v prvních 3 měsících, teď už máš to nejkritičtější období za sebou!!!!

@petronela82 a kolik bereš utrouše? Já 3x2, do toho ten prednison, acidum folikum, večer píchnu heparin, trochu si připadám jako důchodce 😀

@meluzina s těmi testami třeba na spermie by tě museli poslat na imunologické testy, na které si myslím, že by tě poslali po 2 neúspěšném IVF a to by sis o něj ještě musela říct. Mě dr. řekl, že před IVF dělají ty základní testy a tam, když by bylo něco zásadního by se to objevilo. Mě teda po 1 neúspěšným IVF poslali s manžou na genetiku a mutace. Protože jsme to měli podobné jako vy. Myslím, že z 11 vajíček nám zbyli 2, což se doktorovi nelíbilo a nic tam neobjevili. A jak jste dlouho s manželem. Já už mám teorii, že my v podstatě všechny jsme s mužíkama dlouho a proto se ty vajíčka se spermoníkama už jenom kamaráděj 😠 .

@steffi13 ty ty infikovaný komáry fakt přitahuješ. Asi budeš mít tu krev s nějakou speciální příchutí 😀

katchik
26. črc 2010

@meluzina neviděla, musím juknout.

@steffi13 asi těm mrchám hnusnej ta tvoje krev moc chutná.

@petronela82 paralen se v těhu může. Klidně můžeš doporučovanou dávku, což je myslím max. 6 - 8 tablet za den. Já jsem si vzala půlku odpoledne a půlku večer.

@mick a máš doma testy? Lélů máš teda požehnaně, ty jseš ksoro jak moje babička. Jak jsem s ní byla na chatě, tak dovalila krabici léků, že jsem se nestačila divit.

petronela82
26. črc 2010

@katchik - díky za info, já se bála vzít cokoli, tak teď ím, že kdyby zase migrena zaútočila tak ten Paralen (jeden) je O.K.

@mick - já mám Estrimax (1-1-1) + Utrogestan (2-2-2) + Prednison (1-0-0) a kolik ty jíš toho Prednisonu a na co je ten acidum folikum? a kdy teda testeš - jak jsi to propočítala

mick
27. črc 2010

Ahoj holky, manža jel přihlásit auto, tak jsem musela s hafákama. Ty mě vyspat nenechají 😠 . Dneska mi přijede máti. Manža jí naloží a přiveze.

@petronela82 acidum folicum je kysel.listová na předpis, je to na tu krevní mutaci. Mám jí brát už pořád preventivně. No myslela jsem, že bych testila v sobotu, ale včera ti mě tak šíleně píchlo v břiše, jako kdyby mi tam někdo vrazil kudlu a mám pocit, že to břicho pobolívá jako na MS ☹ .

@katchik testíků mám asi 5 kousků 😉 , ale myslim, že mi bude stačit jeden 😒

No nic, jdu si umýt hlavu. Dneska to vypadá na příjemný počasí. Mějte se pěkně!!!!!

chrobacek
27. črc 2010

ahoj
@mick kolikátý den jsi od transferu? mě bolelo taky na MS ale asi 5 dní před MS což je nesmysl.... to mě normálně nebolí a to bylo těhu 🙂)) a píchání bylo taky 😉

steffi13
27. črc 2010

dobré ránko kočky 🙂 😉
@petronela82 -já teda počkám už počítám jak by mi to vyšlo po tom malování..já jí pořád tu mrchu na něco lákám ale nějak mě neposlouchá 😝 ..Petruš ty máš úplnou lékarnu můžu přijít pro nějaký léky 😀 😝 máš je jen na předpis nebo je dáš i bez předpisu..jak to u tebe funguje 😀 😉..já si takhle utahuji cooo 😕 je to teda síla
@mick -jojo asi mám nějakou zajímavou příchuť..včera večer jsme šli s manžou na prochajdu s fenečkou a já jak viděla hejno mušek přede mnou tak jsem rychle uhybala neměla jsem voňavý repelent 😀 😝 vůbec si nepřivolávej MS a neřeš užívej si s hafáky někde venku jasný 😉 😝
@katchik -už by mohli ty mrchy přestat lítat 😉

steffi13
27. črc 2010

@chrobacek -ahojda,kdy budeš mít v albíku nějakou fotku těch fazolek 🙂 😉

meluzina
27. črc 2010

@mick ahoj... tak to jsem zvědavá zda nás pošlou ... ale přikláním se k Tvé teorii že už naše buňky spolu asi jen kamarádí ☹ ted to bude v létě 13 let co jsme spolu ...

steffi13
27. črc 2010

Tak já jedu na nákupy se švagrovou koupit jí něco na malýho tak se zatim loučím a číhnu nějak večer zatim papapa pěkný den všem 🙂 🙂

chrobacek
27. črc 2010

@steffi13 ahoj fotku mi nedali tak vám je dám až 20.8. z dalšího utz

sophiejane
27. črc 2010

ahoj holky hezký den přeju, asi taky hezký vypadá to bude 🙂

katchik
27. črc 2010

Ahoj Holčiny, 🙂
@mick bolest břicha jako na ms fakt neznamená vůbec, ale vůbec nic. Mě bolelo taky a ne málo, byla jsem taky pesimista jako ty. A vidíš nakonec to bylo těhu. A břicho jako na ms mě občas bolí i teď. Taky jsem nikomu neveřila, když mi tohle říkal. A byla jsem přesvědčená, že mrcha dorazí. Moc ti přeju ať tam ty // jsou.
@petronela82 paralej je ok, kamarádka v těhu trpěla šílenejma migrénama a dr. jí právě řekla, že parelen je bezpečný. A koukala jsem i na poradnu na porodnici.cz a dr. Koucký také píše, že je to ok.
@steffi13 tak pěkně nakup.
@chrobacek Ahoj těhule jak se cítíš? Nějaký nevolnosti...atd?
@meluzina kokala jsem na Vikiho je roztomilej? A je zrzavej? Z těch fotek to nebylo poznat. 🙂
@sophiejane Ahoj Jani, ptala jsem se tě na tu výstavu Cartiera, jestli to za to stojí, ale asi to nějak zapadlo.

sophiejane
27. črc 2010

je promin katchi, no ta vystava je krááásná, to za to stoji, fakt, ber to jako že to je jako za listek do multikina...to se jen tak nevidi...

sophiejane
27. črc 2010

mick a ty nebooooj a věř...i když to říká ta pravá 😉

meluzina
27. črc 2010

@katchik 🙂 hele já myslím, že je zrzavej, ale taky jsem ho v reálu neviděla .... roztomilej je dost ... co mě pobavilo když mi Vlasta tenkrát psal .. jsem si jednou nedal pozor ... hm .... no jo no ... co na to říct ... 🙂

katchik
27. črc 2010

@meluzina no jo to se tak někdo má. 🙂

katchik
27. črc 2010

@sophiejane v pohodě, nic se neděje. Mě se ten lístek zdál docela drahej, tak proto jsem se ptala jestli to za to stojí. Asi na to půjdu s mamčou.

sophiejane
27. črc 2010

katchi je to pěkný, takový ch diamantu pohromadě jentak neuvidíš 🙂

sophiejane
27. črc 2010

levny to neni, ale nedivim se, rikam si, co asi musi stat pojistka a ochrana toho a tak, hlidaji to tam jak blazni, prochazi se ramem, nesmis mit ani bundu pres ruku nebo batoh na zadech

sophiejane
27. črc 2010

http://www.pragueivf.com/cs/metody-lecby/picsi/

holky víte že existuje taky PICSI?

chrobacek
27. črc 2010

@katchik no akorát trošičku ráno ... tak se musím rychle najíst ... jinak mám dost nafouklé břicho a nechce splasknout jinak žádné těhu příznaky 🙂

sophiejane
27. črc 2010

chrobi to jsou ale krasne těhupříznaky 🙂

chrobacek
27. črc 2010

@sophiejane 😀 😀 no to jo teda 🙂 na to že tam jsou dva mrnousi tak mi nic nedělají jsou hodný na mamku

sophiejane
27. črc 2010

bud rada...ja taky mela vse v pohode, i bea, a ceka dve...ta tu nejak dlouho nebyla!

petronela82
27. črc 2010

Ahojky, dnes bylo fakt krásně byla jsem se projít s tou mojí chlupatou příšerkou po lese u Lysé nad Labem - a bylo krásně, jen jsme nenašli ani jednu houbu ani prašivku

@mick - kouke tu mrchu nepřivolávat - ještě aby tě nebodalo v břiše když se tam mimísci zavrtávají, já taky ráno nic necítím ale během dne se to zhoršuje a takhle odpo už jsem i pěkně unavená a zralá na pelech - a bčicho se taky sem tam ozve - ale to není mrcha a jsou naše děti 😀 😉

@steffi13 - já baštím vše na předpis - Clostimex (protože neovuluji - na sliznici) Utrouš ten má každá a Prednison jsem si nechala napsat na doporoučení holčin odsud. jo a listovku baštím taky - manžel mi koupit Centrum-materna /tam jsou všechny vitamíny a minerály pro těhule - vč. listovky)

sophiejane
27. črc 2010

teda tad ydnes liduprázdno 🙂 tak všem dobrou noc a dobré ránko zároveň, já první ráno určitě nebudu 😀

petronela82
28. črc 2010

Ahoj holky - jdu vás jen na rychlo pozdravit a číst včerejšek a tu nikde nikdo ☹

my dnes jedeme na takový malý výlet na zámek Veltrusy - mají tam krásnou oboru kam mohou i hafani

tak zatím papa

mick
28. črc 2010

Ahoj holčiny, jdu vás pozdravit. Včera jsem moc času neměla, měla jsem tady matinku a řeknu vám, to stáří je hrozný ☹ . Je jí 71 let a šíleně jí brali záda. Musela jsem jí odvést domů, protože cestu busem by nezvládla. U mě nic nového. Sem tam mě zabolí prsa a sem tam cítím břicho. Odpo se chystám za kamarádkou, který se půl roku nedařilo mimčo, tak jsem jí vypočítala plodné dny a už má 5 měsíční dítko a já odbornice prt... Jo a to plánují už druhý.

@chrobacek jsi hodná, ale víš jak, raději počítám s horším, než s lepším, protože tady z toho IVF fakt dobrej pocit nemám 😒 . Dneska jsem 8 den po ET, ale jen 72 hod.embroušů. To je super, že tě mrňousové netrápí nevolnostmi a jsi pořád v práci nebo na PN?

@sophiejane oni to PISCI dělají i v Gestu na 4-15 oocytů to stojí 16,000,-. To je pěkná pálka. A když si vezmu, že si budu muset s části platit 4 IVF sama, tak myslím, že se vzdám i Gonalu.

@meluzina já si to fakt myslim. Kdybychom na to s manžou skočili první rok, tak určo tady ty problémy nemáme. Jenomže člověk chce nejdřív tu rodinu trochu zabezpečit, než se začne rozmnožovat. No jo no, musíme věřit, že to ty dva kámoši dají jednou dohromady 😉

@petronela82 užijte si výletu a kdy ty budeš testíkovat?

@katchik vždyť ty jsi můj vzor, že jednou se to musí povést 🙂

chrobacek
28. črc 2010

@mick zkus jim víc věřit.... kdy chceš testovat? já už bych testovala 🙂)) jinak já jsem v práci, ale začalo mě docela trápit nadýmání tak mám docela problém tady schovat břicho protože to, že jsem těhu se ještě neví chci to říct až po dalším utz

katchik
28. črc 2010

Ahoj Holčiny,
Dneska jedu s kamarádkou na Chodov juknout po obchodech. Ráno jsem v lese naháněla psa, funěla jsem u toho jak lokomotiva. 😝 Potkáváme takovou paní s obrovskou černou dogou a Kirbuška se jí bojí. Vždycky jí hnusně prožene a ještě má kovovej košík a jak do ní strká, tak to Kirbu samozřejmě bolí. Když jí potkáme, tak jí bere vždy obloukem. No a dneska jí jen zahlídla a začala zdrhat. Vydala se směr domov. Já jsem na ní řvala jak debil, lákala na dobroty a nic. Pak už jsem jí ani neviděla, tak jsem začala panikařit, že se pustila přes silnici. A za chvilku na mě volá kamarádka, co šla taky zrovna se psem, že jí odchytla. Tak, že uff. Ženská je kráva. Vždy, když jí potkám, tak jí říkám at si psa chytí a ona mi začne vykládat, ať se nebojím, ale že můj pes děla kotrmelce a bojí se jí je v pohodě. A ona si toho psa prostě nechytne. Ježiš ta mě vytočila. 😠 😠 😠 Omlouvám se za román, ale muselo to ven. 😉

@chrobacek tak to bud ráda, že ti je dobře. Mě se teď lehce nevolnosti vrátili. Nezvracím, ale z hodně věcí se mi zvedá kufr. Všechno mi smrdí. Manža si už ze mě dělá srandu.

@petronela82 užijte si výlet. Kdysi jsme tam s manžou taky byli.

@mick to jsi mě pobavila jak jsi kamarádce vypočítala plodné dny. 😀 Určitě se to jednou povede. A já doufám, že teď!