Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

niki2
11. srp 2010

@mick no prave, ze znam par holcicek z Gennetu 😉

meluzina
11. srp 2010

ahoj holky zdravím po dovolené 🙂 projela jsem jen pár vašich zpráv, ale vidím tady krásné nadějné zprávy !!! Petronela uvidíš že tam ty čárky zůstanou 🙂 hurááá !!!! konečně nějaké pozitivum ... držím moc moc palce !!

petronela82
11. srp 2010

no doufám že i GESTu umí holčičky - já bych raději holčičku - no uvidíme co bude mít @katchik za hoďku má KO a co vlastně @beatrice7 ta bude mít dva kluky, že?

mick
11. srp 2010

@petronela82 já myslím, že Kačka bude mít holčičku, tak jsem zvědavá, jestli to klapne 😉 , že by vyráběli v Gestu i holčičky. Koukala jsem, že Bea bude mít chlapečky, ta bude mít taky chlapskou přesilovku 😉
Každopádně, když máš ISCI, tak mi říkala kámoška, že jsou spíš kluci, protože vybírají ty rychlý spermoníky 😉

katchik
11. srp 2010

tak jsem z5 za manžou jsem nejela, protoře měl nějaký natáčení.
Na KO vše ok, ale vím prd. Mimčo tam sedělo jak paša a ne a ne se ukázat. A to se dr. fakt snažila, ale je to lenoch línej a moc se nechtělo hýbat. Tak snad za 3 týdny budeme úspěšnější.
Jo jinak u mé dr. dělá sestřička z Gestu. Nevím jak se jmenuje....taková ta starší, menší na krátko. Teď jsem jukla na stránky Ivana Baštová se jmenuje.

meluzina
11. srp 2010

@katchik já myslela, že jsi zůstala na gyndě v Gestu ?? miminko se neukazuje schválně .-))) hezky napínat Vás bude 🙂 a to větší to bude překvapení 🙂

meluzina
11. srp 2010

@mick takže mi budeme mít, když to klapne chlapečka ... no nevadí ... mám jména pro kluka i holku 🙂)) ale taky bych raději holčičku ... jsou hodnější 🙂 teda asi jenom jako miminka ... puberťačky jsou asi horší než kluci 🙂

katchik
11. srp 2010

@meluzina ne ne vrátila jsem se zpět ke své dr. No jo to nám fakt dělá schválně. Doufám, že se dozvíme dřív než porodím. 😀 A jaká byla dovča, kde jsi byla?

meluzina
11. srp 2010

dovča dobrý .. byli jsme s manželem a ještě dvěma párečkama v Lipnici nad Sázavou .. hráli tenis, jezdili na výlety .. paráda 🙂 ted se chystám na prodloužený víkend s kamarádkou do Pece pak do Tater zase s manželem vylézt nějaké pahorky ... pak do Řecka zase s kamarádkou a pak huráá na druhé IFV .....

katchik
11. srp 2010

@meluzina tak to je super plán. 🙂 Pěkne se zrelaxuješ a načerpáš síli na další pokus.

mick
11. srp 2010

@katchik tééda, takhle nás napínat 😉, to bude stydlivá holčička 😉, hlavně, že je všechno v pořádku🙂

@meluzina oni ty starosti s holkama, když pak bude chodit na diskotéky taky nic moc 😀 , ale to je za hooodně dlouho, nejdřív je potřebujeme vyrobit 🙂

meluzina
11. srp 2010

@katchik no, doufám, že to bude všechno na lepší cestě 🙂 s odstupem času tomu zase začínám věřit 🙂 jj dovolené pomáhají 🙂 Ty se koukej opatrovat ... a mohla by jsi mi privátně poslat nějakou fotku Tvé "vany" 🙂 🙂 🙂

meluzina
11. srp 2010

@mick 🙂 🙂 no, právě ... doufám, že za 17 let si tady budem stěžovat jak nás ty pubertáci a puberťačky zlobí 🙂

mick
11. srp 2010

@meluzina to ti to pěkně do IVF uteče 😉 , to je paráda.

petronela82
11. srp 2010

@katchik - tak že zase se mrška neukázala - neda ta nás pěkně napíná, švagrová říkala že se dá na UTZ pohlaví zjistit jen do určitího týdne, že pak už je mimčo tak scholené do klubíčka, že není vidět vůbec nic - tak že už asi moc šancí na to to zjistit nebude - tak hold budete ít na porodním sále překvápko, hele ale zase na druhou stranu je to 50 na 50 😀

@meluzina - teda ty máš nabytý plán - závidím - hlavně načerpej hodně enegie do posledního pokusu - září je tu co by dup

holky tak jsem na konec neodolala - pějně jste mě nahlodali a cestou domů jsem to vzala přes lékárnu a doma hned testla - jsou tam // - a je silnější 😀 😀 😀 manžel má u sebe foťák, ale jak dorazí domů, přidám fotečku do alba

petronela82
11. srp 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mick
12. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 to už jsou normální dálnice 🙂 🙂 🙂 !!!! Super!!!! Jsem zvědává jestli zítra bude jeden nebo dva
puntíky 😉

petronela82
12. srp 2010

@mick - ahojky - vy jste mě včera normálně tak rozviklali, že jsem musela cestou z práce zajet pro test, a přesvědčit se zda mi ta druhá čárka někam neutekla - ale je tam 😀 😀 😀

mick
12. srp 2010

@petronela82 no, ale bylo to příjemný, tak vidět ty tlustice viď 😉

beatrice7
12. srp 2010

Ahojky holky 🙂 Koukám, tady je takových změn ! 🙂
@petronela82 , moooc gratuluju k čárečkám, to je super, že se to povedlo. Měla jsi ICSI ? Třeba to budou dvojčátka ? 😉

@katchik , no to mi ani neříkej, že se mimi nechtělo ukázat 🙂 Nám se předvádějí ve všech polohách 😀 Já to u tebe taky tipuju na holčičku.

@mick, držím palečky na ten říjen, tentokrát se to musí povést, podzim je na to jak dělaný 🙂 Proč jsi mi neřekla dřív že po ICSI se většinou rodí chlapečci ?? Pro mě to je zásadní informace, já jsem chtěla aspoň jednu holčičku 😔 🙂

Kde je Sophi ? Na dovolené ?

@niki2 , ty bys taky chtěla tentokrát holčičku, viď ? Můj přítel když se dozvěděl, že to budou dva kluci, tak prohlásil, že tu holčičku si po pár letech uděláme sami 😀 😀

katchik
12. srp 2010

Ahoj Holky, 🙂
No to mi ani neříkejte, že se to dozvám až po porodu. Já jsem děsně zvědavááá a chtěla bych to vedět. Hlavně oni mají dost věcí buď modrých nebo růžových.
@petronela82 nádhera to už jsou pořádný dálnice. 🙂 Jsem zvědavá, jestli budou dvě nebo jedno. No máš pravdu buď to bude holka nebo kluk. 😀 😀 jiná možnost není. 😀
@beatrice7 Ahojky, no jo mimčo nás takhle napíná a nechce se ukazovat. Minule ukazovalo záda, ted tam pro změnu sedělo. My jsme měli taky icsi, tak jsem zvědavá jestli to bude teda taky kluk.

katchik
12. srp 2010

moje mamča říkala, to je jasný to bude kluk. Ty s těma svejma pindíkama dělaj hrozný caviky. 😀 😀

beatrice7
12. srp 2010

@katchik Na utz ve 12. tt jsi byla u Břešťáka ? Jak na tebe působil ? A co jinak, žádné potíže v těhu ? Já právě jo, už mě to nebaví... mám streptokoka, i v moči, prodělala jsem i zánět ledvin, byla jsem v nemocnici v Apo na kapačkách, a skoro od začátku těhu se nemůžu zbavit poševních zánětů, dr. už je bezradnej... 😒

petronela82
12. srp 2010

@beatrice7 - ahojky - tak je to jasný - kluci jsou exibicionisté a holky se schovávají, tak že @katchik i bez UTZ je jasné že to bude holka, ale pro jistotu bych se soustředila na barvy jako zelená a žlutá 😀 😀

petronela82
12. srp 2010

@katchik - víc co by jsi mohla zkusit - takovou tu starou babskou radu, zvezni si snubák (nebo jiný prsten) dej ho na řetízek a drž jej na bříškem (rukou vůbec nehýbej) a když se prsten na řezítku začne točit tak je to holka a když kývat ze strany na stranu bude to kluk - prý to funguje

petronela82
12. srp 2010

@mick - jjo bylo to super tam bu čárku vidět, ale za ty tři mimuty než jsem se šla na test kouknout jsem si málem ohlodala všechny nehty (i ty na nohou 😀 )

beatrice7
12. srp 2010

@petronela82 fakt ? No tak já to taky zkusím. Funguje to i na dvojčata ? 😉

katchik
12. srp 2010

@beatrice7 jo jo byla jsem u Břeštáka, ale ona tam místo něj byla nějaká dr. Musím zaklepat, že žádný potíže nemám, jen mě začali bolet záda a to docela dost. Mě boleli už před těhu, jak jsem seděla většinu dne u pc. To nevím co budu dělat až budu mít pořádný pupík. To mě mrzí, že máš takovýhle potíže. 😒 Prosím tě zánět ledvin, kde jsi k tomu přišla? Ty budeš rodit u Apolináře?
@petronela82 jsem zvědavá jestli vám ten tip vyjde. Už jsem koupila bílej overálek a takový šedivý katata. 🙂 A v CaA mají úžazný zimní kombinézy. Jenže mají jen růžovou nebo modrou.

beatrice7
12. srp 2010

@petronela82 Kolikátý den po Ket jsi testila poprvé ? Já už ten 9. po ET a byl tam duch 🙂

katchik
12. srp 2010

@petronela82 tak to zkusím.