Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
31. srp 2010

...teda holčičky to jsou věci...:( když to tady čtu,tak jsem fakt zvědavá na to těhulkování u mě....
@petronela....držím palce na zítra 🙂

mick
31. srp 2010

@1janickak no některý jejich akce mi jsou záhadou, ale taky mám pocit, že se moc nesnaží něco řešit. O všechny vyšetření si musíš říkat sama 😒 . Pravdou je, že všechna vyšetření mám a je mi to prt platný.

@petronela82 taky držim 🙂 🙂

Holky, byla jste některá u léčitele? Tonoucí se stébla chytá. Manža měl sraz s bývalýma spolužákama a jeden spolužák se ženou taky nemohli dlouho otěhotnět, pak byla u léčitele a ten jí řekl, že je psychicky bloklá a že jí odblokuje a pak se zadařilo. Bohužel už je po smrti. No kdyby žil, tak bych za ním asi vyrazila 😝

petronela82
31. srp 2010

ahoj holky

jste fakt skvělé že tak na mě myslíte - já se toho zítřka strašně bojím, ale stále je ve mě taková malá naděje, ke které se upínám

petrita83
31. srp 2010

@petronela82 Péti držim moc place zítra!!!tfuj, tfuj hodně štestí..naděje určitě je, já věřim že to bude dobrý a zítra se Vám už ukáže 😉

1janickak
31. srp 2010

@mick ty myslis pana Kříže,ten bohužel nedávno zemřel a prý hodně pomáhal. Já jsem byla u Hakla,všichni si ho chválí,že prý hodně holkám pomohl. Já jsem bohužel takové štěstí nemám...Byla jsem tam dvakrát a nic.... Ale je fakt,že mi hodně poradil... Ale zase za zkoušku člověk nic nedá...tedy dá,za jednu návštěvu 300kč,což je dobré...Říkal,že by těhotné a snažící se o miminko neměly jíst mrkev,rajčata a pít mléko.A totéž muži bez mléka a jogurtů....ale co je na tom pravda si musí každý zkusit a posoudit sám.

mick
31. srp 2010

@1janickak já ti nevim, manža říkal určo nějaký jako ruský jméno končilo to vič, vím prt 😀 . No s rajčatama bych problém neměla, ty nejim. Mrkve taky moc nesnim, ale mléčné výrobky jím dost. Teda snídám jogurty. A řekl ti něco konkrétního, v čem by mohl být problém?

@petronela82 ahojky, na kolikátou tam máš zítra být? A co mužík, taky má asi nervy s tebou viď?

1janickak
31. srp 2010

@mick pan léčitel říkal,že v dnešních mléčných výrobkách je jen jed,že je to doslova hlenidlo,že by mléko a mléčné výrobky měly být z jídelníčku úplně vyškrtnuty. I moje kolegyňka má sestřenku,co se tím zabývá a taky to říkala... Nejhorší kombinace je káva s mlékem,že by to neměl pít nikdo. A když už ano,tak to vypustit při otěhotnění. Říkal,že pokud mu nevěřím,tak ať manžel vynechá mléko,ml. výrobky,rajčata,kuřecí maso a za pár měsícu,ať jde znovu na spermiogram,že sám uvidí tu změnu. Já to taky dodržuju,ale "po porodu" se k mléčným výrobkům vrátím,ale jen s mírou. Miluju sýry - jakékoliv i mléčné výrobky. Mléko už nepiju. A ještě říkal,že má podložené,že rajčata způsobují potrat.... Jak říkám já,všeho s mírou,od všeho trochu....ale přiznám se,že teď to dodržuju....člověk nikdy neví....ale občas zhřešim a dám si jogurt a sýry prostě musim🙂

sophiejane
31. srp 2010

jejda, ahoj, zrovna piju kafe s mlikem a ctu tady janicky príspevek 😀 😀 😀

sophiejane
31. srp 2010

jani rajcata a potrat? to jsem v zivote neslysela, ja cetla jak jsou super, lykopen pusobi protirakovinne a my jich tedy snime...

mick
31. srp 2010

Já mám taky ráda kávu s mlíkem 😉 . Rajčata jsem taky myslela, že jsou protirakovinné. Holky, nejhorší je, že bychom nemohli skoro nic. Salámy taky špatný. Jo a když jsem byla na tý akupuntkuře, tak mi říkala, že jestli jím hodně čokolády, tak jí mám omezit, že to pomáhá. No jo, ale to mi moc nejde 😝 . Akorát mi je teď nějak šoufl, tak do sebe peru čaj s citronem a medem. Mám pocit,že do mě chce proniknout nějakej chřipkovej bacil 😠

mick
31. srp 2010

Každopádně věřim, že ty dnešní jogurty jsou dost chemický. No jo no, ale co fakt není v dnešní době.

sophiejane
31. srp 2010

no mě bolí v krku, dyt aby ne mick, je venku 13st!!! tak cokoladu nastesti moc nemusim...a jogurty spis bily, nejradsi hollandii nebo bio od olmy

sophiejane
31. srp 2010

holky uz se tesim chceme v zari s kamoskou zkusit zumbu a pilates, to asi chcipnu 🙂

sophiejane
31. srp 2010

jinak ted nevim co driv vpraci, musim dodela t haldu skoleni kvuli nove maturite 😠

mick
31. srp 2010

@sophiejane no já se taky nedivim. To je pěknej závěr léta, venku to vypadá na oteplovačky 😠 . Na zumbu chodila myslím Kačka 😉, tak to nás musíš pak poinformovat, jak jsi stíhala 😉 . No jo, to si užiješ s těma novýma maturitama, tak ti přeju od zítřka pevný nervy na ty pubetáky 😉

Holky pádim domů, dát si další čajík, tak snad to upiju. Pááá

petronela82
31. srp 2010

@mick - zítra jdu na 16:00 - jestli se do té doby nezblázním. a manža bych řekla že už to odpískal, on to bral jako 100% že jsem těhu a byl to pro něho strašný šok, on vůbec nepočítal s tím že by se mohlo něco stát

sophiejane
31. srp 2010

petruš pak hned dej vědět!

ketyz
1. zář 2010

Dobré ráno,
Petruš - myslím na tebe

petronela82
1. zář 2010

ahojky

@ketyz - díky moc, já jsem úplně na prášky, to čekání je nekonečné - co všechno budeme muset ještě podstoupit a zvládnou než se konečně dočkáme ☹

1janickak
1. zář 2010

@petronela82 myslim,že dnes na tebe budeme myslet všechny!!! good luck!!!

1janickak
1. zář 2010

@sophiejane i já jsem to slyšela poprvé od léčitele s těma rajčatama. Ale jak jsem psala,když se jí všechno s mírou,tak nemůže uškodit nic....🙂

ketyz
1. zář 2010

@petronela82 - já si někdy říkám, co jsem komu provedla, že se mi to teď tak vrací, ale zase na druhou stranu snažím se myslet pozitivně, je pravda že mimčo nám doma chybí, život s dětmi je jiný než bez nich, ale jsou na tom lidi mnohem hůř,

mick
1. zář 2010

Ahoj holky, to už je zima, to je děs. Nejradši bych zaplula do postýlky a chrupkala 😉 . No bohužel, musím vydělávat na IVF.

@petronela82 manža už je taky skeptický. Už mi říkal, že dokud nebude srdíčko, tak tomu nevěří. Tak snad toho tvýho mužíka dneska potěšíš 😉 .

@ketyz přesně, já si taky připadám jak masovej vrah z minulýho života, že se pořád nedaří, ale máš pravdu, že jak mi včera nebylo moc dobře, tak jsem si říkala, na co si stěžuju. Děti jsou důležitá a krásná etapa života, ale jsem ráda, že se s manžou máme a že jsme zdravý.

@sophiejane už vítá nové žáčky 😉

petronela82
1. zář 2010

jjo holky, asi jsme musely být pěkné mrchy v těch minulých životech a teď nám to někdo tam nahoře vrací i s úroky

@sophiejane - jak vlastně máš staré žáky?

katchik
1. zář 2010

Ahooj Holky,
Hlásím návrat z chalupy. Počasí teda nic moc, ale i tak jsme si to užili. 🙂

Petruš co to čtu. 😒 chjo moc ti přeju, a%t byl Alex jen slepej a ty dneska přijdeš s dobrou zprávou.

Sophie na Zumbu jsem chodila a je to super, ale docela makač. Vřdycky jsem byla totáč splavená.

mick
1. zář 2010

@katchik ty brďo gratuluju k chlapečkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Takže věštit neumim. Tak to jsem zvědavá jaký klučičí jméno vyhraje 😀 . To je mužík rád, že bude mít kluka viď.

okcelok
1. zář 2010

@petronela82 držím palce,ať se konečně ten mimísek ukáže a nehraje na schovku! Myslím na vás!!!

katchik
1. zář 2010

@mick děkuju. Jo jo manža je nadšen, prý to věděl, že to bude kluk. 😀 Já jsem teda v první moment byla trošku v rozpacích. Těšila jsem se na ty žůžovový vecičky a sponečky atd. Ale důležitý je, že je mimčo zdravý a vše je ok.

petronela82
1. zář 2010

@katchik - tak že to bude kluk - tak to je super, tak holčička bude v druhém kole 😉 gratuluju

mick
1. zář 2010

@katchik tak ono na tom ISCI fakt něco bude, že pak jsou chlapečci. Holt jsou ty mužský spermoníci sprinteři 😉 . Takže holčičku si pak vyrobíte v klídku doma 😵 .