Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
1. zář 2010

@katchik jé gratuluju 🙂 tak prstýnek nevyšel jo?

petronela82
1. zář 2010

holky ta k já vyrážím, mám tam být za hodinu - jsem úplně vyřízená - strašně se bojím ☹

až dorazím domů tak dám vědět - myslete na nás

chrobacek
1. zář 2010

Peti tfuj tfuj at tam je překvápko 😉

katchik
1. zář 2010

Holky díky moc za gratulace. 🙂
@chrobacek no perstýnek se nějak sekl. 😀 koukám, že už jseš 14tt to není možný tobě to taky pěkně letí.

A co ta Petruš jak asi dopadla?

petronela82
2. zář 2010

tak to dopadlo jak nejhůře mohlo - dnes jdu volat do nemocnice => čeká mě revize ☹

ketyz
2. zář 2010

@petronela82 - je mi to moc líto, fyzicky to nebolí, ale po psychické stránce je to rána na solar, jsi silná ženská a zvládneš to, za měsíc začneš přemýšlet co a jak bude dál, teď tě to bude ale nějakou dobu trápit moc, já nemohla vidět kočárek, hned jsem měla červený hadr před očima, po čase jsem si to vyložila tak, že pozitivní na tom všem bylo, že otěhotnět můžu a embrouše přijmu, teď půjde o to najít alespoň jednoho, který taky bude chtít nás
taky u tebe měli ty chytrý kecy, že první potrat = žádný potrat? že průměrně jednou za život potratí každá žena - za to bych je tenkrát zabila, teď už to vidím taky jinak
petruš drž se

chrobacek
2. zář 2010

@petronela82 ☹ ach jo ... to je fakt hodně smutné ☹ je mi to líto ...

mick
2. zář 2010

Ahoj holky,

@petronela82 chjo, to je v pr... Už víš, kam půjdeš do nemocnice? Jak psala Ketyz, pozitivní je, že dokážeš přijmout embrouše, musíme věřit, že ten správnej silák se příště zakousne 😉 . Je to slabá útěcha, já vím 😔 .

mick
2. zář 2010

@chrobacek a co ty, jak se daří? Chodíš ještě do práce? A co bříško roste?

chrobacek
2. zář 2010

@mick ahojky daří se dobře 🙂 bříško už roste 🙂 dala jsem ho do alba, jinak chodím do práce, protože doma bych se nudila 😉

mick
2. zář 2010

@chrobacek roste hezky 🙂 , když je ti dobře, tak proč nechodit, i když oni to dr. u dvojek moc rádi nevidí viď. Nebo co jsem četla na stránkách Gestu, tak to od 4 měs.nedoporučují. Já bych byla doma hned. Chjo, tak snad ten příští rok bude ten správnej 😉 .

1janickak
2. zář 2010

@petronela82 přeji pevné nervy a hodně síly!!!

chrobacek
2. zář 2010

@mick no já se o tom bavila s dr. a ona sama řekla, že v tom nevidí problém... že do 20-24tt se mám chovat jak kdybych čekala jedno pak, že se to bude řešit víc, častější kontroly atd. takže s tím tak počítám, že pak si zkrátím pracovní dobu, ale do práce budu chodit dál 🙂

sophiejane
2. zář 2010

petruš tak to je mi fakt líto...ale dočkáme se, neboj...

sophiejane
2. zář 2010

teeda bea já až ted našla tvůj příspěvek, to teda nemáš lehký holka...držím palce at se mimina drží co nejdéle...

petronela82
2. zář 2010

Tak holky zítra v 6:30 nástup do Vinohradské nemocnice, po 14:00 hod. můžu jít domů

ketyz
2. zář 2010

@petronela82 - buď silná děvče

sophiejane
2. zář 2010

achjo petruš ☹

steffi13
2. zář 2010

petruš tedááá jsem s toho vykulená a jde mi mráz po zádech ach jooo drž se holka 😔 😔

mick
3. zář 2010

Ahoj holky, ještě, že už je pátek. Uf. My dneska odjíždíme s hafákama na závody, tak se těšim😉. Doufám, že mužík vyhraje 😉. Zhubnul pět kilo a dal kůru i psíkovi, kterej shodil taky pět kilo, tak budou lehký, akorát paničce to moc nejde
😀.

@petronela82 tak už to máš asi za sebou. ☹ Tak ať tě to moc nebolí. Příští embrouš bude určo ten pravý 😉 😉 😉 !!!

steffi13
3. zář 2010

ahojky holky,
@mick -viď konečně já celý týden makala od 6h.a vstávala ve 4h.dneska mám volno a jsem moc ráda protože jsem to dostala a je mi na nic..tak vy máte zítra závody tak držim palečky ať to vyhrajete 🙂

ketyz
3. zář 2010

Ahojda,
no ještě že je pátek, ještě musím vydržet dva týdny a pak hurá na dovolenou, už jsem úplně hotová.
Dnes jsem si uvědomila že musím v pondělí do Gestu na KO, dofám že mi to docvakne i v to pondělí, mám too tolik, že jsem schopná na to zapomenout 😒

ketyz
3. zář 2010

Petruš - o víkendu si hlavně odpočiň a načerpej nové síly

mick
3. zář 2010

@steffi13 takže jsi naběhla do pracovního procesu? Týjo, to vstáváš brzo, to bych padla. Já vstávám v 6,30 a i tak nemůžu vstát 😉

@ketyz dovču ti závidim, to teplounko by se mi líbilo 🙂 . My si v kanclu musíme přitápět kamínkama. A s gyndou to mám podobný, já jdu na prohlídku na gyndu v úterý, tak snad si na to vzpomenu. Tak ať tam máš pěknou péřinu 😵 .

nelina_
3. zář 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla v pondělí na KETu. Jendo embryo se nevyrovnalo s rozmražením, takže zavedli jen jedno. Dali jsme AH, lepidlo a beru prednison. Ale zase jsem stihla nastydnout ☹ Ach jo .... Tak mi držte ve čtvrtek pěsti, ať už něco pořádnýho na tom testu vidím, nejméně dálnici 😉

ketyz
6. zář 2010

Hezký večer,
dnes jsem byla na KO, ovulace jak jsem předpokládala se nekoná, tak od příštího cyklu začnu zase zobat estrimax. Takže suma sumárum, KET bude v říjnu.

nelina_
6. zář 2010

@ketyz a kolik máš ještě mrazíků?

ketyz
7. zář 2010

ahoj

@nelina_ poslední dávku 2 mraženek

nelina_
7. zář 2010

@ketyz já teď mám taky poslední dávku, tak nám držím palce 😉 To nejlepší určitě čekalo nakonec, aby bylo trochu napětí. Tak ti ketyz držím v říjnu palce 😀

1janickak
7. zář 2010

Holčičky včem Vám držim palce🙂 A jaký byl wknd?