Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

nelina_
7. zář 2010

Já měla pohodový víkend. Docela svítilo sluníčko, takže procházka s pejskem a relax 😀 Na sluníčko to pěkně hřeje, ale ve stínu už je to na pořádný svetr ☹

1janickak
8. zář 2010

nelina@tak to je super,asi to byl jeden z posleních pěkných víkendu...chjo....zase zima....!

1janickak
8. zář 2010

..mě už se to krátí a příští týden začínám se svou prní simulací na IVF.....bojim,bojim...A co vy,holky?

mick
8. zář 2010

Ahoj holky,

@nelina_ tak držim pěstičky, ať se ty dva poslední kousky pořádně zavrtají 😉 . Kdy budeš testit?

@ketyz tak si s mužíkem pořádně užijete dovču a v říjnu budeš hezky odpočatá 😉

@1janickak u nás víkend super. Byli jsme v Hradci na závodech a manža vyhrál, takže super. Už je fakt rákoska. To léto nějak rychle uteklo 😠

Petruš a kdepak tě máme? Asi jsi ještě doma viď? Tak snad to všechno proběhlo OK a bez problémů.

Sophie tak co dětičky zloběj?

mick
8. zář 2010

@1janickak a jaký máš protokol? Nebuj a připlatila sis pera nebo budeš píchat injekce?

1janickak
8. zář 2010

@mick mám krátký protokol...díky Vám vím,co je to krátký protokol a dlouhý protokol,bo jinak jsem vůbec neměla šajnu co to je..... Já ani nevim,co si budu píchat,příští týden to budu vědět🙂 ale myslím,že injekce,bo mám kamarádku zdravotní sestřičku,tak to pro mě nebude problém. Jsem úplný nováček,tak jsem na vše moc zvědavá.
Super,že Vám víkend vyšel tak pěkně a výhrou🙂

mick
8. zář 2010

@1janickak za ty pera by sis připlácela asi cca 4,000,-. Tak doufám, že ten podzim bude úspěšnější než léto, to se nám tu nějak moc nevydařilo 😒 . Budete dávat ISCI?

ketyz
8. zář 2010

Ahojda,
@mick - no máš pradu, už bychom nějakou změnu k lepšímu potřebovaly

nelina_
8. zář 2010

@1janickak asi jo, asi to byl fakt poslední krásný víkend, ale třeba to sluníčko ještě trochu vykoukne, aspoň na jeden víkendový den ☹

nelina_
8. zář 2010

@mick testit bych chtěla zítra, to bude 10 den a podle toho co tady čtu a i jste mi radili minule už by tam mělo něco být 😠 ikdyž je to tentokrát jen jeden mrazáček 🙂 No ale bojím, bojím ☹

nelina_
8. zář 2010

Holky sestra má dvouměsíční holčičku (včera jsem si pěkně povozila a pochovala) a bráškovi od muže se včera taky narodila holčička, tak jsem z toho zase celá rozněžněná a taky rozhozená, když si to mimčo pochovám, ta se to ve mě snad všechno ztronásobí, myslím tím ta touha po mimiku ☹
Doufám, že ze mě nedude zapšklá a závistivá baba 😠

nelina_
8. zář 2010

@ketyz až půjdeš v říjnu na KET co plánuješ, že všechno dáte? Já jsem teď měla AH, lepidlo a prednison a embryo bylo čtyřdenní. Prednison mám teď poprvé a lepidlo bylo už při minulým pokusu a něco to asi pomohlo, protože jsem na testu objevila aspoň slabou čárku, sice zmizela, ale aspoň něco.
Jsem ráda, že se vás tu můžu zeptat, protože o co si v Gestu neřeknu, to nemám a nechci zbytečně ztrácet čas 😉

katchik
8. zář 2010

Ahoj Holky,
Jdu na vás juknout. 🙂 O víkendu jsem byla na chatě a stavila jsem se u kamarádky a dovezla si 4 tašky oblečků. Většina je teda až tak od 1 roku, ale je tam triček, že to Max nemůže ani unosit. 😕
@nelina_ koukám, že jsi byla na KETU, tak moc držím palce, ať na tebe zítra juknout //.
@mick ty jo vy jste vyhráli, tak to moc gratuluju. 🙂 Já jsem zase o víkendu nechala Kirbie uchovnit, tak jí budeme muset najít nějakýho pěknýho ženicha.
Sophie tak co dětičky nezlobí moc?
Petruš moc mě mrzí jak to dopadlo, chjo. Ani nevím co napsat. Kočko drž se!
Steffi teda to tvoje ranní vstávání bych asi nezvládla.
Kety dovča se blíží, už se těšíš viď. Kdyby jsi chtěla tak mě zbyl estrimax, tak ti ho můžu poslat.

nelina_
8. zář 2010

@katchik ahoj, a jak se ti vede těhulko?

1janickak
8. zář 2010

@mick...to ja taky doufam,ze ted ten podzim a zima uz bude super! Leto bylo na uzivani slunicka a ted sup,sup na ty deticky🙂 ISCI to je nariznuti? To nemame,bo pry to neni treba,tak ted mame asi jen ten zaklad od vse a kdyby nahodou,tak to v druhem kole doladime....i p. DR. to říkal....tak uvidime....

mick
8. zář 2010

@katchik Ahojda, tak to bude nakonec Max jo? Tak to budete mít pěkně početnou rodinku ještě se štěndama 😉

@1janickak ISCI je napíchnutí spermie přímo do vajíčka, kdyby se nechtěli kamarádit. My to dávali pokaždé, protože u nás problém nenašli.

Holky představte si, že jsem změnila gynekologa a víte co mi poradila na početí? Že máme souložit obden. Hm, tak to už se snažíme fakt dlouho a je nám to prt platný. Každopádně mám to tělo po stimulce rozhozený. 14 DC sliznice 13mm a dva 10mm folikuly, takže asi neovuluju. Chjo 😒

ketyz
8. zář 2010

@katchik - no ty už ho potřebovat nedudeš, tak bych ho mohla sblajznout já... 😀 , je pravda, že jsem ho včera nafasovala i v GESTu, ale už to vidím že ho zase budu potřebovat hromadu jako minule.
@nelina_ neplánuju nic, ani lepidlo ani AH, vůbec nic, minule se jeden embrouš chytil a taky bez ničeho, tak to teď nechám stejně a změna až příště

nelina_
8. zář 2010

@ketyz tak to jo, když se minule úspěšně chytilo, tak bych asi taky nic neměnila. Já mám teď 4 pokus a zatím nic, tak vymýšlím zlepšení 😉 a nebo taky blbosti 😀

katchik
8. zář 2010

@nelina_ vede se dobře užívám si klídek. Furt někde na chalupě, nebo po kamarádkách. 🙂
@mick asi jo. Co jsem vybrala já se manželovi nelíbilo. A když jsem koukala do kalendáře, tak jsem fakt nevěděla jaký jiný jméno. A už jsem si na to i zvykla a už i o něm mluvím jako o Maxovi. 🙂
@ketyz tak pokud budeš chtít, tak mi písni do ip adresu a já ti ho pošlu.

nelina_
8. zář 2010

@katchik takže těhulkování jak má být 😉 tak sem zase někdy nakoukni 🙂

1janickak
9. zář 2010

@mick ahoj...aha,tak to myslim nemáme. Tak doufám,že se budou kamarádit...no uvidíme. Ono je asi vše sázka do loterie....někomu vyjde IVF na první pokus a někomu ani na třetí ne......tak uvidíme. Každopádně ta příroda si pěkne s náma hraje....tak doufám,že bude na podzim dobře naladěná a tady se bude psát už jen o těhulkách:D

mick
9. zář 2010

@1janickak ono se ISCI dává u horšího spermiogramu nebo jsme ho raději dali my, když nám nenašli problém. Ptala jsem se na to v Gestu a sám doktor mi řekl, že tam měl pár, kteří si ho nedali a neoplodnilo se jim ani jedno vajíčko a pak si stěžovali, že jim to nenabídl. Já mám kamarádku, které se sami taky neoplodňují, ale taky u nich nenašli problém, tak jsem se právě proto ptala, takže my jsme to raději dali, ale určo je lepší, když si příroda vybere sama 😉 . Oni ty spermie při ISCI můžou vypadat pěkně a rychle, ale do hlavy jim nikdo nevidí, jestli jsou OK 😎 .

@nelina_ TAK CO TESTÍÍÍÍK?

1janickak
9. zář 2010

@mick...aha,aha,my taky zadny problem nemame,sperimiogram dobry,tak uvidime.

mick
9. zář 2010

@1janickak a jak jste s mužíkem dlouho spolu? My už tady s holkama vymysleli teorii, že když se známe dlouho, tak ty spermoníci s vajíčkama asi fakt spíš kamaráděj. No jo, kdyby člověk věděl, jak se to bude celý vyvíjet, tak jsme na to skočili fakt dřív, i když těžko říct, jestli by se zadařilo 😒 .

nelina_
9. zář 2010

Ahojky holky,
tak jsem dneska ráno dělala testík a nic, no a odpoledne jsem dostala mrchu, takže je to jasný jak facka ☹ Ach jo

1janickak
9. zář 2010

mick@ jsme spolu 5 let...i ja jsem na tohle myslela,ze ty spermici jsou fakt kamaradi....ach jo...

nelina_
9. zář 2010

@mick a @1janickak my jsme s manželem 15 let a taky už jsemo tomhle slyšela, ale co s tím? Nemít sex aby si odvykly? To asi nedokážem 😒

mick
9. zář 2010

@nelina_ ach jo ☹ , už by tu smůlu měl někdo prorazit. Takže další IVF viď? 15 let, no my jsme spolu 11 let. Myslim, že na tom fakt něco bude. Katchik, Petruš a myslim i Sophie jsou s mužíkama taky dlouho. Kačce se to podařilo, tak musíme věřit, že se to kamarádství jednou zvrhne v náruživej sex 😀 . Myslim, že už si neodvyknou a mít dlouhodobý půst, to si nedovedu představit, teda hlavně mužík.

Holky pádim domů.

nelina_
9. zář 2010

@mick taky mi připadá, že tu teď máme šňůru smůly ☹
No Katchik je můj velký vzor, pořád si říkám, že když jí to vyšlo na pošestý, tak já musím bojovat taky. Dokonce jsem teď poznala holčinu, co jí to vyšlo na jedenáctý pokus 😀 Mě teď trochu tlačí peníze, tak si dám do jara oddech a pak půjdu na další IVF, jen nevím jestli zase do Gestu 😒

1janickak
10. zář 2010

@mick,nelina prý je dobré nějaký čas používat kondom a pak na to hupsnout🙂,ale jestli to funguje nevim.
Jestli by to mělo vyjít na 11 pokus,tak už jsem asi šedivá a mimčo si raději adoptuju....to musí být strašné na psych,ale zase to člověk amusí strašně posílit! Musíme holt věřit!!!!