Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
19. zář 2010

katchi to je fajn že se ti daří dobře!!!

1janickak
20. zář 2010

@sophiejane drzim palce,at to dobre dopadne!

1janickak
20. zář 2010

Tak dnes posledni injekce,zitra jdu v 9:30 k Dr. Cernemu,tak jsem zvedava,jak to tam vypada....snad vse je tak,jak ma a neco se v tom brisku deje🙂 I kdyz ja nic necitim...🙂

mick
20. zář 2010

Ahoj holky,

@sophiejane držím vám na středu pěstičky, ať to máte všechno OK 😉. Já ty poslední dva kousky prubnu teď, už začínám špinit, ale ještě se mrška nerozjela. Máš tam 3 kousky, tak to by bylo, aby aspoň jedno nebylo 😉

@1janickak super, tak zítra nahlaš úrodičku 😉 . Já ty vaječníky cítila nejvíc tak 2 dny před oběrem, to jsem už cítila, že jsou fakt plný vajíček 😉

Holky, já bych spala, budu si muset dát kafe, abych neusla. Včera jsem sázela tůjky a pěkně mě boleli záda, to mám z toho, že v tý práci pořád jenom dřepim 😠 . Asi bych měla cvičit Mojžíšku, abych je zase procvičila. Musím zaťukat, že od tý doby, co jsem jí cvičela mě už nebolí krční páteř 😉 .

1janickak
20. zář 2010

@mick jj urcite nahlasim,to je jasne🙂 Tak to je dobre,bo jsem se uz bala,ze se tam nic nedeje,kdyz me nic neboli🙂 jen obcas pichne...ale minimalne.
ja uz jsem kavicku vypila,bo dneska jsem jak prastena,porad bych spala.....🙂

1janickak
21. zář 2010

ahoj...koukam,ze jste tu moc nenapsaly🙂 Tak mam na kazde strane cca 15 foliku,ktery krasne rostou🙂 Uz jsem dostala cetrotide do briska a zitra jeste,ve ct kontrola a kdyz to klapne,tak uz v so odbery🙂

mick
21. zář 2010

@1janickak téda, to vypadá na slušnou úrodičku, to je super. Tak ti přeju, ať je i zásobička do mrazáčku 😉 . To reaguješ pěkně, tak hlavně hodně pij, ať to ty vaječníky zvládnou v pohodě. Myslím, že už je tak ve čtvrtek s tou úrodičkou budeš cítit 😉 .

Každopádně odběru se neboj. Košilku si s sebou neber. Pošlou tě do šatničky, tam dostaneš andělíčka, bačkůrky, zamkneš si skříňku a půjdeš na sál, tam hodíš nohy nahoru jako u UZV, bývá tam příjemná anestezioložka, ta ti napíchne žílu, zeptá se tě kolik vážíš, přijde doktor a ona tě uspí. Mě se to uspání líbí, asi jsem divná 😀 . Když se probudíš budeš už vedle na pokoji, kde tě nechají chvilku ležet. Pak už s manžou budete čekat na embryoložku, která vám řekne, jak vajíčka vypadají a jak dopadl spermiogram, no a pak už si budeš ráno v 8,30 volat, kdy bude transfer. Kdyby ses chtěla ještě na něco zeptat,t tak napiš.

1janickak
21. zář 2010

@mick dekuji,tak to je dobre,ze reaguji dobre🙂 snad to tak bude pokracovat i nadale🙂 Uvidime,jak na tom jeste budou spermiky...manzel je na sluzebce,takze nejaka pravidelna strava a vitaminky asi budou chybet....
Dekuji moc za rady a za pripravu na odber,jsi moc hodna,alespon vim,do ceho jdu! super!
Takze uz zadny injekce a leky nedostanu? To uz je vse? ted uz jen budu cekat jestli jsou vajicka ok?

mick
21. zář 2010

@1janickak jestli půjdeš v sobotu na odběr, tak si budeš píchat ve čtvrtek večer pregnyl, to ti asi dají při příští kontrole, no a pak po odběru už jen utrouš 😉 . Myslím, že kdyby ten spermiogram nebyl nic moc, tak by vám ještě udělali ISCI. No já být váma, tak bych při tak velkém množství vajíček, jestli budou OK dala půlku přírodně a půlku raděhu s ISCI. Petruš jich měla taky hodně, nechali je přírodně a bylo z toho jedno embryo a při dalším pokusu dali ISCI a byli 4 kousky. To byste se určo mohli ještě domluvit s embryoložkou. Uvidíte 😉

1janickak
21. zář 2010

@mick aha,aha🙂 tak doufam,ze embryolozka nam rekne vice info,nez dr. Treba ohledne piti,ze se ma pit vice mi dr vubec nerekl a o tom ctu v kazde diskuzi. Tohle je fakt divne,ze dr nic nerekne...tak super,ze je net. Takze jeste jedna injekce,tak to preziju.... No my uvidime,kolik z toho bude dobrych vajicek....hlavne,at se to jedno chytne!

katchik
22. zář 2010

Ahoj Holky,
Od pondělak jsem někde poletovala a ani nezapínala pc. Včera jsem byla na ko, tak vše v pořádku a vyfásla jsem magnézko. Začlo mi tvrdnout břicho. 😒

@1janickak super, to vypadá na parádní úrodu. Na sobotu držím palce a pak nám poreferuj. A odběru se neboj jak píše Mick nic to není.
@mick a jak to vypadá s tebou? Kdy razíš na utz před KET?

1janickak
22. zář 2010

@katchik děkuji! Už se,díky Vám vůbec nebojím🙂 hned Vám samo poreferuju....už se celkem těším🙂

mick
22. zář 2010

Ahojky holky,

@katchik tak se hlavně šetři, ať ti bříško netvrdne 😉. Už si víc jak za půlkou, to to letí 😎 . U mě ta MS stávkuje. O víkendu jsem zašpinila a už zase nic. Zítra budu 30 DC, což je u mě dost, na to že to dostávám 26 den. Ona se schválně courá, protože jsem si to pěkně vypočítala na transfer a mám smolíka. Klasika 😀

@1janickak určo poreferuj. A necháte si vložit 2?

@sophiejane na dnešek držim pěstičky, tak pak poreferuj, jak jste dopadli.

sophiejane
23. zář 2010

ahoj holky, tak na genetice včera žádné hrůznosti, jen zjistili u mě trombofilní mutaci MTHFR C677T ale prý to nic není a léčí se to listovkou a B vitaminem... u mimča nic nenašli, malo na vzorek, ale jeho dna maji, v te nic hrozneho nebylo a byl to kluk ☹

takže snad se to opakovat nebude, to byla hodně zatracená náhoda....akorát že mi došlo že v úterý je svátek a to je Korecký v gestu, jen úterky, takže pak už to nějak mám dostat tak asi KET už v tomhle cyklu nestihnu a spíš tedy až v listopadu....

mick
23. zář 2010

Ahoj holky,
tak už vím, proč ta mrška ne a ne dorazit. Jukněte do alba 😉

@sophiejane tak to je dobře,že tam nic závažného není. Tu mutaci mám taky a k ní ještě jednu a v Gestu mi předepisují listovku, kterou jím v podstatě pořád. Že to byl chlapeček si tušila viď, když to postihuje spíš kluky 😒 .
Věřím, že v těch 3 kouskách bude ten správný 😉

@1janickak dneska máš kontrolu?

chrobacek
23. zář 2010

mick dnes jsem k vám nakoukla a četla, že píšeš mrcha nic tak mi bylo až blbé psát, že jsi těhuleéééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale fakt jsem si to myslela !!!! HOLKA GRATULUJU to snad ani není možné

sophiejane
23. zář 2010

ty kráááááááso no miiiiiick 😀 😀 😀 to sna d není možný 🙂) to jsou šokovky!!!!! supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

na jine diskuzi kam chodim ted holka porodila dvojcatka v 31tt....drzi se dobre....

sophiejane
23. zář 2010

teda mick mick já mám z tebe radost jak kdybych otěhulila já, fakt velkou 🙂)

sophiejane
23. zář 2010

takh holky ted uz tu snad jsem netehotná jen jáááá 😠

sophiejane
23. zář 2010

@mick kolikátý jsi den cyklu??? teda a co na to manžel? 🙂

sophiejane
23. zář 2010

a bereš ted nějaké léky? já chci právě taky prednison a asi začít dřív než od transferu

mick
23. zář 2010

Holky díky. Dneska jsem 30DC. Holky kdybyste mě viděli o víkendu, já sázela sama thuje a navozila k nim asi 20 koleček zeminy, trochu jsem zašpinila, tak říkám, to je jasný, už budou kramoše. V úterý jsem si dala 2 skleničky červenýho, aby se to už rozjelo a prt. No a včera večer jsem zkusila test a říkala si, blběno, škoda testu, stejně to zítra dostaneš a čárky vyběhli snad po půl minutě.
Manža byl na kole, ale jelikož se mu cestou rozbilo, tak mi volal, jestli bych pro něj zajela vedle do vesnice a já mu říkám, že jsem mu k svátku vyrobila dárek a že mu ho vezu. Tak si chudák myslel, že jsem mu koupila novou čelovku na kolo, protože jí chtěl. Tady to fakt vůbec nečekal 😀. Jsme z toho oba v šoku, že jsme si vyrobili mimčo přírodně 😉 .
Tak hlavně, aby bylo všechno OK 😉

mick
23. zář 2010

@sophiejane neberu vůbec nic, kromě listovky. Prednison jsem chtěla nasadit od 1 DC 😉 , tak nevím, jestli bych neměla zavádět třeba utrouš. Přijde mi úplně divný nic nebrat, když jsme zvyklí na ty kvanta léků 😝

sophiejane
23. zář 2010

to jo utroš asi by byl dobrej....teeeda mam fakt velkou radost, kdyz to prezilo tuje, tak to vydrzi vsechno 😀

niki2
23. zář 2010

@mick gratuluji, to je krasa 🙂

nelina_
24. zář 2010

no @mick já jsem z toho úplně vedle, musela jsem to číst dvakrát, jestli nemám vidiny 😀
No tak to je pecka! 😀 Tak tomu říkám překvapení! Ježíííš to je ale supr zpráva, já mám takovou radost 😀
Gratulujůůůůůůůůůůůůůů 😀

1janickak
24. zář 2010

@mick GRATULACE UPLNE TA NEJ,NEJ NEJVETSI,TO JE UPLNE KRASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Preji at je vse ok,jeee ja mam radost!

1janickak
24. zář 2010

@mick ja uz jsem po kontrole,vcera vecer pichnut pregnyl,zitra rano v 9hod jdu na odbery,budou mi brat 15 foliku...🙂

katchik
24. zář 2010

Ty voeeeeeeeeeeeeeee MICK já mám z tebe normálně husinu. Hele tohle mi nedělej toto. Moje hormony. 😀
Strašně moooooc gratuluju. Ježiš to je bombaaaaaaaaaaa. Já jsem nakukovala a četla jsem, že mrcha nic, tak se přiznám, že mě to taky napadlo, jestli nejsi těhu.

Sophie jsem ráda, že je vše ok. Tuhle mutaci má poměrně dost lidí anení to nic strašnýho.

Janicka na zítřek přeju pěknou úrodu.

steffi13
26. zář 2010

MIck moooooooooooc gratulji 🙂 🙂 🙂 🙂 jen tak dál a přeji ať je vše tak jak má....